Виправити розсинхронізацію аудіо-відео Netflix на ПК з Windows 10

Як щодо того, щоб почути, як ваш улюблений герой каже: «Я ходжу швидко», коли він лежить на дивані? Хіба це не турбує, що аудіо та відео не синхронізуються на вашій улюбленій платформі Netflix? Якщо під час перегляду Netflix у Windows 10 у вас виникли проблеми зі звуком, не хвилюйтеся! Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який вирішить проблему несинхронізації аудіо-відео Netflix на ПК з Windows 10. Тож продовжуйте читати!

Як виправити розсинхронізацію аудіо-відео Netflix на ПК з Windows 10

Перш ніж продовжити, давайте спочатку розберемося з можливими причинами, через які аудіо може не синхронізуватися з відео в будь-якому фільмі чи телешоу Netflix.

 • Неправильні налаштування Netflix: Netflix, можливо, був налаштований з неправильними налаштуваннями, і він може не підтримуватися пристроєм, як-от HD Streaming або використанням стереоаудіо.

 • Нестабільне підключення до Інтернету: оскільки Netflix — це онлайн-платформа, яка вимагає стабільного підключення до Інтернету, у вас може виникнути розсинхронізація звуку, якщо ви використовуєте нестабільне інтернет-з’єднання.

 • Проблеми з веб-браузером: якщо ви використовуєте веб-браузер для перегляду фільму або телешоу Netflix, у вас може виникнути помилка синхронізації аудіо Netflix з комп’ютером, якщо у веб-переглядачі є проблема або проблемне налаштування.

 • Функція автовідтворення ввімкнена: якщо на вашому комп’ютері ввімкнено функцію автовідтворення, можливо, ви не зможете дивитися фільм на Netflix без помилки розсинхронізації звуку.

 • Функція швидкого запуску ввімкнена: якщо на вашому ПК увімкнено функцію швидкого запуску, що дає змогу швидко завантажуватися на комп’ютер; у вас може виникнути помилка синхронізації звуку на Netflix.

 • Аудіо за замовчуванням не налаштовано. Звук за замовчуванням має бути налаштований на вашому комп’ютері, щоб дозволити вам дивитися шоу на Netflix без будь-яких перерв і помилок аудіо з синхронізації.

 • Проблема з налаштуванням продуктивності: параметр продуктивності на вашому ПК має бути встановлений, щоб дозволити Windows вирішувати функції для вирішення проблеми розсинхронізації звуку на вашому ПК.

Виконайте наведені нижче методи, щоб вирішити проблему розсинхронізації аудіо-відео Netflix з ПК у програмі Netflix або веб-версії.

Основні методи усунення несправностей

1. Перезавантажте ПК. Ви можете спробувати перезавантажити свій пристрій для потокової передачі, наприклад Windows 10, як показано на малюнку.

2. Перевірте швидкість Інтернету: відкрийте веб-сайт Speedtest у веб-переглядачі за замовчуванням на комп’ютері та натисніть опцію GO, щоб перевірити швидкість підключення до Інтернету. Якщо швидкість мінімальна, ви можете спробувати змінити тарифний план вашого інтернет-з’єднання або перейти до інших методів.

3. Спробуйте інше мережеве підключення: якщо ви використовуєте нестабільний Wi-Fi як службу підключення до Інтернету, ви можете спробувати переключитися на кабель Ethernet. Щоб усунути помилку, ви можете підключитися до більш потужного інтернет-з’єднання або ввімкнути мобільні дані на своєму смартфоні.

Спосіб 1. Усунення несправностей периферійних підключень

Проблема з помилкою розсинхронізації аудіо Netflix могла виникнути, якщо периферійні пристрої не під’єднані належним чином до потокових пристроїв під час використання платформи. Методи, описані нижче, допоможуть вам вирішити проблеми з пристроями виведення аудіо, підключеними до ваших потокових пристроїв.

 • Підключіть навушники: якщо ви використовуєте вбудовані динаміки на своєму ПК, можливо, ви не зможете синхронізувати аудіо вихід із відео. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте підключити навушники до комп’ютера та спробуйте транслювати шоу на Netflix за допомогою своїх навушників.

 • Правильно під’єднайте динаміки до приймача: якщо ви використовуєте будь-які додаткові динаміки як периферійний вихід зі свого потокового пристрою та підключаєтеся до порту за допомогою кабелю, вам потрібно переконатися, що динамік під’єднано належним чином до пристрою. Спробуйте від’єднати динамік і знову під’єднати його до пристрою або спробуйте під’єднати динамік до іншого порту на пристрої.

 • Повторне підключення динаміків Bluetooth: якщо ви використовуєте динамік Bluetooth для отримання звуку, вам потрібно переконатися, що динамік Bluetooth знаходиться в межах досяжності та поблизу пристрою потокового передавання.

 • Під’єднайте HDMI або оптичні роз’єми належним чином: HDMI або оптичні кабелі можуть бути неправильно під’єднані до вашого потокового пристрою, а аудіо у фільмі Netflix може не синхронізуватися з відображеним відео.

 • Зворотний кабель HDMI або оптичний кабель: ви можете спробувати змінити кабель HDMI, який ви під’єднали між двома пристроями, змінивши кінці обох пристроїв.

Спосіб 2. Змініть основні налаштування Netflix

Ви можете використовувати основні методи, описані нижче, щоб вирішити проблему розсинхронізації аудіо-відео Netflix з ПК на самій платформі.

1. Дивіться фільм зі звичайною швидкістю: якщо ви дивитеся фільм або телешоу зі швидкістю, відмінною від звичайної, наприклад 2x, вам потрібно встановити швидкість на Звичайну, щоб вирішити проблему.

1. Відкрийте програму Netflix та відтворіть фільм.

2. Натисніть на опцію Швидкість відтворення.

3. Виберіть опцію 1x (Normal), щоб встановити нормальну швидкість для відео.

2. Перевірте інші функції: якщо аудіо не синхронізовано з фільмом, вам потрібно перевірити, чи ефективно працюють інші функції, як-от призупинення, перемотування вперед, перемотування назад або відтворення. Перемотавши фільм назад або вперед на кілька секунд, ви можете вирішити проблему синхронізації.

1. Запустіть програму Netflix та відтворіть фільм.

2. Натисніть на кнопки перемотування вперед, назад або відтворення на екрані, щоб перевірити, чи діють функції.

3. Вимкніть потокове передавання HD та змініть його на нижчу роздільну здатність: якщо ви дивитеся фільм у якості зображення HD, ви можете відчути затримку звуку, оскільки для цього потрібно більше даних; ви можете спробувати вимкнути трансляцію HD у фільмі, щоб вирішити проблему. Ви можете спробувати змінити роздільну здатність фільму або телешоу, яке ви дивитеся на Netflix, щоб вирішити проблему, змінивши його на нижчу роздільну здатність.

1. Відкрийте програму Netflix, наведіть курсор на свій профіль і виберіть Обліковий запис у меню «Профіль та інші».

2. Перейдіть до розділу «Профіль та батьківський контроль» і виберіть свій профіль у списку.

3. Відкрийте налаштування відтворення та виберіть у списку параметр Змінити.

4. У розділі «Використання даних на екрані» виберіть у списку опцію «Середній» і натисніть кнопку «Зберегти», щоб зберегти зміни.

5. Закрийте сторінку та повторно запустіть Netflix на своєму пристрої, щоб перевірити, чи проблема усунена.

4. Змініть аудіо з англійської на англійську 5.1: якщо ви вибрали аудіо як англійську, спробуйте вибрати його як англійську 5.1 і навпаки, щоб вирішити проблему синхронізації.

1. Відкрийте програму Netflix і відтворіть будь-який англійський фільм на платформі на своєму потоковому пристрої.

2. Змініть мову з англійської в розділі Аудіо.

Спосіб 3: Оновіть Windows

Якщо ви користуєтеся застарілою ОС Windows на своєму ПК, можливо, ви не зможете використовувати Netflix на своєму ПК і виникнуть проблеми із затримкою звуку. Щоб вирішити проблему, вам потрібно оновити Windows на вашому ПК, а потім ви зможете дивитися фільми на Netflix без проблем.

Спосіб 4. Використовуйте преміум VPN

Якщо ви використовуєте безкоштовний VPN для перегляду вмісту, який обмежено у вашій країні, у цьому випадку можуть виникнути проблеми зі звуком. Вам потрібно використовувати преміум VPN, такий як NordVPN, щоб вирішити проблему розсинхронізації аудіо-відео Netflix з ПК.

Спосіб 5. Оновіть графічні та аудіодрайвери

Оскільки Netflix — це платформа, яка має так багато візуального вмісту, використання застарілого графічного драйвера може не підтримувати вас у перегляді фільму без будь-яких проблем. Вам потрібно оновити графічний драйвер на вашому ПК, щоб вирішити цю проблему та переглядати вміст без помилок синхронізації. Аудіодрайвер для пристрою виведення звуку за замовчуванням необхідно оновити, щоб забезпечити хороший вихід звуку. Ви можете скористатися наведеним тут посиланням, щоб оновити аудіодрайвер на вашому ПК.

Спосіб 6. Вимкніть функцію автовідтворення

Щоб виправити помилку синхронізації аудіо, потрібно вимкнути функцію автовідтворення в програмі «Обладнання та звук». Ви можете скористатися посиланням, наведеним у цьому розділі, щоб вимкнути функцію автовідтворення.

Спосіб 7: Вимкніть швидкий запуск

Якщо на вашому ПК увімкнено параметр «Швидкий запуск», ви не зможете дивитися фільм без перерв аудіо. Щоб вирішити проблему, вам потрібно вимкнути параметр швидкого запуску на вашому ПК.

Спосіб 8: Вимкніть ексклюзивний режим

Якщо ви не можете вирішити проблеми з аудіопристроєм, ви можете спробувати змінити формат за замовчуванням аудіопристрою за допомогою наведеного посилання. Крім того, ви можете скасувати вибір опції Дозволити програмам отримувати виключний контроль над цим пристроєм у розділі Ексклюзивний режим, натиснути кнопки Застосувати, а потім ОК, щоб зберегти зміни.

Примітка. Ця опція дозволить вам надати програмам дозвіл на керування виключно цим аудіопристроєм.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму Динаміки в нижньому правому куті екрана та виберіть параметр Звуки.

2. Потім перейдіть на вкладку Відтворення

3. Потім виберіть аудіопристрій (наприклад, колонки) та натисніть кнопку Властивості.

4. Перейдіть на вкладку Додатково та зніміть прапорець Дозволити програмам отримувати виключний контроль над цим пристроєм.

Спосіб 9. Змініть параметри продуктивності

Використовуючи цей метод, ви можете дозволити Windows вносити зміни у візуальний вигляд і продуктивність вашого ПК. Це виправить всі збої на вашому ПК, і ви повинні мати можливість виправити проблему синхронізації звуку на Netflix.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть переглянути додаткові параметри системи та натисніть Відкрити.

2. У властивостях системи перейдіть на вкладку Додатково та натисніть кнопку Параметри… у розділі Продуктивність.

3. Потім перейдіть на вкладку «Візуальні ефекти» та виберіть опцію «Дозволити Windows вибирати те, що найкраще підходить для мого комп’ютера».

4. Натисніть кнопку Застосувати, а потім OK, щоб зберегти зміни на вашому ПК.

Як виправити розсинхронізацію аудіо-відео у веб-версії Netflix

У цьому розділі будуть наведені методи вирішення проблеми розсинхронізації аудіо Netflix у веб-браузері на вашому ПК. Методи, описані в цьому розділі, використовують Google Chrome як веб-браузер за замовчуванням, який може відрізнятися на вашому ПК.

Спосіб 1. Перезапустіть Google Chrome

Якщо проблема пов’язана з веб-браузером, ви можете спробувати перезапустити веб-браузер на своєму ПК, щоб усунути проблему.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. У вікні Диспетчера завдань виберіть Google Chrome у розділі «Програми» на вкладці «Процеси» та натисніть кнопку «Завершити завдання», щоб закрити програму Google Chrome.

3. Знайдіть Google Chrome на панелі пошуку та натисніть результат програми, щоб запустити програму Google Chrome, а потім відкрийте сторінку Netflix.

Спосіб 2. Вимкніть розширення для блокування реклами

Якщо ви використовуєте будь-які рекламні блоки в Google Chrome, вам потрібно вимкнути їх, щоб виправити несинхронізоване аудіо-відео Netflix у Windows 10.

1. Запустіть браузер Google Chrome із пошуку Windows.

2. Натисніть на три вертикальні точки у верхньому правому куті веб-сторінки, перемістіть курсор на «Інші інструменти» та виберіть опцію «Розширення» у сусідньому меню.

3. На сторінці Розширення вимкніть блокувальники реклами, щоб вимкнути всі розширення для блокування реклами на сторінці.

Спосіб 3. Вимкніть розширення Netflix Party

Якщо ви використовуєте будь-яке стороннє розширення для використання Netflix Party в Google Chrome, вам потрібно вимкнути його, щоб виправити несинхронізоване аудіо-відео Netflix у Windows 10.

1. Відкрийте браузер Google Chrome.

2. Натисніть на три вертикальні точки у верхньому правому куті веб-сторінки, перемістіть курсор на «Інші інструменти» та виберіть опцію «Розширення» у сусідньому меню.

3. На сторінці «Розширення» вимкніть розширення «Netflix Party is Teleparty», щоб вимкнути його на сторінці.

Спосіб 4. Очистіть кеш браузера

Файли кешу допомагають швидше завантажувати часто відвідувані сайти; однак вони можуть сповільнити швидкість, і, можливо, виникла проблема синхронізації. Прочитайте статтю за посиланням, щоб очистити файли кешу в Google Chrome, щоб вирішити проблему.

Спосіб 5. Оновіть Google Chrome

Якщо ви використовуєте застарілу версію програми Google Chrome, можливо, ви не зможете використовувати Netflix без затримки звуку. Вам потрібно оновити програму Google Chrome, щоб вирішити проблему розсинхронізації аудіо-відео Netflix у Windows 10.

1. Запустіть браузер Google Chrome.

2. Натисніть на три вертикальні крапки у верхньому правому куті Google Chrome і виберіть параметр Налаштування у списку, що відображається.

3. Натисніть вкладку «Про Chrome» на лівій панелі вікна, і ви побачите у вікні повідомлення «Останнє».

Примітка: якщо доступне оновлення, браузер оновиться автоматично та попросить вас перезапустити його після оновлення.

Спосіб 6. Вимкніть апаратне прискорення (якщо є)

Функція апаратного прискорення призначає графічному процесору візуальний і текстовий рендеринг; ви можете спробувати вимкнути цю функцію в Google Chrome, щоб вирішити проблему.

1. Відкрийте веб-браузер Google Chrome.

2. Натисніть на три вертикальні крапки у верхньому правому куті Google Chrome і виберіть параметр Налаштування у списку, що відображається.

3. Розгорніть меню «Додатково» та натисніть вкладку «Система» на лівій панелі вікна; і вимкніть параметр Використовувати апаратне прискорення, коли доступно, а потім натисніть кнопку Перезапустити, щоб завершити процес.

Спосіб 7. Зверніться до довідкового центру Netflix

Якщо ви можете дивитися будь-який інший фільм без проблеми синхронізації, то проблема може бути в конкретному фільмі, який ви дивитеся. Спробуйте повідомити Netflix про певний фільм чи телешоу з проблемою синхронізації, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть браузер Google Chrome.

2. Відкрийте Netflix, натисніть на Профіль і виберіть Довідковий центр.

3. Ви можете знайти свою проблему на сторінці довідкового центру Netflix.

***

У статті пояснюється, як виправити несинхронізоване аудіо-відео Netflix на ПК з Windows 10. Якщо ви вважаєте цю статтю корисною, будь ласка, залишайте свої пропозиції та відгуки в розділі коментарів нижче.

  Як контролювати стабільність підключення до Інтернету в Windows