Виправити помилку iPhone In App Purchase Is Not Supported

App Store пропонує різноманітні програми, і користувачі можуть вибрати будь-який відповідно до свого вибору та вподобань. Користувачі перевіряють усе перед встановленням програми, оскільки існує велика конкуренція для всіх типів програм. Розробники програми хочуть заробляти гроші на своїх опублікованих програмах, але коли ви випускаєте будь-яку програму як платну, це не гарантує фінансового успіху. Отже, щоб задовольнити користувачів з точки зору використання програми та розробників з точки зору отримання прибутку, існує рішення, тобто покупки в програмі. Якщо користувачеві подобаються безкоштовні функції програми, він також може придбати покупку в програмі. Якщо ви коли-небудь стикалися з проблемою iPhone in app purchase is not supported, то не хвилюйтеся, оскільки в цій статті ми обговоримо, як вирішити проблему iPhone in app purchase not allowed.

Як виправити помилку iPhone In App Purchase Is Not Supported

Покупка через програму iPhone надає додаткові функції та контент, як-от преміум-контент, підписки, цифрові товари тощо. Ви можете здійснювати покупки в програмі безпосередньо в App Store і навіть рекламувати їх. Тепер давайте обговоримо, як вирішити проблему iPhone у покупці додатка, яка не підтримується, або проблему, коли покупки в додатку не працюють. Проблема iPhone.

Ви можете вимкнути обмеження на своєму пристрої, щоб вирішити проблему з недозволеною покупкою iPhone у програмі, як показано в наведених нижче кроках.

  6 сучасних платформ доставки програмного забезпечення для підприємств малого бізнесу

1. Спочатку перейдіть до програми Налаштування на своєму пристрої.

2. Після цього виберіть «Час екрана», а потім натисніть «Обмеження вмісту та конфіденційності».

3. Потім натисніть iTunes & App Store Purchases.

4. Отже, виберіть опцію In-app Purchases.

5. Нарешті виберіть опцію «Дозволити».

Отже, ось як ви можете вирішити проблему з недозволеною покупкою iPhone у програмі.

Що таке In-App Purchase iOS?

Я вважаю, що тепер вам зрозуміло, як вирішити проблему покупки в додатку iPhone, яка не підтримується, тепер давайте обговоримо покупку в додатку iOS. Отже, покупки в програмі функція дозволяє розробнику тримати функцію своїх програм заблокованою для користувачів, і користувачі можуть випробувати лише безкоштовні функції, з яких вони можуть прийняти рішення, чи хочуть вони купувати преміум-вміст цієї програми чи ні. Будь-який цифровий предмет, який можна придбати через покупки в додатку, називається продуктом.

За допомогою покупок у програмі люди можуть здійснювати оплату в 45 валютах, використовуючи методи оплати, пов’язані з їхнім Apple ID. Підтримуються такі способи оплати, як кредитні картки, дебетові картки, Apple Pay тощо. Існує чотири типи продуктів для покупок через програму.

  • Витратні матеріали: це такі продукти, як дорогоцінні камені чи життя в грі, підвищення в додатках для знайомств тощо. Споживачі можуть купувати їх знову і знову, коли вони вичерпуються.

  • Неспоживні матеріали: вони купуються один раз, і користувачам не потрібно платити знову, оскільки вони не прострочені. Прикладами неспоживаних предметів є косметичні предмети в грі, додаткові фільтри в додатку для фотографій тощо.

  • Підписки з автоматичним поновленням: у цьому випадку з користувачів регулярно стягується плата до моменту, коли вони вирішать скасувати підписку. Прикладами цього є доступ до бібліотек вмісту, таких як відео, статті чи музика, хмарне сховище, освіта тощо.

  • Неоновлювані підписки: вони пропонують користувачам вміст або послуги протягом обмеженого періоду часу. Наприклад, сезонний абонемент на вміст у грі тощо. Підписки, які не поновлюються, не поновлюються автоматично

Як відключити покупки через програму на iPhone

Щоб вимкнути або вимкнути покупки через програму на своєму iPhone, виконайте наведені нижче дії.

1. Спочатку перейдіть до програми «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Потім виберіть «Час екрана», а потім натисніть «Обмеження вмісту та конфіденційності».

3. Отже, торкніться опції iTunes & App Store Purchases.

4. Після цього виберіть опцію In-app Purchases.

5. Нарешті виберіть опцію «Не дозволяти».

Як увімкнути покупки в App Store на iPhone

Щоб увімкнути покупки в магазині програм на вашому iPhone, виконайте наведені нижче дії.

1. Починаючи з, перейдіть до програми «Налаштування» на вашому iPhone.

2. Після цього виберіть опцію App Store.

3. Після цього виберіть «Завантаження програм» у розділі «Автоматичні завантаження», а потім натисніть «Завжди дозволяти».

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як увімкнути покупки через програму iOS 15?

Відповідь Щоб увімкнути покупки через програму на iOS 15, виконайте кроки, наведені нами в розділі методу зняття обмеження на вашому пристрої.

Q2. Чи безкоштовна покупка через додаток?

Відповідь Покупки в програмі дозволяють розробникам безкоштовно надавати програму в App Store (для iOS) і Google Play (для Android). Потім у програмі розробники можуть рекламувати свої заблоковані функції, преміальні пропозиції, платні оновлення та спеціальні елементи.

Q3. Що означає покупка через додаток?

Відповідь Покупки в додатку – це преміальні пропозиції, заблоковані функції, додатковий вміст, підписки та багато іншого, що користувач може купити в додатку.

***

Сподіваюся, вам сподобалося прочитати нашу статтю, оскільки ми обговорювали проблему, пов’язану з тим, що покупка додатків iPhone не підтримується, тощо. Покупки в додатку пропонують безпечний і постійний досвід завдяки торговельній та платіжній системі світового класу, що полегшує користувачам обробку покупок і підписок з часом. Ви можете перевіряти оновлення на нашій сторінці. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, прокоментуйте їх нижче.