Виправити затримку Hearthstone в Windows 10

Любителі відеоігор, можливо, вже знайомі з безкоштовною відеогрою Hearthstone. Це колекційна карткова гра, розроблена Blizzard Entertainment. Гра доступна на Battle.net, звідки її можна легко завантажити. Ця гра дозволяє гравцям створити колоду з 30 карт проти свого супротивника. Ці карти складаються із заклинань і спеціальних здібностей, які можна використовувати проти гравця-супротивника. Хоча гравці отримують безкоштовні базові карти в грі, вони також можуть купити більше. Останнім часом гравці стикаються з деякими проблемами з грою, як-от відставання Hearthstone на ПК. Якщо ви шукаєте поради про те саме, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як виправити затримку в Hearthstone.

Як виправити затримку Hearthstone в Windows 10

Відставання в Hearthstone — це зависання або пауза гри, коли ви намагаєтеся її запустити або під час гри. Ця проблема досить турбує і дратує геймерів, оскільки заважає їхньому ігровому досвіду. Платформи, на яких виникає проблема відставання, — це Windows, iOS та Android.

Проблем із продуктивністю Hearthstone може існувати багато, від вбудованих налаштувань гри до проблем із програмним забезпеченням, багато причин можуть викликати неприродну зупинку гри. Давайте розглянемо деякі з основних причин цього.

 • Перша причина, яка найбільше спричиняє затримку, – це налаштування відео. Якщо налаштування були змінені або встановлені неправильно, вони можуть призвести до затримки/зависання гри під час її запуску.
 • Іншою причиною можуть бути пошкоджені файли гри, які також можуть заважати системному програмному забезпеченню, спричиняючи збій гри.
 • Служби локації в Hearthstone допомагають знайти друзів, які знаходяться поруч, але іноді вони можуть уповільнити гру і привести її до відставання.
 • У папці кешу гри зберігаються файли, які можуть знадобитися пізніше, але ці папки кешу також можуть бути проблемою, через яку Hearthstone затримується у вашій системі.

Мінімальні системні вимоги

Перш за все, якщо ваша система несумісна з вимогами гри, ви нічого не можете з цим зробити. Отже, ваша система повинна відповідати мінімальним вимогам для запуску гри. Давайте обговоримо мінімальні та рекомендовані специфікації для Hearthstone у вашій системі.

 • Мінімальні вимоги до операційних систем — Windows 7, 8 та 10, тоді як рекомендовані — Windows 10.
 • Ваша система повинна мати процесор Intel Platinum D або AMD Athlon 64X2, а рекомендований процесор Intel Core 2 Duo (2,4 ГГц) або AMD Athlon 64X2 (2,6 ГГц) або краще.
 • Для графіки вам потрібна принаймні NVIDIA GeForce 6800 (256 МБ) або ATI Radeon X 1600 Pro (256 МБ) або краща відеокарта, тоді як рекомендовані характеристики – NVIDIA GeForce 8800 GT (512 МБ) або ATI Radeon HD 4850 (512 МБ) або краще графічна карта.
 • В обох випадках для системи достатньо 4 ГБ оперативної пам’яті.
  Як виправити пошкоджені сектори в Windows 10

Ви не самотні, хто стикається з проблемами відставання у відеогрі Hearthstone. Багато гравців у всьому світі стикаються з такою ж проблемою на своїх телефонах і системах. Щоб позбавити вас від неприємностей, ми пропонуємо деякі законні методи, які допоможуть вам виправити гру та грати в неї без будь-яких перерв.

Спосіб 1: Оновіть Windows

Старіша версія Windows може спричинити затримку Hearthstone на ПК. Оновлена ​​Windows може вирішити багато проблем у вашій системі, як-от виправлення помилок і пошкоджених файлів. Щоб оновити Windows, прочитайте статтю про завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10.

Спосіб 2. Вимкніть розташування

Hearthstone використовує служби визначення місцезнаходження для підключення до друзів і гравців поблизу для гри. Ця функція стане в нагоді, якщо ви хочете чудово провести час у іграх з командою друзів. Однак той самий сервіс локації може спричинити затримку Hearthstone. Тому рекомендується вимкнути розташування у вашій системі, поки ви намагаєтеся запустити гру.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть параметри конфіденційності розташування та натисніть Відкрити.

2. Натисніть Змінити та вимкніть доступ до місцезнаходження для цього пристрою.

Спосіб 3. Змініть налаштування в грі

Проблеми з продуктивністю Hearthstone також можуть бути пов’язані з налаштуваннями гри, які несумісні з вашою системою, що в кінцевому підсумку призведе до зависання гри. Ці параметри потрібно налаштувати в програмі Blizzard. Виконайте ці кроки, щоб змінити налаштування в грі, щоб виправити затримку Hearthstone на ПК.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Battle.net і натисніть клавішу Enter.

2. Тепер натисніть «Параметри» та відкрийте «Налаштування гри».

3. Перейдіть до Hearthstone і клацніть «Скинути параметри в грі».

4. Потім виберіть параметр Скинути.

5. Нарешті, натисніть Готово.

Спосіб 4. Змініть налаштування графіки

Графічні карти, такі як NVIDIA і AMD, мають власні графічні налаштування. Хоча відомо, що ці налаштування покращують ігровий досвід, вони показують помилки, як-от затримка Hearthstone через несумісність налаштувань із системою. Тому важливо оновити графічні налаштування гри. Виконайте наведені кроки, щоб змінити налаштування графіки, щоб усунути затримку Hearthstone на ПК.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + D, щоб перейти на робочий стіл.

2. Тут клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці та виберіть параметр «Властивості графіки…».

3. Натисніть на опцію 3D.

4. Тепер змініть усі надані функції.

 • Оптимальний режим програми: увімкнути,

 • Користувацькі налаштування,

 • Згладжування: використовуйте налаштування програми,
 • Анізотропна фільтрація: налаштування програми,
 • Вертикальна синхронізація: налаштування програми.

5. Нарешті, натисніть кнопку Застосувати та запустіть гру Hearthstone.

Спосіб 5: Оновіть графічні драйвери

Якщо ваш графічний драйвер пошкоджений, має невирішену проблему або застарів, це може стати ще однією причиною зависання гри Hearthstone під час спроби її запустити. Прочитайте статтю про 4 способи оновлення графічного драйвера в Windows 10.

Спосіб 6. Налаштуйте налаштування Battle.net

Налаштування параметрів Blizzard важливо, якщо ви хочете позбутися проблем із затримкою Hearthstone у вашій системі. Якщо Blizzard працює у фоновому режимі, це може призвести до сповільнення гри.

1. Запустіть програму Battle.net.

2. Натисніть на Hearthstone, а потім клацніть на Параметри гри у спадному меню Параметри.

3. Натисніть на Загальні.

4. Повністю виберіть ExitBattle.net у спадному меню WHEN I LAUNCH A GAME.

5. Нарешті натисніть Готово.

Спосіб 7. Видалити файл log.config

Видалення файлу log.config також може допомогти у вирішенні проблеми з відставанням Hearthstone на ПК та проблемою продуктивності Hearthstone. Файл log.config можна видалити, відвідавши програму Blizzard на робочому столі. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Клацніть правою кнопкою миші файл ярлика гри Hearthstone.

2. Виберіть у контекстному меню параметр Відкрити розташування файлу.

3. Тут знайдіть файл log.config і видаліть його.

4. Нарешті, перезавантажте ПК.

Спосіб 8: Ремонт Hearthstone

Якщо жоден із методів не спрацював для вас досі, то ймовірність того, що з грою Hearthstone щось не так, вища. Отже, сканування та відновлення гри є важливими, і для цього ви можете дотримуватись інструкцій, наведених нижче.

1. Натисніть на піктограму Hearthstone у програмі Battle.net.

2. Натисніть на піктограму налаштувань за допомогою кнопки Play.

3. Виберіть у меню Scan and Repair.

4. Натисніть Почати сканування.

Спосіб 9. Перевстановіть Hearthstone

Перевстановлення гри Hearthstone є останнім заходом до проблеми із затримкою гри. Перевстановлення також дає можливість встановити останню версію гри. Нижче наведено кроки для перевстановлення Hearthstone, щоб виправити затримку Hearthstone на ПК.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть програми та функції та натисніть Відкрити.

2. Тут виберіть гру Fortnite і натисніть опцію Видалити.

3. Знову натисніть Видалити для підтвердження.

4. Завантажте Hearthstone зі сторінки завантаження Blizzard.

5. Запустіть завантажений файл встановлення Hearthstone та виберіть мову для процесу встановлення.

6. Зачекайте кілька хвилин, оскільки установка почне оновлювати агент оновлення Battle.net…

7. Виберіть місце встановлення та натисніть кнопку Продовжити.

8. Дочекайтеся установки, щоб почати встановлення Battle.net.

9. Нарешті, введіть свої облікові дані та натисніть «Увійти».

10. Тепер дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завантажити файли гри Hearthstone та встановити їх.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як я можу запобігти затримці гри Hearthstone?

Відповідь Щоб гра Hearthstone не затримувалася у вашій системі, виконайте мінімальні вимоги вашої системи, вимкніть служби локації та внесіть зміни в налаштування Blizzard, щоб грати в Hearthstone безперебійно.

Q2. Чому гра Hearthstone постійно зависає?

Відповідь Hearthstone у вашій системі може бути несумісним з нею або мати проблеми з вбудованою грою. Всі ці причини зазвичай криються в тому, чому гра починає зависати під час її запуску.

Q3. Чому Hearthstone раптово зупиняється, коли я граю в нього?

Відповідь Якщо ви відчуваєте раптову зупинку під час гри в Hearthstone, це може бути пов’язано з проблемою графічної карти в грі.

Q4. Чи доступний Hearthstone на будь-якій іншій платформі?

Відповідь Hearthstone доступний для завантаження на Battle.net і в нього можна грати на таких платформах, як Windows, iOS і Android.

Q5. Як я можу забезпечити безперебійну роботу гри Hearthstone на моїй системі?

Відповідь Якщо ви шукаєте плавний і безпомилковий час під час гри в Hearthstone, ви можете внести деякі зміни в грі або також налаштувати графічну карту, щоб підвищити продуктивність гри.

Q6. Як зробити так, щоб гра запускалася швидше на Windows?

Відповідь Щоб подвоїти продуктивність гри в Windows, переконайтеся, що ваша Windows оновлена ​​до нової версії, видаліть файли кешу та перезапустіть систему, щоб допомогти їй оновитися, перш ніж почати гру.

Q7. Чому у мене виникають проблеми з Hearthstone?

Відповідь Якщо ваша гра виходить з ладу або несвідомо зупиняється під час гри, це може бути пов’язано з перегрівом компонентів, графічними налаштуваннями гри або налаштуваннями керування живленням вашої системи.

Q8. Чому Hearthstone постійно відключається, коли я намагаюся грати?

Відповідь Відключення під час запуску Hearthstone або під час гри може бути причиною слабкого інтернет-з’єднання або проблем з мережею. Рекомендується завжди перевіряти потужність мережі, перш ніж грати в Hearthstone на своєму пристрої.

***

Гравці Hearthstone чудово проводять час, граючи зі своїми супротивниками за допомогою колоди особливих карт потужності. Хоча гра захоплююча та весела, вона заважає неоголошеному відставанню гри. Завжди корисно застосувати деякі корисні виправлення проблеми, щоб вона знову не порушувала ваш ігровий досвід. Сподіваємося, що описані вище методи виправлення відставання Hearthstone були корисними для вас. Повідомте нам, який із методів найбільш ефективний для вас. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів нижче.

  Як шукати всі файли комп’ютера в меню «Пуск» Windows 10