Виправити помилку Resource Not Owned у Windows 10

| | 0 Comments| 9:33 AM
Categories:

Ресурси не належать – рідкісна системна помилка на комп’ютерах з Windows 10. Ця помилка може спричинити помилки синього екрана на вашому комп’ютері. Ця помилка може спричинити кілька серйозних проблем із вашим комп’ютером, які можуть призвести до повного збою системи. Тому, якщо у вас виникла ця помилка, вам слід спробувати деякі методи її виправлення. У цьому посібнику ми обговоримо помилки Resource not owned у Windows 10; ми також розглянемо деякі методи виправлення помилки ресурсу коду зупинки не належить на комп’ютерах з Windows 10.

Як виправити помилку Resource Not Owned у Windows 10

У Windows 10 можуть бути різні причини помилки ресурсу не належить. Деякі з можливих причин наведено нижче.

  • Помилки системних файлів або пошкоджені системні файли є поширеною причиною цієї помилки
  • Несправні, застарілі або пошкоджені системні драйвери також можуть викликати цю помилку
  • Антивірус стороннього виробника також може втручатися в системні файли та викликати цю помилку
  • Різні проблеми з жорстким диском і диском також можуть викликати цю помилку в Windows 10
  • Несправне апаратне забезпечення системи також може спричинити цю проблему, що призводить до помилки синього екрана
  • Кілька проблем BSOD також іноді спричиняють цю помилку
  • Помилки та помилки Windows також є причиною цієї проблеми.

У наступному посібнику ми обговоримо методи вирішення проблем із ресурсами, які не належать у Windows 10.

Спосіб 1. Запустіть засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв

Помилка ресурсу, який не належить, часто виникає на вашому комп’ютері через різні апаратні проблеми. Це можна вирішити, перевіривши та усунувши проблеми з обладнанням. Комп’ютери з ОС Windows мають різноманітні вбудовані засоби усунення несправностей для вирішення кількох системних проблем; ви можете спробувати запустити засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв, щоб вирішити проблеми. Ознайомтеся з розділом «Як запустити засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв», щоб вирішити проблеми з апаратним забезпеченням комп’ютера.

  Як додати віджет календаря Google у Windows

Спосіб 2. Запустіть сканування chkdsk

Помилка ресурсів не належить у Windows 10 також може бути викликана пошкодженими дисковими драйверами на вашому комп’ютері; ці помилки драйверів також можна виправити шляхом сканування та відновлення драйверів диска за допомогою вбудованих сканувань у Windows 10. Перевірте сканування диска або CHKDSK Scan — це утиліта в Windows, яка шукає пошкоджені системні драйвери та намагається виправити та відновити драйвери. Перегляньте посібник «Як перевірити диск на наявність помилок за допомогою chkdsk», щоб знайти драйвери диска для ваших комп’ютерів з Windows 10.

Спосіб 3: Відновлення системних файлів

Найпоширенішою причиною виникнення цієї помилки з кодом зупинки у Windows 10 є пошкодження системних файлів; ці пошкоджені системні файли можуть бути також тому, що інші системні проблеми з вашим комп’ютером і користувачами можуть опинитися в складній ситуації. Ви можете ознайомитися з посібником «Як відновити системні файли в Windows 10», щоб виконати сканування SFC для відновлення системних файлів і усунути проблему на комп’ютері, запустивши сканування SFC і DISM. Якщо відновлення системних файлів не виправляє ресурс коду зупинки, який не належить Windows 10, і ви не можете виправити цю помилку, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 4: оновіть Windows

Якщо у вашому файлі є якісь баги, помилки та проблеми, пов’язані з виправленнями Windows 10 комп’ютера, можливо, ви не зможете встановити нові програми та ігри. Цю проблему можна вирішити, встановивши оновлення Windows. По-перше, перевірте, чи використовуєте ви оновлену версію ОС, чи є оновлення, яке очікує на виконання, дотримуйтесь інструкцій, наведених у нашому посібнику Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 5: оновіть драйвери пристроїв

Однією з найпоширеніших причин проблем із відсутністю ресурсу є застарілі або пошкоджені системні драйвери. Якщо драйвери на вашому комп’ютері не оновлені, вони можуть не налаштовуватися та працювати належним чином. Щоб уникнути таких проблем, як ресурс, який не належить вашому комп’ютеру з Windows 10, ви можете оновити драйвери комп’ютера. Ознайомтеся з посібником «Як оновити драйвери пристроїв у Windows 10», щоб безпечно інсталювати останні версії драйверів на комп’ютері. У більшості випадків оновлення драйверів комп’ютера може легко вирішити цю проблему. Якщо проблема не зникає, і ви не можете знайти її рішення, спробуйте наступний спосіб.

  Як автоматично запускати пакетні файли від імені адміністратора в Windows 10

Спосіб 6: відкат оновлень драйвера пристрою

Якщо ваша система працювала належним чином і після оновлення почала працювати несправно, відкат драйверів може допомогти. Відкат драйвера призведе до видалення поточного встановленого в системі драйвера та заміни його попередньою версією. Для цього прочитайте наш посібник із відновлення драйверів у Windows 10.

Спосіб 7. Повторна інсталяція драйверів пристроїв

Якщо оновлення системних драйверів не вирішує проблеми з системним драйвером, ви можете спробувати перевстановити драйвери на своєму комп’ютері. Щоб вирішити цю проблему, перегляньте посібник «Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10».

Якщо перевстановлення драйверів не допомогло, спробуйте наступний спосіб.

Спосіб 8. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Іноді, якщо ви намагаєтеся встановити будь-які незвичайні програми чи ігри з Microsoft Store, антивірусний пакет на вашому комп’ютері визначає це як загрозу та запобігає встановленню програми. Отже, мудро вимкніть будь-яку сторонню антивірусну програму або вбудований пакет безпеки на вашому комп’ютері, дотримуючись кроків, наведених у нашому посібнику «Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10».

Спосіб 9. Видаліть сторонній антивірус (не рекомендовано)

Якщо помилка ресурсу не належить у Windows 10 не була спричинена системними драйверами, проблема може бути у вашому антивірусі, якщо антивірус стороннього виробника продовжує спричиняти цю помилку на вашому комп’ютері; ви можете повністю видалити його. Ви можете переглянути 5 способів повністю видалити антивірус Avast у Windows 10; видалити антивірус із комп’ютера, щоб вирішити проблему.

  Майбутнє програмного забезпечення в Windows: що таке файл MSIX?

Якщо видалення антивіруса не вирішує проблему, перейдіть до наступного методу, щоб вирішити помилку коду зупинки, яка не належить ресурсу.

Спосіб 10: скиньте ПК

Якщо жоден із зазначених вище методів не працює для вас, проблема може бути спричинена помилками та помилками в Windows 10; ви можете спробувати скинути Windows, щоб вирішити ці проблеми з Windows і проблеми з ресурсами, які не належать. Ви можете переглянути посібник «Як скинути Windows 10 без втрати даних», щоб безпечно скинути Windows 10 на вашому комп’ютері.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що викликає помилку ресурсів у Windows?

Відповідь Помилки ресурсів у Windows можуть бути різними, наприклад помилки системних файлів, помилки BSOD і помилки драйверів.

Q2. Як усунути помилку синього екрана в Windows 10?

Відповідь Щоб виправити помилки синього екрана на комп’ютерах з Windows 10, спробуйте запустити вбудований засіб усунення несправностей синього екрана.

Q3. Як відновити системні файли, щоб виправити помилки ресурсу?

Відповідь Помилки системних файлів є поширеними помилками в Windows, і їх можна виправити за допомогою сканування SFC.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли виправити помилку ресурсу не належить у Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, повідомте нас у розділі коментарів.