Виправити помилку завантаження Discord у Windows 10

Discord — популярна платформа для обговорень і спілкування з людьми з різних країн. Ви можете висловити свою точку зору майже на все: від ділових поїздок до сімейних вечірок, ігор, фільмів та інших гарячих тем. Однак деякі користувачі часто стикаються з труднощами, щоб виправити помилку завантаження Discord Windows 10. Якщо ви також проходите через щось подібне, ця стаття прийде вам на допомогу. Також дізнайтеся, чому я не можу завантажити Discord у Windows 11 і на свій телефон. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити помилку завантаження Discord у Windows 10 або 11

Перш ніж переходити до більш технічних аспектів, переконайтеся, що ви спробували ці основні методи виправлення помилки завантаження Discord у Windows 10:

  • Переконайтеся, що ви завантажуєте Discord з офіційного сайту Розбрат веб-сайт
  • Спробуйте перезавантажити пристрій, щоб очистити програми та процеси, що працюють у фоновому режимі
  • Ще раз перевірте, чи ваш пристрій Windows або Android підключено до Інтернету

Чому я не можу завантажити Discord у Windows 11?

Ви, мабуть, бачили, як користувачі Discord цікавляться, чому я не можу завантажити Discord у Windows 11. Якщо ви зіткнулися з тим самим, продовжуйте читати статтю, щоб дізнатися, як цього позбутися.

Спосіб 1: дочекайтеся часу роботи сервера Discord

Якщо ви не можете завантажити Discord на свій пристрій Windows, швидше за все, інші користувачі також стикаються з тим же. Причина цього в тому, що програма стикається з проблемами простою сервера. Ви можете перевірити те саме, відвідавши головний Статус Discord веб-сайт у вашій системі.

  Як встановити значки Windows 98 у Windows 10

Тут ви знайдете все: від минулих інцидентів до поточних проблем, з якими стикається програма. Якщо проблема криється тут, потрібно почекати кілька годин, поки вона не вирішиться.

Спосіб 2. Усунення несправностей підключення до мережі

Інший спосіб полягає у вирішенні проблем із підключенням до Інтернету, якщо такі є, щоб виправити помилку завантаження Discord у Windows 10 або 11. Ознайомтеся з нашим посібником із вирішення проблем підключення до мережі у Windows 10.

Спосіб 3: звільніть місце в Windows

Якщо ваше сховище заповнене, ви зіткнетеся з помилкою завантаження. Ви можете переглянути наш посібник, щоб звільнити місце на жорсткому диску в Windows 10. Щоб позбутися непотрібних файлів із ПК з Windows, виконайте наведені нижче дії.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тут натисніть на налаштування системи.

3. Далі клацніть меню «Сховище» на лівій панелі.

4. Тут ви можете керувати просторами для зберігання та звільняти місце, якщо це необхідно.

5. Потім натисніть клавішу Windows, введіть Програми та функції та натисніть Відкрити.

6. Знайдіть невикористану програму, яка займає місце, а потім натисніть кнопку «Видалити», щоб позбутися її.

Тут ви можете видалити програми та тимчасові файли, щоб отримати достатній простір для зберігання для Discord.

Спосіб 4: спробуйте інший браузер

Браузери часто мають вбудовані програми та розширення, які не дозволяють користувачам завантажувати певні програми та програмне забезпечення. У цьому випадку ви можете перейти в інший браузер і спробувати щастя там. Отже, якщо ви раніше намагалися завантажити через Firefox, спробуйте:

  Виправте закріплені програми, які не відкриваються на панелі завдань у Windows 10

Спосіб 5: Зверніться до служби підтримки Discord

Якщо ви все ще не можете виправити помилку завантаження Discord Windows 10, ви можете дозволити експертам впоратися з ситуацією як професіонали. Перейдіть до Сторінка підтримки Discord і зв’яжіться з його командою підтримки клієнтів.

Чому я не можу завантажити Discord на свій телефон?

Кожен любить мати легкий доступ до улюблених ігор і платформ. Однак деякі речі можуть спричинити помилку під час отримання їх у руки. Отже, якщо ви також зіткнулися з проблемою під час завантаження Discord на свій смартфон, ось найкращі та найефективніші способи її вирішення.

Спосіб 1: звільніть пам’ять телефону

Недостатня пам’ять телефону також може перешкодити користувачам завантажувати та встановлювати програми на вашому пристрої. Щоб звільнити місце, ви можете видалити непотрібні програми та перемістити свої фотографії та відео на зовнішнє обладнання. Це звільнить пам’ять вашого телефону, збільшить швидкість і зробить затримку рідкісним явищем.

Виконайте такі дії, щоб звільнити місце для Discord:

1. Відкрийте налаштування смартфона та натисніть опцію Програми.

2. Перейдіть до меню «Переглянути всі програми».

4. Далі торкніться програми (наприклад, Adobe Scan) і виберіть опцію «Видалити».

Спосіб 2: скинути налаштування смартфона Android

Якщо згадані вище загальні методи та звільнення пам’яті телефону не змогли вирішити проблему, можливо, потрібно скинути налаштування смартфона. Повне скидання видалить усі дані, файли та програми, встановлені на вашому пристрої. Тому завжди пам’ятайте, що це ваш останній засіб.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Наступні методи були випробувані на Motorola Edge 30.

  Як виправити помилку чорних шпалер у Windows 7

1. Перейдіть до налаштувань пристрою.

2. Прокрутіть униз і натисніть Налаштування системи.

3. Далі натисніть Скинути параметри та виберіть потрібний варіант.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як виправити помилку завантаження Discord?

Відповідь Якщо ви не можете завантажити Discord, ви можете спробувати будь-який із зазначених вище методів.

Q2. Чому Discord постійно повідомляє про помилку завантаження?

Відповідь Може бути кілька причин, чому ваше завантаження Discord не вдалося, наприклад погане підключення до Інтернету, недостатньо місця для зберігання, вірус тощо.

Q3. Як виправити пошкоджену інсталяцію Discord?

Відповідь Щоб виправити пошкоджену інсталяцію Discord, ви можете запустити сканування SFC і DISM. Це дозволить знайти й замінити пошкоджені файли кеш-копією, щоб гарантувати, що ви зможете встановити Discord без перерв.

Q4. Чи містить завантаження Discord вірус?

Відповідь Це залежить. Ви можете встановити вірус на свій пристрій, якщо завантажите Discord з ненадійного джерела. Так само приєднання до чатів і спілкування з незнайомими людьми також може зробити вас жертвою атак зловмисного програмного забезпечення.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виправити помилку завантаження Discord Windows 10. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у коментарях нижче. Також дайте нам знати, що б ви хотіли прочитати далі.