Виправити помилку друку в Windows 10

Якщо ви працюєте в офісі чи в навчальному закладі, ви повинні знати, наскільки важливі принтери! У цих місцях принтери допомагають робити друковані копії документів і файлів за потреби. Цей процес друку не дуже простий, як ви думаєте. Для безперебійного процесу друку служба друку та буферизації має працювати на вашому ПК з Windows 10. Служба спулінгу друку додасть папір до черги друку. І підключений принтер візьметься за виконання завдання та завершить процес, надрукувавши вміст на папері. Ці дані передаються на друк через кабель USB, Ethernet або Wi-Fi. Якщо ваш принтер не друкує папір, ви отримаєте помилку друку повідомлення Windows 10. Якщо ви не знаєте, як продовжити роботу з цим повідомленням про помилку друку на ПК з Windows 10, цей посібник проллє на це світло. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити помилку друку в Windows 10

Повідомлення про помилку друку зазвичай виникає через слабке з’єднання або застарілі драйвери принтера. Коли це діалогове вікно з’являється на екрані, воно може супроводжуватися кодом помилки для довідки або не мати коду. Не плутайте цю проблему з помилками «Відсутній або пошкоджений чорнильний картридж». Це різні кроки, які можна використовувати на комп’ютері з Windows 10 для вирішення помилок повідомлення про помилку друку.

Що викликає помилку друку повідомлення?

Ми перерахували можливі причини, які можуть викликати зазначене повідомлення про помилку на вашому ПК.

 • Помилка мережевого принтера Windows 10
 • Windows не може підключитися до принтера
 • Друк помилки стану
 • Принтер у стані помилки
 • Помилка друку бездротового принтера
 • Помилка принтера 0x00000709 у Windows 10
 • Помилка друку HP/Brother/Canon/Epson
 • Помилка друку Windows 10/11/7
 • Проблеми з друком під час оновлення Windows 10
 • Помилка друку PDF-файлу Windows 10
 • Помилка друку під час перезапуску Windows 10

Що викликає помилку стану принтера під час друку в Windows 10?

Ось кілька неодмінних причин, які викликають повідомлення про помилку друку на вашому ПК з Windows 10. Уважно прочитайте їх, щоб знайти, який з них вас турбує.

 • Принтер не вмикається
 • Принтер не підключено до комп’ютера
 • З’єднання Wi-Fi або USB налаштовано неправильно
 • Погане з’єднання або застарілі драйвери USB також спричиняють проблеми
 • Кілька основних служб не працюють на вашому ПК

Ось кілька чудових прийомів, які допоможуть вам виправити помилку друку повідомлення. Але перш ніж виконувати наведені нижче методи, перезавантажте ПК з Windows 10, щоб усунути будь-які тимчасові збої, пов’язані з пристроєм. Якщо ви не досягли вирішення проблеми після перезавантаження комп’ютера, виконайте наведені нижче методи.

Спосіб 1: усунення несправностей апаратного забезпечення

Папір і чорнило є двома важливими компонентами процесу друку. Ви повинні покласти папір на лоток, і він буде витягнутий із пристрою. Щойно папір буде надруковано, його знову буде витягнуто з пристрою. Якщо будь-який із цих факторів не відповідає, то ви зіткнетеся з обговорюваною проблемою.

 • Якщо лоток для паперу буде пошкоджено, пристрій не зможе витягнути папір, що призведе до помилки друку повідомлення Windows 10. Перевірте, чи лоток для паперу порожній і не зламаний. Замініть лоток для паперу, якщо він зламався.
 • Якщо ви виявите, що лоток вибито зі свого положення, це можна легко виправити, поставивши лоток для паперу в належне положення. З іншого боку, якщо лоток зламався, зверніться за допомогою до фахівця, щоб відремонтувати його.

Спосіб 2. Усунення несправностей підключення принтера

Коли ви стикаєтеся з помилкою стану принтера, помилкою друку, пристрій хоче повідомити користувачам, що щось не так зі зв’язком, встановленим між принтером і системою через кабель USB або мережеве з’єднання. Щоб вирішити проблему з помилкою стану принтера Windows 10, переконайтеся, що наступні кроки виконано чи ні.

  30 найкращих CSV-редакторів для Windows

1. Щоб перезавантажити принтер, вимкніть живлення принтера, а потім увімкніть його знову.

2. Тепер знову перевірте підключення вашого принтера.

3. Якщо ви під’єднали принтер за допомогою USB-кабелю, переконайтеся, що кабель працює належним чином, а з’єднання з портами надійно встановлено. Ви також можете перемкнути порт USB, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.

4. Якщо ви підключили принтер через дротову мережу, перевірте, чи правильно підключено кабель. Також ви можете перевірити, чи блимає сигнал вашого принтера чи ні.

5. Якщо підключення вашої системи до принтера здійснюється через бездротову мережу, переконайтеся, що ваш принтер підключено до комп’ютерної мережі, і значок бездротового зв’язку засвітиться, показуючи, що ви підключені.

Спосіб 3. Запустіть засіб усунення несправностей принтера

Найпростіший і найшвидший спосіб вирішити будь-яку проблему з пристроєм або функцією — це запустити засіб усунення неполадок, пов’язаний із ним. Windows 10 включає інструмент усунення несправностей для багатьох проблем, і проблеми з принтером також є однією з них. Засіб усунення несправностей принтера автоматично виконує кілька дій, як-от перезапуск служби спулера друку, очищення пошкоджених файлів спулера, перевірка наявних драйверів принтера на застарілі чи пошкоджені тощо. Зверніться до кроків, згаданих у нашій статті, щоб запустити засіб усунення несправностей принтера.

Примітка. Виберіть «Принтер» у меню «Налаштування та запуск» і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб запустити засіб усунення несправностей принтера.

Перевірте, чи ви виправили помилку друку Windows 10.

Спосіб 4. Перевірте налаштування порту принтера

Деякі користувачі припустили, що помилку стану принтера Windows 10 можна вирішити, налаштувавши деякі параметри порту принтера, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Панель керування. Потім натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорією, а потім клацніть опцію Перегляд пристроїв і принтерів.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші свій принтер і виберіть «Властивості».

4. Перейдіть на вкладку Порти та знайдіть порт, до якого підключено ваш пристрій.

5. Потім встановіть прапорець, який містить контакт USB принтера.

6. Збережіть зміни, натиснувши «Застосувати» та «ОК».

Примітка: також цілком можливо, що ваш принтер працює нормально, але ви надсилали запит на друк не на той принтер. Це може статися, якщо на ваших комп’ютерах встановлено кілька принтерів. Щоб вирішити проблему, установіть той, який ви намагаєтеся використовувати, як принтер за замовчуванням. Отже, клацніть правою кнопкою миші свій принтер і виберіть Встановити принтером за замовчуванням.

Спосіб 5. Вимкніть службу спулера друку

Диспетчер друку — це файл-посередник/інструмент, який координує роботу між вашим комп’ютером і принтером. Спулер керує всіма завданнями друку, які ви надсилаєте на принтер, і дозволяє видалити завдання друку, яке ще обробляється. Проблеми можуть виникнути, якщо служба диспетчера друку пошкоджена або тимчасові файли диспетчера друку пошкоджені. Перезапуск служби та видалення цих тимчасових файлів має допомогти у виправленні помилок друку Windows 10 на вашому комп’ютері.

1. Перш ніж видалити файли диспетчера друку, нам потрібно буде зупинити службу диспетчера друку, яка постійно працює у фоновому режимі. Для цього натисніть клавішу Windows і введіть Служби. Потім натисніть Відкрити.

2. Перегляньте список локальних служб, щоб знайти службу диспетчера друку. Знайшовши, клацніть правою кнопкою миші на службі Print Spooler і виберіть Properties у контекстному меню (або двічі клацніть на службі, щоб отримати доступ до її властивостей).

3. Натисніть кнопку Зупинити, щоб зупинити службу.

Примітка. Згорніть вікно «Служби» замість того, щоб закривати, оскільки після видалення тимчасових файлів нам потрібно буде перезапустити службу.

4. Тепер відкрийте Провідник файлів Windows, одночасно натиснувши клавіші Windows + E, і перейдіть до наступного шляху.

C:WINDOWSsystem32spoolprinters

Примітка. Ви також можете запустити вікно команд запуску, ввести команду %WINDIR%system32spoolprinters і натиснути клавішу Enter, щоб безпосередньо перейти до потрібного пункту призначення.

  Як отримати загальносистемний доступ до інструментів Fastboot та ADB [Windows]

5. Одночасно натисніть клавіші Ctrl + A, щоб вибрати всі файли в папці принтерів, і натисніть клавішу видалення на клавіатурі, щоб видалити їх.

6. Розгорніть/поверніться до вікна програми «Служби» та натисніть кнопку «Пуск», щоб перезапустити службу диспетчера друку.

Тепер ви зможете виправити повідомлення про помилку стану принтера під час друку та зможете друкувати документи без проблем.

Спосіб 6. Змініть параметри відновлення служби диспетчера друку

Будь-яка неправильна конфігурація налаштувань відновлення служби спулера друку також може спричинити помилку стану принтера під час друку за допомогою вашого пристрою. Тому вам потрібно переконатися, що параметри відновлення правильні, інакше спулер принтера не запускатиметься автоматично.

1. Відкрийте вікно «Служби», як у попередньому способі.

2. Знайдіть Print Spooler, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Properties (Властивості).

3. Перейдіть на вкладку «Відновлення» та переконайтеся, що на трьох вкладках із помилками встановлено «Перезапустити службу».

4. Натисніть «Застосувати», а потім «ОК», щоб зберегти налаштування. Тепер перевірте, чи можна виправити помилку стану принтера Windows 10.

Спосіб 7. Оновіть драйвери принтера

Кожен периферійний пристрій комп’ютера має набір програмних файлів, пов’язаних із ним для ефективного зв’язку з вашим комп’ютером і ОС. Ці файли відомі як драйвери пристроїв. Ці драйвери унікальні для кожного пристрою та виробника. Крім того, важливо встановити правильний набір драйверів, щоб використовувати зовнішній пристрій без проблем. Драйвери також постійно оновлюються, щоб залишатися сумісними з новими версіями Windows. Якщо ваші драйвери не оновлено до останніх версій, оновіть їх, дотримуючись нашого посібника Як оновити драйвери пристроїв у Windows 10.

Спосіб 8: Скасувати оновлення драйверів принтера

Іноді поточна версія драйверів принтера може викликати будь-які конфлікти, і в цьому випадку потрібно відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко повернути драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника Як відкотити драйвери у Windows 10.

Дочекайтеся встановлення попередніх версій драйверів на вашому ПК з Windows 10. Після цього перевірте, чи ви виправили помилку друку Windows 10.

Спосіб 9: переінсталюйте драйвери принтера

Несумісні драйвери необхідно перевстановити, щоб вирішити проблеми друку повідомлення про помилку. Рекомендується перевстановлювати драйвери пристроїв, лише якщо ви не можете отримати виправлення, оновивши їх. Дії для перевстановлення драйверів дуже прості, і ви можете зробити це за допомогою програми стороннього розробника або виконавши кроки вручну, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10

Після перевстановлення драйверів принтера перевірте, чи ви чуєте звук із динаміків Logitech.

Спосіб 10: переінсталюйте драйвери принтера в режимі сумісності

Деякі користувачі припустили, що перевстановлення драйверів принтера в режимі сумісності допомогло їм вирішити проблему друку з помилкою стану принтера. Ось кілька інструкцій щодо того ж.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Диспетчер пристроїв. Потім натисніть Відкрити.

2. Розгорніть «Черги друку», клацніть правою кнопкою миші пристрій принтера та виберіть «Видалити».

3. Якщо вам буде запропоновано підтвердити, знову натисніть кнопку Видалити.

4. Тепер перейдіть на веб-сторінку завантаження драйверів принтера (наприклад, HP) і завантажте найновіші драйвери для свого принтера.

5. Клацніть правою кнопкою миші файл інсталяції та виберіть Властивості.

Примітка. Якщо драйвери містяться у zip-файлі, обов’язково витягніть усі файли, а потім клацніть правою кнопкою миші файл .exe.

6. Перейдіть на вкладку «Сумісність» і натисніть «Запустити програму в режимі сумісності».

  Як показати приховані плаваючі панелі продуктивності Windows 10

7. У розкривному меню виберіть Windows 7 або 8, а потім натисніть Запустити цю програму від імені адміністратора.

8. Нарешті, двічі клацніть файл інсталяції та зачекайте, поки драйвери будуть встановлені на вашому пристрої.

9. Після завершення перезавантажте комп’ютер і подивіться, чи можна виправити помилку стану принтера у Windows 10.

Спосіб 11: оновіть Windows

Крім того, якщо на вашому ПК є якісь помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, тим самим усуваючи помилку друку Windows 10. Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи очікуються якісь оновлення, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи вирішено проблему з помилкою стану принтера Windows 10.

Спосіб 12: повторно підключіть принтер

Якщо всі ці кроки не допомагають усунути помилку стану принтера Windows 10, можливо, вам доведеться повністю видалити наявні драйвери та принтер, а потім інсталювати їх повторно. Процес зробити те саме простий, але досить тривалий, але це, здається, виправляє повідомлення про помилку друку на вашому ПК з Windows. У будь-якому разі, нижче наведено кроки, щоб видалити та додати принтер назад.

1. Відкрийте програму Налаштування, одночасно натиснувши клавіші Windows + I, і виберіть Налаштування пристроїв.

2. Перейдіть до налаштувань принтерів і сканерів на лівій панелі.

3. Знайдіть проблемний принтер на правій панелі та клацніть по ньому один раз, щоб отримати доступ до його параметрів. Виберіть «Видалити пристрій», зачекайте, щоб процес завершився, а потім закрийте налаштування.

4. Введіть «Керування друком» у рядку пошуку Windows, одночасно натиснувши клавіші Windows + S, і натисніть Enter, щоб відкрити програму.

5. Двічі клацніть «Усі принтери» (на лівій або правій панелі, обидва в порядку) і натисніть Ctrl + A, щоб вибрати всі підключені принтери.

6. Клацніть правою кнопкою миші будь-який принтер і виберіть Видалити.

7. Тепер настав час знову додати принтер, але спочатку від’єднайте кабель принтера від комп’ютера та перезапустіть. Коли комп’ютер знову завантажиться, під’єднайте принтер правильно.

8. Виконайте наведені вище кроки 1 і 2, щоб відкрити налаштування принтера та сканера.

9. Натисніть кнопку Додати принтер і сканер у верхній частині вікна.

10. Тепер Windows автоматично почне шукати підключені принтери. Якщо Windows успішно виявить підключений принтер, клацніть його запис у списку пошуку та виберіть Додати пристрій, щоб додати його назад, інакше клацніть гіперпосилання Потрібний мені принтер не вказано.

11. У наступному вікні виберіть відповідний параметр, клацнувши перемикач (наприклад, виберіть Мій принтер трохи старший. Допоможіть мені знайти його, якщо ваш принтер не використовує USB для підключення, або виберіть Додати Bluetooth, бездротовий або мережевий принтер, щоб додати бездротовий принтер) і натисніть «Далі».

12. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб перевстановити принтер.

Тепер, коли ви успішно перевстановили свій принтер, спробуйте надрукувати тестову сторінку, щоб переконатися, що все знову в порядку.

1. Відкрийте налаштування Windows і натисніть «Пристрої».

2. На сторінці «Принтери та сканери» клацніть принтер, який ви щойно додали і хочете перевірити, а потім натисніть кнопку «Керувати».

3. Нарешті клацніть опцію «Друк тестової сторінки». Заглушіть свої вуха, уважно прислухайтеся до звуку принтера, який друкує сторінку, і радійте.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити помилку друку в Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів.