Виправити помилку аудіо Windows 10 0xc00d4e86

Ви любитель музики? Насолоджуючись приємною музикою на комп’ютері з Windows 10, ви можете зробити перерву. Отже, якщо ви переведете свій комп’ютер у режим сну та знову ввімкнете його через деякий час, у вас може раптово з’явитися звукова помилка Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). Якщо ви коли-небудь стикалися з цією помилкою в історії музики і хочете її виправити, цей посібник для вас. Ми пропонуємо чудову статтю з усунення несправностей, яка допоможе вам виправити обговорювану звукову помилку Windows 10. Тож продовжуйте читати!

Як виправити помилку аудіо Windows 10 0xC00D11D1 (0XC00D4E86)

Якщо ви стикаєтеся з помилкою аудіо Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86) під час насолоди аудіовмістом, найімовірнішою причиною може бути неправильна конфігурація налаштувань звуку. Хоча ця проблема стосується багатьох версій Windows, багато користувачів борються з цією проблемою в Windows 10. Ось кілька поширених причин, які сприяють обговорюваній проблемі на вашому комп’ютері.

 • Гучність може бути приглушеною або дуже низькою.
 • На ПК увімкнено функції покращення звуку.
 • Інші програми на вашому ПК використовують аудіо.
 • Застарілі звукові драйвери на комп’ютері.
 • Пошкоджені кабелі, вилки та динаміки.
 • Доступ для використання мікрофона не надається.
 • Застаріла операційна система Windows.
 • Застарілі/несумісні аудіо драйвери.
 • Наявність пошкоджених файлів на ПК.
 • Деякі основні служби Windows Audio не ввімкнені.

Тепер перейдіть до наступного розділу, щоб виправити проблему аудіо помилки Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). У цьому розділі ви дізнаєтеся про методи усунення несправностей, які допоможуть вам виправити звукові помилки Windows 10. Застосовуйте методи згідно з інструкціями в тому ж порядку, щоб отримати ідеальні результати.

Основні кроки з усунення несправностей

Перш ніж перейти до розширених методів усунення несправностей, кілька простих лайфхаків допоможуть вам виправити 0xc00d11d1 (0xc00d4e86) за допомогою кліків. Переконайтеся, що ваш ПК відповідає всім цим попереднім перевіркам, і все одно, якщо ви не досягли жодного виправлення, перейдіть до наступного розділу.

1. Перезавантажте ПК

Виконайте наведені нижче дії, щоб перезавантажити ПК.

1. Натисніть разом клавіші Alt + F4, щоб відкрити вікно завершення роботи Windows.

2. Виберіть параметр Restart і натисніть клавішу Enter.

2. Перевірте зовнішні пристрої

Якщо ви не досягли жодного виправлення в результаті попередніх перевірок вище, то настав час перевірити, чи немає зовнішніх пошкоджень зовнішніх динаміків, мікрофона та інших аудіопристроїв, які сприяють виникненню помилки.

1. Перевірте кабелі на наявність ослаблених з’єднань і чи всі інші кабелі підключені чи ні.

2. Переконайтеся, що всі інші кабелі та шнури підключені до правильного гнізда. Якщо ви не впевнені в правильних гніздах, зверніться до виробника обладнання.

3. Перевірте рівні гучності та чи ввімкнено живлення.

4. Переконайтеся, що ви використовуєте високоякісний мікрофон, і він надійно встановлений на вашому ПК. Щоб уникнути зовнішнього шуму, переконайтеся, що ви використовуєте динаміки або мікрофони найкращої якості.

5. І останнє, але не менш важливе, переконайтеся, що ви не перебуваєте в галасливому середовищі зі звуками руху або шумами натовпу у фоновому режимі.

Спосіб 1. Переконайтеся, що аудіопристрій правильний

Якщо ви використовуєте кілька пристроїв виведення аудіо, потрібно підтвердити, коли цей пристрій використано як вихідний пристрій. Щоб перевірити вихід звуку на комп’ютері з Windows 10, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть на піктограму Динаміки в нижньому правому куті екрана.

2. Потім клацніть піктограму зі стрілкою, щоб розгорнути список аудіопристроїв, підключених до комп’ютера.

3. Нарешті, виберіть пристрій відтворення та переконайтеся, що аудіо відтворюється через вибраний пристрій.

Якщо цей метод вам не допоміг, переходьте до наступного.

Спосіб 2. Керуйте налаштуваннями звуку

У цьому методі ви повинні перевірити, чи налаштування звуку правильні та сумісні з аудіопристроєм, який ви використовуєте. Це допоможе вам виправити звукову помилку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86), дотримуючись наведених нижче вказівок.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму Динаміки праворуч на панелі завдань і натисніть Відкрити мікшер гучності.

  Як виправити маленький графічний інтерфейс у програмах на екранах з високою роздільною здатністю в Windows 10

2. Тепер відкриється набір регуляторів гучності. Переконайтеся, що всі рівні гучності не вимкнені. Якщо ви знайшли червоне коло із лінією, увімкніть рівень гучності.

3. Натисніть разом клавіші Windows + I, щоб відкрити Параметри.

4. Натисніть на Система.

5. Натисніть «Звук» на панелі ліворуч і клацніть «Властивості пристрою» в меню «Вихід».

6. Переконайтеся, що прапорець Вимкнути не встановлено.

7. Повторіть кроки 5-6 для пристроїв введення, як показано. Тепер перевірте, чи виправили ви аудіо помилку Windows 10.

Спосіб 3. Запустіть засіб вирішення проблем зі звуком

Ви повинні знати про той факт, що ваш комп’ютер містить вбудований інструмент усунення несправностей, який автоматично виправляє будь-які проблеми та помилки. Аудіопристрої, підключені до вашого комп’ютера, і вбудовані аудіопристрої будуть проскановані, і всі проблеми, пов’язані з цим процесом, будуть вирішені.

Дотримуйтесь нашого посібника про те, як запустити засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв, щоб усунути проблеми та виправити всі проблеми з апаратним забезпеченням, пов’язаними зі звуком, на вашому ПК. Крім того, ви можете запустити засіб вирішення проблем зі звуком окремо, як вказується в нашому посібнику Як запустити засіб усунення неполадок Windows Update, але переконайтеся, що ви вибрали параметр «Відтворення аудіо».

Спосіб 4. Завершіть фонові процеси за допомогою аудіо

Коли аудіоутиліта використовується іншими програмами на вашому комп’ютері з Windows 10, ви можете зіткнутися з помилкою звуку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). Щоб вирішити проблему, радимо закрити всі інші програми або програми, що працюють у фоновому режимі, одну за одною або примусово закрити їх за допомогою диспетчера завдань. Для цього дотримуйтесь нашого посібника про те, як завершити завдання в Windows 10.

Спосіб 5. Перезапустіть процеси Провідника Windows

Деякі користувачі повідомили, що перезапуск процесів Windows Explorer допоможе вирішити обговорювану проблему. Виконайте наведені нижче інструкції, щоб зробити те ж саме.

1. Натисніть одночасно клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити Диспетчер завдань.

2. На вкладці «Процеси» клацніть «Провідник Windows» і виберіть кнопку «Перезапустити».

Тепер Windows Explorer перезапуститься, і проблема зі звуком Windows 10 буде виправлена.

Спосіб 6. Дозволити доступ до аудіо

На вашому комп’ютері є список додатків і програм, які матимуть доступ для використання аудіопристроїв. Якщо вашої аудіододатки немає в списку, ви не почуєте жодного аудіовмісту, що сприяє обговорюваній помилці. Тому переконайтеся, що налаштування звуку ввімкнено для вашої гри на вашому ПК, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть налаштування Windows, натиснувши разом клавіші Windows + I.

2. Натисніть на Конфіденційність.

3. Прокрутіть ліву панель вниз і виберіть параметр Мікрофон. Переконайтеся, що параметр Дозволити програмам доступ до мікрофона ввімкнено, як показано.

Примітка. Запустіть налаштування звуку з меню пошуку та виберіть правильний пристрій введення (мікрофон (2-аудіопристрій високої чіткості)) за замовчуванням.

Перевірте, чи виправлено аудіо помилку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86).

Спосіб 7. Установіть аудіопристрій як пристрій за замовчуванням

Якщо ви використовуєте аудіопристрій, як-от навушники або колонки, ви повинні переконатися, що він встановлений як пристрій за замовчуванням чи ні. Припустимо, випадок підключення зовнішнього монітора (який не має вбудованих динаміків) до вашого ПК. Якщо цей монітор встановлено як вихідний пристрій за замовчуванням, ви не можете почути звук. Щоб виправити аудіопомилку Windows 10, потрібно встановити свій аудіопристрій як пристрій за замовчуванням, як наведено нижче.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму Динаміки в нижньому правому куті екрана та виберіть параметр Звуки.

2. Перейдіть на вкладку «Відтворення» та клацніть правою кнопкою миші аудіопристрій, який потрібно встановити як стандартний.

3. Виберіть параметр Встановити як пристрій за замовчуванням, як виділено, і натисніть «Застосувати» та «ОК», щоб зберегти зміни.

Добре, щоб зберегти зміни». ширина=”400″ висота=”455″>

Спосіб 8. Повторно ввімкніть звукову карту

Ви можете легко вирішити 0xc00d11d1 (0xc00d4e86), перезавантаживши звукову карту, як описано нижче.

  Як розблокувати веб-сайти в Chrome у Windows 10

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Диспетчер пристроїв, а потім натисніть Відкрити.

2. Розгорніть контролери звуку, відео та гри, двічі клацнувши на них.

3. Клацніть правою кнопкою миші звукову карту та виберіть опцію Вимкнути пристрій.

4. Підтвердьте запит, натиснувши кнопку Так, і перезавантажте ПК. Потім повторіть кроки 1-2.

5. Клацніть правою кнопкою миші звукову карту та виберіть опцію Увімкнути пристрій.

6. Тепер спробуйте відтворити будь-який звук у програмі для аудіо та перевірте, чи вирішено проблему.

Спосіб 9. Вимкніть покращення звуку

Якщо ви вважаєте, що ваше аудіо працює добре для інших мультимедійних ресурсів, але звук здається низькою якістю або шумом, радимо змінити частоту дискретизації. Низькочастотна частота дискретизації призведе до помилки звуку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86), але ви можете вибрати більш високу частоту дискретизації, виконавши наведені нижче дії.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму Динаміки в нижньому правому куті екрана та виберіть параметр Звуки.

2. Перейдіть на вкладку «Відтворення» та виберіть аудіопристрій, а потім натисніть кнопку «Властивості», як показано на малюнку.

3. Потім перейдіть на вкладку Додатково й у спадному меню в розділі Формат за замовчуванням переконайтеся, що ви вибрали найвищий частотний діапазон (24 біти, 48 000 Гц).

Примітка. Переконайтеся, що параметр «Вимкнути покращення звуку» знятий у розділі «Покращення сигналу».

6. Натисніть Застосувати, а потім OK, щоб зберегти зміни.

Перевірте, чи ви знову зіткнулися з 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). Якщо так, налаштуйте різні рівні діапазонів частот, повторивши ці кроки, і перевірте, який діапазон вирішує проблему.

Спосіб 10. Відновлення пошкоджених файлів

Для забезпечення ідеальної якості звуку на вашому комп’ютері має працювати кілька необхідних файлів і програм. Але якщо вони пошкоджені або неправильно налаштовані, ви зіткнетеся з аудіо помилкою Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). На щастя, усі ці пошкоджені неправильно налаштовані файли можна виправити за допомогою вбудованих утиліт вашого комп’ютера з Windows 10, а саме, перевірки системних файлів та обслуговування й керування образами розгортання. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб відновити всі пошкоджені файли.

Дочекайтеся виконання команд і перевірте, чи виправлено звукову помилку Windows 10 0xc00d4e86.

Спосіб 11. Перезапустіть аудіослужби

Кілька важливих аудіослужб Windows допоможуть вам запобігти аудіо помилки Windows 10. Якщо в разі вимкнення цих послуг, ви можете зіткнутися з кількома конфліктами. Тому вам радимо перезапустити кілька основних аудіослужб, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Служби та натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Прокрутіть униз і двічі клацніть службу Windows Audio.

3. Тепер у новому спливаючому вікні виберіть Тип запуску на Автоматичний, як показано.

Примітка. Якщо статус служби зупинений, натисніть кнопку «Пуск». Якщо статус служби «Запущено», натисніть «Зупинити» та «Запустити» знову.

4. Натисніть Застосувати та OK, щоб зберегти зміни.

5. Повторіть усі ці кроки для інших служб Windows, таких як Windows Audio Endpoint Builder і Remote Procedure Call (RPC).

Спосіб 12: Вимкніть ексклюзивний режим

Проте, якщо ви боретеся зі звуковою помилкою 0xc00d11d1 (0xc00d4e86), вам потрібно переконатися, що жодна інша програма не бере виключний контроль над вашим аудіопристроєм. Ви можете вимкнути обговорювану функцію, виконавши наведені нижче дії.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму Динаміки та виберіть параметр Звуки.

2. Виберіть свій аудіопристрій і натисніть кнопку Властивості.

3. На вкладці Загальні переконайтеся, що параметр Використання пристрою встановлено на Використовувати цей пристрій (увімкнути), як показано. Натисніть Застосувати та ОК, якщо ви внесли якісь зміни.

4. Перейдіть на вкладку Додатково й у меню Ексклюзивного режиму переконайтеся, що наведені нижче параметри зняті.

 • Дозволити програмам отримувати виключний контроль над цим пристроєм.

 • Надайте пріоритет програмам ексклюзивного режиму.

Примітка: як тільки ви знімете прапорець «Дозволити програмам отримувати виключний контроль над цим пристроєм», параметр «Надати пріоритет програмам у ексклюзивному режимі» буде автоматично знято.

5. Нарешті, натисніть Застосувати та OK, щоб зберегти зміни. Тепер ви б виправили звукову помилку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86).

Спосіб 13: Оновіть аудіодрайвери

Застарілі та несумісні драйвери аудіо завжди призведуть до коду помилки Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). Переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію аудіодрайверів, і якщо на вашому комп’ютері не вистачає останніх драйверів, радимо оновити їх відповідно до інструкцій у нашому посібнику «Як оновити аудіодрайвери Realtek HD у Windows 10».

Після оновлення аудіодрайверів до останньої версії перевірте, чи виправлена ​​помилка 0xc00d11d1 (0xc00d4e86).

Спосіб 14. Перевстановіть аудіодрайвери

Щоб вирішити всі проблеми, пов’язані зі звуком, потрібно перевстановити несумісні драйвери. Перевстановіть драйвери пристроїв, лише якщо ви не можете вирішити проблему шляхом їх оновлення. Дії для перевстановлення драйверів дуже прості, і ви можете зробити це за допомогою програми сторонніх розробників або виконавши кроки вручну, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10.

Після перевстановлення аудіодрайверів перевірте, чи чути звук під час їх відтворення в Windows 10.

Спосіб 15. Відкат аудіодрайверів

Поточна версія аудіодрайверів іноді може викликати конфлікти звуку, і в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко повернути драйвери вашого комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника Як відкати драйвери в Windows 10.

Зачекайте, поки на вашому ПК не будуть встановлені попередні версії драйверів. Після завершення перевірте, чи ви усунули проблему.

Спосіб 16: Оновіть Windows

Деякі помилки та проблеми неможливо вирішити на вашому комп’ютері, якщо на вашому комп’ютері очікують встановлення нових оновлень Microsoft. Як пропонують багато користувачів, оновлення комп’ютерів Windows 10 допоможе вам усунути звукову помилку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). Дотримуйтесь нашого посібника щодо завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10, щоб оновити свій комп’ютер Windows 10.

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можете ви отримати доступ до аудіо на комп’ютері з Windows 10.

Спосіб 17. Відновлення та скидання програм

Якщо жоден із методів не допоміг вам виправити звукову помилку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86), але ви можете почути звук в інших програмах на вашому ПК, то існує ймовірність, що ваша гра десь конфліктує. Тому в цьому випадку відремонтуйте або скиньте програму, якщо можливо, щоб усунути проблему.

Примітка. У цьому посібнику показано кроки для відновлення та скидання Minecraft Launcher. Дотримуйтесь інструкцій відповідно до вашої гри.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Minecraft Launcher, а потім натисніть Налаштування програми.

2. Прокрутіть екран налаштувань униз і натисніть виділену опцію Відновити.

Примітка. Під час відновлення Minecraft Launcher дані вашої програми не вплинуть.

3. Перевірте, чи ви усунули проблему. Якщо ні, натисніть на опцію Скинути.

Примітка: скидання Minecraft Launcher видалить дані програми.

4. Нарешті, перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи ви усунули помилку. Проте, якщо ви зіткнулися з тим же, спробуйте перевстановити програму як останній варіант.

Спосіб 18: Виконайте відновлення системи

Якщо перераховані вище способи вам не допомогли, то залишився єдиний варіант – відновити комп’ютер до попередньої версії. Для цього дотримуйтесь нашого посібника щодо використання відновлення системи в Windows 10 та виконуйте інструкції, як показано.

Після відновлення комп’ютера з Windows 10 перевірте, чи виправлено проблему аудіо помилки Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86).

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити звукову помилку Windows 10 0xc00d11d1 (0xc00d4e86). Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче.

  Чи потрібно вимикати антивірусне програмне забезпечення перед встановленням Windows 11