Виправити помилку завантаження Twitch Leecher

Twitch — одна з найбільш затребуваних платформ серед геймерів. Ця програма для трансляції в прямому ефірі створена спеціально для культури ігор, де вона дозволяє користувачам ділитися, транслювати та взаємодіяти з іншими геймерами. Тут можна знайти будь-які прямі трансляції, пов’язані з відеоіграми, відео реакції та багато іншого. З такою повною спіралью розваг люди зазвичай завантажують такий вміст із Twitch. Ось тут і з’являється п’ядка Twitch. Це не рідкість, коли у вас виникають проблеми із завантаженням вмісту через Twitch. Однією з таких останніх помилок, про яку повідомляють багато користувачів, є коди помилок під час спроби завантажити відео в Twitch leecher. Ця стаття допоможе вам виправити помилку Twitch leecher або сталася неочікувана помилка.

Як виправити помилку завантаження Twitch Leecher

Twitch leecher — це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке допомагає завантажувати відео з програми Twitch. Його зручний інтерфейс пропонує кілька простих способів знайти та завантажити відео звідки завгодно. Коли ви запустите лечер Twitch, ви побачите кнопку пошуку. Коли ви натискаєте на значок, з’являється рядок пошуку, де ви можете знайти те, що шукаєте. Все, що вам потрібно зробити, це вставити посилання на відео або ім’я користувача мовника в рядок пошуку, який, у свою чергу, перераховує багато відео. Вибравши потрібний, негайно розпочнеться процес завантаження.

Тепер давайте розглянемо причини, які можуть бути причиною помилки завантаження Twitch leecher.

  • Внутрішня проблема інфраструктури – іноді виникає помилка Twitch leecher, якщо вся інфраструктура не працює, що вже траплялося один раз. Якщо такий сценарій, то вам доведеться почекати, доки проблема не вирішиться сама собою, оскільки вони повністю поза нашим контролем.

  • Застаріла версія Twitch leecher – коли проблема з інфраструктурою виникла раніше, вона перешкодила функції завантаження програми Twitch leecher. Якщо це так, то дуже ймовірно, що версія Twitter leecher, яку ви використовуєте, може призвести до цієї помилки завантаження Twitch leecher. Отже, перевірте та виконайте оновлення Twitch leecher.

Сподіваємось, ви вже зрозуміли причину виникнення неочікуваної помилки Twitch. Тому, щоб вирішити це, перегляньте список методів, наведений нижче.

Спосіб 1: установіть останню версію Twitch Leecher

Twitter Leecher — це програмне забезпечення з відкритим кодом, створене незалежним розробником. Він виконує певний робочий процес і керує завантаженням вмісту на платформі Twitch. Однак, якщо Twitch зазнає певних змін, це може на деякий час порушити роботу програми-викуповувача, що має вирішити розробник.

  • Що стосується цього проекту, розробник Twitch leecher активно бере участь у виправленні існуючих багів і помилок і випускає останню версію, виправляючи проблему.
  • Тому переконайтеся, що ви використовуєте останню оновлену версію програми.

Якщо ви використовуєте застарілу модель, виконайте наведені нижче дії та виконайте оновлення Twitch leecher.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть панель керування, а потім натисніть Відкрити, щоб запустити програму Панель керування.

2. Встановіть Перегляд за > Категорією, потім виберіть Налаштування програм.

3. Натисніть «Видалити програму» в розділі «Програми та засоби».

4. На сторінці «Програми та функції» знайдіть застарілу версію Twitter Leecher, яку ви використовуєте. Клацніть правою кнопкою миші відповідну програму та виберіть Видалити, як показано.

5. Щоб розпочати процес видалення, виберіть кнопку «Видалити» у запиті підтвердження Twitter Leecher.

6. Після успішного видалення натисніть «Готово», щоб вийти з майстра налаштування.

Щоб перевстановити останню версію Twitch leecher, уважно дотримуйтесь інструкцій.

7. Перейдіть до репозиторію Twitch Leecher GitHub і знайдіть нову версію, яка зазвичай постачається з тегом «Остання». Тут натисніть посилання, щоб завантажити інсталяційний файл.

Примітка. Тут використовується файл TwitchLeecher_2.0.7.exe, оскільки це остання доступна версія.

8. Завантаження виконуваного файлу займає кілька хвилин. Після завантаження двічі клацніть виділений інсталяційний файл, щоб запустити інсталяцію.

9. Тепер з’являється спливаюче вікно UAC (User Account Prompt). Натисніть на ньому Так, щоб надати доступ адміністратора.

10. Натисніть кнопку «Далі», щоб почати виконання останнього файлу налаштування Twitch Leecher.

11. Тут позначте «Я приймаю умови вищевказаної ліцензійної угоди» та натисніть «Далі», щоб продовжити процес.

12. Виберіть потрібну папку, куди ви хочете встановити останній файл налаштування Twitch Leecher, і натисніть «Далі».

Примітка: для інсталяційної папки Twitch Leecher 2.0.7 потрібно принаймні 325 Мб дискового простору. Переконайтеся, що цільовий обсяг пам’яті досягнуто. Якщо ні, натисніть кнопку «Огляд» і виберіть інше місце для збереження папки встановлення.

13. Щоб завершити встановлення, натисніть «Встановити».

14. Після успішного встановлення останньої версії програми Twitch Leecher натисніть кнопку «Готово», щоб вийти з майстра налаштування.

Нарешті запустіть оновлену версію Twitch leecher і спробуйте завантажити відео. Тут перевірте, чи можете ви завантажити його без проблем.

Якщо цей спосіб вам піддався, то це добре. Якщо ні, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 2: Падіння інфраструктури

Пам’ятайте, що помилка завантаження Twitch leecher не нова. Якщо жодне з інших рішень не спрацювало, ви нічого не можете зробити. Це пов’язано з тим, що цей випадок траплявся кілька разів раніше, і здатність самостійно вирішити цю проблему виходить за межі нашої сфери, якщо її причиною є інфраструктура.

Інфраструктура, а також посилання Steam припиняють роботу, якщо в архітектурі Twitch відбуваються будь-які зміни, які фактично впливають на сторонній завантажувач, як-от Twitch leecher. Отже, необхідно змінити поточну працездатну версію Twitch leecher відповідно до програми Twitch.

Потрібно дочекатися, поки цю ситуацію вирішить розробник. Тому рекомендується почекати кілька годин. Потім через деякий час запустіть Twitch leecher і перевірте, чи сталася несподівана помилка Twitch. Проблему вирішено. Якщо існує помилка завантаження Twitch leecher, то єдиним доступним варіантом є використання альтернативного стороннього програмного забезпечення для завантаження відео.

Спосіб 3. Використовуйте сторонній засіб завантаження

Якщо ви досить довго чекали на відновлення Twitch і не маєте терпіння продовжувати так, ви можете розглянути альтернативне програмне забезпечення для завантаження відео через Twitch. Однак зауважте, що більшість такого стороннього програмного забезпечення для завантаження створено незалежними розробниками. Отже, якщо програма Twitch зазнає серйозних змін, вона знищує кожен такий завантажувач, оскільки всі вони використовують подібний метод.

Тим не менш, немає шкоди спробувати інші варіанти завантажувача. Якщо вам пощастить, це може спрацювати. Ось список інших програм, які дозволяють завантажувати різний вміст через Twitch.

1. Завантажувач відео 4K

4K Video Downloader — це безкоштовний інструмент, розроблений для простішого завантаження високоякісних відео YouTube. Сьогодні сайт значно розвинений і пропонує різноманітні вбудовані функції, такі як субтитри, 3D-ефекти тощо.

2. UnTwitch

UnTwitch — це широко відомий сайт, який використовують люди для завантаження короткого вмісту зі стрімеру Twitch. Цей веб-сайт є надзвичайно зручним для користувачів і дозволяє вибрати необхідну роздільну здатність відео для завантаження відповідно до ваших потреб.

3. Савіео

Savieo є одним із найпростіших веб-сайтів, доступних сьогодні в Інтернеті, для завантаження різноманітного вмісту з Twitch. Цей сайт є найкращим альтернативним варіантом для створення резервних копій відео.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи законний Twitch Leecher?

Відповідь Так, програма Twitch Leecher є законною та безпечною програмою. Це програмне забезпечення є фантастичним вибором для завантаження відео для перегляду в режимі офлайн. Вони відомі своєю надійністю. Він працює швидко і в основному використовується для резервного копіювання.

Q2. Чи сумісний Twitch leecher на мобільному телефоні?

Відповідь На жаль, Twitch leecher не працює на ваших мобільних телефонах. Він сумісний лише з Windows 10/8/7.

***

Повідомте нам, який метод спрацював для вас, щоб виправити помилку завантаження Twitch leecher. Не соромтеся звертатися до нас із будь-якими пропозиціями чи запитами через розділ коментарів, наведений нижче.

  Як активувати обліковий запис Twitch