Виправити помилку 523: Origin недоступний

Ви можете легко купувати та продавати будь-які ігри в Інтернеті через Origin. Але, як і всі програми та ігри, він іноді не працює належним чином. Багато користувачів стикаються з помилкою 523: проблема походження недоступна. Просто програму неможливо правильно підключити до Інтернету. Помилка 523 Origin виникає через збій сервера, пошкоджені файли кешу тощо. Проте багато інших причин викликають проблему на вашому комп’ютері Windows. Якщо ви також зіткнулися з цією проблемою, цей посібник допоможе вам вирішити проблему Origin is unreachable за допомогою набору простих і ефективних способів вирішення проблем. Отже, продовжуйте читати.

Як виправити помилку 523: джерело недоступне

Як зазначено вище, кілька проблем викликають помилку 523 Origin у Windows. Проте кілька поширених причин наведено нижче.

 • Причиною може бути застаріла ОС і системні драйвери.
 • Хоча антивірусне програмне забезпечення внесено в білий список у програмі, у деяких випадках воно блокує доступ до системних ресурсів.
 • Це може статися через пошкоджені файли встановлення Origin або файли гри.
 • З’єднання з мережею може бути неадекватним або нестабільним.
 • Ви запускаєте гру без прав адміністратора.
 • Це також може бути пов’язано з вірусами або зловмисним програмним забезпеченням.
 • Деякі фонові процеси заважають грі.
 • Можливе втручання проксі-сервера.
 • Застаріла платформа .NET на вашому ПК може викликати цю помилку.

Проаналізувавши кілька онлайн-звітів і посібників з усунення несправностей, ми зібрали список деяких ефективних способів усунення хаків, які допоможуть вам вирішити проблему Origin is unreachable. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти ідеальних результатів.

Спосіб 1: Основні кроки з усунення несправностей

Нижче наведено кілька основних методів усунення помилки.

1А. Перезавантажте ПК

Ви можете зіткнутися з помилкою 523: Origin is unreachable problem, якщо на вашому ПК є якісь тимчасові помилки. Перезавантаження комп’ютера може вирішити проблему з Origin is unreachable. Це простий прийом, і ось як це зробити.

1. Перейдіть на робочий стіл, одночасно натиснувши клавіші Windows + D.

2. Потім одночасно натисніть клавіші Alt + F4.

3. Тепер виберіть опцію «Перезапустити» зі спадного меню та натисніть клавішу Enter.

1B. Зачекайте час роботи сервера

Перевірка статусу сервера Origin є додатковим виправленням, якщо перезавантаження комп’ютера не допомогло вирішити проблему з помилкою 523 Origin. Ви можете відвідати офіційний сайт Даундетектор. Ви отримаєте повідомлення про відсутність поточних проблем у Origin у звітах користувачів, якщо у вас немає жодних проблем із боку сервера. Якщо ви бачите будь-яке інше повідомлення, зачекайте, доки проблеми на стороні сервера не будуть вирішені.

1С. Перезапустіть процес походження

Перезапуск процесу Origin є ще одним виправленням помилки 523: Origin недоступний. Ось як це зробити.

1. Дотримуйтесь нашого посібника про те, як завершити завдання в Windows 10, щоб закрити завдання Origin, яке буде на вкладці Processes.

2. Введіть Origin у рядку пошуку Windows і натисніть «Відкрити».

1D. Забезпечте стабільне підключення до мережі

Якщо ваше підключення до Інтернету нестабільне та невідповідне, це може спричинити помилку 523: проблема з джерелом недоступна. Якщо між комп’ютером і маршрутизатором є будь-які перешкоди або перешкоди, це також може спричинити проблему, про яку йдеться. Перевірте швидкість мережі свого комп’ютера, запустивши a Speedtest.

Дотримуйтеся наведених нижче критеріїв і переконайтеся, що ваш комп’ютер їм відповідає.

 • Усуньте всі перешкоди між маршрутизатором, якщо потужність сигналу вашої мережі дуже низька.
 • Ваше інтернет-з’єднання може бути повільним, якщо багато пристроїв підключено до однієї мережі, тому намагайтеся уникати цього.
 • Завжди віддавайте перевагу маршрутизатору чи модему, перевіреному вашим провайдером (провайдером Інтернет-послуг).
 • Не рекомендується використовувати старі, пошкоджені або зламані кабелі. Замініть кабелі, якщо це необхідно.
 • Переконайтеся, що дроти модему до стіни та дроти від модему до маршрутизатора не мають перешкод.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами з підключенням до Інтернету, перегляньте наш посібник про те, як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10, щоб усунути їх.

1E. Закрийте фонові програми

Може бути багато програм, які можуть працювати у фоновому режимі. Це збільшує використання ресурсів процесора та споживає пам’ять набагато більше, ніж очікувалося. Тому це впливає на продуктивність системи, а також може викликати помилку 523: Origin is unreachable. Закрийте всі наведені нижче процеси, які можуть споживати ресурси вашого комп’ютера, один за іншим або вручну, дотримуючись нашого посібника «Як завершити завдання у Windows 10».

 • Кора
 • Nvidia GeForce Experience
 • Uplay
 • Програма Xbox Windows
 • Розбрат
 • Форсаж MSI
 • Статистика/сервер Rivatuner
 • Перефарбувати
 • Програма Wattman від AMD
 • Fraps
 • АВ накладання
 • Asus Sonic Radar
 • NVIDIA Shadowplay
 • AverMedia Stream Engine
 • пар
 • Razer Synapse
 • OBS

1F. Вимкніть VPN або проксі (якщо можливо)

Ви можете зіткнутися з проблемою Origin is unreachable, якщо параметри мережі у вашій Windows 10 невідповідні. Якщо у вас є VPN або ви використовуєте будь-який проксі-сервер на своєму комп’ютері, прочитайте нашу статтю про те, як вимкнути VPN і проксі-сервер у Windows 10, а потім виконайте кроки, як описано в цьому посібнику.

1G. Оновіть Windows

Якщо будь-які помилки на вашому комп’ютері призводять до помилки 523: Origin is unreachable, ви можете виправити це, просто оновивши операційну систему. Якщо ви новачок у оновленні свого комп’ютера з Windows 10, дотримуйтеся вказівок, наведених у цій статті Як завантажити та інсталювати останнє оновлення Windows 10, і виконайте наведені там дії.

1H. Оновіть мережеві драйвери

Усі мережеві драйвери на вашому комп’ютері мають бути сумісними та мати останню версію, щоб ви могли без проблем використовувати програму Origin. Якщо ваш ПК використовує застарілі драйвери, ви повинні оновити їх, щоб вирішити будь-які проблеми, подібні до тієї, яку ми зараз обговорюємо. Це завдання можна виконати вручну або за допомогою стороннього програмного забезпечення.

Перегляньте наш посібник із оновлення драйверів мережевого адаптера в Windows 10, щоб оновити всі драйвери вручну та перевірити, чи можна без проблем використовувати онлайн-налаштування Origin.

1І. Відкат мережевих драйверів

Якщо поточна версія мережевих драйверів несумісна з вашою грою, немає сенсу оновлювати або перевстановлювати їх. Все, що вам потрібно зробити, це відкотити драйвери до попередньої версії, дотримуючись нашого посібника «Як відкотити драйвери в Windows 10».

1J. Перевстановіть мережеві драйвери

Якщо помилка 523 Origin все ще виникає після оновлення або відкату мережевих драйверів, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб вирішити будь-які проблеми несумісності. Існує дуже багато способів перевстановити драйвери в Windows. Проте, якщо ви не знаєте, як реалізувати те саме, перегляньте наш посібник про те, як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10 і реалізувати те саме.

1K. Запустіть сканування шкідливих програм

Кілька експертів Microsoft вважають, що сканування ПК допоможе захистити комп’ютер від загроз. Якщо на вашому комп’ютері є віруси чи зловмисне програмне забезпечення, ви не можете використовувати зовнішні та внутрішні апаратні пристрої. Тому радимо просканувати комп’ютер відповідно до вказівок у нашому посібнику «Як сканувати комп’ютер на віруси?»

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення на своєму комп’ютері, перегляньте наш посібник про те, як видалити зловмисне програмне забезпечення з вашого ПК у Windows 10.

1л. Скинути підключення до Інтернету

Незважаючи на всі перелічені вище рішення, спробуйте скинути налаштування мережі, якщо жоден із методів не допоміг вам виправити помилку 523: Origin is unreachable. Для цього дотримуйтеся нашого посібника про те, як скинути параметри мережі в Windows 10

Спосіб 2: запустіть Origin з правами адміністратора

Щоб отримати доступ до кількох файлів і служб, потрібні адміністративні права в Origin. Ви можете зіткнутися з помилкою 523 Origin, якщо у вас немає необхідних прав адміністратора. Виконайте наведені нижче дії, щоб запустити Origin від імені адміністратора.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Origin на робочому столі та виберіть «Властивості».

2. Перейдіть на вкладку Сумісність і встановіть прапорець Запускати цю програму від імені адміністратора.

3. Натисніть «Застосувати» > «ОК».

Спосіб 3: Очистіть файли кешу джерела

Виконайте наведені нижче кроки, щоб видалити тимчасові файли кешу Origin, що допоможе вам вирішити проблему з Origin недоступно.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть %appdata% і натисніть «Відкрити», щоб відкрити папку AppData Roaming.

2. Клацніть правою кнопкою миші папку Origin і виберіть опцію «Видалити».

3. Введіть %programdata% у рядку пошуку Windows і натисніть «Відкрити», щоб перейти до папки ProgramData.

4. Потім знайдіть папку Origin і видаліть усі файли, крім папки LocalContent, яка містить усі дані гри.

5. Нарешті перезавантажте ПК і перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 4: змініть налаштування Origin у грі

Якщо ви все ще стикаєтеся з помилкою 523: Origin is unreachable, спробуйте змінити налаштування в грі, і ось кроки, як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Origin і натисніть «Відкрити».

2. Введіть облікові дані, а потім увійдіть в обліковий запис EA.

3. Клацніть меню «Початок» у верхньому лівому куті.

4. У спадному меню виберіть «Налаштування програми».

5. Тепер увімкніть перемикач Enable Origin In-Game у розділі ORIGIN IN-GAME.

Спосіб 5: Перейдіть на Origin Client Beta

Якщо зміна налаштувань у грі не вирішила, що Origin недоступний, спробуйте перейти на бета-версію клієнта Origin. Ось кроки, як це зробити.

1. Запустіть Origin, як це було зроблено раніше.

2. Клацніть «Походження» > «Параметри програми».

3. Перейдіть до вкладки Програма.

4. Увімкніть перемикач «Участь у бета-версіях клієнта Origin» у розділі «Оновлення клієнта».

5. Перезапустіть клієнт Origin після переходу на бета-версію та перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 6. Оновіть .NET Framework

.NET framework на комп’ютері з Windows 10 необхідний для безперебійного обслуговування сучасних програм та ігор. Багато програм та ігор мають функцію автоматичного оновлення для .NET framework; таким чином, він оновлюватиметься автоматично щоразу, коли доступне оновлення. В іншому випадку, якщо на вашому комп’ютері з’явиться запит на оновлення, ви можете вручну інсталювати останню версію .NET Framework, як описано в нашому посібнику Як інсталювати Microsoft .NET Framework 3.5

Спосіб 7. Додайте виключення в брандмауер

Якщо брандмауер Windows не викликає конфлікту з Origin, можливо, антивірусне програмне забезпечення у вашій системі блокує Origin або навпаки. Ви можете додати виключення для Origin, щоб виправити помилку 523: Origin недоступний.

Варіант I: через систему безпеки Windows

1. Натисніть клавішу Windows, введіть захист від вірусів і загроз і натисніть Відкрити.

2. Натисніть «Керувати налаштуваннями».

3. Потім натисніть Додати або видалити виключення.

4. На вкладці «Винятки» виберіть параметр «Додати виключення» та натисніть «Файл».

5. Тепер перейдіть до каталогу файлів, де ви встановили програму, і виберіть файл Origin.

6. Зачекайте, поки інструмент буде додано до набору безпеки, і ви готові використовувати Origin без проблем!

Варіант II: через сторонній антивірус

Примітка: ми показали кроки для Avast Free Antivirus як приклад. Виконайте кроки відповідно до вашої антивірусної програми.

1. Запустіть Avast Antivirus і клацніть опцію меню у верхньому правому куті, як виділено.

2. Тут натисніть Налаштування.

3. У меню «Загальні» перейдіть до «Заблоковані та дозволені програми».

4. Натисніть «ДОЗВОЛИТИ ПРОГРАМУ» в розділі «Список дозволених програм».

5. Тепер натисніть «ДОДАТИ», що відповідає шляху до програми Origin, щоб додати її до білого списку. Нижче ми показали, що інсталятор програми додається як виняток.

Примітка. Ви також можете переглянути програму Origin, вибравши опцію ВИБРАТИ ШЛЯХ ДОДАТКУ, а потім натиснувши кнопку ДОДАТИ.

Спосіб 8: Перевстановіть Origin

Якщо жоден із способів не допоміг, спробуйте видалити програмне забезпечення та інсталювати його заново. Будь-які поширені збої, пов’язані з програмним забезпеченням, можна вирішити, перевстановивши програму. Нижче наведено кроки для перевстановлення Origin, щоб виправити помилку 523: Origin недоступний.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть програми та функції та натисніть Відкрити.

2. Шукайте Походження в полі Шукати в цьому списку.

3. Виберіть «Походження» та натисніть «Видалити».

4. Знову натисніть «Видалити», щоб підтвердити.

5. Тепер натисніть кнопку «Видалити» у майстрі видалення Origin.

6. Нарешті натисніть «Готово», щоб видалити програму зі свого пристрою.

7. Тоді, перезавантажте ПК.

8. Завантажте Origin зі свого офіційний веб-сайт натиснувши кнопку Завантажити для Windows.

9. Запустіть завантажений файл, двічі клацнувши на ньому.

10. Натисніть Install Origin.

11. Виберіть місце встановлення… та змініть інші параметри відповідно до ваших вимог.

12. Далі перевірте Ліцензійну угоду кінцевого користувача, щоб прийняти її, і натисніть «Продовжити».

13. Нарешті, увійдіть у свій обліковий запис EA та почніть грати в ігри.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви зможете виправити помилку 523: проблема Origin недоступна на вашому пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.