Виправити помилку Windows Store 0x80072f05 у Windows 10

Код помилки 0x80072F05 не є новою помилкою, з якою стикаються користувачі Windows 10. Хоча існує кілька факторів, які сприяють цій проблемі, після аналізу кількох звітів ми дійшли висновку, що 0x80072F05 виникає через несумісність або перевантаження серверів Microsoft Store і Outlook. Ви можете зіткнутися з цим, коли намагаєтеся завантажити будь-яку програму чи програму з Microsoft Store, або ви не можете отримувати або надсилати електронні листи в програмі Outlook. Тим не менш, на платформі, на якій ви стикаєтеся з помилкою, ви можете легко вирішити її за допомогою ефективних методів усунення несправностей, як описано в цій статті. Цей посібник зосереджено на вирішенні помилки 0x80072f05 Windows Store. Отже, продовжуйте читати.

Як виправити помилку Windows Store 0x80072f05 у Windows 10

Немає жодної істотної причини, що викликає помилку Microsoft Store 0x80072F05. Існує кілька сценаріїв, які викликають цей код помилки, але вам потрібно проаналізувати найбільш можливу причину, яка сприяє цій помилці на вашому ПК з Windows 10.

 • Неналежне/нестабільне підключення до мережі.
 • Пошкоджений кеш Microsoft Store.
 • Застаріла операційна система Windows.
 • Накопичені тимчасові файли.
 • Неправильні налаштування дати та часу.
 • Недостатній простір на диску для встановлення нових програм і програм.
 • Пошкоджена програма/програма.
 • Втручання антивірусу/брандмауера.
 • Тимчасові збої, пов’язані з профілем користувача.
 • Версія системи несумісна з програмою, яка встановлюється в Microsoft Store.

Тепер перейдіть до наступного розділу, щоб усунути обговорювану помилку. Після того, як ви визначите точну причину, яка спричинила помилку Microsoft 0x80072F05 у вашому пристрої, буде легше з’ясувати, який метод усунення несправностей виправить це. В іншому випадку спробуйте всі перераховані нижче методи, щоб вирішити проблему.

Спосіб 1. Забезпечте правильне мережеве підключення

Ви не можете встановити або завантажити будь-яку програму чи програму на свій ПК, якщо у вас немає належного Інтернету. Завжди перевіряйте свою пропускну здатність і перевіряйте, чи є кілька пристроїв, підключених до однієї мережі.

 • Спробуйте підключитися до іншої мережі (іншої Wi-Fi або мобільної точки доступу) і перевірте, чи ви знову зіткнулися з тією ж помилкою.

 • Якщо ви не стикаєтеся з проблемою в якомусь іншому мережевому підключенні, це вказує на проблему у вашому мережевому пристрої та підключенні.

Прочитайте наш посібник Як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10, щоб усунути проблеми з мережею. Це включає перезапуск маршрутизатора/модему, скидання TCP/IP та зміну налаштувань мережевого адаптера.

Спосіб 2: перезавантажте комп’ютер і маршрутизатор

Якщо на вашому комп’ютері є якісь тимчасові збої, ви зіткнетеся з кодом помилки Minecraft 0x80072F05. Загальний трюк для усунення всіх тимчасових збоїв полягає в перезавантаженні комп’ютера. Ви можете перезавантажити комп’ютер, дотримуючись інструкцій.

1. Натисніть разом клавіші Windows + D, щоб перейти на робочий стіл.

2. Тепер одночасно натисніть клавіші Alt + F4, щоб відкрити вікно завершення роботи Windows.

3. Потім у спадному меню виберіть параметр Перезавантажити та натисніть клавішу Enter.

Якщо перезавантаження ПК з Windows 10 не допомогло вам, є ще один простий обхідний шлях, який допоможе вам виправити помилку 0x80072F05 за прості кроки. Це також забезпечує міцне та надійне мережеве з’єднання. Ви можете встановити нове з’єднання, перезавантаживши інтернет-маршрутизатор або модем. Він використовується для вирішення проблем з мережевим підключенням і може виправити обговорювану помилку. Ви можете перезавантажити маршрутизатор, дотримуючись нашого посібника з перезавантаження маршрутизатора або модема. Після перезавантаження маршрутизатора перевірте, чи можете ви без помилок підключитися до Microsoft Store.

Спосіб 3. Увійдіть знову

Помилки під час входу в обліковий запис Microsoft можуть спричинити помилку Microsoft 0x80072F05. Отже, якщо ви зіткнулися з помилкою і не знаєте про будь-які причини, вам доведеться вийти зі свого облікового запису та ввійти знову. Ось кілька інструкцій, як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Microsoft Store, а потім натисніть Відкрити.

2. Тепер натисніть Відкрити. Потім натисніть значок свого профілю, а потім опцію Вийти.

3. Тепер натисніть Увійти, як показано.

4. Тепер виберіть свій обліковий запис Microsoft і натисніть кнопку Продовжити.

5. Введіть облікові дані для входу та знову ввійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

Спосіб 4. Перезапустіть процеси Microsoft Store

Якщо немає помилок входу, можливо, деякі пошкоджені процеси Microsoft сприяють виникненню коду помилки Microsoft 0x80072F05. Вийдіть з усіх процесів Microsoft Store, як описано нижче.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер на вкладці «Процеси» натисніть на Microsoft Store, а потім кнопку «Завершити завдання», як показано.

3. Перезапустіть Microsoft Store і перевірте, чи усунено код помилки Microsoft Store 0x80072F05 чи ні.

Спосіб 5: вихід із несумісних фонових процесів

Деякі несумісні програми та програми, що працюють у фоновому режимі, можуть перешкоджати процесу завантаження Microsoft Store, що спричиняє код помилки 0x80072F05. Рекомендуємо закрити всі фонові процеси, як описано в нашому посібнику Як завершити завдання в Windows 10.

На додаток до закриття всіх фонових процесів, спробуйте вимкнути всі процеси запуску на вашому комп’ютері з Windows 10, дотримуючись нашого посібника «4 способи вимкнення програм запуску в Windows 10».

Спосіб 6. Синхронізація налаштувань дати та часу

Щоб встановити будь-яку гру чи програму з Microsoft Store, ваш комп’ютер повинен синхронізувати значення дати та часу з загальними налаштуваннями. Ось кілька інструкцій щодо синхронізації даних про дату, регіон і час на вашому ПК з Windows 10.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + I разом, щоб відкрити параметри Windows.

2. Тепер виберіть параметр «Час і мова», як показано.

3. Далі на вкладці «Дата й час» переконайтеся, що два параметри «Встановити час автоматично» та «Встановити часовий пояс автоматично» увімкнено.

4. Потім натисніть Синхронізувати зараз, як зазначено вище.

Спосіб 7. Запустіть засіб вирішення проблем із додатками Windows Store

Ваш ПК з Windows 10 має вбудований інструмент усунення несправностей, щоб виправити будь-які проблеми в Microsoft Store. Виконайте наведені нижче дії, щоб запустити засіб усунення несправностей Windows Store Apps.

1. Перейдіть до меню пошуку та введіть Параметри усунення несправностей, як показано.

2. Тепер натисніть «Програми з магазину Windows», а потім «Запустити засіб усунення несправностей», як показано на малюнку.

3. Якщо після процесу усунення несправностей виявлено якісь проблеми, натисніть Застосувати це виправлення.

4. Нарешті, дотримуйтесь інструкцій, наведених у майбутніх підказках, і перезавантажте ПК.

Спосіб 8. Видалити кеш магазину Windows

Пошкоджений кеш і пошкоджені дані в Microsoft Store призведуть до коду помилки Microsoft Store 0x80072F05. Виконайте наведені нижче інструкції, щоб видалити кеш магазину Windows.

1. Запустіть діалогове вікно «Виконати», натиснувши разом клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть wsreset.exe і натисніть Enter.

Переконайтеся, що ви вирішили проблему з кодом помилки Microsoft Store 0x80072F05.

Спосіб 9. Перезапустіть основні служби Windows

Деякі важливі служби Windows, як-от Windows Update і Background Intelligent Transfer, повинні бути ввімкнені на вашому комп’ютері, щоб уникнути помилки магазину Windows 0x80072F05. Служби Background Intelligent Transfer використовують будь-яку неактивну пропускну здатність для встановлення будь-яких останніх оновлень, щоб ваш комп’ютер встановлював будь-які оновлення, лише якщо інсталяція не виконується. Якщо ці служби вимкнено у вашій системі, ви, швидше за все, зіткнетеся з обговорюваною помилкою. Отже, перезапустіть основні служби Windows, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Служби та натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер прокрутіть униз і двічі клацніть фонову інтелектуальну службу передачі.

3. Тепер виберіть для типу запуску значення Автоматичний, як показано.

Примітка. Якщо статус служби зупинений, натисніть кнопку «Пуск». Якщо статус служби «Запущено», натисніть «Зупинити» та «Запустити» знову.

4. Натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

5. Повторіть усі ці кроки для інших служб Windows, таких як Cryptographic, Network Location Awareness, MSI Installer та Windows Update Services.

Спосіб 10. Видалити тимчасові файли

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 недостатньо місця, ви не можете додавати або встановлювати нові програми чи програми. По-перше, перевірте, чи достатньо місця на вашому диску, і якщо його недостатньо, очистіть усі тимчасові файли, як описано нижче.

Крок I: Перевірте місце на диску

Щоб перевірити місце на диску на комп’ютері з Windows 10, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + E разом, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Тепер натисніть Цей комп’ютер на лівому екрані.

3. Перевірте місце на диску в розділі «Пристрої та драйвери», як показано на малюнку. Якщо вони червоного кольору, розгляньте можливість очищення тимчасових файлів.

Крок ІІ: Очистіть тимчасові файли

Тимчасові файли зберігаються на вашому комп’ютері, щоб підвищити швидкість критеріїв пошуку. Крім того, коли ці файли накопичуються з часом, що призводить до недостатнього місця на вашому ПК з Windows 10. Щоб інсталювати будь-які нові програми з Microsoft Store і уникнути коду помилки 0x80072F05, необхідно звільнити місце на комп’ютері.

Ось наш посібник «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», який допоможе вам очистити всі непотрібні файли на вашому комп’ютері. Виконайте те ж саме, щоб виправити код помилки Microsoft.

Спосіб 11. Установіть оновлення програм

Щоб виправити помилку Microsoft 0x80072F05, переконайтеся, що всі програми у вашій бібліотеці Microsoft Store оновлено до останньої версії. Якщо є багато оновлень, які очікують на дію, нові оновлення або інсталяції можуть зіткнутися з кількома помилками під час процесу. Виконайте наведені нижче дії, щоб інсталювати оновлення програми Microsoft Store.

1. Перейдіть до меню пошуку та введіть Microsoft Store. Потім натисніть Відкрити.

2. Потім клацніть піктограму Бібліотека в нижньому лівому куті вікна Microsoft Store.

3. Потім натисніть кнопку Отримати оновлення, як показано.

4. Потім натисніть кнопку Оновити все, як виділено.

5. Дочекайтеся завантаження оновлень на ваш комп’ютер з ОС Windows 10 і переконайтеся, що ви отримуєте підказку про оновлення програм та ігор.

Спосіб 12: Оновіть Windows

Якщо на вашому комп’ютері Windows 10 є помилки, помилки та проблеми, пов’язані з виправленням, можливо, ви не зможете встановити нові програми та ігри. Цю проблему можна вирішити, установивши оновлення Windows. По-перше, перевірте, чи використовуєте ви оновлену версію ОС, або чи є оновлення, яке очікує на виконання, виконайте дії, описані в нашому посібнику Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення версії операційної системи Windows перевірте, чи виправлено помилку Windows Store 0x80072f05.

Спосіб 13. Вимкніть проксі та VPN

Проксі-сервери та послуги VPN приховують вашу ідентифікацію в Інтернеті, але якщо налаштування несумісні з вашим комп’ютером, ви зіткнетеся з кількома помилками. Однією з таких проблем є код помилки Microsoft 0x80072F05. Щоб вимкнути послуги проксі та VPN, дотримуйтесь нашого посібника, як вимкнути VPN та проксі в Windows 10, і виконайте дії, описані в статті.

Після вимкнення клієнта VPN та проксі-серверів перевірте, чи виправлено код помилки 0x80073D12. Знову ж таки, якщо проблема вас дратує, підключіться до мобільної точки доступу та перевірте, чи вона повторюється знову.

Спосіб 14. Використовуйте адресу DNS Google

Багато користувачів припускають, що використання DNS-адрес Google дозволить виправити будь-які конфлікти, що виникають під час встановлення ігор і програм із Microsoft Store. Якщо ви зіткнулися з кодом помилки Microsoft 0x80072F05, дотримуйтесь нашого посібника про те, як змінити налаштування DNS у Windows 10.

Після переходу на адресу Google DNS перевірте, чи можете ви встановлювати нові програми з Microsoft Store.

Спосіб 15. Тимчасово вимкніть Antivirus Suite (якщо є)

Іноді, якщо ви намагаєтеся встановити якісь специфічні програми чи ігри з Microsoft Store, антивірусний пакет на вашому комп’ютері визначає це як загрозу та запобігає встановленню програми. Отже, розумно вимкніть будь-яку антивірусну програму сторонніх розробників або вбудований пакет безпеки на вашому ПК, дотримуючись кроків, наведених у нашому посібнику Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10.

Після того, як ви встановили необхідну програму на своєму ПК, переконайтеся, що ви знову ввімкнули пакет безпеки, щоб запобігти будь-яким зловмисним атакам.

Спосіб 16. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендується)

Подібно до антивірусної програми, брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може перешкоджати завантаженню будь-якої програми через Microsoft Store. Отже, у цьому випадку ви зменшили серйозність набору безпеки (додали кілька функцій у білий список) або повністю вимкнули брандмауер Windows Defender, як описано в нашому посібнику Як відключити брандмауер Windows 10.

Після встановлення програми переконайтеся, що ви знову ввімкнули набір брандмауерів, і продовжуйте користуватися ПК.

Спосіб 17. Відновлення та скидання проблемного додатка

Якщо жоден із методів не допоміг вам виправити помилку Windows Store 0x80072f05, цей метод буде простим і ефективним обхідним шляхом. Якщо ви оновлюєте надбудову будь-якої програми або просто завантажуєте останні виправлення, а потім може виникнути обговорювана помилка, спробуйте виправити програму або скиньте її, якщо необхідно, як вказано нижче.

Примітка. Тут як приклад для демонстрації взято додаток Minecraft Launcher. Виконайте інструкції відповідно до вашої програми.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Minecraft Launcher, а потім натисніть Налаштування програми.

2. По-перше, прокрутіть униз екран налаштувань і натисніть на опцію Відновити.

Примітка. Під час відновлення Minecraft Launcher дані вашої програми не вплинуть.

3. Перевірте, чи ви усунули помилку. Якщо ні, натисніть на опцію Скинути, як показано.

Примітка: скидання Minecraft Launcher видалить дані програми.

4. Нарешті, перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи виправлено код помилки Microsoft 0x80072F05, який виникає під час встановлення будь-яких оновлень будь-якої програми.

Спосіб 18. Повторно зареєструйте Microsoft Store

Якщо скидання Microsoft Store не виправляє код 0x80072F05, вам може допомогти повторна реєстрація Windows Store. Дотримуйтесь інструкцій нижче.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Windows PowerShell, а потім натисніть кнопку Запуск від імені адміністратора.

3. Тепер введіть задану команду та натисніть клавішу Enter.

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + 'AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}

4. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і тепер ви більше не зіткнетеся з обговорюваною помилкою.

Спосіб 19. Перевстановіть Microsoft Store

Якщо жоден з описаних вище методів не допоміг вам виправити помилку Windows Store 0x80072f05, то останнім варіантом вирішення проблеми є перевстановлення Microsoft Store. Цей процес видалення не може бути реалізований за допомогою панелі керування або процедури налаштувань. Команди PowerShell допоможуть вам переінсталювати Microsoft Store, як описано нижче.

1. Запустіть Windows PowerShell від імені адміністратора.

2. Тепер введіть get-appxpackage –allusers і натисніть клавішу Enter.

3. Тепер знайдіть Microsoft.WindowsStore Name та скопіюйте запис PackageFullName.

4. Тепер перейдіть до нового рядка у вікні PowerShell і введіть remove-appxpackage, потім пробіл і рядок, який ви скопіювали на попередньому кроці. Це виглядає як,

remove-appxpackage Microsoft.WindowsStore_22202.1402.2.0_x64__8wekyb3d8bbwe

Примітка. Команда може дещо відрізнятися залежно від версії Windows, яку ви використовуєте.

5. Тепер Microsoft Store буде видалено з вашого ПК. Тепер перезавантажте ПК.

6. Потім, щоб переінсталювати його, знову відкрийте Windows PowerShell як адміністратор і введіть таку команду.

Add-AppxPackage -register "C:Program FilesWindowsAppsMicrosoft.WindowsStore_11804.1001.8.0_x64__8wekyb3d8bbweAppxManifest.xml" –DisableDevelopmentMode

7. Нарешті, Microsoft Store буде перевстановлено на вашому ПК, і ви не зіткнетеся з помилкою Windows Store 0x80072f05.

Спосіб 20. Створення нового профілю користувача

Деякі користувачі повідомили, що створення нового профілю користувача виправлено помилку Microsoft 0x80072F05. Ви можете створити новий профіль користувача, виконавши кроки, описані в нашому посібнику, Як створити локальний обліковий запис користувача в Windows 10

Спосіб 21: Виконайте відновлення системи

Але якщо ви боретеся з помилкою Windows Store 0x80072f05, спробуйте відновити комп’ютер до попередньої версії, де він працював добре. Ви можете легко реалізувати те саме, дотримуючись нашого посібника про те, як використовувати відновлення системи в Windows 10.

Спосіб 22. Скидання ПК

Якщо ви не виявили жодних проблем із Microsoft Store, але все ще стикаєтеся з помилкою Microsoft Store помилка Microsoft 0x80072F05, радимо скинути налаштування комп’ютера. Щоб вирішити обговорювану проблему, виконайте кроки в нашому посібнику Як скинути Windows 10 без втрати даних.

***

Сподіваємося, що посібник був корисним, і ви змогли виправити помилку Windows Store 0x80072F05. Продовжуйте відвідувати нашу сторінку, щоб отримати більше крутих порад і підказок, і залишайте свої коментарі нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як увімкнути ігрову панель Xbox у Windows