Виправити помилку під час виконання 429 у Windows 10

Проблеми під час виконання, які по суті є дефектами, з якими стикаються користувачі в програмному забезпеченні, можуть бути викликані компонентами ActiveX. Помилка під час виконання Visual Basic 429 регулярно зустрічається під час встановлення екземплярів у MS Office або інших програмах, які використовують або використовують Visual Basic. Помилка під час виконання 429 Windows 10 – це проблема, яка виникає, коли людина використовує певну програму на своєму комп’ютері Windows, і це призводить до аварійного завершення роботи програми та її несподіваного завершення. Деякі клієнти також повідомляли про цю проблему під час спроби запустити програми/додатки на основі VB, наприклад, від Bloomberg і Bintex. Користувачі багатьох різних версій Windows, у тому числі Windows 10, висловлювали занепокоєння з приводу помилки під час виконання 429. Ця помилка виникає, коли об’єктна модель компонента (COM) не може створити потрібний об’єкт автоматизації, що робить його недоступним для Visual Basic. Проблема ActiveX 429 – це інша назва для тієї ж помилки.

Як виправити помилку під час виконання 429 в Windows 10

Кожен, хто відчуває помилку під час виконання 429, має безліч варіантів спроби виправити ситуацію. Ось деякі з найбільш успішних способів боротьби з помилкою під час виконання 429:

Спосіб 1: відновлення системних файлів

Пошкоджені системні файли викликають кілька системних проблем, включаючи проблему ActiveX 429. Утиліта перевірки системних файлів — це інструмент Windows, який перевіряє комп’ютер на наявність пошкоджених або іншим чином пошкоджених системних файлів, знаходить їх, а також відновлює або замінює їх кешованими, непошкодженими версіями. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10.

Спосіб 2. Повторна реєстрація ураженої програми

Якщо ви отримуєте помилку під час виконання 429 лише під час використання певної програми на вашому комп’ютері, цілком імовірно, що ця програма не налаштована належним чином і створює проблеми. Це можна виправити шляхом повторної реєстрації ураженої програми на вбудованому сервері автоматизації операційної системи Windows. Щоб повторно зареєструвати уражене програмне забезпечення на вашому комп’ютері, виконайте наведені нижче дії та виправте помилку під час виконання 429 у Windows 10.

  Як заборонити Windows 10 запитувати дозвіл

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли як адміністратор. Щоб повторно зареєструвати програму на комп’ютері, вам потрібен доступ адміністратора.

1. Визначте повний шлях до файлу виконуваної програми проблемної програми.

2. Для цього перейдіть до каталогу, де на вашому комп’ютері було інстальовано відповідну програму, клацніть адресний рядок у вікні Провідника Windows, скопіюйте все, що міститься в ньому, до місця, де ви можете легко отримати його за потреби, і додайте файл ім’я та розширення до кінця шляху до файлу.

3. Натисніть разом клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно Виконати.

4. Введіть повний шлях до файлу виконуваної програми, що належить програмі, ураженій помилкою під час виконання 429, а потім /regserver. Зверніться до малюнку нижче, щоб отримати приклад команди.

5. Дочекайтеся успішної перереєстрації відповідної програми.

6. Обов’язково запустіть і використовуйте програму після її повторної реєстрації, щоб визначити, чи існує помилка під час виконання 429.

Спосіб 3: перереєструйте файл ключа реєстру

За певних обставин у повідомленні про помилку під час виконання 429 згадується конкретний файл .OCX або .DLL, до якого уражена програма не змогла отримати доступ. У вашому випадку, якщо у повідомленні про помилку згадується файл, файл просто не зареєстровано належним чином у реєстрі вашого комп’ютера. Проблему можна вирішити шляхом повторної реєстрації даного файлу. Щоб повторно зареєструвати файл у реєстрі комп’ютера, виконайте такі дії:

  Як контролювати швидкість вентилятора в Windows 10

Примітка. Запишіть повну назву файлу, на який посилається повідомлення про помилку.

1. Закрийте всі відкриті програми.

2. Натисніть клавішу Windows, введіть командний рядок і натисніть Запуск від імені адміністратора.

3. Введіть команду regsvr32 filename.ocx або regsvr32 filename.dll і натисніть клавішу Enter.

Примітка. Обов’язково замініть ім’я файлу фактичною назвою файлу, зазначеною в сповіщенні про помилку в командному рядку.

4. Перш ніж перевірити, чи було усунено помилку під час виконання 429, зачекайте, поки потрібний файл буде успішно повторно зареєстрований у реєстрі вашого комп’ютера, а потім перевірте, чи було усунено зазначену помилку.

Спосіб 4. Запустіть сканування на віруси

Повна перевірка Windows на зловмисне програмне забезпечення за допомогою стороннього антивірусного програмного забезпечення може усунути помилку під час виконання 429. Існує кілька альтернатив антивірусного програмного забезпечення, які відповідають різноманітним вимогам і бюджету. Деякі з найкращих антивірусних рішень для комп’ютерів з Windows 10 надають повнофункціональні безкоштовні пробні версії, що дають змогу випробувати їх перед придбанням підписки. Прочитайте наш посібник про те, як запустити сканування на віруси на своєму комп’ютері.

Спосіб 5: Оновіть Windows

Оновлення Windows також слід перевірити та встановити. Корпорація Майкрософт часто оновлює системні файли, які можуть бути пов’язані з помилкою 429. В результаті встановлення найновіших пакетів оновлень і виправлень для Windows може допомогти у вирішенні проблем під час виконання. Для цього прочитайте наш посібник про те, як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 6: Виконайте відновлення системи

Відновлення системи скасовує зміни системи, відновлюючи Windows до попередньої дати. Відновлення системи — це машина часу Windows, і ви можете використовувати її, щоб відновити свій комп’ютер або ноутбук до точки, коли ваша програма не видавала повідомлення про помилку ActiveX. Прочитайте наш посібник щодо використання відновлення системи в Windows 10.

  Як імпортувати зображення та відео в Windows 10 з камери, SD-карти або телефону

Спосіб 7: перевстановіть Microsoft Windows Script (для Windows XP і Windows Server 2003)

Мета Microsoft Windows Script у Windows XP і Windows Server 2003 полягає в тому, щоб дозволити кільком мовам сценаріїв функціонувати в ідеальній гармонії одночасно, але невдала, неповна або пошкоджена інсталяція може викликати ряд проблем, включаючи помилку під час виконання. 429. Цілком можливо, що перевстановлення Microsoft Windows Script виправить помилку під час виконання 429 на Windows XP або Windows Server 2003. Щоб повторно інсталювати Microsoft Windows Script на вашому ПК, просто виконайте наведені нижче дії.

1. Якщо ви використовуєте Windows XP, перейдіть на сторінку завантаження Windows Script 5.7, інакше перейдіть на сторінку завантаження Windows Server 2003.

2. Виберіть Завантажити.

3. Дочекайтеся завантаження інсталятора Microsoft Windows Script.

4. Після того як ви завантажили програму встановлення, перейдіть до каталогу, де він був збережений, і запустіть його.

5. Щоб безпечно та точно встановити Microsoft Windows Script, дотримуйтесь інструкцій на екрані та запустіть програму встановлення до кінця.

Перевірте, чи існує помилка під час виконання 429 після правильної інсталяції Microsoft Windows Script на вашому ПК.

***

Сподіваємося, ця інформація була для вас корисною і ви змогли виправити помилку під час виконання 429 у Windows 10. Будь ласка, повідомте нам, який метод був для вас найбільш вигідним. Будь ласка, скористайтеся формою нижче, якщо у вас є запитання чи коментарі.