Виправити помилку 0X800703ee у Windows 10

Помилка 0X800703ee – поширена проблема, з якою стикаються користувачі Windows під час копіювання файлу на зовнішній пристрій зберігання даних або з нього. Користувачі бачать, що обсяг файлу був змінений ззовні. Отже, це більше не дійсний код помилки на їх системному екрані. Було помічено, що вона виникає в Windows 7, 8.1 і 10. Ця помилка також спостерігається під час запису дисків або оновлення Windows 10. Вона пов’язана з іншими програмами, які блокують копіювання потрібного файлу. Якщо ви також маєте справу з такою ж проблемою, ми тут з порадами, які допоможуть вам дізнатися, як виправити помилку 0X800703ee у Windows 10.

Як виправити помилку 0X800703ee у Windows 10

Зазвичай помилку викликають інші програми, які не дозволяють файлу відкриватися в системі. Крім цього, є й інші помилки, які можуть призвести до цієї ситуації.

  • Проблема з антивірусом є однією з основних причин помилки 0X800703ee Windows 10. Захисний антивірус може блокувати копіювання або передачу файлу на зовнішній пристрій зберігання даних.

  • Якщо файл, який потрібно передати, пошкоджений, це може призвести до коду помилки 0X800703ee.
  • Системи зазвичай використовують програми резервного копіювання, і якщо файл, який ви хочете передати, відкритий у такій програмі, це може викликати помилку.
  • Файли, які копіюються з SD-карти або іншого зовнішнього пристрою, зазвичай показують помилку через конфлікт програмного забезпечення записувача.
  • Програми сторонніх розробників, загалом, також можуть викликати помилку 0X800703ee у Windows.

  • Якщо такі служби, як резервне копіювання Windows і тіньове копіювання томів, вимкнено в Windows, вони можуть бути причиною помилок, оскільки на них покладаються під час передачі файлів.
  • Якщо ваш USB-контролер встановлений неправильно, він може бути відповідальним за проблему.

Давайте детально обговоримо вирішення цих проблем далі в цій статті з ілюстраціями для вашої допомоги.

Спосіб 1. Виконайте сканування SFC та DISM

Однією з основних причин коду помилки 0X800703, що виникає в Windows, є пошкоджені файли. Ці пошкоджені файли можна усунути шляхом сканування SFC та DISM у вашій системі. Обидві служби найкраще відновлюють пошкоджені файли, тоді як засіб перевірки системних файлів (SFC) використовує кешовані архіви, а керування зображенням розгортання (DISM) використовує оновлення Windows для вирішення проблеми. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10, щоб зрозуміти кроки та виконати їх на своєму комп’ютері, щоб позбутися коду помилки 0X800703ee. Після завершення сканування перезавантажте систему, щоб перевірити, чи усунено помилку.

Спосіб 2. Увімкніть резервне копіювання Windows і тіньове копіювання томів

Якщо резервне копіювання Windows і тіньове копіювання томів у вашій системі вимкнено через налаштування вручну або через втручання сторонніх програм, це також може призвести до появи помилки файлу. Отже, найкраще ввімкнути його та встановити ці дві служби у вашій системі на автоматичний, щоб вирішити проблему. Нижче наведено кілька корисних кроків, які дозволять увімкнути дві служби на вашому робочому столі.

1. Натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати на вашому ПК.

2. Введіть services.msc у вказане поле та натисніть OK.

3. Прокрутіть униз і клацніть правою кнопкою миші на Volume Shadow Copy.

4. Натисніть параметр Властивості.

5. На вкладці Загальні змініть тип запуску на Автоматичний, як показано.

6. Натисніть OK.

7. Тепер прокрутіть униз до Windows Backup у службі та клацніть правою кнопкою миші.

8. Клацніть «Властивості» та встановіть для типу запуску значення «Автоматичний». Натисніть OK.

Після завершення повторіть процес передачі файлу на або з зовнішнього пристрою у вашу систему, щоб перевірити, чи вирішено зазначену проблему.

Спосіб 3. Виправте помилки файлової системи

Це рідко, але іноді помилки файлової системи також можуть бути причиною того, чому ви не можете передати файли з або на зовнішній пристрій. Тому важливо виправити файлову систему. Ви можете використовувати вбудовані системи перевірки файлів, щоб вирішити проблему, виконавши наступні кроки.

1. Введіть Провідник файлів у рядку пошуку Windows і натисніть Відкрити, як показано.

2. Клацніть правою кнопкою миші на локальному диску та натисніть Властивості, як показано.

3. На вкладці Інструменти натисніть Перевірити.

Файлова система буде перевірена, і якщо в ній не зникне проблема, вона буде автоматично вирішена.

Спосіб 4. Перевстановіть драйвери USB

Іншою причиною, через яку багато користувачів повідомляють, що викликає помилку 0X800703ee Windows 10, є несправні USB-контролери. Контролери USB можуть пошкодитися під час передачі файлів, що може призвести до появи помилки на екрані. Помилка, що виникла через USB-контролери, можна усунути, перевстановивши їх із диспетчера пристроїв. Давайте розглянемо кілька докладних кроків, які допоможуть вам краще пояснити, як це зробити.

1. Натисніть клавіші Windows + X і натисніть Диспетчер пристроїв, щоб відкрити його.

2. Клацніть «Контролери універсальної послідовної шини» зі списку, як показано.

3. Клацніть правою кнопкою миші кожен пристрій під ним і клацніть Видалити один за одним.

4. Після завершення перезавантажте ПК.

Спосіб 5. Видалити драйвери фільтра

Під час перенесення файлу або файлів із зовнішнього пристрою, наприклад, SD-карти або флеш-накопичувача, у вашу систему ви можете зіткнутися з помилкою 0X800703ee у Windows. Якщо це так, швидше за все, помилка пов’язана з конфліктом між програмним забезпеченням записувача та зовнішнім пристроєм. Отже, ви повинні видалити драйвер фільтра у вашій системі з редактора реєстру, як показано в наведених нижче кроках.

1. Натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

2. Введіть regedit у поле та натисніть OK.

3. Введіть наступний шлях на панелі навігації та натисніть клавішу Enter на клавіатурі, як показано нижче.

HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlClass{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

4. Знайдіть у списку файл 4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318 і клацніть правою кнопкою миші. Потім натисніть «Експортувати» та перенесіть файли у відповідне місце, щоб створити їх резервну копію.

5. Далі натисніть на файл 4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318.

6. Знайдіть і двічі клацніть фільтри нижнього та верхнього фільтрів по одному.

7. Натисніть на опцію Видалити з контекстного меню, як показано.

8. Після завершення перезавантажте комп’ютер, щоб перевірити, чи усунено помилку чи ні.

Спосіб 6. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Антивірус у системі може бути однією з перших причин помилки для файлу, який потрібно передати або скопіювати. Антивірус перевіряє безпеку файлів під час їх обробки. А якщо це займе більше часу, 0X800703ee може з’явитися на екрані вашого ПК. Тому під час обробки файлу найкраще відключити будь-який сторонній антивірус у вашій системі. Ознайомтеся з нашим посібником про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, щоб дізнатися про всі кроки, необхідні для цього, і перевірити, чи проблема виправлена ​​чи ні.

Спосіб 7. Перезапустіть службу Windows Update

Причина того, що файли неможливо передати з або на зовнішній пристрій, в основному пов’язана з проблемою зі службою оновлення Windows. Перезапуск, як виявилося, скасовує помилку для багатьох користувачів.

1. Натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

2. Введіть services.msc у полі діалогового вікна та натисніть клавішу Enter.

3. Прокрутіть униз і клацніть правою кнопкою миші на Windows Update зі списку, як показано.

4. Натисніть Властивості в контекстному меню.

5. Встановіть Тип запуску як Вимкнено та натисніть OK, як виділено нижче.

6. Перезавантажте комп’ютер і виконайте кроки з 1 по 4, як описано в цьому методі.

7. Нарешті, встановіть для типу запуску значення Автоматичний і натисніть OK.

Спосіб 8. Видаліть програму резервного копіювання

Кожна система має програму резервного копіювання, що працює у фоновому режимі, яка допомагає відновлювати та зберігати файли для подальшого використання. Іноді під час копіювання файлу на зовнішній пристрій або з нього такі програми можуть викликати проблему неможливості передачі файлу. Цю проблему можна вирішити, видаливши програму резервного копіювання та перезавантаживши систему. Якщо це стосується вас, ви можете виконати наведені нижче дії.

1. Натисніть клавіші Windows + R, щоб запустити діалогове вікно «Виконати».

2. Введіть appwiz.cpl у вказане поле та натисніть OK, як показано.

3. Знайдіть програму резервного копіювання зі списку.

4. Клацніть на ньому правою кнопкою миші та виберіть параметр Видалити, як показано.

5. Нарешті, перезавантажте ПК.

Спосіб 9. Виконайте очищення диска

Запуск програм або файлів призводить до створення тимчасових файлів, які зберігаються на дисках. Ці файли накопичуються і стають помилкою під час копіювання файлу на зовнішній пристрій або з зовнішнього пристрою у вашу систему. Отже, очищення диска важливо, щоб позбутися від проблеми. Ви можете виконати наведені нижче дії для очищення диска у вашій системі.

1. Введіть Очищення диска в рядку пошуку Windows і натисніть Відкрити.

2. Виберіть потрібний диск для очищення зі спадного меню «Очищення диска: вибір диска», як показано.

3. Виберіть Файли для видалення та натисніть OK.

4. Нарешті, перезавантажте ПК, щоб побачити зміни.

Спосіб 10. Виконайте чисте завантаження

Якщо жоден із способів не усунув помилку 0X800703ee Windows 10, що з’являється, настав час запустити чисте завантаження у вашій системі. Прочитайте та дотримуйтесь нашого посібника про те, як виконати чисте завантаження в Windows 10, і подивіться, чи може це вирішити проблему для вас.

Спосіб 11: Виконайте відновлення системи

Якщо ви підійшли до кінця і все ще боретеся з проблемою, настав час відновити систему. Конфлікт програмного забезпечення може бути однією з причин помилки. А за допомогою нормального відновлення системи ви зможете позбутися від помилки назавжди. Прочитайте наш посібник про те, як використовувати відновлення системи в Windows 10, щоб дізнатися про всі кроки, необхідні для завершення процесу та вирішення бажаної проблеми.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що означає помилка 0X800703ee?

Відповідь Помилка 0X800703ee – це код помилки, який показує, що обсяг файлу був змінений ззовні. Отже, відкритий файл більше не дійсний на екрані вашої системи, коли ви намагаєтеся скопіювати файл на зовнішній пристрій або з нього.

Q2. Чи відображається помилка 0X800703ee у Windows 10?

Відповідь Помилка 0X800703ee з’являється в Windows 7, 8.1 і 10. Вона жодним чином не стосується Windows 10.

Q3. Чи пошкоджує мою систему копіювання файлу із зовнішнього пристрою?

Відповідь Так. Копіювання файлу за допомогою зовнішнього пристрою, такого як SD-карта або флешка, може пошкодити вашу систему, якщо пристрій пошкоджено помилкою. Тим не менш, проблему можна вирішити за допомогою антивірусної системи або сканування пристрою перед перенесенням файлу. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб миттєво вирішити свої сумніви.

Q4. Як я можу запобігти повторенню помилки 0X800703ee?

Відповідь Якщо ви бачите помилку у вашій системі щоразу, коли ви передаєте файл на зовнішній пристрій або з нього, то краще запустити чисте завантаження системи. Уважно прочитайте та дотримуйтесь методів, згаданих вище в цій статті, щоб уникнути повторення цієї помилки.

Q5. Чи може оновлення Windows бути причиною помилки 0x800703ee у моїй системі?

Відповідь Так. Пошкоджене оновлення Windows може бути причиною коду помилки у вашій системі. Ви можете вирішити проблему, знову оновивши Windows за допомогою версії без помилок.

***

Сподіваємося, що ця стаття стала для вас чудовою допомогою у з’ясуванні, як виправити помилку 0X800703ee у Windows 10 та інших версіях. Повідомте нам, який із методів був для вас рятівним. Якщо у вас є додаткові запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.

  Як виправити відключення Wi-Fi в Windows 10 Fall Creators Update