Виправити збій AMD Radeon WattMan у Windows 10

Кілька користувачів ПК скаржилися на раптово збій Radeon WattMan на їхньому ПК. Ця помилка може мати багато різних причин для відображення на комп’ютері, на якому встановлено відеокарту AMD Radeon. Якщо ви також хочете вирішити цю несподівану помилку, продовжуйте читати цю статтю до кінця. Ви дізнаєтеся про те, що таке Radeon WattMan та способи виправлення помилки Radeon WattMan за замовчуванням. Отже, продовжуйте читати, щоб виправити проблему збою AMD WattMan.

Як виправити збій AMD Radeon WattMan на Windows 10

Отже, ви можете запитати, що таке Radeon WattMan? Radeon WattMan — це утиліта керування живленням від AMD, яка контролює тактовий режим двигуна та пам’яті, швидкість вентилятора, напругу графічного процесора та температуру. Він використовується для надання функцій розгону ПК. А ще він славиться точністю, яку показує в правилах розгону. Отже, перш ніж запитувати більше, давайте спочатку з’ясуємо причини збою Radeon WattMan на вашому комп’ютері.

  • Увімкнено функцію швидкого запуску
  • Пошкоджені системні файли
  • Розігнаний графічний процесор
  • Проблеми, пов’язані з графічним драйвером
  • Несправна відеокарта

Ось деякі з причин, чому ви стикаєтесь із зазначеною проблемою на своєму ПК. Тепер давайте перейдемо до методів, які пояснюють, як вирішити проблему.

Спосіб 1. Вимкніть швидкий запуск

Якщо на вашому ПК увімкнено параметр «Швидкий запуск», можливо, ваш ПК не завантажує графічний драйвер належним чином під час швидкого завантаження. Це створює проблеми з графічним драйвером, а також може призвести до збою Radeon WattMan. Щоб виправити цю помилку, вам доведеться вимкнути функцію швидкого запуску, щоб правильно завантажувати графічні драйвери на комп’ютер. Після вимкнення цієї функції ви можете миттєво вирішити проблему збою AMD WattMan.

  Як витягти кадри з GIF у Windows 10

Спосіб 2. Перевстановіть графічні драйвери

Якщо ви вимкнули опцію швидкого запуску на своєму ПК, але все ще стикаєтеся з відновленням налаштувань Radeon WattMan через несподівану помилку системи, спробуйте інсталювати найновіший графічний драйвер. Цей метод замінить старі та пошкоджені графічні драйвери на драйвери з новою версією. Виконайте наведені нижче дії, щоб зробити те ж саме на своєму ПК та виправити проблему збою Radeon WattMan.

1. Введіть «Диспетчер пристроїв» у рядку пошуку Windows і клацніть опцію «Відкрити», як показано.

2. Натисніть на опцію Адаптери дисплея, щоб розгорнути її.

3. Клацніть правою кнопкою миші потрібний графічний драйвер і натисніть Видалити пристрій.

3. Установіть прапорець Видалити програмне забезпечення драйвера для цього пристрою та натисніть Видалити у спливаючому вікні підтвердження.

4. Тепер відвідайте сторінку підтримки AMD, щоб знайти та завантажити графічні драйвери.

5. Виберіть правильний графічний драйвер для вашого пристрою зі списку, як показано нижче, і натисніть НАДІСЛАТИ.

6. Натисніть на відповідну ОС вашого пристрою, на яку ви завантажите драйвери.

  Як вимкнути ігрову панель у Windows 10

7. Натисніть опцію ЗАВАНТАЖИТИ, щоб почати процес завантаження.

8. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити драйвер. Після цього перевірте, чи усунена помилка аварії Radeon WattMan чи ні.

Спосіб 3: не розганяти графічний процесор

Якщо частота графіки на вашому комп’ютері перевищує рекомендовану межу, встановлену виробником, може з’явитися помилка збою Radeon WattMan. Хоча це підвищує продуктивність вашого ПК, цей розгін також може призвести до проблем і помилок, з якими більшість користувачів не хоче стикатися. Тому рекомендується не розгоняти графічний процесор на вашому комп’ютері, щоб уникнути помилок, як-от відновлення налаштувань Radeon WattMan через несподіваний збій системи.

Спосіб 4: відновлення системних файлів

Іноді, якщо системні файли пошкоджені та не працюють належним чином, ця помилка аварії Radeon WattMan може виникнути на ПК з відеокартою AMD Radeon. Ви можете виправити цю помилку, відновивши файли за допомогою інструментів DISM або команди SFC scan now. Дотримуйтесь нашого посібника про те, як відновити системні файли в Windows 10, щоб відновити пошкоджені системні файли та усунути помилку Radeon WattMan за замовчуванням.

Спосіб 5: Видаліть програми для розгону

Оскільки ми знаємо, що Radeon WattMan є інструментом для розгону, він, очевидно, погано працює з деякими іншими інструментами для розгону на вашому ПК. Виконайте наведені нижче дії, щоб видалити іншу програму для розгону, щоб виправити зазначену помилку.

  7 чудових альтернатив додаткам Linux для програм Windows

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд як > Категорія у верхньому правому куті. Натисніть опцію Видалити програму в розділі Програми.

3. У списку встановлених програм знайдіть програму для розгону та клацніть по ній правою кнопкою миші.

4. Натисніть на опцію Видалити та підтвердьте спливаюче вікно.

5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб видалити потрібні програми для розгону зі свого ПК.

6. Нарешті, перезавантажте ПК, щоб перевірити, чи виправлена ​​помилка Radeon WattMan за замовчуванням.

Спосіб 6. Змініть відеокарту

Якщо жоден із перерахованих вище методів не допоміг вам вирішити помилку збою AMD WattMan, ви можете подумати про зміну відеокарти на своєму ПК. Ви також можете використовувати внутрішню графічну карту, якщо ваш комп’ютер має процесор Intel. Це може вирішити проблему за вас і вирішити будь-які інші невідомі проблеми з графікою.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли методи вирішення проблеми збою Radeon WattMan на вашому ПК з Windows. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми створили статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.