Виправити мережеву помилку 0x00028001 у Windows 10

Іноді, коли ви підключаєтеся до будь-якої обмеженої мережі, ви можете отримати запит «Немає Інтернету, захищений». Отже, коли ви запускаєте інструмент діагностики мережі, на екрані з’явиться код помилки 0x00028001. Найпоширеніша причина цього коду помилки полягає в тому, що ваша мережа підключена до мережі з обмеженим Wi-Fi. Якщо ви також стикаєтеся з кодом помилки мережі 0x00028001, цей посібник допоможе вам вирішити те саме. Отже, продовжуйте читати.

Як виправити мережеву помилку 0x00028001 у Windows 10

Ви можете задатися питанням, чому в Windows 10 виникає мережева помилка 0x00028001. Ось кілька поважних причин, які викликають цю проблему на вашому пристрої.

 • Збій інфраструктури вашого ПК з Windows 10.
 • З’єднання з мережею дуже погане.
 • Кабель, що з’єднує роутер і модем, пошкоджений або зламаний.
 • Занадто багато людей підключено до однієї мережі.
 • Бездротові перешкоди між маршрутизатором і вашим пристроєм.
 • Застарілі мережеві драйвери.

У цьому розділі ми зібрали деякі потенційні виправлення, які допоможуть вам виправити код помилки 0x00028001. Дотримуйтесь інструкцій, щоб досягти ідеальних результатів.

Примітка. Завжди створюйте точку відновлення системи, щоб відновити ПК, якщо щось піде не так.

Основні методи усунення несправностей

Перш ніж використовувати розширені методи, виконайте наведені нижче основні кроки з усунення несправностей.

1. Перезавантажте ПК

1. Натисніть разом клавіші Alt + F4, щоб відкрити вікно завершення роботи Windows.

2. Виберіть параметр Restart і натисніть клавішу Enter.

2. Забезпечте сильний мережевий сигнал

Ви не зіткнетеся з жодними проблемами з підключенням на комп’ютері з Windows 10, лише якщо у вас міцне мережеве з’єднання. Якщо між вашим маршрутизатором і комп’ютером є перешкоди, вони можуть заважати бездротовому сигналу та спричиняти періодичні проблеми з підключенням.

1. Перемістіть маршрутизатор в інше місце та перевірте підключення до Інтернету.

2. Знайдіть потужність сигналу вашої мережі і, якщо вона дуже низька, усуньте всі перешкоди між ними.

3. Уникайте занадто великої кількості пристроїв, підключених до однієї мережі.

4. Уникайте бездротових перешкод від таких пристроїв, як бездротові навушники, гарнітури, телевізор та багато іншого.

5. Перемістіть комп’ютер ближче до маршрутизатора та перевірте, чи не повторюється помилка.

3. Перезапустіть маршрутизатор

Це просте рішення, яке допоможе вам виправити код помилки 0x00028001 за прості кроки. Це також забезпечує міцне та надійне мережеве з’єднання. Виконайте наведені нижче дії, щоб перезавантажити маршрутизатор. Таким чином ви встановите нове інтернет-з’єднання між клієнтом і сервером. Ви можете перезавантажити маршрутизатор, дотримуючись нашого посібника Перезавантажте маршрутизатор або модем. Після перезавантаження маршрутизатора перевірте, чи вдалося виправити помилку.

4. Повторно підключіться до Інтернету

Це ще один простий обхідний шлях, який виправляє код помилки 0x00028001. Ваш комп’ютер повинен одночасно підключатися до мережі Ethernet або Wi-Fi. Перевірте, чи ця умова стосується вашого комп’ютера, і якщо ви здогадуєтеся про якісь перерви між дротовим та бездротовим з’єднанням, підключіть їх знову, як описано нижче.

1. Від’єднайте мережеве з’єднання, зачекайте деякий час і знову підключіть його.

2. Якщо кабель Ethernet підключено, від’єднайте його від комп’ютера. Потім знову підключіть його або підключіть до мережі Wi-Fi. Це гарантує відсутність мерехтіння між дротовим та бездротовим з’єднанням.

5. Вимкніть режим польоту

Увімкнення режиму польоту вимкне Wi-Fi, Bluetooth, режим стільникового зв’язку, усі радіопослуги тощо. Таким чином, вам радимо вимкнути режим польоту, щоб виправити код помилки 0x00028001. Зазвичай на вашій клавіатурі є спеціальна клавіша, щоб увімкнути або вимкнути режим польоту. Натисніть клавішу, щоб зробити те ж саме або виконати наведені нижче інструкції.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + A разом, щоб відкрити Центр дій. Перевірте, чи ввімкнено режим польоту.

2А. Якщо режим польоту ввімкнено, натисніть на налаштування, щоб вимкнути його.

2B. Якщо режим польоту не ввімкнено, перейдіть до наступного способу.

6. Увімкніть з’єднання Wi-Fi

Іноді, якщо адаптери Wi-Fi не ввімкнені на вашому ПК, ви зіткнетеся з кодом помилки 0x00028001. Але є кілька простих інструкцій, щоб увімкнути Wi-Fi на вашому комп’ютері.

1. Перейдіть до діалогового вікна «Виконати», натиснувши одночасно клавіші Windows + R.

  Як зробити USB для Windows з терміналу Linux

2. Введіть ncpa.cpl і натисніть клавішу Enter.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші активний мережевий адаптер і перевірте, чи ввімкнено він чи вимкнено.

3А. Натисніть Увімкнути, якщо статус вимкнено.

3B Якщо статус уже знаходиться в Увімкнути, перейдіть до наступного методу.

Перевірте, чи виправлено код помилки 0x00028001.

Спосіб 1. Перезапустіть процес Провідника Windows

Деякі користувачі повідомили, що перезапуск процесів Windows Explorer допоможе усунути код помилки 0x00028001. Виконайте наведені нижче інструкції, щоб зробити те ж саме.

1. Натисніть разом клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. На вкладці «Процеси» клацніть «Провідник Windows» і виберіть кнопку «Перезапустити».

3. Тепер Провідник Windows перезавантажується, і код помилки 0x00028001 буде виправлено.

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей мережі

Щоб виправити різні проблеми з підключенням до Інтернету, ви можете використовувати вбудований інструмент, який надається на ПК з Windows 10, коли це необхідно. За допомогою засобу усунення несправностей мережі Windows ви можете проаналізувати та діагностувати будь-які поширені проблеми, пов’язані з мережею. Це систематичний процес, який крок за кроком реалізований допоможе вам виправити код помилки 0x00028001. Дотримуйтесь нашого посібника Як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10, щоб дізнатися основні кроки з усунення несправностей, щоб вирішити всі проблеми, пов’язані з мережею, за допомогою засобу усунення несправностей мережевого адаптера Windows.

Ви можете скористатися кроками, згаданими в посібнику, для діагностики з’єднань Wi-Fi, Ethernet та всіх мережевих адаптерів на вашому ПК з Windows 10. Нарешті, перевірте, чи ви виправили код помилки 0x00028001.

Спосіб 3. Вийдіть із усіх фонових процесів

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 є велика кількість фонових процесів, ви не можете отримати доступ до мережі так просто, оскільки всі ці процеси займатимуть частину мережі. Крім того, споживання оперативної пам’яті буде більше, а продуктивність пристрою, очевидно, сповільниться. Дотримуйтесь нашого посібника, як завершити завдання в Windows 10, щоб закрити всі інші фонові процеси на вашому ПК з Windows 10.

Після закриття всіх фонових процесів перевірте, чи виправлено код помилки 0x00028001.

Спосіб 4: відновлення системних файлів

Якщо у вашій операційній системі Windows є пошкоджені системні файли, ваш ПК може зіткнутися з багатьма проблемами з підключенням до Інтернету. Якщо ви нещодавно стикаєтеся з кодом помилки 0x00028001, є ймовірність, що файли вашого комп’ютера були пошкоджені або пошкоджені. На щастя, ваш ПК з Windows 10 має вбудовані інструменти відновлення, такі як SFC (перевірка системних файлів) і DISM (обслуговування та керування зображенням розгортання), які допоможуть вам виправити всі пошкоджені файли. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб відновити всі пошкоджені файли.

Спосіб 5. Запустіть сканування шкідливих програм

Раптова атака вірусів або зловмисного програмного забезпечення призведе до проблем з мережею на вашому комп’ютері. Якщо вірусна атака дуже серйозна, ви взагалі не зможете підключитися до будь-якої мережі безперервно. Щоб вирішити проблему, вам потрібно повністю видалити вірус або зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера з Windows 10. Рекомендуємо сканувати свій комп’ютер відповідно до інструкцій у нашому посібнику Як запустити сканування на віруси на комп’ютері?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, перегляньте наш посібник Як видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера в Windows 10.

Спосіб 6: Оновіть Windows

Ви також можете викорінити програмні помилки на комп’ютері, оновивши операційну систему. Завжди перевіряйте, чи оновили ви операційну систему Windows і чи є якісь оновлення, які очікують на дію, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можете ви підключитися до мережі.

Спосіб 7: Вимкніть VPN та проксі-сервер

Іноді через невідповідну конфігурацію мережі на комп’ютері з Windows 10 ви зіткнетеся з кодом помилки 0x00028001. Якщо ви встановили будь-яку службу VPN або використовуєте проксі-сервери на своєму ПК, прочитайте наш розділ «Як вимкнути VPN та проксі-сервер у Windows 10» і виконайте дії, описані в статті.

  Виправлення: Мій мікрофон не працює в Windows 10

Після вимкнення клієнта VPN та проксі-серверів перевірте, чи виправлено код помилки 0x00028001. Проте, якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою, спробуйте підключитися до мобільної точки доступу.

Спосіб 8. Скидання протоколу TCP або IP

TCP (Transmission Control Protocol) – це важливий протокол мережевого підключення, який визначає та визначає правила та стандартні процедури через Інтернет. Протоколи TCP/IP відповідають за передачу пакетів даних від відправника і одержувача. Якщо в процесі виникає конфлікт, скидання протоколу разом з IP-адресою допоможе вам вирішити обговорювану проблему. Щоб скинути налаштування TCP/IP, дотримуйтесь нашого посібника про те, як усунути проблеми з мережевим підключенням у Windows 10.

Після виконання цих кроків перевірте, чи можна виправити, що мережа продовжує падати чи ні.

Спосіб 9. Використовуйте Google DNS

Адреси системи доменних імен (DNS) відповідають за встановлення мережного з’єднання між клієнтом і сервером. Багато технічних експертів припускають, що використання адрес Google DNS допомогло їм виправити код помилки 0x00028001. Для цього дотримуйтесь нашого посібника, як змінити налаштування DNS у Windows 10.

Спосіб 10: Вимкніть режим енергозбереження

Іноді ви можете зіткнутися з кодом помилки 0x00028001, якщо ви ввімкнули режим енергозбереження на комп’ютері з Windows 10. Це призводить до кількох проблем підключення до мережі. Радимо вимкнути режим енергозбереження, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер пристроїв і натисніть Відкрити.

2. Тепер двічі клацніть розділ «Мережеві адаптери».

3. Потім клацніть правою кнопкою миші на вашому мережевому адаптері та виберіть параметр Властивості, як показано.

4. Потім перейдіть до вікна керування живленням у вікні властивостей мережевого адаптера та зніміть прапорець біля пункту Дозволити комп’ютеру вимикати цей пристрій для економії енергії.

5. Нарешті, натисніть OK, щоб зберегти зміни.

Перевірте, чи ваш комп’ютер не підключений до мережі.

Спосіб 11. Увімкніть основні служби

Щоб уникнути та запобігти появі коду помилки 0x00028001 на вашому комп’ютері, деякі основні служби повинні мати активний статус. Якщо виникнуть проблеми з будь-яким із цих сервісів, ви зіткнетеся з кількома конфліктами під час підключення до мережі. Ось кілька інструкцій, щоб перевірити, чи запущені основні служби на вашому ПК.

1. Введіть «Служби» у полі пошуку та натисніть «Відкрити».

2. Тепер прокрутіть униз і знайдіть службу Windows EventLog.

3. Перевірте стан послуги.

3А. Якщо для статусу встановлено значення «Запущено», клацніть правою кнопкою миші службу та виберіть опцію «Зупинити». Зачекайте деякий час, а потім знову натисніть кнопку Почати.

3B Якщо для Статуса не встановлено значення Запущено, клацніть правою кнопкою миші на службі та виберіть параметр Почати.

4. Повторіть наведені вище кроки для наведених нижче служб.

 • Віддалений виклик процедури (RPC)
 • Windows Update
 • Клієнт DHCP
 • Автоматичне налаштування пристроїв, підключених до мережі
 • Брокер мережевого підключення
 • Мережні підключення
 • Помічник підключення до мережі
 • Служба списку мереж
 • Обізнаність про місцезнаходження в мережі
 • Послуга налаштування мережі
 • Служба інтерфейсу мережевого магазину

Нарешті, перевірте, чи ви вирішили обговорювану проблему.

Спосіб 12. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Деякі несумісні антивірусні програми, встановлені на вашому комп’ютері, призведуть до помилки мережі 0x00028001. Щоб уникнути конфліктів, ви повинні переконатися в параметрах безпеки вашого комп’ютера з Windows 10 і перевірити, чи вони стабільні чи ні. Щоб дізнатися, чи є антивірусний пакет причиною того, що мережа продовжує зникати, вимкніть його один раз і спробуйте підключитися до мережі. Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Якщо після вимкнення антивірусної програми на комп’ютері ви не зіткнулися з проблемами підключення до Інтернету, радимо повністю видалити програму з комп’ютера. Прочитайте наш посібник Примусове видалення програм, які не видаляються в Windows 10, щоб видалити антивірусну програму на комп’ютері.

Спосіб 13. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендується)

Як і антивірусна програма, брандмауер Windows Defender у вашому комп’ютері може перешкоджати доступу до Інтернету з певних міркувань безпеки. Якщо мережа WiFi була заблокована брандмауером Windows Defender, вам потрібно ввімкнути його або тимчасово вимкнути захист брандмауера на вашому комп’ютері. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник «Як вимкнути брандмауер Windows 10» допоможе вам це зробити.

  Як оптимізувати USB-сховище для кращої продуктивності в Windows 10

Спосіб 14: Оновіть мережевий драйвер

Завжди перевіряйте, чи використовуєте ви оновлені мережеві драйвери, і якщо є якісь оновлення, які очікують на дію, радимо завантажити та встановити їх. Для цього дотримуйтесь нашого посібника, як оновити драйвери мережевого адаптера в Windows 10. Після оновлення мережевого драйвера перезавантажте комп’ютер і перевірте мережеве з’єднання. Код помилки 0x00028001 більше не буде.

Спосіб 15. Перевстановіть мережевий драйвер

Тим не менш, якщо ви зіткнулися з кодом помилки 0x00028001 навіть після оновлення мережевих драйверів, є ще одне рішення, щоб видалити всі драйвери на вашому комп’ютері та повторно встановити їх. Цей процес стабілізує проблеми з підключенням до мережі, тим самим вирішення проблеми з мережею продовжує відключати Windows 10. Дотримуйтесь нашого посібника, як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10, щоб перевстановити драйвери на комп’ютер з Windows 10.

Після перевстановлення мережевих драйверів перевірте, чи можете ви без проблем підключитися до мережі.

Спосіб 16. Відкат мережевих драйверів

Усі поточні версії драйверів буде видалено з вашого ПК, а попередня їх версія буде встановлена, коли ви відкотите мережеві драйвери. Це корисна функція, коли будь-який новий драйвер несумісний із системою. Виконайте дії згідно з інструкціями в нашому посібнику Як відкатити драйвери в Windows 10, щоб виправити код помилки 0x00028001.

Після встановлення попередньої версії драйверів на комп’ютер з Windows 10 перевірте, чи можна під’єднатися до мережі без перерв.

Спосіб 17. Скидання налаштувань мережі

Кілька користувачів заявили, що скидання налаштувань мережі вирішить дивні проблеми з мережевим підключенням. Цей метод забуде всі налаштування конфігурації мережі, збережені облікові дані та багато іншого програмного забезпечення для захисту, як-от VPN та антивірусні програми. Для цього дотримуйтесь нашого посібника, як скинути налаштування мережі в Windows 10

Спосіб 18: Виконайте відновлення системи

Якщо ви нещодавно оновили операційну систему Windows 10 і пізнішої версії зіткнулися з кодом помилки мережі 0x00028001, останні компоненти оновлення Windows можуть перешкоджати роботі будь-якого програмного забезпечення, наявного на вашому комп’ютері, і призвести до того, що мережа продовжує відключати Windows 10. Тому в цьому випадку необхідно відновити комп’ютер до попередньої версії, коли він працював нормально. Для цього дотримуйтесь нашого посібника щодо використання відновлення системи в Windows 10 та виконуйте інструкції, як показано.

Після відновлення ПК з Windows 10 перевірте, чи можете ви без проблем підключитися до будь-якої мережі.

Спосіб 19: Скидання ПК

Якщо жоден із методів не допоміг вам виправити код помилки 0x00028001, вам потрібно очистити інсталяцію операційної системи Windows. Щоб очистити завантаження комп’ютера, виконайте дії, описані в нашому посібнику Як виконати чисту інсталяцію Windows 10

Спосіб 20. Зверніться до постачальника послуг Інтернету

І останнє, але не менш важливе, вам доведеться звернутися за технічною підтримкою, якщо перераховані вище методи не дозволяють усунути помилку мережі 0x00028001. Якщо ваш модем не зв’язується з вашим постачальником послуг Інтернету, у вашому пристрої виникає набагато більше технічних проблем з підключенням.

Наприклад, коли ви намагаєтеся зареєструвати модем, але стикаєтеся з проблемами під час процесу, кілька спроб автентифікації сповільнять ваше мережеве з’єднання. Це призведе до помилки 0x00028001. Тому в цьому випадку вам доведеться звернутися до свого Інтернет-провайдера для діагностики та вирішення проблеми. Інтернет-провайдери перевірятимуть, чи пристрої оновлені, сумісні та зареєстровані належним чином.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити помилку мережі 0x00028001 у Windows 10. Повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.