Виправити помилку служби автентифікації та оновлення Hi Rez Studios

Ми отримуємо все більше повідомлень від користувачів, у яких виникли проблеми зі службою автентифікації та оновлення Hi-Rez Studios. Користувачі часто повідомляють, що служба Hi-Rez Authenticate and Update Service не була встановлена. Проблема може спричинити проблему в службі hi rez studios. Цей посібник проведе вас через процес вирішення ігрової проблеми, викликаної службою автентифікації та оновлення Hi-Rez Studios. Отже, продовжуйте читати, щоб вирішити проблему автентифікації та оновлення Hi Rez studios.

Як виправити помилку служби автентифікації та оновлення Hi Rez Studios

Ми виявили кілька обставин, які можуть спричинити проблему автентифікації студії Hi Rez та встановлення служби оновлення після перегляду кількох звітів користувачів у Windows 10:

  • Ця проблема часто виникає, коли ігрова програма не може запустити службу. Щоб виправити це, HiRezService можна видалити та повторно встановити з папки програми.
  • Службу аутентифікації HiRez необхідно запускати вручну, що зазвичай робиться на етапі встановлення гри. У цьому випадку службу Hi Rez необхідно запустити з панелі «Служби».
  • Сторонні пакети безпеки забороняють роботу автентифікації HiRez. Деякі пакети безпеки (найчастіше повідомляють про Bullguard) занадто обороняють ваш ПК, заважаючи HiRezService спілкуватися з ігровим сервером.

Спосіб 1. Перевстановіть HiRezService

Якщо ви зіткнулися з цією помилкою під час спроби запустити програму pre-Req, яка використовується для запуску Smite або Paladin, цілком імовірно, що проблема спричинена досить поширеною помилкою, яка призводить до збою HiRezService. Видаліть HiRezService з папки з грою та перевстановіть його, щоб усунути проблему. Ось основний посібник із початку роботи:

  Як керувати найкращими сайтами та основними моментами у Firefox

1. Клацніть правою кнопкою миші виконуваний файл гри та виберіть Відкрити розташування файлу.

2. Перейдіть до бінарних файлів.

3. Натисніть на папку Redist.

4. Якщо ви використовуєте Steam для гри, виконайте такі дії.

C:Program Files (x86)Steamsteamappscommon*Game folder*BinariesRedist

Примітка: папка гри — це просто заповнювач для гри, що відображає повідомлення про проблему.

5. Коли ви двічі клацнете HiRezService, вам буде запропоновано видалити всі пов’язані файли.

6. Щоб завершити видалення, виберіть Так.

7. Закрийте спливаюче вікно та повторно запустіть програму, яка була використана для запуску гри після завершення видалення.

8. Тепер, коли HiRezService було відновлено, ваша гра повинна запуститися без проблеми автентифікації та оновлення Hi-Rez Studios.

Спосіб 2. Запустіть Hi-Rez Studios вручну

Якщо у вас виникли проблеми з встановленням гри через проблему автентифікації та оновлення Hi-Rez Studios, спробуйте запустити службу вручну. Ви можете запустити службу автентифікації та оновлення Hi-Rez Studios вручну, якщо вона не запускається автоматично на цьому ПК. Ось як ви можете зробити це крок за кроком:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть служби та натисніть Запуск від імені адміністратора.

  Виправити помилку запису на диск Dota 2

2. Виберіть Так, якщо з’явиться запит Контроль облікових записів користувачів.

3. Тут знайдіть і двічі клацніть службу автентифікації та оновлення Hi-Rez Studios.

4. На екрані властивостей служби змініть тип запуску на Автоматичний. Натисніть кнопку Пуск.

5. Натисніть Застосувати та OK, щоб зберегти зміни.

6. Щоб перевірити, чи проблема була вирішена, перезапустіть гру та подивіться, чи виправлена ​​помилка служби Hi-Rez Studios Authenticate and Update.

Спосіб 3. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендується)

Якщо ваша антивірусна програма або брандмауер Windows перешкоджає доступу певних ігрових файлів до HiRezService, служба Hi-Rez Authenticate and Update Service може не запуститися. Якщо ви використовуєте сторонній пакет безпеки, подумайте про видалення або вимкнення антивірусного брандмауера, щоб перевірити, чи зникне проблема. Прочитайте наш посібник про те, як відключити брандмауер Windows 10. Крім того, якщо ви використовуєте будь-яке антивірусне програмне забезпечення сторонніх розробників, дотримуйтесь нашого посібника щодо повного видалення антивірусу в Windows 10.

Спосіб 4. Перевстановіть гру

Інший спосіб змусити Hi-Rez Studios Authenticate and Update Service перевстановити – це повністю перевстановити гру, включаючи всі пов’язані компоненти. Це покрокова інструкція, як це зробити.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + R, щоб запустити діалогове вікно Виконати.

2. Введіть appwiz.cpl і клацніть «Відкрити», щоб відкрити Програми та функції.

  21 найкращих безкоштовних альтернатив Visio онлайн

3. Прокручуйте вниз список програм, доки не знайдете гру, яка викликає у вас проблеми, потім клацніть її правою кнопкою миші та виберіть Видалити.

4. Дотримуйтесь підказок на екрані та виберіть видалити всі відповідні служби.

5. Після завершення видалення перезавантажте комп’ютер.

6. Тепер запустіть програму встановлення гри та натисніть разом клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб запустити диспетчер завдань

7. Натисніть «Служба інсталятора Windows», а потім натисніть «Завершити завдання».

8. Потім перевірте в папці гри на наявність виконуваного файлу Hi-Rez Diagnostics and Support. Виберіть Запуск від імені адміністратора та встановіть гру.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке служба аутентифікації та оновлення Hi-Rez Studios?

Відповідь: Служба автентифікації та оновлення Hi-Rez Studios — це інструмент оновлення, який працює у фоновому режимі як служба в Windows і запускається автоматично, коли комп’ютер вмикається. Він сканує наявність оновлень і, якщо такі виявлені, автоматично завантажує та встановлює їх відповідно до налаштувань користувача.

***

Сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною, і ви змогли вирішити проблему автентифікації та оновлення служби Hi Rez studios. Будь ласка, повідомте нам, яка техніка була для вас найбільш вигідною. Будь ласка, скористайтеся формою нижче, якщо у вас є запитання чи коментарі.