Виправити проблему, коли MultiVersus не запускається в Windows 10

Categories:

MultiVersus — відомий багатокористувацький онлайн-файтинг, який струсить сучасний ігровий світ. Тим не менш, небагато користувачів скаржаться на те, що MultiVersus не запускається, коли гра запускається на ПК з Windows 10. Якщо ви перебуваєте в одному човні, методи усунення несправностей, описані в цій статті, допоможуть вам вирішити проблему.

Як виправити, що MultiVersus не запускається в Windows 10

Якщо вас засмучує те, що MultiVersus не запускається на вашому комп’ютері з Windows 10, ось кілька можливих причин, чому ви повинні ретельно проаналізувати їх, щоб вирішити проблему.

 • ПК не відповідає основним вимогам гри.
 • Інша фонова програма заважає грі.
 • Ви використовуєте неперевірену версію драйверів.
 • Налаштування графіки гри неправильно налаштовані.
 • Наявність шкідливих програм і вірусів.
 • Платформа .NET і операційна система не оновлені до останньої версії.
 • Версія DirectX не є актуальною.
 • Розгін.
 • Будь-які неправильно налаштовані або пошкоджені файли встановлення гри також спричиняють проблему.
 • Розповсюджувані файли Microsoft C++ несумісні з грою та ПК.

Ось кілька можливих методів усунення несправностей, які допоможуть вам вирішити обговорювану проблему.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Дотримуйтесь цих основних методів усунення несправностей, щоб вирішити цю проблему.

1А. Перевірте системні вимоги

Мінімальні системні вимоги MultiVersus

 • Процесор: Intel Core i5-2300 або AMD FX-8350

 • Оперативна пам’ять: 4 ГБ

 • ВІДЕОКАРТКА: Nvidia GeForce GTX 550 Ti або AMD Radeon HD 5850 | Intel UHD 750

 • ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВІЛЬНИЙ МІСЦЯ НА ДИСКУ: 6 Гб

 • ВИДІЛЕНА ОЗУ ВІДЕО: 1024 МБ

Рекомендовані вимоги MultiVersus

 • Процесор: Intel Core i5-3470 або AMD Ryzen 3 1200

 • Оперативна пам’ять: 8 Гб

 • ВІДЕОКАРТКА: Nvidia GeForce GTX 660 або AMD Radeon R9 270

 • ПІКСЕЛЬНИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВЕРШИННИЙ ШЕЙДЕР: 5.0

 • ВІЛЬНИЙ МІСЦЯ НА ДИСКУ: 6 Гб

 • ВИДІЛЕНА ОЗУ ВІДЕО: 2048 МБ

1B. Перевірте підключення до Інтернету

Нестабільне підключення до Інтернету призводить до того, що MultiVersus не працює, також якщо між маршрутизатором і комп’ютером є будь-які перешкоди, вони можуть заважати бездротовому сигналу та спричиняти періодичні проблеми з підключенням.

Ви можете запустити a тест швидкості знати оптимальний рівень швидкості мережі, необхідний для належного підключення.

Переконайтеся, що ваш пристрій відповідає наведеним нижче критеріям.

 • Визначте потужність сигналу вашої мережі, і якщо вона дуже низька, усуньте всі перешкоди між ними.
 • Уникайте занадто великої кількості пристроїв, підключених до однієї мережі.
 • Завжди купуйте модем/маршрутизатор, перевірений вашим постачальником послуг Інтернету (ISP), і вони не конфліктують.
 • Не використовуйте старі, зламані або пошкоджені кабелі. За потреби замініть кабелі.
 • Переконайтеся, що дроти від модему до маршрутизатора та модему до стіни стабільні та не мають перешкод.

Якщо виникли проблеми з підключенням до Інтернету, ознайомтеся з нашим посібником «Як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10», щоб усунути їх.

1С. Зупиніть розгін

 • Кожен комп’ютер високого класу оснащено опцією розгону, яка допомагає виводити більше, ніж ваші специфікації, які ви вже маєте. Робота відеокарти або процесора швидше, ніж швидкість за замовчуванням, відноситься до розгону.
 • Коли це станеться, ваш комп’ютер досягне максимальної температури через певний час. Комп’ютер виявляє це та регулює тактову частоту до нормальної швидкості, доки не охолоне. Після охолодження тактова частота знову збільшується.
 • Це підвищує продуктивність вашого комп’ютера і є чудовою допомогою, якщо у вас немає потужного комп’ютера.
 • Слід зазначити, що всі ігри не підтримують розгін. Те саме стосується MultiVersus. Отже, ви повинні спробувати вимкнути весь розгін на своєму комп’ютері та спробувати запустити гру. Якщо він запускається добре, проблема вирішена.

1D. Запустіть перевірку шкідливих програм

Наявність вірусу або атаки зловмисного програмного забезпечення призведе до проблем з грою на вашому комп’ютері. У випадку, якщо вірусна атака дуже сильна, ви взагалі не зможете постійно підключатися до жодної онлайн-ігри. Щоб вирішити проблему, потрібно повністю видалити вірус або зловмисне програмне забезпечення з комп’ютера з Windows 10.

Рекомендується просканувати комп’ютер відповідно до вказівок у нашому посібнику. Як запустити перевірку комп’ютера на віруси?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, перегляньте наш посібник Як видалити зловмисне програмне забезпечення з вашого комп’ютера в Windows 10.

1E. Оновіть драйвери GPU

Графічні драйвери відповідають за важкі графічні зображення та обробку відео в іграх. Якщо ви зіткнулися з будь-якими конфліктами запуску в грі MultiVersus, переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію драйверів пристроїв, оскільки вони служать ланкою між апаратним забезпеченням і операційною системою вашого ПК. Багато користувачів припустили, що оновлення драйверів вирішило проблему, що MultiVersus не працює. Прочитайте та виконайте кроки, описані в нашому посібнику «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб це зробити.

1F. Відкат драйверів GPU

Іноді поточна версія драйверів графічного процесора може викликати описану проблему запуску в MultiVersus, і в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко відкотити драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника «Як відкотити драйвери в Windows 10».

1G. Перевстановіть драйвер GPU

Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою запуску MultiVersus після оновлення драйверів графічного процесора, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб вирішити будь-які проблеми несумісності. Існує кілька способів перевстановити драйвери на вашому комп’ютері. Тим не менш, ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10.

1H. Завершення фонових процесів

Кілька користувачів підтвердили, що MultiVersus не запускається на ПК, можна вирішити, закривши всі фонові завдання, запущені на вашому ПК. Щоб реалізувати це завдання, дотримуйтеся нашого посібника «Як завершити завдання в Windows 10» і виконайте вказівки.

1І. Оновіть Windows

Ви також можете викорінити помилки у своєму комп’ютері та грі, оновивши свою операційну систему. Завжди переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи очікують на виконання якісь оновлення, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

1J. Тимчасово вимкнути антивірус (якщо можливо)

Деякі несумісні антивірусні програми, встановлені на вашому комп’ютері, спричинять проблеми із запуском MultiVersus. Щоб уникнути конфліктів, ви повинні перевірити налаштування безпеки свого комп’ютера з Windows 10 і перевірити, чи вони стабільні. Щоб дізнатися, чи є антивірусний пакет причиною обговорюваної проблеми, вимкніть його один раз і спробуйте підключитися до мережі.

Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Якщо після вимкнення антивірусної програми на комп’ютері у вас є вирішення проблеми, радимо повністю видалити програму зі свого ПК.

Прочитайте наш посібник Примусове видалення програм, які не видаляються в Windows 10, щоб видалити антивірусну програму на вашому комп’ютері.

1K. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендовано)

Ваш комп’ютер зіткнеться з проблемою, що MultiVersus не працює через надмірно захищений брандмауер у ПК з Windows 10. Щоб вирішити проблему, ви можете додати нове правило для своєї гри, додати гру до білого списку або як останнє виправлення тимчасово вимкнути брандмауер.

Наш посібник про те, як вимкнути брандмауер Windows 10, допоможе вам.

1л. Відновлення системних файлів

Якщо на вашому ПК з Windows 10 відсутні або пошкоджені файли, ви зіткнетеся з проблемою запуску MultiVersus. Проте ви відновлюєте ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання.

Прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10 і виконайте вказівки, щоб відновити всі пошкоджені файли.

Спосіб 2. Запустіть гру MultiVersus від імені адміністратора

Якщо MultiVersus не має потрібних прав адміністратора, кілька важливих функцій гри будуть обмежені, через що MultiVersus не запускатиметься щоразу, коли ви відкриватимете гру чи встановлюватимете будь-які оновлення. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб запустити гру від імені адміністратора.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик MultiVersus на робочому столі.

Примітка. Ви також можете перейти до каталогу встановлення та клацнути його правою кнопкою миші.

2. Потім виберіть параметр «Властивості».

3. Тепер перейдіть на вкладку «Сумісність» і натисніть «Запустити цю програму від імені адміністратора».

4. Нарешті натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни.

Перевірте, чи вирішено проблеми із запуском MultiVersus.

Спосіб 3: Змініть пріоритет ігрового процесу

Перевага додатка або процесу говорить комп’ютеру про важливість і про те, чи слід йому надавати перевагу над іншими під час розподілу ресурсів. Пріоритет кожної програми є звичайним, крім системних процесів за замовчуванням. MultiVersus може вийти з ладу, якщо він не отримає достатньо ресурсів.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити панель завдань.

2. Тепер знайдіть процес MultiVersus.

3. Потім змініть пріоритет на Високий і перевірте, чи це працює.

Примітка. Змінюйте пріоритет дуже обережно, оскільки необережне змінення пріоритету процесу може призвести до надзвичайно повільної або нестабільної роботи вашої системи.

4. Закрийте диспетчер завдань і перезавантажте комп’ютер.

Спосіб 4: Встановіть високу продуктивність

Ви також можете оптимізувати свою гру, налаштувавши високопродуктивний план живлення. Ці плани живлення розроблено для керування параметрами живлення на портативних налаштуваннях. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб використовувати високопродуктивні налаштування плану живлення у вашій системі.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть Налаштування системи.

3. Тепер виберіть опцію «Живлення та сон» і клацніть «Додаткові параметри живлення» в розділі «Пов’язані параметри».

4. Тепер виберіть опцію «Висока продуктивність» у розділі «Високі додаткові плани», як показано на малюнку нижче.

Тепер ви оптимізували свою систему. Перевірте, чи виправили проблему з тим, що MultiVersus не запускається під час запуску.

Спосіб 5: оновіть Steam і гру MultiVersus

Якщо ви користуєтеся застарілою програмою Steam, ви не зможете отримати безперебійний доступ до будь-яких ігор. Тому завжди переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію гри Steam і MultiVersus перед її запуском.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Steam, потім натисніть «Відкрити».

2. Тепер натисніть «Steam» у верхньому лівому куті екрана, а потім «Перевірити наявність оновлень клієнта Steam…», як показано нижче.

3. Якщо у вас є нові оновлення, які потрібно завантажити, установіть їх і переконайтеся, що ваш клієнт Steam оновлений.

4. Тепер перезапустіть Steam і перевірте, чи проблему вирішено.

Крім того, завжди важливо, щоб ваша гра запускалася в останній версії, щоб уникнути будь-яких конфліктів. Доки ваша гра не буде оновлена, ви не зможете успішно ввійти на сервери MultiVersus. Щоб оновити гру, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть Steam і перейдіть до БІБЛІОТЕКИ.

2. Тепер клацніть HOME і знайдіть MultiVersus.

3. Потім клацніть правою кнопкою миші на грі та виберіть параметр «Властивості…».

4. Тепер перейдіть на вкладку ОНОВЛЕННЯ та перевірте, чи очікують на виконання оновлення. Якщо так, дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завантажити останні оновлення.

Після оновлення перевірте, чи вирішено проблему із запуском MultiVersus.

Спосіб 6: Вимкніть повноекранну оптимізацію

Небагато користувачів припустили, що вимкнення повноекранної оптимізації на ПК допомогло їм вирішити проблему, коли MultiVersus не запускається. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Перейдіть до меню БІБЛІОТЕКА Steam.

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші на грі MultiVersus і виберіть Властивості…

3. Тепер перейдіть на вкладку ЗАГАЛЬНІ та натисніть ВСТАНОВИТИ ПАРАМЕТРИ ЗАПУСКУ… як показано.

4. Тепер відкриється нове вікно з розширеним попередженням користувача. Щоб відкрити гру у віконному режимі, введіть параметр –windowed.

5. Тепер збережіть зміни, натиснувши OK, і вийдіть із вікна властивостей.

6. Тепер перезапустіть гру та переконайтеся, що вона працює у віконному режимі.

Примітка. Ви також можете знову перейти до ВСТАНОВИТИ ПАРАМЕТРИ ЗАПУСКУ… і ввести наступні параметри замість останнього параметра.

–windowed -w 1024

7. Тепер збережіть зміни, натиснувши OK.

Цей параметр налаштує запуск гри у віконному режимі.

Спосіб 7: Вимкніть внутрішньоігрове накладання

Steam Overlay — це частина Steam, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до списку друзів і веб-браузера, а також дозволяє купувати в грі. Це важливий інструмент, але іноді він запускає MultiVersus, який не запускається під час запуску. Якщо ви хочете вирішити цю проблему, вимкніть накладення гри Steam.

1. Відкрийте програму Steam і натисніть «БІБЛІОТЕКА».

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші на MultiVersus і виберіть Властивості…

3. Тепер перейдіть на вкладку ЗАГАЛЬНІ та зніміть прапорець «Увімкнути накладення Steam під час гри».

4. Нарешті, перезапустіть гру та перевірте, чи вирішено проблему запуску MultiVersus.

Спосіб 8. Перевірте цілісність файлів гри

Ми бачили багато випадків, коли файли гри або відсутні, або пошкоджені, або вона мала неповні інсталяції. Користувачі також можуть зіткнутися з проблемою, коли MultiVersus не запускається на ПК, якщо їх перериває процес оновлення або якщо файли гри переміщуються. У цьому методі ви відкриваєте Steam і використовуєте вбудовану функцію для перевірки цілісності гри. Він буде замінений, якщо додаток щось знайде. Прочитайте наш посібник про те, як перевірити цілісність файлів ігор у Steam.

Спосіб 9. Оновіть .NET Framework

.NET framework на комп’ютері з Windows 10 необхідний для безперебійного обслуговування сучасних програм та ігор. Багато ігор мають функцію автоматичного оновлення для .NET Framework, тому вона оновлюватиметься автоматично щоразу, коли доступне оновлення. В іншому випадку, якщо на вашому комп’ютері з’явиться запит на оновлення, ви можете вручну встановити останню версію .NET Framework, як описано нижче, щоб вирішити проблему, що не запускається MultiVersus.

1. Перевірте наявність оновлень для .NET Framework від офіційний сайт Microsoft.

2. Якщо є якісь оновлення, клацніть відповідне/рекомендоване посилання та натисніть опцію Завантажити .NET Framework 4.8 Runtime.

Примітка. Не натискайте «Завантажити пакет розробника .NET Framework 4.8», оскільки він використовується розробниками програмного забезпечення.

3. Перейдіть у розділ «Мої завантаження», двічі клацніть файл інсталяції, щоб запустити завантажений файл, і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб успішно інсталювати .NET Framework на вашому ПК з Windows. Закінчивши, перевірте, чи ви виправили обговорену проблему чи ні.

Спосіб 10: оновіть DirectX

Щоб насолоджуватися безперебійним мультимедійним досвідом на MultiVersus, ви повинні переконатися, що встановлено DirectX і чи оновлено його до останньої версії. DirectX допомагає покращити візуальні медіа-вдосконалення особливо для графічних ігор і програм. Варто оновити DirectX, необхідний для цієї гри.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Введіть dxdiag і натисніть клавішу Enter, щоб відкрити засіб діагностики DirectX.

3. Перевірте версію DirectX, чи містить вона DirectX 12 чи ні.

4. Якщо у вашій системі немає DirectX 12, завантажте та встановіть його з Сторінка завантаження DirectX дотримуючись інструкцій на екрані.

Примітка. Якщо у вашій системі немає DirectX 12, завантажте та встановіть його з офіційний веб-сайт дотримуючись інструкцій на екрані.

Після встановлення DirectX перевірте, чи проблема не виникає знову.

Примітка. Переконайтеся, що на вкладці «Система» встановлено прапорець «Перевірити наявність цифрових підписів WHQL», а на всіх вкладках перевірте, чи для логотипа WHQL встановлено значення «Так».

Спосіб 11. Відновлення Microsoft Visual C++ Redistributable

Крім того, ви можете спробувати відновити пакети Microsoft Visual C++ Redistributable, щоб вирішити проблему, що не запускається MultiVersus, наступним чином:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Програми та функції, а потім натисніть Відкрити.

2. Знайдіть Microsoft Visual C++ Redistributable package.

3. Потім виберіть пакет і натисніть опцію «Змінити».

4. Потім натисніть «Так» у діалоговому вікні «Контроль облікових записів користувачів».

5. У спливаючому вікні, що з’явиться, натисніть «Відновити». Дочекайтеся завершення процесу.

6. Повторіть наведені вище дії, щоб змінити всі пакети Microsoft Visual C++ Redistributable.

7. Нарешті перезавантажте ПК.

Відкрийте програму, яку раніше не вдалося відкрити. Якщо це не спрацювало, спробуйте натомість перевстановити розповсюджуваний файл C++.

Спосіб 12. Переінсталюйте Microsoft Visual C++ Redistributable

Якщо попередній метод відновлення Microsoft C++ Visual Redistributable не вирішив проблему MultiVersus не запускається, тоді вам доведеться повторно інсталювати Redistributable. Виконайте наведені кроки, щоб видалити та інсталювати їх знову.

1. Відкрийте налаштування системи «Програми та функції».

2. Виберіть пакет Microsoft Visual C++ Redistributable, а потім клацніть опцію «Видалити».

3. Знову натисніть опцію «Видалити», щоб підтвердити та видалити пакет.

Примітка: обов’язково видаліть усі пакети Microsoft Visual C++ Redistributable.

4. Натисніть клавішу Windows, введіть Командний рядок, а потім натисніть Запуск від імені адміністратора.

5. Введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter.

Dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup

6. Після завершення процесу перезавантажте ПК.

7. Далі відвідайте Розповсюджувана веб-сторінка Microsoft Visual C++ щоб завантажити останній пакет C++, як показано тут.

8. Після завантаження відкрийте завантажений файл, двічі клацнувши його в розділі Мої завантаження. Встановіть пакет, дотримуючись інструкцій на екрані.

9. Після завершення встановлення перезавантажте ПК.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему, що не запускається MultiVersus на вашому ПК з Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче.

  Примусово відкривати програми Windows як розгорнуті