Виправити послуги Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні Lavenderbeard

Sea of ​​Thieves — це піратська гра від першої особи, яка забезпечує неперевершений досвід. Наповнений екшеном авантюрний Sea of ​​Thieves дозволяє гравцям відчути морський світ очима від першої особи, і тому він став дуже популярним. Він доступний на таких платформах, як Xbox і Windows на ПК. Коли справа доходить до онлайн-ігор, досить часто зустрічаються технічні помилки або помилки через збій підключення. Лавандова борода – це така помилка, з якою в Sea of ​​Thieves стикаються багато геймерів у всьому світі. Якщо ви шукаєте порад щодо усунення помилки Lavenderbeard, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як виправити, якщо служби Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні Lavenderbeard.

Як виправити, що служби Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні Lavenderbeard

Як і багато інших помилок у грі Sea of ​​Thieves, борода Lavender є однією з нещодавно знайдених проблем, з якими стикаються користувачі ПК або Xbox. Зазвичай це відбувається, коли гравець намагається приєднатися до гри або провести її. Поширені причини такої помилки включають проблеми з сервером або переривання з’єднання. Якщо служби Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні для вашого ігрового екрана, можливо, є кілька причин, які спричиняють проблему. Давайте тут коротко їх обговоримо.

  • Якщо ви використовуєте старішу версію гри Sea of ​​Thieves, ви можете натрапити на Lavenderbeard. У цьому випадку ігровий сервер може відмовитися від підключення, якщо ваша гра не оновлена.
  • Втручання антивірусу в гру також можуть блокувати з’єднання.
  • Запуск гри Sea of ​​Thieves через сервери, такі як Steam, також може бути причиною помилки Lavenderbeard. Це може призвести до пошкодження вашого Xbox і блокування з’єднання.
  • Проксі-сервер є ще однією поширеною причиною помилки у вашій ігровій системі. Якщо ви використовуєте його, ваш ігровий сервер може відхилити його, що призведе до Lavenderbeard.
  • Однією з поширених причин помилки у вашій ігровій системі є проблеми з обслуговуванням вашого Xbox. Зазвичай це відбувається через код помилки, а оскільки він пов’язаний з вашою інфраструктурою Xbox, його можуть виправити лише розробники.

Якщо вам цікаво, як виправити помилку Sea of ​​Thieves Lavenderbeard, багато методів можуть допомогти вам у цьому. Від перевірки статусу сервера до оновлення гри — ці методи легко спробувати, а їхній покроковий опис дозволяє користувачеві застосувати їх у своїй системі. Отже, давайте зануримося прямо в світ Sea of ​​Thieves.

  Як змінити розмір паперу в Microsoft Word

Примітка: наведені нижче методи призначені для користувачів Windows.

Основні кроки з усунення несправностей

Перш ніж продовжити, спробуйте ці основні виправлення, щоб якнайшвидше вирішити проблему.

1. Спочатку перезавантажте систему, оскільки це допоможе вам швидко усунути будь-які тимчасові збої.

2. Деякі користувачі повідомили, що нестабільне інтернет-з’єднання також призводить до цієї помилки. Ви можете запустити тест швидкості, щоб визначити оптимальний рівень швидкості мережі, необхідний для правильного підключення.

3. Якщо перезавантаження ПК не усуває цю помилку, радимо перезавантажити маршрутизатор. Це встановить нове інтернет-з’єднання між клієнтом і сервером. Ви можете перезавантажити маршрутизатор, дотримуючись нашого посібника з перезавантаження маршрутизатора або модема.

4. Ще один спосіб допомогти вам із тим, що служби Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні, Lavenderbeard – це перевірити статус ігрового сервера. Надалі ви можете стежити за послугами підключення в грі, відвідавши сторінки DownDetector або IsTheServiceDown.

Спосіб 1. Перезапустіть Xbox

Усі тимчасові проблеми з консолью будуть вирішені після перезавантаження консолі Xbox. Виконайте наведені нижче дії.

1. Знайдіть кнопку Xbox у центрі її контролера. Натисніть і утримуйте його деякий час, щоб відкрити Power Center.

2. Тепер виберіть Перезавантажити консоль, як показано нижче.

3. Нарешті, виберіть Перезапустити, щоб почати процес.

Спосіб 2. Запустіть гру від імені адміністратора

Найпростіший обхідний шлях, який допоможе вам виправити цю помилку, — запустити гру з правами адміністратора. Ось кілька кроків, щоб запустити гру від імені адміністратора.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Sea of ​​Thieves на робочому столі.

2. Виберіть властивості.

3. У вікні Властивості перейдіть на вкладку Сумісність.

4. Тепер поставте прапорець Запуск цієї програми від імені адміністратора.

5. Нарешті, натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 3: Оновлення Sea of ​​Thieves

Якщо ви зараз використовуєте старішу версію гри, а нову розгорнуто, є більші шанси побачити помилку. Тому рекомендується оновити гру, відвідавши магазин Microsoft у Windows. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Закрийте гру Sea of ​​Thieves на своєму ПК.

2. Запустіть діалогове вікно Виконати, одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

3. Введіть у нього ms-windows-store://home і натисніть OK, щоб відкрити Microsoft Store.

4. Натисніть на опцію Бібліотека.

5. Натисніть кнопку Отримати оновлення, якщо доступне оновлення для гри Sea of ​​Thieves.

Спосіб 4: Перевірте цілісність ігор

Цей обхідний шлях вирішить цю проблему під час запуску гри Sea of ​​Thieves через Steam. Це може бути пов’язано з пошкодженими файлами у вашому Steam. Усі пошкоджені файли у вашій грі можна відновити, перевіривши цілісність ігрових файлів. Прочитайте наш посібник про те, як перевірити цілісність ігрових файлів у Steam, щоб зробити те ж саме.

  Що таке Мхм?

Спосіб 5. Змініть налаштування Інтернету

Будь-які проблеми з підключенням до мережі можна виправити, налаштувавши кілька налаштувань у параметрах Інтернету. Виконайте наведені нижче дії, щоб виправити помилку Sea of ​​Thieves: тимчасово недоступні служби Lavenderbeard.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Встановіть Перегляд за > Категорія, потім натисніть Мережа та Інтернет.

3. Натисніть «Властивості Інтернету», як виділено.

4. Перейдіть на вкладку Додатково.

5. Прокрутіть список вниз. Зніміть прапорець «Використовувати SSL 3.0» і встановіть прапорець «Використовувати TLS 1.2».

6. Натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 6. Вимкніть проксі та VPN-сервер

Проксі-сервери дуже корисні для захисту мережевого з’єднання під час спроби підключитися в Інтернеті. Але, у випадку використання гри Sea of ​​Thieves у вашій системі, цей проксі-сервер може бути причиною помилки Lavenderbeard. Проксі-сервери блокують ігровий сервер від дозволу підключення. Тому їх потрібно вимкнути, щоб гра працювала безперебійно. Прочитайте наш посібник про те, як вимкнути VPN та проксі в Windows 10, щоб реалізувати те саме.

Спосіб 7. Дозволити Sea of ​​Thieves через брандмауер

Якщо ви шукаєте, як виправити помилку Sea of ​​Thieves Lavenderbeard, тоді ви повинні перевірити, чи дозволили ви Sea of ​​Thieves через брандмауер чи ні. Іноді брандмауер може сприймати гру як вірус. Отже, ви повинні пропустити його через брандмауер, щоб позбутися помилки Lavenderbeard. Прочитайте наш посібник про те, як дозволити програмам у брандмауері Windows 10 реалізувати те саме.

Спосіб 8. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендується)

Окрім внесення в білий список гри Sea of ​​Thieves, ви також можете вимкнути брандмауер Windows, щоб вирішити цю проблему. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник про те, як вимкнути брандмауер Windows 10, допоможе вам це зробити.

Спосіб 9. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Деякі несумісні антивірусні програми, встановлені на вашому комп’ютері, призведуть до того, що служби Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні Lavenderbeard. Щоб уникнути конфліктів, ви повинні переконатися в параметрах безпеки вашого ПК з Windows 10 і перевірити, чи вони стабільні чи ні. Щоб дізнатися, чи є антивірусний пакет причиною цієї проблеми, вимкніть його один раз і спробуйте грати в гру. Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб застосувати те саме.

  Як віддзеркалити iPhone на телевізор без Wi-Fi

Спосіб 10: очистити облікові дані Xbox (для Steam)

Якщо ви використовуєте гру Sea of ​​Thieves через Steam, то існує ймовірність, що ви бачите помилку Сервіси Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні Lavenderbeard. Отже, щоб усунути помилку Lavenderbeard, ви повинні очистити облікові дані Xbox. Щоб це зробити, дотримуйтесь покрокових інструкцій, наведених нижче:

1. Запустіть Панель керування з панелі пошуку Windows.

2. Встановіть Перегляд за > Категорія, а потім натисніть Облікові записи користувачів.

3. Натисніть «Керування обліковими даними Windows» у розділі «Диспетчер облікових даних».

4. Знайдіть записи в облікових даних Windows, позначені як Xbl_Ticket.

5. Далі видаліть усі записи з іменами 1717113201.

Спосіб 11. Перевстановіть гру

Якщо ви спробували кожен із зазначених вище методів і все ще стикаєтеся з проблемою помилки Lavenderbeard, коли ви починаєте грати в гру Sea of ​​Thieves, то настав час застосувати останній метод, який є перевстановленням. Цей метод є останнім заходом для вирішення проблеми і був визнаний досить ефективним. Отже, щоб перевстановити гру, виконайте наведені нижче дії, щоб виправити помилку Sea of ​​Thieves Lavenderbeard.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Steam, а потім натисніть Відкрити.

2. Перейдіть на вкладку БІБЛІОТЕКА.

3. Потім клацніть правою кнопкою миші на Sea of ​​Thieves і виберіть параметр Керування, а потім Видалити.

4. Тепер підтвердьте запит, знову натиснувши Видалити.

5. Далі перезавантажте ПК і знову запустіть програму Steam.

10. Тепер перейдіть до меню БІБЛІОТЕКА, клацніть правою кнопкою миші на Sea of ​​Thieves і натисніть «Встановити».

11. Нарешті, дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити гру на ПК.

***

Сподіваємося, що в цьому посібнику наведено прості та законні методи виправлення того, що служби Sea of ​​Thieves тимчасово недоступні на вашому пристрої. Дайте нам знати, який із методів спрацював найкраще. Надсилайте свої запити чи пропозиції, якщо у вас є, у розділі коментарів нижче.