Виправити помилку, що сталася під час завантаження версії цієї фотографії вищої якості на iPhone

iPhone є найбільш затребуваним мобільним телефоном серед людей. Вони широко відомі своєю інноваційністю та дизайном. Однією з особливостей iPhone є те, що їх камера вбиває. Вони оснащені приголомшливими ефектами, які легко створюють високоякісні зображення. Крім того, iPhone використовує передову технологію для фотографування або, можна сказати, чарівних моментів. Проте помилки неминучі. Нещодавно багато користувачів iPhone повідомили, що вони зіткнулися з проблемою: сталася помилка під час завантаження версії цієї фотографії вищої якості, коли вони намагалися відкрити зображення через програму для фотографій. Вони також стикаються з такими проблемами, як неможливість завантажити фото iPhone, але в мене є пам’ять. Цілком зрозуміло, якщо вас дратує ця проблема, оскільки фотографії – це наша особлива річ. У цій статті ми розповімо, як виправити помилку, яка сталася під час завантаження більш якісної версії цього фото iPhone.

Як виправити помилку, що сталася під час завантаження більш якісної версії цієї фотографії на iPhone

Існують різні причини проблеми, не вдається завантажити фото iPhone, але я маю сховище, яке необхідно зрозуміти, перш ніж переходити безпосередньо до рішень.

  • Використання застарілої версії iOS на вашому iPhone.
  • Наявність невідповідної конфігурації в налаштуваннях камери iPhone.
  • Деякі невідповідні мультимедійні модулі впливають на належне завантаження високоякісних фотографій.
  • Наявність меншого обсягу пам’яті в iCloud або iPhone.
  • Наявність невідомих технічних збоїв у різних програмних компонентах iPhone.
  • Нестабільне підключення до Інтернету та проблеми з маршрутизатором.

Тепер, коли ви розумієте різні причини помилки, що сталася під час завантаження більш якісної версії цієї фотографії, проблема iPhone. Давайте розглянемо рішення. Спробуйте кожен метод, доки не знайдете потенційне рішення.

Спосіб 1: Основні способи усунення несправностей

Цей перший метод складається з простих способів усунення несправностей, які потрібно виконати спочатку. Це може виглядати безглуздо, але вкрай важливо перевіряти найменші речі на предмет будь-яких технічних виправлень. Тому обов’язково перевіряйте всі наведені нижче основні рішення для усунення несправностей одне за іншим.

1А. Перевірте підключення до Інтернету

Швидкість і якість підключення є важливими компонентами, необхідними для стабільного підключення до Інтернету. Якщо є будь-яка проблема з мережею, це може призвести до того, що програма для фотографій, наявна в iPhone, не зможе отримати доступ до сервера Apple. Тому переконайтеся, що ваше з’єднання Wi-Fi або стільникового зв’язку працює добре. Це можна легко зробити, запустивши SpeedTest. Коли Інтернет стане стабільним, спробуйте отримати доступ до фотографії, яку не вдалося завантажити.

1B. Вимкніть/увімкніть режим польоту

Режим польоту спочатку був створений для користувачів, які сідають у літак. Тим не менш, сьогодні вони використовуються для вимкнення телефонної служби та підключення до мережі на певний час. Таким чином, якщо виявлено будь-який відповідний збій, він вирішує його, коли ви вмикаєте та вимикаєте режим польоту, що, у свою чергу, гарантує безперервне завантаження фотографії помилки на вашому iPhone. Ось як це зробити.

1. На головній сторінці iPhone проведіть пальцем вниз у верхньому правому куті екрана, щоб відкрити Центр керування.

2. Торкніться піктограми літака, щоб увімкнути режим польоту.

3. Зачекайте принаймні десять секунд.

4. Тепер знову торкніться піктограми літака, щоб вимкнути активний режим польоту.

Виконавши ці кроки, перевірте, чи не вдається завантажити фото. Проблему iPhone 11 або 12 вирішено.

1С. Перезавантажте iPhone

Перезапуск телефону завжди допомагає вирішити будь-яку технічну проблему. Цей метод є відомим, оскільки він повністю скидає ваш телефон і очищає всю пам’ять вашого пристрою. Таким чином, цей крок є обов’язковим до виконання.

1. На вашому iPhone одночасно натисніть і утримуйте кнопку сну та кнопку зменшення гучності.

2. Тепер з’явиться повзунок для вимкнення живлення. Потім проведіть повзунок зліва направо та вимкніть телефон.

3. Зачекайте принаймні 15-30 секунд.

4. Потім, щоб перезапустити його, натисніть і утримуйте кнопку «Сон», доки на екрані вашого iPhone не з’явиться значок Apple.

Нарешті, тепер спробуйте запустити фотографію, яку ви не можете завантажити раніше, і переконайтеся, що проблема з неможливістю завантажити фотографію iPhone 11 або 12 усунена.

1D. Знову ввійдіть в iPhone

Спочатку вийдіть, а потім увійдіть, щоб оновити весь iPhone, якщо на пристрої є якісь тимчасові технічні збої. Тому, щоб усунути помилку завантаження фото, увійдіть знову на свій пристрій iPhone, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Натисніть опцію Apple ID.

3. Натисніть кнопку Вийти, як показано.

4. Після виходу з системи перезавантажте iPhone.

5. Введіть облікові дані для входу та знову ввійдіть у свій iPhone.

Нарешті, спробуйте завантажити проблемне зображення та перевірте, чи цей метод був успішним.

1E. Оновіть iOS

  Як видалити обліковий запис DoorDash

Оновлення є невід’ємною частиною будь-якої операційної системи. Це пояснюється тим, що виробники випускають оновлені версії всіх ОС, виправляючи поширені помилки та помилки. Насправді ця остання версія також містить нові функції безпеки та сумісності. Тепер ці причини виправдовують важливість оновлення. Що стосується iPhone, у них зазвичай увімкнено автоматичний режим, який регулярно перевіряє наявність оновлень і виконує завдання оновлення самостійно. Тим не менш, ви також можете вручну перевірити та оновити його. Давайте подивимось як.

1. Торкніться параметра налаштувань iPhone.

2. Прокрутіть униз і знайдіть вкладку Загальні, щоб запустити загальні налаштування. Потім натисніть на нього.

3. У розділі «Загальні налаштування» натисніть «Оновлення ПЗ».

4. Якщо ваш iPhone повністю оновлено, ви побачите повідомлення iOS оновлено.

5. Якщо ні, натисніть кнопку Завантажити та встановити, щоб оновити вручну.

6. Ще раз натисніть «Встановити», щоб завантажити останню версію iOS.

Після оновлення перевірте, чи не сталася помилка під час завантаження версії цієї фотографії вищої якості. Проблему з iPhone виправлено.

1F. Сторінка перевірки стану системи

Іноді можливо, що програмі «Фото» не вдається завантажити зображення з iCloud через проблеми з сервером. Отже, вам потрібно перейти на сторінку статусу системи Apple і перевірити, чи існує відповідна проблема, указана командою Apple у розділі фотографій. Якщо проблема є в списку, вам потрібно зачекати, поки команда вирішить її, що може зайняти деякий час.

1G. Перезапустіть маршрутизатор

Спробуйте перезапустити браузер. Це пояснюється тим, що ця дія усуває будь-який дивний технічний збій, якщо він є з боку маршрутизатора. Крім того, ви можете спробувати інше з’єднання Wi-Fi, щоб перевірити, чи допомагає це вирішити проблему з неможливістю завантажити фото на iPhone, але у мене проблема з пам’яттю. Знайдіть кнопку живлення на задній панелі маршрутизатора та натисніть її, щоб вимкнути, а потім знову ввімкніть маршрутизатор через кілька секунд.

1H. Дублікат фото

Іноді копіювання проблемної фотографії може вирішити помилку завантаження. Ось як це зробити.

1. Запустіть програму «Фотографії» на своєму iPhone.

2. Виберіть фотографію, яка спричинила помилку, і торкніться піктограми «Поділитися».

3. Потім торкніться опції «Дублювати» під сторінкою «Поділитися».

Це створює точну нову копію наявної фотографії. Потім спробуйте відкрити дублікат фотографії та перевірте, чи можна переглянути її без помилок.

1І. Завантажити фотографію в спільний альбом

Перевірте, чи сталася помилка під час завантаження версії цієї фотографії у вищій якості. Проблему з iPhone можна вирішити, завантаживши потрібну фотографію в спільний альбом. Ось як це зробити.

1. Запустіть програму «Фотографії» на своєму iPhone.

2. Виберіть фотографію, яка спричинила помилку, і торкніться піктограми «Поділитися».

3. Тепер натисніть опцію «Додати до спільного альбому» під сторінкою «Поділитися».

4. Тепер введіть назву альбому, у який ви хочете завантажити фотографію, і особу, якою ви хочете нею поділитися. Потім виконайте подальші інструкції та додайте зображення до Спільних альбомів.

Нарешті спробуйте отримати доступ до фотографії через папку спільного альбому та перевірте, чи вирішено помилку завантаження зображення.

1J. Примусово перезапустити програму «Фото».

Іноді важливі компоненти перестають працювати, коли у вашому iPhone є якась технічна проблема. У такому випадку вам потрібно примусово перезапустити процес. Виконайте інструкції, щоб це зробити.

1. Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності.

2. Потім натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності.

3. Нарешті, утримуйте кнопку сну, доки не з’явиться логотип Apple, а потім відпустіть її.

1K. Доступ до фото з iCloud

Якщо під час завантаження цієї фотографії виникла помилка, проблема все ще не зникає, спробуйте отримати доступ до неї через iCloud на своєму ПК. Для цього виконайте наведені нижче інструкції.

1. Відвідайте офіційний веб-сайт iCloud за допомогою браузера на ваш вибір.

2. Введіть облікові дані Apple і ввійдіть.

3. Виберіть програму «Фотографії» або iCloud Drive, де є фотографія.

4. Знайдіть свою фотографію. Натисніть і відкрийте його.

Сподіваємось, таким чином ви зможете отримати доступ до фотографії. Якщо вам потрібно переглянути це зображення в режимі офлайн, ви можете надіслати його електронною поштою або завантажити на свій ПК.

Спосіб 2. Знову ввімкніть синхронізацію фотографій iCloud

Іноді, коли ви зберігаєте зображення високої роздільної здатності в iCloud, вони можуть не завантажуватися, оскільки для отримання зображень у найвищій якості потрібне хороше підключення до мережі. У цьому сценарії вам потрібно вимкнути та ввімкнути синхронізацію фотографій з iCloud, щоб вирішити проблему з неможливістю завантажити фото на iPhone, але у мене сталася помилка зберігання. Ось як це зробити.

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. На сторінці налаштувань натисніть Apple ID.

  Виправте помилку Google Drive Forbidden Download Error

3. Тут знайдіть і торкніться iCloud.

4. Потім натисніть Фотографії, як показано.

5. Тепер вимкніть параметр iCloud Photos, щоб вимкнути його.

6. Знову торкніться того самого перемикача та ввімкніть резервне копіювання фотографій iCloud.

Після цього перезавантажте iPhone, щоб зміни вступили в силу. Потім перевірте, чи можна попередньо переглянути фотографії з найвищою роздільною здатністю.

Спосіб 3: Очистіть сховище iPhone

Високоякісні фотографії не завантажуються належним чином, якщо на вашому iPhone немає місця. Тому перевірте, чи достатньо вільної пам’яті у вашому iOS. Ось як перевірити та звільнити пам’ять.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Перейдіть до опції «Загальні».

3. Тепер знайдіть сховище iPhone і торкніться його.

4. Тут перевірте наявність місця для зберігання.

Якщо вільного місця менше, видаліть усі непотрібні відео, програми, фотографії та інші невідповідні дані.

Спосіб 4: додайте або видаліть проблемну фотографію з вибраного

Якщо в мультимедійних модулях вашого iPhone є якийсь тимчасовий технічний збій, він не дозволяє відкривати фотографії. Отже, щоб вирішити цю проблему, вам потрібно додати або видалити проблему створення зображень із вибраного, щоб виправити помилку. Ось як це зробити.

Примітка. Переконайтеся, що на вашому iCloud достатньо місця. Якщо ні, придбайте підписку на сховище iCloud або видаліть непотрібні дані з iCloud, щоб звільнити місце. Цей процес є обов’язковим, оскільки вони можуть спричинити помилку, з якою ви зараз зіткнулися.

1. На вашому iPhone запустіть програму «Фото».

2. Перейдіть до фотографії, на якій ви зіткнулися з помилкою, і торкніться значка порожнього серця, щоб додати її до вибраного.

3. Через кілька секунд знову відкрийте ту саму фотографію та торкніться значка повного серця, щоб видалити відповідну фотографію з вибраного.

Нарешті спробуйте відкрити фотографію та перевірте, чи можете ви переглядати її без будь-яких перерв.

Спосіб 5: Перейдіть до Завантажте та збережіть оригінали

Якщо ви налаштували свій iPhone на автоматичне видалення оригінальних фотографій, змініть налаштування та ввімкніть режим завантаження та збереження оригіналу, щоб фотографії працювали без проблем.

Примітка: перш ніж продовжити цей спосіб, переконайтеся, що на вашому iPhone достатньо вільного місця.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. На сторінці «Налаштування» знайдіть «Фото» та торкніться його.

3. Виберіть опцію «Завантажити та зберегти оригінали».

Перезавантажте телефон і запустіть проблемне фото. Потім перевірте, чи проблему із завантаженням усунено.

Спосіб 6. Увімкніть необмежену стільникову передачу даних

Обов’язково надайте необмежений доступ до даних, якщо ви використовуєте мобільні дані, що, у свою чергу, зменшує будь-які проблеми, пов’язані із завантаженням. Отже, увімкніть необмежену кількість стільникових даних, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. На сторінці налаштувань знайдіть і торкніться фотографії.

3. Виберіть Мобільні дані.

4. Увімкніть опцію «Необмежені оновлення».

Спосіб 7: редагування певних мультимедійних модулів

Іноді, коли ви намагаєтеся відкрити файл зображення, ваш iPhone може не відповідати належним чином. Особливо це трапляється, коли ви намагаєтеся переглянути високоякісне фото. Тут мультимедійні модулі фотографій відволікаються і можуть викликати проблеми із завантаженням. Таким чином, виконайте наведені нижче дії та внесіть певні зміни.

1. На вашому iPhone запустіть програму «Фото».

2. Перейдіть до фотографії, яка викликає проблему, і натисніть кнопку Редагувати.

3. Внесіть незначні зміни та закрийте інтерфейс редагування.

4. Знову натисніть кнопку «Редагувати» та виберіть параметр «Повернути».

5. Натисніть «Повернутися до оригіналу» у вікні підказки.

Нарешті, спробуйте відкрити високоякісну фотографію та перевірте, чи можна її завантажити без жодних помилок.

Спосіб 8: видаліть і відновіть фотографію

Цей спосіб може виглядати незвично, але він виявився ефективним. Все, що вам потрібно зробити, це видалити високоякісне фото, а потім відновити його. Ось як це зробити.

1. Перейдіть до програми «Фотографії» на своєму iPhone.

2. Утримуйте проблемну фотографію та торкніться «Видалити з бібліотеки», щоб видалити її.

3. У вікні підтвердження натисніть «Видалити фото».

4. Після видалення фотографії перейдіть до папки «Альбоми» в програмі «Фото».

5. Прокрутіть униз і торкніться опції «Нещодавно видалені» в розділі «Утиліти».

6. Відкрийте видалену фотографію та натисніть «Відновити», щоб відновити її.

Нарешті, спробуйте відкрити фотографію та перевірте, чи ви робите це без проблем із завантаженням.

Спосіб 9: Вимкніть режим низького обсягу даних

Функція режиму низьких даних використовується для економії споживання енергії iPhone з різних причин. Таким чином, вони обмежують мережу передачі даних і зупиняють роботу певних програм, наприклад фотографій. Якщо такий сценарій пов’язаний з тим, що iPhone не може завантажити фото, але у мене є пам’ять, вам потрібно вимкнути режим низького обсягу даних. Спробуйте вимкнути його залежно від типу мережі, яку ви використовуєте.

  Як покращити якість відсканованого зображення

Варіант I: у мережі Wi-Fi

Якщо ви використовуєте мережу Wi-Fi, виконайте наведені нижче дії, щоб вимкнути її режим низького рівня даних.

1. Запустіть Налаштування на вашому iPhone.

2. На сторінці налаштувань перейдіть до опції Wi-Fi, як показано.

3. Натисніть і відкрийте активну інтернет-мережу, яку ви використовуєте.

4. Тут вимкніть опцію Low Data Mode.

Варіант II: у стільниковій або мобільній мережі передачі даних

Якщо ви використовуєте мобільну мережу передачі даних, виконайте наведені нижче дії, щоб вимкнути її режим низького рівня даних.

1. Запустіть Налаштування на вашому iPhone.

2. На сторінці налаштувань перейдіть до опції Стільниковий зв’язок.

3. Тепер натисніть «Параметри стільникових даних».

4. Тут вимкніть опцію Low Data Mode.

Спосіб 10: Вимкніть режим Power Data

Функція режиму живлення даних в iPhone використовується як спосіб запобігти оптимальній роботі певних програм. Насправді, якщо цей режим увімкнено, він запобігає швидкому розряджанню акумулятора вашого iPhone. Отже, виконайте наведені нижче дії та вимкніть режим живлення даних.

1. Запустіть Налаштування на вашому iPhone.

2. На сторінці «Налаштування» перейдіть до параметра «Акумулятор».

3. Тут вимкніть опцію Power Data Mode.

Після цього спробуйте отримати доступ до проблемної фотографії та перевірте, чи можете ви переглянути її без помилок.

Спосіб 11: Створіть резервну копію iPhone вручну через iCloud

Зазвичай проблема з помилкою завантаження фотографії виникає, коли існує певний конфлікт або несумісність між вашим iPhone і серверами iCloud, що, у свою чергу, обмежує отримання фотографії. У таких випадках ви можете виправити неможливість завантажити фото iPhone, але у мене помилка зберігання, створивши резервну копію iPhone вручну за допомогою iCloud, хмарного додатка для зберігання, розробленого Apple для своїх продуктів. Ось як це зробити.

Примітка: перед початком процесу переконайтеся, що ваш iPhone підключено до Wi-Fi.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Торкніться Apple ID.

3. Потім натисніть і відкрийте iCloud.

4. На сторінці iCloud знайдіть і відкрийте Backup.

5. Тепер натисніть кнопку «Створити резервну копію зараз» у розділі «Резервне копіювання».

Дочекайтеся завершення процесу. Після цього перевірте, чи вирішено проблему із завантаженням.

Якщо ні, спробуйте повторно синхронізувати фотографію з іншого iPhone до iCloud, а потім із iCloud до новішого iPhone і завантажити фотографії. Сподіваємось, це вирішило наявну помилку. Досі не знайшли вирішення проблеми, яка сталася під час завантаження якіснішої версії цієї фотографії Проблема з iPhone? Не напружуйтеся. Спробуйте інші майбутні методи.

Спосіб 12: Змініть налаштування камери iPhone

Іноді iPhone не може правильно розшифрувати фотографії, що призводить до помилки неможливості завантажити фотографію. Це тому, що камера iPhone має високу роздільну здатність. Якщо це контекст, то вам потрібно змінити налаштування камери, щоб усунути неможливість завантажити фото iphone, але у мене помилка зберігання. Ось як це зробити.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. На сторінці налаштувань перейдіть до опції Камера.

3. Тепер торкніться опції «Формати».

4. Виберіть параметр «Найбільш сумісний» на вкладці «Зйомка з камери».

Спосіб 13: скиньте iPhone

Нарешті, якщо жодне з вищезгаданих рішень не спрацювало для завантаження фотографій на ваш iPhone, то настав час скинути ваш iPhone. На жаль, цей метод видаляє всі існуючі налаштування та гарантує, що пристрій iPhone відкривається як новий.

Примітка: перш ніж продовжити цей метод, потрібно створити резервну копію даних в iCloud.

Після створення резервної копії виконайте наведені нижче дії, щоб скинути iPhone.

1. На вашому iPhone запустіть програму «Налаштування».

2. Прокрутіть вниз і торкніться опції «Загальні».

3. Потім натисніть «Перенести» або «Скинути iPhone» у розділі «Загальні налаштування».

4. Тепер натисніть кнопку Скинути.

5. Тут у контекстному меню виберіть «Скинути всі налаштування».

6. Нарешті введіть пароль свого iPhone.

Після завершення процедури скидання ваш iPhone автоматично перезавантажиться. Коли це буде зроблено, відновіть резервну копію з iCloud на телефон для скидання. Спробуйте відкрити фотографію та перевірте, чи можете ви переглянути її в найкращій якості.

Спосіб 14: Зверніться до служби підтримки Apple

Все ще не пощастило? Тоді останній вибір, який у вас є під рукою, це звернутися до служби підтримки Apple. Apple також дозволяє телефонувати та спілкуватися через службу підтримки клієнтів. Ви можете легко зв’язатися зі службою підтримки клієнтів, завантаживши програму підтримки Apple із App Store.

***

Сподіваємось, наразі ви знайшли рішення щодо помилки, яка сталася під час завантаження версії цієї фотографії вищої якості на iPhone. Будь ласка, не соромтеся обговорювати будь-які запитання чи пропозиції в розділі коментарів, наведеному нижче.