Виправити всі камери: помилка резерватора 0xA00f4288 у Windows 10

Зараз ми зустрічаємо кілька онлайн-платформ, які повідомляють про помилку «Всі камери зарезервовано» з кодом помилки 0xA00f4288. Ця помилка пов’язана з вашою програмою камери, і її потрібно виправити якнайшвидше. Побачивши це повідомлення про помилку, ви можете вирішити, що помилка пов’язана з тим, що інші програми використовують камеру на вашому ПК з Windows 10. Непогано! Хоча це основна причина, яка сприяє виникненню проблеми, є кілька інших факторів, крім цього, що сприяють коду помилки 0xA00f4288. Отже, якщо ви також отримуєте те саме повідомлення про помилку, і ви стикаєтесь із труднощами, щоб вирішити те ж саме, ми тут, щоб допомогти вам уникнути проблем. Тут ми представляємо список причин і методів усунення несправностей, які допоможуть вам зрозуміти та виправити код помилки 0xA00f4288. Тож продовжуйте читати!

Як виправити всі камери з помилкою резерватора 0xA00f4288 у Windows 10

Точна помилка виглядає так:

Закрийте інші програми. Схоже, інший додаток уже використовує камеру. Якщо вам це потрібно, ось код помилки: 0xA00F4288

Ось кілька поважних причин, які сприяють виникненню проблеми «Усі камери зарезервовано». Рекомендуємо глибоко проаналізувати причини, щоб ви могли скористатися відповідними методами усунення несправностей, щоб так легко вирішити проблему.

 • Відсутні, застарілі або несумісні драйвери камери.
 • Файли та кеш у програмі камери пошкоджені або несумісні з вашою операційною системою.
 • Доступ до камери не надається у вашій Windows 10.
 • Антивірусна програма обмежує доступ до камери.
 • Пошкоджена програма камери.
 • Деякі інші програми використовують вашу камеру.
 • Налаштування камери невідповідні.
 • Брандмауер Windows Defender блокує доступ до камери.
 • Політики антивірусної безпеки сприяють виникненню помилки.
 • Проблемні оновлення, встановлені на вашому комп’ютері.
 • Застарілі програми в Microsoft Apps.
 • Несумісне втручання проксі-сервера.

Ми дослідили кілька технічних форумів щодо коду помилки 0xA00f428 і таким чином проаналізували хаки для усунення несправностей, щоб усунути проблему.

Примітка. Обов’язково створіть точку відновлення системи, щоб відновити комп’ютер, якщо щось піде не так.

Основні методи усунення несправностей

Ось кілька основних методів усунення несправностей, яким ви можете скористатися, перш ніж переходити до розширених методів.

1. Перезавантажте ПК

Щоб усунути будь-які тимчасові проблеми, пов’язані з камерою, спробуйте перезавантажити комп’ютер. Це дозволить усунути весь пошкоджений кеш на вашому комп’ютері, тим самим вирішивши обговорювану проблему.

1. Перейдіть на робочий стіл, одночасно натиснувши клавіші Windows + D.

2. Тепер одночасно натисніть клавіші Alt+ F4. Ви побачите спливаюче вікно, як показано нижче.

3. Тепер клацніть спадне вікно та виберіть параметр Перезавантажити.

4. Нарешті, натисніть клавішу Enter, щоб перезавантажити ПК.

2. Перевірка причин

Спочатку визначимо, чи є проблема з програмою чи з комп’ютером. Для цього відкрийте камеру на комп’ютері з Windows 10 і почніть запис.

Випадок 1. Якщо немає проблем із вбудованою камерою, у вас буде будь-яка форма запису на вашому пристрої. У цьому випадку вам доведеться виправити кроки, пов’язані з програмою, у якій ви зіткнулися з проблемою. У цьому випадку розгляньте можливість оновлення/перевстановлення програми.

Випадок 2: якщо ви не можете записати жодне відео, проблема пов’язана з вбудованою камерою або веб-камерою. Вирішуйте проблеми з обладнанням та пристроями, щоб усунути всі камери, є зарезервованими проблемами.

3. Перевірте апаратне забезпечення камери

Переконайтеся, що зовнішня камера (якщо є) правильно підключена до комп’ютера, а вбудована камера не пошкоджена ззовні. У разі серйозних зовнішніх пошкоджень подумайте про заміну камери.

Спосіб 1. Запустіть засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв

Якщо ви виявите, що ваш комп’ютер з Windows 10 стикається з будь-якими проблемами, пов’язаними з обладнанням, його можна легко відсортувати, запустивши засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв. Усі проблеми, виявлені засобом усунення несправностей, буде автоматично вирішено самим засобом усунення несправностей. Наприклад, якщо у вашому комп’ютері є пошкоджені налаштування та якщо планується внести якісь конкретні зміни, засіб усунення несправностей дуже допоможе вам. Дотримуйтесь нашого посібника, як запустити засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв, щоб усунути проблеми та виконати дії відповідно до інструкцій.

  Windows 7 вмирає сьогодні: ось що вам потрібно знати

Після того, як ви виправите всі пропозиції, згадані в кінці процесу усунення несправностей, перевірте, чи ви виправили код помилки 0xA00f4288 на своєму ПК.

Спосіб 2. Закрийте програми за допомогою камери

Камера у вашому пристрої одночасно може використовуватися лише однією програмою. Якщо ви здогадуєтеся, що камеру використовують інші програми, радимо закрити всі фонові програми, які активні у вашому пристрої. Ви можете вийти з усіх програм, закривши їх по черзі, або за допомогою диспетчера завдань. Для цього дотримуйтесь нашого посібника про те, як завершити завдання в Windows 10.

Крім того, радимо вимкнути програми запуску на комп’ютері з Windows 10. Щоб виконати завдання, дотримуйтесь нашого посібника про 4 способи вимкнення програм запуску в Windows 10

Після вимкнення фонових програм і запуску програм на комп’ютері перевірте, чи виправлено код помилки 0xA00f4288 на своєму комп’ютері.

Спосіб 3. Дозволити доступ до камери

Якщо на комп’ютері з Windows 10 з’являється код помилки «Усі камери зарезервовано», є ймовірність, що доступ до камери не надано належним чином. Крім того, ви можете легко вирішити цю проблему, дозволивши доступ для камери в налаштуваннях Windows. Ось кілька кроків, щоб надати дозволи для камери на вашому комп’ютері.

1. Запустіть Параметри Windows, одночасно натиснувши клавіші Windows + I.

2. Потім виберіть параметр Конфіденційність.

3. Потім на лівій панелі знайдіть і виберіть параметр Камера.

Примітка. Переконайтеся, що параметр Дозволити програмам доступ до камери ввімкнено, як показано.

Коли ви впевнені, що ваша камера має доступ до всіх ваших програм і програм, перевірте, чи виправлено помилку всіх камер.

Спосіб 3. Увімкніть драйвер пристрою камери

Якщо ви випадково вимкнули веб-камеру або камеру в налаштуваннях свого пристрою, ви зіткнетеся з кодом помилки 0xA00f4288. Отже, якщо ви вимкнули веб-камеру у своєму пристрої, увімкніть її на своєму комп’ютері, як описано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Диспетчер пристроїв, а потім натисніть Відкрити.

2. Як тільки відкриється вікно диспетчера пристроїв, двічі клацніть розділ «Камери», щоб розгорнути його.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші на пристрої камери та виберіть параметр Увімкнути пристрій.

Спосіб 4. Запустіть сканування шкідливих програм

Деякі експерти Microsoft припускають, що сканування комп’ютера допоможе вам захистити ваш комп’ютер від загроз. Якщо у вашому комп’ютері є віруси або зловмисне програмне забезпечення, ви не можете використовувати зовнішні та внутрішні апаратні пристрої. Таким чином, ви можете зіткнутися з кодом помилки 0xA00f4288 у Windows 10. Тому вам радимо просканувати свій комп’ютер, як описано в нашому посібнику Як запустити сканування на віруси на комп’ютері?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, перегляньте наш посібник Як видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера в Windows 10.

Спосіб 5: Оновіть Windows

Крім того, якщо на вашому комп’ютері є помилки, їх можна виправити лише після оновлення Windows. Корпорація Майкрософт випускає регулярні оновлення, щоб виправити всі ці помилки, сортуючи код помилки «Всі камери зарезервовано». Тому переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows і чи є якісь оновлення, які очікують на дію, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можете ви отримати доступ до камери.

Спосіб 6. Вимкніть проксі-сервер

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 встановлені невідповідні параметри мережі, ви зіткнетеся з кодом помилки «Всі камери зарезервовано» 0xA00f4288. Якщо ви встановили будь-яку службу VPN або використовуєте проксі-сервери на своєму комп’ютері, прочитайте наш розділ «Як вимкнути VPN та проксі-сервер у Windows 10» і виконайте дії, описані в статті.

  Як знайти кнопку сну в Windows 10

Після вимкнення клієнта VPN і проксі-серверів перевірте, чи виправили ви обговорюваний код помилки. Проте, якщо ви зіткнулися з такою ж проблемою, спробуйте підключитися до мобільної точки доступу.

Спосіб 7. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Ваша антивірусна програма може помилково перешкодити встановленню нових останніх оновлень на вашому ПК. Кілька користувачів Windows виявили багато проблем із сумісністю, які важко терпіти та виправляти. Антивірусне програмне забезпечення, таке як Norton і Avast, може перешкоджати будь-якому останньому оновленню Windows, і вам радимо тимчасово вимкнути будь-яке вбудоване або стороннє антивірусне програмне забезпечення, щоб вирішити це. Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Після виправлення помилки «Всі камери зарезервовано» на комп’ютері з Windows 10 обов’язково знову ввімкніть антивірусну програму, оскільки система без набору безпеки завжди є загрозою.

Спосіб 8. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендується)

Крім того, брандмауер Windows Defender у вашому комп’ютері може перешкоджати доступу до камери з деяких міркувань безпеки. Якщо у випадку, камера була заблокована брандмауером Windows Defender, вам потрібно ввімкнути його або тимчасово вимкнути захист брандмауера на комп’ютері. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, наш посібник «Як вимкнути брандмауер Windows 10» допоможе вам це зробити.

Після доступу до камери переконайтеся, що ви знову ввімкнули пакет брандмауера, оскільки комп’ютер без програми безпеки завжди є загрозою.

Спосіб 9. Оновлення або відкат драйверів камери

Якщо на вашому комп’ютері є несумісні або застарілі драйвери камери, ви зіткнетеся з кодом помилки «Всі камери зарезервовано» 0xA00f4288. Щоб усунути проблему, оновіть драйвери камери або відкотіть їх, якщо необхідно.

Варіант I: Оновіть драйвер камери

Якщо у вас застарілий драйвер камери, ви також можете зіткнутися з зазначеною помилкою. Отже, дотримуйтесь нашого посібника, щоб оновити драйвери в Windows 10.

Варіант II: Відкат оновлення драйверів

Якщо оновлення драйвера не усуває помилку, ви можете скористатися нашим посібником для відкату оновлень драйверів.

Спосіб 10. Оновлення програм

Ви повинні переконатися, що всі програми, пов’язані з Microsoft Store, оновлені до останньої версії. Це гарантує, що всі взаємопов’язані програми працюють до останньої версії, тим самим виправляючи код помилки «Усі камери зарезервовано» 0xA00f4288. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Store і натисніть Відкрити.

2. Далі у вікні Microsoft Store клацніть піктограму Бібліотека, як показано.

3. Тепер натисніть кнопку Отримати оновлення, як показано.

4. Далі натисніть кнопку Оновити все.

5. Зачекайте, доки ви отримаєте сповіщення про оновлення програм та ігор.

Спосіб 11. Налаштуйте ключі реєстру

Кілька користувачів підтвердили, що налаштування деяких розділів реєстру на вашому комп’ютері виправили помилку «Усі камери зарезервовано» на ПК з Windows 10. Виконайте наведені нижче інструкції, щоб зробити те ж саме.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Редактор реєстру, а потім натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Тепер перейдіть до вказаного шляху до ключової папки в редакторі реєстру.

ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows Media FoundationPlatform

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші на «Платформа», а потім виберіть «Новий параметр», а потім виберіть «Значення Dword (32-розрядне»), як показано.

4. Потім встановіть ім’я EnableFrameServerMode, як показано.

5. Потім двічі клацніть на щойно створеному ключі EnableFrameServerMode і встановіть значення значення 1 і натисніть OK.

6. Нарешті, закрийте всі вікна та перезавантажте ПК. Перевірте, чи виправлено помилку «Усі камери зарезервовано».

Спосіб 12. Видаліть останні оновлення

Якщо ви помітили проблему «Усі камери зарезервовано» після оновлення ОС Windows, файли та конфігурації системної програми можуть бути несумісними з новим оновленням, і в цьому випадку видаліть останні оновлення на вашому ПК. Ви також отримаєте стабільність свого ПК після видалення несправного оновлення. Ось як це зробити.

  Як додати файли до існуючого ZIP-файлу в Windows 10

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Тепер натисніть Видалити програму в меню Програми, як показано.

3. Тепер натисніть Переглянути встановлені оновлення на лівій панелі, як показано тут.

4. Тепер виберіть останнє оновлення та натисніть опцію Видалити, як показано нижче.

5. Потім підтвердьте запит, якщо він є, і перезавантажте комп’ютер.

Перевірте, чи не виправлено помилку 0xA00f4288 на вашому ПК.

Спосіб 13. Перевстановіть проблемні програми

Для проблем, пов’язаних із програмою, які викликають код помилки «Всі камери зарезервовано», у вас немає інших варіантів, крім як перевстановити їх. Ось кілька інструкцій щодо перевстановлення проблемних програм у Microsoft Store.

Примітка. У цьому посібнику за приклад взято Zoom.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Тепер встановіть Перегляд за > Великі значки, а потім натисніть на опцію Програми та функції.

3. Тепер натисніть на Zoom і виберіть опцію Видалити.

4. Підтвердьте запит, якщо такий є, і перезавантажте ПК після повного видалення програми.

5. Відвідайте офіційну сторінку завантаження Zoom і натисніть кнопку Завантажити, як показано.

6. Тепер перейдіть до розділу Мої завантаження та двічі клацніть файл налаштування Zoom, щоб запустити його.

7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити встановлення на ПК.

8. Нарешті, ви перевстановили Zoom на своєму комп’ютері. Тепер перевірте, чи можете ви виправити код помилки 0xA00f4288.

Спосіб 14. Повторно зареєструйте камеру

Якщо жоден з описаних вище методів не допоміг вам, спробуйте повторно зареєструвати камеру, як описано нижче. Є два способи виконання завдання.

Варіант I: через Windows PowerShell

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Windows Powershell і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Потім введіть таку команду та натисніть клавішу Enter.

Get-AppxPackage -allusers Microsoft.WindowsCamera | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)AppXManifest.xml"}

3. Зачекайте, поки загальне виконання буде успішним, і перевірте, чи виправлено помилку «Всі камери зарезервовано».

Варіант II: через диспетчер пристроїв

1. Запустіть Диспетчер пристроїв із пошуку Windows.

2. Тепер розгорніть розділ «Камери», двічі клацнувши на ньому.

3. Потім клацніть правою кнопкою миші драйвер камери (HP TrueVision HD) і виберіть параметр Видалити пристрій.

4. Тепер перейдіть на вкладку «Дія» та виберіть опцію «Сканувати зміни обладнання».

Спосіб 15. Скидання програми камери

Ви також можете спробувати скинути програму камери, щоб виправити код помилки всіх камер. Дотримуйтесь інструкцій нижче.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Камера та натисніть Налаштування програми.

2. Потім натисніть на опцію Скинути, як виділено.

3. Далі підтвердьте будь-яку підказку, натиснувши Скинути.

4. Нарешті, закрийте вікно та перевірте, чи можете зараз отримати доступ до камери.

Спосіб 16: Виконайте відновлення системи

Якщо на вашому комп’ютері є несумісне оновлення Windows, ваш комп’ютер не працюватиме, як зазвичай. Отже, відновіть свій комп’ютер до стану, чи все працювало нормально. Ось кілька інструкцій щодо відновлення вашого ПК. Для цього дотримуйтесь нашого посібника, як використовувати відновлення системи в Windows 10, і виконуйте інструкції, як показано.

Після відновлення ПК з Windows 10 перевірте, чи можна використовувати вашу камеру.

Спосіб 17: Скидання ПК

Якщо жоден із методів не допоміг вам виправити код помилки 0xA00f4288, вам потрібно очистити інсталяцію операційної системи Windows. Щоб очистити завантаження комп’ютера, виконайте дії, описані в нашому посібнику Як виконати чисту інсталяцію Windows 10

***

Було б дуже неприємно не мати доступу до вашої камери в останню хвилину розкладу зустрічей, але тепер ви виправили б, що всі камери зарезервовано з кодом помилки 0xA00f4288 в Windows 10. Продовжуйте відвідувати нашу сторінку, щоб отримати додаткові корисні поради та підказки, і вийдіть ваші коментарі нижче. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.