Виправити помилку підключення до сервера Dolphin Traversal

ПК-геймери вже знайомі з емуляторами, які допомагають їм грати в онлайн-ігри з розширеним досвідом. Одним із таких емуляторів є Dolphin, який допомагає користувачам відеоігрових консолей Nintendo, головним чином GameCube та Wii, насолоджуватися іграми на цих консолях із чудовими функціями, такими як HD-перегляд ігор, турбошвидкість, багатокористувацька мережа, сумісність із усіма контролерами ПК та багато інших функцій. Емулятор Dolphin використовує сервер обходу, який багато користувачів бачать, що показує помилку підключення. Якщо ви маєте справу з такою ж проблемою, наш посібник стане чудовою допомогою, щоб ви ознайомилися з тим, що таке сервер проходження, і способи виправлення помилки підключення до сервера проходження. Давайте детально обговоримо цю помилку підключення в наступних абзацах і дізнаємось багато про те, як легко її виправити.

Як виправити помилку підключення до сервера Dolphin Traversal

Dolphin — це емулятор із відкритим кодом, який допомагає користувачам консолі Nintendo грати в онлайн-ігри з розширеними функціями. Геймери можуть використовувати його в Windows, macOS, Linux і Android. Не лише більше можливостей, Dolphin також забезпечує кращу якість звуку та відео у відеоіграх. Крім того, найкраща частина полягає в тому, що в багатокористувацьких режимах GameCube та Wii гравці можуть проводити онлайн-сесії зі своїми друзями чи іншими гравцями, що робить використання Dolphin досить ефективним.

Що таке Traversal Server?

Traversal Server — це підключення до сервера для емулятора Dolphin, яке дозволяє створювати код хоста. Поки хост не спає, цей код залишається активним. Якщо сервер не працює, Dolphin не зможе створити код хоста. Причини виходу з ладу сервера можуть відрізнятися від проблем із підключенням до Інтернету до проблем із сервером.

Що викликає помилку Traversal Server?

Як обговорювалося вище, помилки проходження сервера можуть виникати через різні причини, деякі з яких зазначені нижче:

  • Застаріла версія Dolphin
  • Надмірно захисне програмне забезпечення безпеки
  • Системний кеш
  • Помилки, що заважають роботі сервера
  • Проблеми з бездротовими маршрутизаторами
  USB 4 забезпечить швидкість Thunderbolt за менші гроші

Тепер, коли ви багато дізналися про обхід, настав час ознайомитися з виправленнями, які можуть допомогти вам вирішити проблему підключення до сервера обходу. Отже, нижче наведено найефективніші рішення, які, як повідомляється, допомагають багатьом геймерам:

Спосіб 1: Використовуйте останню версію Dolphin

По-перше, щоб уникнути помилки підключення до сервера, важливо переконатися, що ви використовуєте правильну й оновлену версію Dolphin. У багатьох випадках було помічено, що в старіших версіях часто траплялися помилки проходження, тоді як в оновлених, які містять виправлення для NetPlay, нічого подібного не виникало.

Тому переконайтеся, що ваша версія є новою, а також переконайтеся, що ви маєте ту саму версію Dolphin, що й ваші друзі, оскільки якщо у вас різні версії, це може спричинити проблеми сумісності, а також десинхронізацію та, зрештою, проблему з підключенням до сервера. Ви можете відвідати офіційний емулятор Dolphin сторінка завантаження і завантажити останню версію.

Спосіб 2. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Користувачі ПК можуть зіткнутися з проблемами, пов’язаними з програмним забезпеченням безпеки, яке блокує Dolphin або заважає його роботі. Те ж саме стосується інших онлайн-ігор, де користувачі повідомляли, що їхнє антивірусне програмне забезпечення блокує ігри. Таким чином, важливо переконатися, що брандмауер у вашій системі дозволяє гру на вашому ПК або не має жодних правил, які суперечать грі. У разі видалення їх або тимчасового вимкнення програмного забезпечення. Ви можете прочитати наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, щоб це зробити.

Спосіб 3. Використовуйте віртуальну приватну мережу

Бувають випадки, коли ваш інтернет-провайдер блокує певну програму або Dolphin у вашій системі. Це може обмежити вас у використанні програми. Якщо це ваш випадок, ви можете спробувати використовувати VPN. VPN може допомогти вам вирішити обмежені проблеми з підключенням. VPN також корисний, коли у вашій мережі є перевантаження, що також може призвести до помилки підключення до сервера. Якщо ви хочете дізнатися більше про VPN, ви можете переглянути наш посібник Що таке VPN і як він працює? Якщо у вас уже є VPN і ви хочете налаштувати його на своєму комп’ютері, тоді ми також допоможемо вам це зробити в нашому посібнику про те, як налаштувати VPN у Windows 10.

  Як оновити мікропрограму Philips Hue

Спосіб 4: Очистіть кеш DNS

Як обговорювалося раніше, системний кеш може накопичуватися та спричиняти проблеми з підключенням. Існує багато причин, чому система доменних імен стає проблемою для вас, це може включати зміну IP-адреси, погане зберігання результатів тощо. Таким чином, очищення DNS може допомогти вам виправити помилку підключення до сервера Dolphin. Цього можна легко досягти за допомогою нашого посібника Як очистити та скинути кеш DNS у Windows 10.

Спосіб 5: переадресація необхідних портів

Якщо ви хочете з’єднатися зі своїми друзями під час онлайн-гри, тоді може бути корисним перенаправлення відповідних портів на шлюз за замовчуванням у вашому браузері під час проведення сеансу NetPlay. Хоча сервер обходу допомагає хостингу, ви можете використовувати переадресацію портів, якщо у вас виникнуть проблеми з підключенням до сервера обходу. Перенаправлення портів також допомагає покращити продуктивність мережі та остаточно виправити помилку:

1. Запустіть Веб-сайт Portforward і перевірте стандартні порти гри, яку ви хочете запустити.

2. Тепер запам’ятайте IP-адресу, ім’я користувача та пароль вашого маршрутизатора.

3. Далі введіть IP-адресу маршрутизатора в браузер вашої системи.

4. Тепер увійдіть у свій маршрутизатор за допомогою імені користувача та пароля.

5. Потім знайдіть «Переадресація портів» і ввімкніть її.

6. Введіть номер порту та заповніть необхідні поля, а потім натисніть «Зберегти».

7. Після перенаправлення порту перевірте, чи вирішено помилку підключення до сервера.

Спосіб 6: Зверніться до служби підтримки Dolphin Emulator

Якщо ви все ще намагаєтесь виправити помилку з’єднання з сервером Dolphin Traversal, можливо, справжня проблема полягає в сервері, і ви нічого не можете зробити, окрім як чекати, доки сервер повернеться на правильний шлях і запрацює ефективно. Також ви можете спробувати зв’язатися з командою Емулятори Dolphin для подальшого розслідування або якщо проблема повторюється у вашій системі.

  Виправити помилку підключення до мережі 0x00028002

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу безпосередньо підключитися до NetPlay?

Відповідь Підключення до NetPlay досить простий процес. Введіть код проходження хосту або IP-адресу після налаштування свого імені. У разі прямого підключення підключайтеся через порт хоста та IP-адресу.

Q2. Що означає переадресація портів?

Відповідь Перенаправлення портів передбачає налаштування загальнодоступних служб у мережі, включаючи сервери електронної пошти, веб-сервери, FTP-сервери або інші Інтернет-програми. Коли такі запити надсилаються за допомогою Інтернету в мережу, маршрутизатор пересилає їх на комп’ютер.

Q3. Чи важлива переадресація портів для NetPlay?

Відповідь Так, переадресація портів важлива для NetPlay. Вам потрібно буде перенаправити номер порту 6501, щоб передати NetPlay через програмне забезпечення безпеки, наприклад брандмауер у вашій системі.

Q4. Як оновити емулятор Dolphin?

Відповідь Щоб запустити оновлений емулятор Dolphin у вашій системі, завантажте нову версію емулятора Dolphin і запустіть його у своїй системі, щоб перевірити, чи добре він працює. Після цього видаліть стару версію зі своєї системи.

Q5. Чому переадресація портів важлива?

Відповідь Переадресація портів важлива для збереження публічних IP-адрес. Це допомагає приховати служби та обмежити доступ до та з мережі. Він захищає користувачів від небажаного доступу, обмежуючи його. Це також додає додаткову безпеку та прозорість мереж.

***

Користувачі Dolphin часто стикаються з помилкою підключення до сервера під час з’єднання з друзями-іграми онлайн. Але ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам найефективнішим способом вирішити проблему та насолоджуватися грою без проблем. Якщо так, то дайте нам знати, який із способів вам у цьому допоміг. Також залишайте свої запитання та пропозиції в розділі коментарів нижче, якщо такі є.