Виправити помилку 42127 Cab Archive is Corrupted

Categories:

Архівні файли Cabinet або Cab — це формат для користувачів Microsoft Windows, який допомагає доставляти файли встановлення програмного забезпечення на комп’ютер. Файли Cab використовуються багатьма інсталяторами Microsoft, оскільки вони пришвидшують час доставки під час завантаження програми з веб-сайту. Під час інсталяції програми або запуску програми користувачі Windows можуть зіткнутися з помилкою 42127: архів cab пошкоджено в системі. Якщо ви зараз зіткнулися з такою ж проблемою під час роботи з системою, то ми підготували для вас ідеальний посібник, який допоможе вам вирішити цю проблему кількома простими способами, а також ознайомить вас із помилкою 42127 та її причинами. Отже, давайте розпочнемо наш посібник із цих методів усунення несправностей.

Як виправити помилку 42127 Cab Archive is Corrupted

Помилка 42127 — це помилка архіву cab, яка зазвичай виникає через відсутність або пошкодження архівів програми, яку потрібно встановити в системі. Це помилка виконання, яка виникає під час роботи програми. Причиною помилки зазвичай є відсутній пов’язаний із Windows файл. Від очищення системи до профілактичних заходів, є кілька способів, які можуть допомогти вирішити помилку 42127.

Які причини помилки «Архів пошкоджено»?

Як обговорювалося вище, помилка 42127 виникає, коли системі не вдається отримати доступ до файлів програми, яку ви намагаєтеся встановити або запустити. Ця проблема може виникати через різні причини, які коротко зазначені нижче:

  • Антивірусне програмне забезпечення в системі блокує підозрілі файли.
  • Вірус пошкоджує архів cab, потрібний додатку.
  • Несправне оновлення Windows.
  • Недійсні або відсутні записи реєстру.

Ви можете зіткнутися з помилкою архіву 42127-cab у будь-який момент під час запуску програми на вашому ПК. Якщо ви зіткнулися з помилкою, вам спочатку потрібно переконатися, що у вашій системі є сканер безпеки, який може допомогти вам виключити будь-які подібні проблеми. Подивіться на наведені нижче методи, щоб отримати докладніші рішення.

  Сторонні програми для підвищення продуктивності в Mac OS X

Спосіб 1: видаліть шкідливе програмне забезпечення

Шкідливе програмне забезпечення – це програмне забезпечення, завантажене у вашу систему, яке може завдати шкоди системі. Зловмисне програмне забезпечення, безсумнівно, є дуже загрозливим для користувачів ПК, оскільки воно, як правило, спричиняє втрату даних користувачами. Окрім інформації про те, що таке зловмисне програмне забезпечення та що воно робить? Ви також повинні знати про те, що це одна з головних причин, чому користувачі стикаються з такими проблемами, як помилка 42127 під час запуску або встановлення програми.

Тому важливо мати на ПК програмне забезпечення для захисту від зловмисного програмного забезпечення, яке може вирішувати та сканувати такі проблеми, перш ніж вони стануть загрозою. Крім знань про те, як видалити зловмисне програмне забезпечення з комп’ютера в Windows 10, користувачі також повинні переконатися, що мають багаторівневий захист у формі постійного оновлення програмного забезпечення для захисту від зловмисного програмного забезпечення, яке допомагає боротися з новими загрозами та забезпечує безпеку системи. . Ви можете переглянути наш посібник 26 найкращих безкоштовних інструментів для видалення зловмисного програмного забезпечення, щоб переглянути деякі з найкращих програм, які можна встановити у вашій системі.

Після того, як ви встановили вибране антивірусне програмне забезпечення на свій комп’ютер, ви можете запустити повне сканування, щоб перевірити, чи є якісь проблеми. Якщо ні, ви можете перейти до наступного кроку, який наведено нижче.

Спосіб 2. Перевірте помилкове оновлення Windows

Наступний спосіб – перевірка на зламаний Оновлення Windows якщо такі є. Несправні оновлення в Windows часто можуть призвести до помилки «Архів пошкоджено». Для цього ви можете перевірити cab-файл, щоб перевірити, чи він законний чи ні. Файл cab можна перевірити, виконавши наведені нижче дії.

1. Натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити Налаштування.

2. Натисніть Оновлення та безпека.

3. Потім натисніть Додаткові параметри.

4. Клацніть правою кнопкою миші файл cab, щоб перевірити його цифровий підпис.

5. Тепер виберіть Властивості.

Якщо файл законний і з ним немає проблем, ви можете переходити до наступного методу. Якщо файл підозрілий, видаліть його. Обережно видаливши його, запустіть антивірусне сканування системи, щоб перевірити, чи проблему вирішено.

  Запишіть відео поточної вкладки в Chrome за допомогою Screencastify

Спосіб 3. Запустіть захист від вірусів і загроз

Windows Defender — це попередньо встановлена ​​програма захисту від шкідливих програм, яка допомагає ідентифікувати віруси та загрози в системі. Використання цього вбудованого інструменту може бути корисним під час усунення помилки 42127. Архів кабіни пошкоджено, оскільки це допомагає знайти винуватця за допомогою сканування. Ви можете розпочати сканування, виконавши наведені нижче дії.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Тут натисніть Оновлення та безпека, як показано.

3. Перейдіть до меню «Безпека Windows» і натисніть «Захист від вірусів і загроз», як показано нижче.

4. Натисніть кнопку Швидке сканування, щоб швидко сканувати комп’ютер на наявність шкідливих програм.

5. Якщо тоді буде знайдено будь-яке зловмисне програмне забезпечення, натисніть «Почати дії», щоб видалити або заблокувати їх і перезавантажте комп’ютер.

Спосіб 4. Використовуйте Restoro Repair Tool

Restoro — це інструмент відновлення ПК, який допомагає у вирішенні деяких основних проблем, таких як несправності комп’ютера, віруси, пошкоджені файли та збої в системі. Не тільки це, але й покращило продуктивність комп’ютера. Ви також можете вирішити проблему з помилкою 42127 cab archive is corrupted за допомогою засобу відновлення Restoro, виконавши дії, наведені нижче.

1. Відкрийте веб-браузер і завантажте Інструмент Restoro Repair.

2. Тепер запустіть програму та натисніть «Почати сканування», щоб знайти проблеми з вашим ПК.

3. Далі натисніть «Відновити все», щоб позбутися помилки 42127.

Спосіб 5: Виконайте відновлення системи

Якщо використання таких інструментів, як Restoro, не допомогло вам із помилкою 42127, ви можете спробувати скористатися відновленням системи, щоб виключити неочікувані помилки під час завантаження або запуску програми на вашому ПК. Відновлення системи чудово економить час і зусилля, які витрачаються на повторне й повторне форматування Windows під час вирішення таких проблем. Отже, використання точки відновлення для відновлення системи є чудовим способом вирішення цих помилок. Ви можете дізнатися багато про відновлення системи та про те, як його виконати, за допомогою нашого посібника Як використовувати відновлення системи у Windows 10.

Спосіб 6: Чиста інсталяція Windows

Якщо ви все ще боретеся з проблемами, пов’язаними з установкою Windows, або архів пошкоджений, ви можете спробувати перевстановити Windows у своїй системі. Це останній засіб, який залишився, якщо жоден із наведених вище методів не допоміг. Бувають випадки, коли ПК заражений вірусом або зазнає атаки зловмисного програмного забезпечення, яку неможливо вирішити за допомогою антивірусного сканування. Іноді ситуація погіршується, і найкраще впоратися з нею за допомогою чистої інсталяції Windows, щоб не лише оновити Windows, але й вирішити конфлікти з системою, з якою ви мали справу. Ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як виконати чисту інсталяцію Windows 10, і виконати кроки, наведені в статті про вашу систему, щоб вирішити проблему з помилкою 42127, архів cab пошкоджено.

  Walgreens продає плівку Polaroid?

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке cab-файл?

Відповідь CAB-файл — це стислий файл, який одночасно стискається та архівується та використовується на ПК під керуванням Windows. Ці файли мають перевагу, згідно з якою їх можна перевірити, чи є вони законними чи ні.

Q2. Яке призначення cab-файлу?

Відповідь Cab-файли використовуються для доставки файлів встановлення програмного забезпечення на комп’ютер. Крім того, головне призначення цих файлів — пришвидшити встановлення файлів на ПК.

Q3. Чи можу я видалити файли cab?

Відповідь Так, видаляти cab-файли безпечно. Тимчасові cab-файли можна видалити з тимчасової папки Windows.

Q4. Що означає пошкоджений cab-файл?

Відповідь Пошкоджений cab-файл означає, що встановлений файл неповний або з певної причини недоступний системі.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам виправити помилку 42127 cab archive is corrupted за допомогою 6 простих методів. Повідомте нам, який із цих методів допоміг вам успішно вирішити цю проблему. Якщо у вас все ще є запитання щодо теми або ви хочете поділитися з нами своїми пропозиціями, залиште свої коментарі нижче.