Виправити помилку Black Ops 3 ABC на PS4

PlayStation і Xbox зробили революцію в ігровому досвіді на таких пристроях, як телевізори та настільні комп’ютери. 3D-досвід, який вони надають, бездоганний. Call of Duty — одна з таких стрілялок від першої особи, надзвичайно популярна серед користувачів завдяки своїй дивовижній графікі. Нова Call of Duty: Black Ops 3 є третім доповненням до франшизи Black Ops. Останнім часом геймери повідомляли про помилку Black Ops 3 ABC на PS4 на своїх екранах. Якщо ви також маєте справу з такою ж проблемою, ви в правильному місці. Ми пропонуємо ідеальний посібник, який допоможе вам виправити помилку мережі Black Ops 3 на PlayStation. Отже, не зволікаючи далі, давайте розберемося з причинами та вирішенням помилки ABC.

Як виправити помилку Black Ops 3 ABC на PS4

Якщо вам цікаво, чому сервер Call of Duty Black Ops 3 недоступний у вашій системі, то може бути кілька причин для цього. Давайте розкриємо деякі основні причини помилки:

  • Якщо ваш Інтернет повільний або не підключений до вашого ігрового пристрою, то можна зіткнутися з помилкою під час гри.
  • Іншою причиною цього може бути гра в гру або підключення до Інтернету, коли на вашому ігровому пристрої триває оновлення.
  • Однією з інших причин, які, як було виявлено, викликають помилку ABC, є перебої в роботі служб з боку користувачів або з боку розробника.
  • Якщо останнє оновлення гри не було зроблено, це також може бути причиною помилки ABC в Black Ops 3.
  Як увімкнути та вимкнути ваш Mac

Сервер Call of Duty Black Ops 3 недоступний для деяких користувачів ПК, Xbox і PlayStation. На щастя, цю проблему можна вирішити за допомогою простих методів, які ми розглянемо в наступних параграфах. Виконайте наведені нижче методи, щоб усунути помилку та повернутися до ігор.

Спосіб 1. Перезапустіть ігрову консоль

Іншою причиною, яка може призвести до помилки Black Ops 3 ABC на PS4, є помилка вашої ігрової консолі. Щоб подолати це, ви повинні перезавантажити консоль. Виконайте наведені нижче дії, щоб виконати їх для свого пристрою.

1. Вимкніть живлення та від’єднайте дріт від консолі.

2. Утримуйте кнопку живлення протягом 10 секунд.

3. Через 5 хвилин знову підключіть дроти.

4. Увімкніть консоль.

5. Зачекайте, поки вона почнеться, і запустіть гру.

Спосіб 2: перезавантажте маршрутизатор

Помилка в IP-конфігурації вашого інтернет-з’єднання може бути однією з причин, чому помилка ABC спрацьовує для Black Ops 3. Отже, відновлення може принести вам рішення.

1. Знайдіть кнопку живлення на задній панелі маршрутизатора/модему.

2. Натисніть кнопку один раз, щоб вимкнути її.

3. Тепер від’єднайте кабель живлення маршрутизатора/модему та зачекайте, поки живлення повністю не розрядиться з конденсаторів.

4. Знову підключіть кабель живлення та увімкніть його через хвилину. Зачекайте, поки мережеве з’єднання не буде відновлено, і спробуйте ввійти знову.

Спосіб 3: Оновити гру

Важливо, щоб ви залишалися в курсі нової версії вашої гри, щоб вона не викликала помилку мережі Black Ops 3 на PlayStation. Для цього дотримуйтесь наведених нижче покрокових інструкцій:

  Як я можу побачити, де використовується мій Apple ID?

1. Запустіть Call of Duty Black Ops 3 на своєму ігровому пристрої.

2. Після завершення вступу не натискайте на екрані X, A або Enter.

3. Зачекайте, поки цифри у верхньому правому куті екрана зміняться.

4. Коли цифри змінюються, це означає, що гра оновлена. Тепер натисніть X, A або Enter, щоб грати в гру.

Спосіб 4. Скидання PlayStation

Дані PlayStation іноді можуть бути пошкоджені, що може призвести до помилки ABC під час гри. Отже, скидання PlayStation може допомогти подолати проблему. Виконайте наведені нижче дії, щоб спробувати те саме:

Примітка. Опція скидання поверне всі налаштування PlayStation за замовчуванням.

1. Натисніть кнопку живлення на передній панелі PS4, щоб вимкнути його.

2. Утримуйте кнопку живлення, доки не почуєте два звукові сигнали.

3. Підключіть контролер PS4 через USB до PlayStation.

4. Тепер натисніть кнопку PlayStation на контролері.

5. Перейшовши в безпечний режим, виберіть Ініціалізувати PS4 (Переінсталювати системне програмне забезпечення).

6. Підтвердьте всі підказки, що з’являються, і дочекайтеся завершення операції.

Перевірте, чи сервер Call of Duty Black Ops 3 недоступний у PlayStation.

Спосіб 5. Зверніться до служби підтримки PlayStation

Якщо жоден із вищезазначених методів не працює для вас, і ви все ще бачите помилку ABC на екрані, вам потрібно звернутися до служби підтримки PlayStation, щоб отримати допомогу та усунути помилку мережі Black Ops 3 у проблемі PlayStation. Відвідайте службу підтримки PlayStation у своєму веб-переглядачі або електронний лист із проблемою [email protected]

  Як створити псевдонім для вашої електронної адреси iCloud

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке помилка ABC?

Відповідь Помилка ABC в ігрових консолях виникає через застарілу гру. Цю помилку можна усунути, оновивши нову версію гри.

Q2. Скидання ігрової консолі видаляє всі збережені дані?

Відповідь Так, якщо ви скинете налаштування ігрової консолі, ви втратите всі збережені налаштування та дані.

Q3. На яких платформах поширена помилка ABC?

Відповідь Користувачі ПК, PlayStation і Xbox бачили помилку ABC. Помилка може виникнути через ігрову консоль або ігровий пристрій.

Q4. Чи безпечно скинути мою PlayStation?

Відповідь Так, скинути PlayStation абсолютно безпечно. Хоча його скидання також може призвести до видалення збережених даних або налаштувань.

Q5. Чому мій Black Ops 3 не підключається до Інтернету?

Відповідь Причиною того, що Black Ops 3 не підключається до Інтернету, може бути слабке підключення до Інтернету або неналежне функціонування інтернет-кабелів. Тому уважно перевірте з’єднання та дроти. Якщо вони здаються в порядку, спробуйте перезавантажити модем ще раз.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити помилку Black Ops 3 ABC на PS4. Повідомте нам, який метод найбільш ефективний для вас. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.