Виправити помилку Microsoft Store 0x80073D12 у Windows 10

Ви можете завантажувати й користуватися мільйонами програм і програм із Microsoft Store. Але іноді, коли ви намагаєтеся отримати доступ до Microsoft Store, ви можете отримати код помилки 0x80073D12, і ви більше не зможете встановити жодні програми. Це така неприємна проблема, особливо коли ви намагаєтеся завантажити будь-яку дуже потрібну програму в годину пік. Але, не хвилюйтеся! Цей посібник допоможе вам виправити код помилки Microsoft 0x80073D12 за допомогою простих та ефективних методів усунення несправностей.

Як виправити помилку Microsoft Store 0x80073D12 у Windows 10

Нижче наведено повне повідомлення про помилку Microsoft Store 0x80073D12, яка виникає на вашому ПК з Windows 10.

Встановіть програму або гру. Перш ніж ви зможете встановити це доповнення, вам потрібно встановити програму або гру, з якою вона працює.

АБО,

один або кілька елементів у цьому пакеті ще не встановлено, продовжуйте спробувати. Ви також можете спробувати встановити їх із коду помилки завантажень та оновлень 0x80073d12

Що викликає код помилки Microsoft 0x80073D12?

Немає жодної істотної причини, яка викликає помилку Microsoft 0x80073D12. Кілька сценаріїв, які викликають цей код помилки, але вам потрібно проаналізувати найбільш можливу причину, яка сприяє цій помилці на вашому ПК з Windows 10.

 • Неналежне/нестабільне підключення до мережі.
 • Пошкоджений кеш Microsoft Store.
 • Застаріла операційна система Windows.
 • Накопичені тимчасові файли.
 • Неправильні налаштування дати та часу.
 • Недостатній простір на диску для встановлення нових програм і програм.
 • Пошкоджена програма/програма.

Тепер перейдіть до наступного розділу, щоб усунути обговорювану помилку. Після того, як ви визначите точну причину, яка викликає помилку Microsoft 0x80073D12 у Windows 10, буде легше з’ясувати, який метод усунення несправностей виправить це. В іншому випадку спробуйте всі перераховані нижче методи, щоб вирішити проблему.

Спосіб 1: основні кроки з усунення несправностей

Виконайте ці основні кроки з усунення несправностей, перш ніж використовувати інші розширені методи.

1. Забезпечте належне підключення до мережі

Ви не можете встановити або завантажити будь-яку програму чи програму на свій пристрій, якщо у вас немає достатнього Інтернету. Завжди перевіряйте свою пропускну здатність і перевіряйте, чи є кілька пристроїв, підключених до однієї мережі.

 • Спробуйте підключитися до іншої мережі (іншої Wi-Fi або мобільної точки доступу) і перевірте, чи ви знову зіткнулися з тією ж помилкою.
 • Якщо ви не стикаєтеся з проблемою в якомусь іншому мережевому підключенні, це вказує на проблему у вашому мережевому пристрої та підключенні.

Щоб усунути проблеми з мережею, прочитайте наш посібник про те, як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10. Це включає перезапуск маршрутизатора/модему, скидання TCP/IP та зміну налаштувань мережевого адаптера.

Виправивши проблеми з мережею, перевірте, чи ви знову зіткнулися з тією ж помилкою.

2. Перевірте, чи встановлюється розширення

Отже, після того, як ви підтвердите, що з підключенням до Інтернету немає проблем, наступне, що вам потрібно переконатися, це встановити ви розширення гри/програми чи ні. Якщо ви встановлюєте розширення, вам потрібно спочатку встановити відповідну програму, а потім продовжити роботу з розширенням. Давайте розглянемо сценарій.

 • Якщо ви встановлюєте Forza Horizon 3 Hot Wheels з Microsoft Store, ми повідомляємо вам, що Forza Horizon 3 Hot Wheels є доповненням, і щоб його встановити, вам потрібно встановити версію гри (іноді грати в в ньому кілька рівнів).
 • Зайдіть в Інтернет і знайдіть, якщо ви встановлюєте програму, яку ви встановлюєте, програму або розширення.

Спосіб 2. Увійдіть в обліковий запис Microsoft

Помилки під час процесу входу в обліковий запис Microsoft можуть спричинити помилку Microsoft 0x80073D12. Отже, якщо ви зіткнулися з помилкою і не знаєте про будь-які причини, вам доведеться вийти зі свого облікового запису та ввійти знову. Ось кілька інструкцій, як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Microsoft Store.

  Запустіть Bash від імені адміністратора з контекстного меню в Windows 10

2. Натисніть Відкрити. Потім натисніть значок свого профілю, а потім опцію Вийти.

3. Тепер натисніть Увійти, як показано.

4. Виберіть свій обліковий запис Microsoft і натисніть кнопку Продовжити.

5. Введіть облікові дані для входу та знову ввійдіть у свій обліковий запис Microsoft.

Спосіб 3. Перезапустіть процеси Microsoft Store

Якщо немає помилок входу, можливо, деякі пошкоджені процеси Microsoft сприяють виникненню коду помилки Microsoft 0x80073D12. Вийдіть з усіх процесів Microsoft Store, як описано нижче.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер на вкладці «Процеси» натисніть на Microsoft Store, а потім кнопку «Завершити завдання».

3. Перезапустіть Microsoft Store і перевірте, чи усунено код помилки Microsoft Store 0x80073D12 чи ні.

Спосіб 4: вихід із несумісних фонових процесів

Деякі несумісні програми та програми, що працюють у фоновому режимі, можуть заважати процесу завантаження Microsoft Store, що спричиняє код помилки 0x80073D12. Рекомендуємо закрити всі фонові процеси, як описано в нашому посібнику Як завершити завдання в Windows 10.

На додаток до закриття всіх фонових процесів, спробуйте вимкнути всі процеси запуску на вашому ПК з Windows 10, дотримуючись нашого посібника 4 способи вимкнення програм запуску в Windows 10

Спосіб 5. Синхронізація налаштувань дати та часу

Щоб встановити будь-яку гру чи програму з Microsoft Store, ваш комп’ютер повинен синхронізувати значення дати та часу з загальними налаштуваннями. Ось кілька інструкцій щодо синхронізації даних про дату, регіон і час на вашому ПК з Windows 10.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + I разом, щоб відкрити параметри Windows.

2. Виберіть параметр Час і мова.

3. На вкладці «Дата й час» переконайтеся, що два параметри «Встановити час автоматично» та «Встановити часовий пояс автоматично» увімкнено. Натисніть Синхронізувати зараз.

Спосіб 6. Запустіть засіб вирішення проблем із додатками Windows Store

Ваш ПК з Windows 10 має вбудований інструмент усунення несправностей, щоб виправити будь-які проблеми в Microsoft Store. Виконайте наведені нижче дії, щоб запустити засіб усунення несправностей Windows Store Apps.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Параметри усунення неполадок і натисніть Відкрити.

0

2. Тепер натисніть «Програми з магазину Windows», а потім «Запустити засіб усунення несправностей».

3. Якщо після процесу усунення несправностей виявлено якісь проблеми, натисніть Застосувати це виправлення.

4. Нарешті, дотримуйтесь інструкцій, зазначених у майбутніх підказках, і перезавантажте ПК.

Спосіб 7. Видалити кеш магазину Windows

Пошкоджений кеш і пошкоджені дані в Microsoft Store призведе до коду помилки Microsoft Store 0x80073D12. Виконайте наведені нижче інструкції, щоб видалити кеш Windows Store.

1. Запустіть діалогове вікно «Виконати», натиснувши разом клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть wsreset.exe і натисніть клавішу Enter.

3. Переконайтеся, що ви вирішили проблему з кодом помилки Microsoft Store 0x80073D12.

Спосіб 8. Видаліть тимчасові файли

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 недостатньо місця, ви не можете додавати або встановлювати нові програми чи програми. По-перше, перевірте, чи достатньо місця на вашому диску, і якщо його недостатньо, очистіть усі тимчасові файли, як описано нижче.

Крок I: Перевірте місце на диску

Щоб перевірити місце на диску на комп’ютері з Windows 10, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть разом клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Тепер натисніть Цей комп’ютер на лівому екрані.

3. Перевірте місце на диску в розділі «Пристрої та драйвери», як показано на малюнку. Якщо вони червоні, розгляньте можливість очищення тимчасових файлів.

Крок ІІ: Очистіть тимчасові файли

Тимчасові файли зберігаються на вашому ПК, щоб підвищити швидкість критеріїв пошуку. Крім того, коли ці файли накопичуються з часом і є результатом недостатнього місця на вашому ПК з Windows 10. Щоб інсталювати будь-які нові програми з Microsoft Store і уникнути коду помилки 0x80073D12, необхідно звільнити місце на комп’ютері. Ось наш посібник «10 способів звільнити місце на жорсткому диску в Windows», який допоможе вам очистити всі непотрібні файли на вашому комп’ютері. Виконайте те ж саме, щоб виправити код помилки Microsoft.

  Змусьте Cortana шукати програми в Windows 10

Спосіб 9. Установіть оновлення програм

Щоб виправити помилку Microsoft 0x80073D12, переконайтеся, що всі програми у вашій бібліотеці Microsoft Store оновлено до останньої версії. Якщо є багато оновлень, які очікують на дію, нові оновлення або інсталяції можуть зіткнутися з кількома помилками під час процесу. Виконайте наведені нижче дії, щоб інсталювати оновлення програми Microsoft Store.

1. Перейдіть до меню пошуку та введіть Microsoft Store. Натисніть Відкрити.

2. Клацніть піктограму «Бібліотека» у нижньому лівому куті вікна Microsoft Store.

3. Потім натисніть кнопку Отримати оновлення.

4. Натисніть кнопку Оновити все.

5. Дочекайтеся завантаження оновлень на ваш комп’ютер з ОС Windows 10 і переконайтеся, що ви отримуєте підказку про оновлення програм та ігор.

Спосіб 10: Оновіть Windows

Якщо на вашому комп’ютері Windows 10 є помилки, помилки та проблеми, пов’язані з виправленням, можливо, ви не зможете встановити нові програми та ігри. Цю проблему можна вирішити, встановивши оновлення Windows. По-перше, перевірте, чи використовуєте ви оновлену версію ОС, або чи є оновлення, яке очікує на виконання, виконайте дії, описані в нашому посібнику Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення версії операційної системи Windows перевірте, чи виправлено помилку Microsoft 0x80073D12.

Спосіб 11. Вимкніть проксі та VPN-сервери

Проксі-сервери та послуги VPN приховують вашу ідентифікацію в Інтернеті, але якщо налаштування несумісні з вашим комп’ютером, ви зіткнетеся з кількома помилками. Однією з таких проблем є код помилки Microsoft 0x80073D12. Щоб вимкнути служби проксі та VPN, дотримуйтесь нашого посібника, як вимкнути VPN та проксі в Windows 10, і виконайте дії, описані в статті.

Після вимкнення клієнта VPN та проксі-серверів перевірте, чи виправлено код помилки 0x80073D12. Знову ж таки, якщо проблема вас дратує, підключіться до мобільної точки доступу та перевірте, чи вона повторюється знову.

Спосіб 12. Використовуйте адресу DNS Google

Багато користувачів припускають, що використання DNS-адрес Google дозволить виправити будь-які конфлікти, що виникають під час встановлення ігор і програм із Microsoft Store. Якщо ви зіткнулися з кодом помилки Microsoft 0x80073D12, дотримуйтесь нашого посібника, як змінити налаштування DNS у Windows 10.

Після переходу на адресу Google DNS перевірте, чи можете ви встановлювати нові програми з Microsoft Store.

Спосіб 13. Тимчасово вимкніть Antivirus Suite (якщо є)

Іноді, якщо ви намагаєтеся встановити будь-які специфічні програми чи ігри з Microsoft Store, антивірусний пакет на вашому комп’ютері визначає це як загрозу та запобігає встановленню програми. Отже, розумно вимкніть будь-яку антивірусну програму сторонніх розробників або вбудований пакет безпеки на вашому ПК, дотримуючись кроків, наведених у нашому посібнику Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10.

Після встановлення необхідної програми на своєму пристрої переконайтеся, що ви знову ввімкнули пакет безпеки, щоб запобігти будь-яким зловмисним атакам.

Спосіб 14. Вимкніть брандмауер Windows (не рекомендується)

Подібно до антивірусної програми, брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може перешкоджати завантаженню будь-якої програми через Microsoft Store. Отже, у цьому випадку вам доведеться зменшити серйозність набору безпеки (додайте кілька функцій у білий список) або повністю вимкнути брандмауер Windows Defender, як описано в нашому посібнику Як вимкнути брандмауер Windows 10

Після встановлення програми переконайтеся, що ви знову ввімкнули набір брандмауерів і продовжуйте користуватися ПК.

Спосіб 15. Відновлення та скидання програм або доповнень

Якщо жоден із методів не допоміг вам виправити помилку Microsoft 0x80073D12 на вашому ПК з Windows 10, цей метод буде простим і ефективним обхідним шляхом. Якщо ви встановлюєте доповнення до будь-якої програми чи гри і стикаєтеся з обговорюваною помилкою, спробуйте виправити програму або скинути її, якщо необхідно, як вказано нижче.

  Ноутбук HP не підключається до Wi-Fi у Windows 10 (ВИРІШЕНО)

Примітка. Тут як приклад для демонстрації взято додаток Minecraft Launcher. Виконайте інструкції відповідно до вашої програми.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Minecraft Launcher.

2. Виберіть параметр Налаштування програми, як виділено.

3. Прокрутіть екран налаштувань униз і клацніть виділену опцію Відновити.

Примітка. Під час відновлення Minecraft Launcher дані вашої програми не вплинуть.

4. Перевірте, чи ви усунули проблему. Якщо ні, натисніть на опцію Скинути.

Примітка: скидання Minecraft Launcher видалить дані програми.

5. Нарешті, перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи виправлено код помилки Microsoft 0x80073D12, який виникає під час встановлення будь-яких доповнень будь-якої програми.

Спосіб 16. Повторно зареєструйте Microsoft Store

Якщо скидання Microsoft Store не виправляє код 0x80073D12, вам може допомогти повторна реєстрація Windows Store. Дотримуйтесь інструкцій нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть PowerShell і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер введіть таку команду та натисніть клавішу Enter.

PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command "& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore).InstallLocation + 'AppxManifest.xml' ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}

3. Зачекайте, поки команди будуть виконані, і тепер ви більше не зіткнетеся з обговорюваною помилкою.

Спосіб 17. Перевстановіть Microsoft Store

Якщо жоден з описаних вище методів не допоміг вам виправити код 0x80073D12, то останнім варіантом вирішення проблеми є перевстановлення Microsoft Store. Цей процес видалення не може бути реалізований за допомогою панелі керування або процедури налаштувань. Команди PowerShell допоможуть вам переінсталювати Microsoft Store, як описано нижче.

1. Запустіть Windows PowerShell як адміністратор.

2. Тепер введіть команду get-appxpackage –allusers і натисніть клавішу Enter.

3. Знайдіть назву Microsoft.WindowsStore та скопіюйте запис PackageFullName.

4. Перейдіть до нового рядка у вікні PowerShell і введіть remove-appxpackage, потім пробіл і рядок, який ви скопіювали на попередньому кроці. Це виглядає як,

remove-appxpackage Microsoft.WindowsStore_22202.1402.2.0_x64__8wekyb3d8bbwe

Примітка. Команда може дещо відрізнятися залежно від версії Windows, яку ви використовуєте.

5. Далі перезавантажте ПК. Microsoft Store буде видалено з вашого ПК.

6. Потім, щоб повторно інсталювати його, знову відкрийте Windows PowerShell як адміністратор і виконайте таку команду.

Add-AppxPackage -register "C:Program FilesWindowsAppsMicrosoft.WindowsStore_11804.1001.8.0_x64__8wekyb3d8bbweAppxManifest.xml" –DisableDevelopmentMode

Microsoft Store буде перевстановлено на вашому ПК, і ви не зустрінете код Microsoft Store 0x80073D12

Спосіб 18. Створення нового профілю користувача

Деякі користувачі повідомили, що створення нового профілю користувача виправлено помилку Microsoft 0x80073D12. Ви можете створити новий профіль користувача, виконавши кроки, описані в нашому посібнику, Як створити локальний обліковий запис користувача в Windows 10

Після створення нового профілю користувача перевірте, чи виправили ви обговорювану помилку.

Спосіб 19: Виконайте відновлення системи

Проте, якщо ви боретеся з помилкою Microsoft 0x80073D12, спробуйте відновити комп’ютер до попередньої версії, де він працював добре. Ви можете легко реалізувати те саме, дотримуючись нашого посібника про те, як використовувати відновлення системи в Windows 10.

Отже, в цьому випадку вже створена вами точка відновлення системи буде дуже корисною для виправлення обговорюваної помилки.

Спосіб 20: Скидання ПК

Якщо ви не виявили жодних проблем із Microsoft Store, але все ще стикаєтеся з помилкою Microsoft Store помилка Microsoft 0x80073D12, радимо скинути налаштування комп’ютера. Щоб вирішити обговорювану проблему, виконайте кроки в нашому посібнику Як скинути Windows 10 без втрати даних.

***

Сподіваємося, що посібник був корисним, і ви змогли виправити помилку Microsoft 0x80073D12 у Windows 10. Продовжуйте відвідувати нашу сторінку, щоб отримати додаткові корисні поради та підказки, і залишайте свої коментарі нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.