Виправити проблему, коли додаток Plex TV не може безпечно підключитися до

| | 0 Comments| 1:48 PM
Categories:

Будучи одним із найпопулярніших американських потокових медіа-сервісів і клієнт-серверною платформою медіаплеєра, Plex TV завоював чудову аудиторію. Програма Plex TV підключена до медіасервера Plex TV, а вміст, що транслюється через програму, надходить із сервера. Однак ви могли бачити повідомлення про помилку, у якому сказано, що програмі Plex TV не вдається безпечно підключитися. Проблема в основному спричинена помилкою підключення до Інтернету, яке ви використовуєте, а також може бути пов’язано з перешкодами від служб на вашому ПК. Проблема з неможливістю безпечного підключення Plex призведе до негайної зупинки потокового передавання, і вам може бути заборонено використовувати програму Plex TV. Прочитайте статтю до кінця, щоб дізнатися про найкращі методи вирішення проблеми з неможливістю підключитися до сервера Plex.

Як виправити App Plex TV не вдається безпечно підключитися до

Тут ми надали повний посібник з усунення несправностей, щоб вирішити проблему Flex TV, яка не може безпечно підключитися до сервера.

Як налаштувати безпечне з’єднання на медіасервері Plex

Plex Media Server — це платформа, яка дозволяє створювати та змінювати дизайн медіа-вмісту програми Plex TV. У цьому розділі пояснюється спосіб встановлення безпечного з’єднання на медіасервері Plex. Якщо ви виконали кроки цього методу, ви можете уникнути проблеми.

Крок I. Встановіть Plex Media Server

Першим кроком є ​​інсталяція останньої версії медіасервера Plex на вашому ПК з ОС Windows.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Google Chrome, потім натисніть «Відкрити».

2. Відкрийте офіційний сайт Завантаження Plex Media Serverвиберіть опцію Windows у спадному меню та натисніть кнопку Windows 32-bit у розділі Plex Media Server для Windows.

3. Запустіть завантажений інсталяційний файл.

4. Натисніть «Встановити».

5. Дочекайтеся завершення процесу встановлення.

6. Після встановлення програми натисніть кнопку «Закрити».

Крок II: Налаштуйте безпечне з’єднання

Наступним кроком є ​​налаштування безпечного з’єднання з медіасервером Plex. Переконайтеся, що ви вибрали параметр «Переважний» у налаштуваннях, щоб уникнути проблеми з безпечним підключенням програми Plex TV.

1. Відкрийте програму Plex Media Server.

2. Натисніть на значок шестірні, щоб відкрити налаштування.

3. Перейдіть на вкладку «Мережа» та виберіть параметр «Переважний» у налаштуваннях безпечних з’єднань.

Які причини проблеми з підключенням Plex TV до сервера Plex?

Можливі причини того, що Plex не може безпечно підключитися, перераховані нижче в цьому розділі.

  • Проблеми з мережевим підключенням. Мережа Wi-Fi, до якої підключено ПК з Windows, може не підтримувати безперервну та ефективну потокову передачу.

  • Застаріла ОС і програма – ОС Windows і програма Plex можуть бути застарілими та не підтримувати сервер, підключений до програми.

  • Втручання служби VPN. Служба VPN може перешкоджати швидкості підключення до Інтернету.

  • Втручання від проксі-сервера на вашому ПК може заважати ефективній роботі веб-програми Plex TV.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Щоб вирішити проблему із захищеним з’єднанням, спочатку слід спробувати основні методи усунення несправностей, наведені нижче.

1А. Перевірте статус сервера Plex TV

Іноді сервер може не працювати, і ви не зможете транслювати в додатку. Ви можете спробувати перевірити статус сервера Plex TV використовуючи наведене тут посилання у веб-переглядачі за замовчуванням. Якщо результат вказує на те, що сервер працює, додаток Plex TV не може підключитися до безпечного пристрою, проблему слід вирішити.

1B. Перезавантажте ПК

Іноді проблема з підключенням до сервера може виникати не через програму, а через програмні збої або незначні проблеми на вашому ПК. Ви можете спробувати перезавантажити ПК, щоб вирішити проблему.

1. Відкрийте меню ПУСК, натиснувши клавішу Windows.

2. Виберіть у меню опцію «Перезапустити», клацнувши піктограму живлення.

1С. Увійдіть у веб-додаток Plex TV

У більшості випадків ця проблема виникає, якщо ви не ввійшли у веб-програму Plex TV на сторінці, яку використовуєте у веб-браузері. Виконайте вказівки щодо входу в програму на сторінці, яку ви транслюєте, і перевірте, чи проблема з програмою Plex TV не може підключитися до безпечного пристрою.

1. Запустіть програму Google Chrome.

2. Відкрийте офіційний сайт Plex TV і натисніть кнопку «Продовжити з електронною поштою» на сторінці входу Plex Web.

3. Введіть облікові дані користувача та натисніть кнопку «Увійти», щоб увійти у свій обліковий запис.

Іноді проблема з неможливістю підключитися до сервера Plex може виникнути, якщо введені вами облікові дані можуть бути неправильними. Ще раз перевірте, чи використовуєте ви точне ім’я користувача свого облікового запису Plex TV для входу у веб-додаток Plex TV.

1D. Підключіть Plex Media Server і Plex TV до однієї мережі

Якщо ви підключили Plex TV Web App і Plex Media Server до різних мереж WiFi, ви можете зіткнутися з цією проблемою. Ви можете спробувати підключити програми до загальної мережі, щоб вирішити проблему.

1E. Звільнитися з Plex TV

Якщо ви транслюєте в програмі Plex TV за допомогою закладок або збережених посилань, ви можете зіткнутися з цією проблемою. Щоб вирішити проблему з неможливістю безпечного підключення Plex, ви можете спробувати вийти з програми та знову ввійти в неї, використовуючи свої облікові дані.

1. Запустіть програму Plex TV.

2. Натисніть на значок профілю у верхньому правому куті.

3. Натисніть опцію «Вийти», щоб вийти зі свого облікового запису Plex.

4. Виконайте дії, описані раніше, щоб увійти у свій обліковий запис Plex.

1F. Вимкніть антивірусне програмне забезпечення (якщо можливо)

Якщо ви використовуєте будь-яке стороннє антивірусне програмне забезпечення на своєму ПК, ви можете зіткнутися з проблемою під час трансляції в Інтернеті. Щоб усунути проблему з безпечним підключенням програми Plex TV, ви можете спробувати тимчасово вимкнути антивірусне програмне забезпечення на своєму комп’ютері, виконавши кроки за наведеним тут посиланням.

1G. Вимкніть VPN і проксі-сервер

Як зазначено в розділі причин проблеми, служби VPN і проксі-сервери конфліктують із програмою та сервером і забороняють вам використовувати програму. Ви можете вирішити цю проблему, виконавши кроки, наведені в цій статті, щоб вимкнути службу VPN і проксі на вашому ПК.

1H. Змінити параметри перезв’язування DNS

Якщо функція повторного прив’язування DNS не дозволена у вашому маршрутизаторі Wi-Fi, у вас може виникнути проблема з неможливістю підключитися до сервера Plex. Ви можете спробувати змінити налаштування DNS-сервера мережі Wi-Fi, щоб вирішити проблему.

1І. Оновіть Windows

Іншою можливою причиною цієї проблеми є застаріла ОС Windows. Ви можете дотримуватися нашого посібника щодо завантаження та встановлення останніх оновлень Windows 10. Проблему слід усунути після оновлення ОС Windows.

Спосіб 2. Перевірте активність Plex TV

Іноді сервер може не працювати або вашому обліковому запису не надано доступ для потокової передачі медіа-вмісту. Перш ніж намагатися вирішити проблему з програмою Plex TV, яка не може безпечно підключитися, спробуйте перевірити, чи веб-програма Plex TV активна у вашому веб-переглядачі.

1. Відкрийте програму Plex TV.

2. Тут натисніть кнопку «Діяльність» у верхньому правому куті. Якщо відображається активний символ, веб-програма Plex TV працює.

Спосіб 3: авторизація пристроїв

Ще один спосіб вирішити проблему з неможливістю безпечного підключення Plex — перевірити, чи веб-браузер, який ви використовуєте, указано на сторінці «Пристрої» веб-програми Plex TV. Дотримуйтеся вказівок, щоб перевірити, чи веб-переглядач за умовчанням доступний на сторінці результатів.

1. Відкрийте програму Plex TV і клацніть піктограму налаштувань у верхньому правому куті.

2. Клацніть на вкладці Авторизовані пристрої, виберіть опцію ВСІ у спадному меню та перевірте, чи ПК з Windows додано до списку.

Спосіб 4: оновіть програму Plex TV

Наступною можливою причиною проблеми є застаріла програма Plex TV. Ви можете легко вирішити проблему з безпечним підключенням програми Plex TV, оновивши програму на платформі потокового передавання.

Варіант I: Plex Web App

Якщо ви використовуєте веб-програму Plex TV у веб-переглядачі за замовчуванням, ви можете скористатися цим методом, щоб оновити програму.

Щоб оновити веб-програму Plex TV, просто перезавантажте сторінку, на якій транслюєтеся. Ви можете оновити сторінку одним із способів:

  • Натисніть піктограму «Перезавантажити» у верхньому лівому куті поруч із адресним рядком URL-адреси або
  • Натисніть одночасно клавіші Ctrl + R, щоб оновити сторінку.

Варіант II: додаток Plex TV

Щоб вирішити проблему з неможливістю підключитися до сервера Plex, ви можете виконати кроки в цьому методі, щоб оновити програму Plex TV із Microsoft Store.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Store і натисніть «Відкрити».

2. Натисніть «Бібліотека».

3. Натисніть «Отримати оновлення» у верхньому правому куті, щоб оновити програму Plex.

Примітка. Щоб оновити медіасервер Plex, перейдіть на панель завдань, клацніть правою кнопкою миші піктограму медіасервера Plex і виберіть опцію Перевірити наявність оновлень.

Спосіб 5: Увімкніть віддалений доступ до сервера

Основною причиною проблеми є підключення до Інтернету, і дозволивши віддалений доступ до сервера, ви можете легко вирішити проблему, через яку додаток Plex TV не може безпечно підключитися. Щоб увімкнути віддалений доступ до сервера, обов’язково виконайте кроки, наведені в методі.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows+E, щоб відкрити Провідник файлів,

2. Клацніть правою кнопкою миші Цей ПК на лівій панелі та виберіть параметр Властивості.

3. Натисніть опцію Remote settings на лівій панелі екрана.

4. На вкладці Remote поставте прапорець біля опції Allow Remote Assistance connections to this computer.

5. Виберіть Дозволити віддалені підключення до цього комп’ютера в розділі Віддалений робочий стіл і натисніть кнопки Застосувати та OK.

Спосіб 6: Вимкніть підключення безпеки на сервері

Іншою можливою причиною цієї проблеми є з’єднання безпеки на сервері. Ви можете налаштувати ці параметри, щоб вирішити проблему з неможливістю безпечного підключення Plex.

Варіант I: у програмі Plex Media Server

Щоб вирішити проблему із захищеними з’єднаннями, дотримуйтеся вказівок із налаштування захищеного з’єднання на медіасервері Plex, які було описано раніше. Вибравши бажаний варіант, ви можете вирішити цю проблему.

Варіант II: у веб-браузері

Якщо ви імпортували будь-які сертифікати SSL у веб-браузер, який використовуєте, ви можете спробувати вимкнути програмне забезпечення SSL, щоб вирішити проблему, через яку додаток Plex TV не може підключитися до безпечного підключення.

1. Відкрийте Провідник файлів за допомогою клавіш Windows + E і перейдіть до папки Програми, дотримуючись шляху розташування.

C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuPrograms

2. Клацніть правою кнопкою миші на ярлику Google Chrome і виберіть параметр «Властивості».

3. На вкладці «Ярлик» клацніть поле «Ціль» і натисніть клавішу «Кінець».

4. Введіть наступний текст у полі, щоб вимкнути сертифікати SSL у програмі Google Chrome.

--ssl-version-min=tls1

5. Натисніть кнопку Застосувати в нижньому правому куті.

6. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб надати права адміністратора.

7. Натисніть кнопку OK у вікні властивостей Google Chrome, щоб завершити процес.

Спосіб 7: переінсталюйте програму Plex Media Server

Як останній засіб, щоб вирішити проблему з неможливістю підключитися до сервера Plex, ви можете спробувати перевстановити програму Plex Media Server на своєму ПК. Це усуне всі проблеми з програмним забезпеченням і ПК і допоможе встановити його заново.

Крок I: видаліть додаток Plex Media Server

Першим кроком, щоб вирішити проблему з програмою Plex TV, яка не може безпечно підключитися до цього методу, є видалення наявної версії програми Plex Media Server на вашому ПК за допомогою програми Панель керування.

1. По-перше, закрийте медіасервер Plex, який працює у фоновому режимі. Прочитайте наш посібник із завершення завдання в Windows 10.

2. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

3. Виберіть опцію «Категорія» у спадному меню «Перегляд за» у верхньому правому куті. У категорії «Програми» натисніть опцію «Видалити програму».

4. Виберіть програму Plex Media Server і натисніть кнопку «Видалити».

5. Потім натисніть кнопку «Видалити» в налаштуваннях медіасервера Plex.

6. Нарешті натисніть кнопку Закрити.

Крок II: видаліть записи медіасервера Plex

Другим кроком для вирішення проблеми, через яку Plex не вдається безпечно підключитися, є видалення записів програми Plex Media Server у редакторі реєстру та папці AppData, щоб переконатися, що всі попередні записи очищено.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Редактор реєстру, потім натисніть Відкрити.

2. Перейдіть до папки Plex, Inc., дотримуючись шляху, описаного нижче.

ComputerHKEY_CURRENT_USERSOFTWAREPlex, Inc.

3. Клацніть правою кнопкою миші папку Plex, Inc. і виберіть опцію «Видалити».

4. Натисніть кнопку Так у вікні підтвердження видалення ключа.

5. Натисніть одночасно клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати», введіть %LOCALAPPDATA% і натисніть кнопку OK.

6. Клацніть правою кнопкою миші папку Plex Media Server і виберіть опцію «Видалити».

Крок III: переінсталюйте програму Plex Media Server

Останнім кроком для вирішення проблеми з програмою Plex TV, яка не може безпечно підключитися, є встановлення останньої версії програми Plex Media Server на вашому ПК за допомогою офіційного веб-сайту. Дотримуйтеся вказівок, наведених у розділі налаштування безпечного з’єднання на Plex Media Server, описаному раніше, щоб перевстановити програму.

***

У цій статті описано способи вирішення проблеми з програмою Plex TV, яка не може безпечно підключитися. Будь ласка, повідомте нам про свої пропозиції та запити в розділі коментарів.

  Ryzen 4000: чи буде ваш наступний ігровий ноутбук AMD замість Intel?