Виправити високе використання диска Sedlauncher.exe у Windows 10

Microsoft випускає кілька оновлень, щоб виправити помилки та проблеми на вашому комп’ютері з Windows 10. Але ці оновлення можуть призвести до певних конфліктів, які впливають на нормальну роботу вашого комп’ютера. Наприклад, після випуску оновлення Windows 10 KB4023057 кілька користувачів скаржилися, що їхні комп’ютери працюють дуже повільно, і після аналізу вони виявили, що програма Sedlauncher.exe займає значну частину дискового простору. Робота в мертво повільній системі через високе використання диска Sedlauncher.exe є неприємною проблемою, і її потрібно вирішувати якомога швидше. У цій статті ми пропонуємо деяку інформацію про процеси REMPL Sedlauncher із методами усунення несправностей, щоб вирішити проблему високого використання диска Sedlauncher.exe у Windows 10. Давайте читати далі!

Як виправити високе використання диска Sedlauncher.exe у Windows 10

Виправлене оновлення для Windows 10 KB4023057 було випущено, щоб підвищити надійність та покращити роботу комп’ютерів Windows 10 і компонентів служби оновлення. Цей патч оновлення підтримується кількома версіями Windows 10, як показано нижче:

 • Версія 1507
 • Версія 1511
 • Версія 1607
 • Версія 1703
 • Версія 1709
 • Версія 1803.

Цікавою перевагою є те, що оновлення виправлення Windows 10 KB4023057 допомагає вам звільнити місце на диску, якщо ваш комп’ютер не може оновити будь-які нові оновлення Windows. Для виконання всіх цих завдань файл Sedlauncher.exe Windows 10 допоможе вам пройти процес без будь-яких помилок і проблем. Ця програма sedlauncher.exe розташована в шляху C:Program Files у папці REMPL на вашому комп’ютері.

Програма Sedlauncher.exe для Windows 10 схожа на інші програми оновлення Windows, як-от sedsvc.exe, rempl.exe, Sedplugins.dll, Luadgmgt.dll. Програма Sedlauncher.exe включена як частина служби Windows Remediation Service для захисту та прискорення процесів оновлення. Служба відновлення Windows відповідає за процеси оновлення стека обслуговування Windows, як-от виправлення будь-яких пошкоджених оновлень, забезпечення активного стану вашого ПК для процесів оновлення, звільнення місця на диску для встановлення нових оновлень та багато іншого. Тим не менш, це може викликати деякі інші проблеми, такі як високе використання диска REMPL Sedlauncher та багато інших проблем.

Чи слід вимкнути Sedlauncher.exe у Windows 10?

Sedlauncher.exe Windows 10 перевірена в цифровому вигляді Microsoft, і це зовсім не вірус. Відповідь на запитання буде залежати від вимог користувачів. Якщо ви точно хочете встановити справжні нові виправлення безпеки на свій комп’ютер на додаток до деяких пов’язаних функцій, ви можете не вимикати цю програму REMPL Sedlauncher. Тоді як, в іншому випадку, якщо вас не турбують ці оновлення системи безпеки та нові функції, ви можете вимкнути їх на комп’ютері з Windows 10, щоб вирішити проблему високого використання диска Sedlauncher.exe.

Однак, якщо ви не знайдете програмний файл Sedlauncher.exe Windows 10 в жодному з цих місць; C:Windows або C:WindowsSystem32, існує мало можливостей атак зловмисного програмного забезпечення. Щоб видалити ці підозрілі файли зі свого комп’ютера, радимо виконати повне сканування системи, як описано в нашому посібнику Як запустити сканування на віруси на комп’ютері?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, перегляньте наш посібник Як видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера в Windows 10.

Після того, як ви підтвердите, що на вашому комп’ютері немає шкідливих програм або файлів, ви готові до вирішення проблеми з високим використанням диска Sedlauncher.exe. Ось і ми!

В Інтернеті є кілька повідомлень про те, що служба SedLauncher або SedSvc.exe викликає високе використання диска та оперативної пам’яті на комп’ютерах з Windows 10. Іноді ця проблема може виникати на вашому комп’ютері, якщо панель запуску завантажує/встановлює великий файл оновлення функцій. З іншого боку, така ж проблема може виникнути, якщо під час згаданого процесу виникнуть якісь проблеми. Тим не менш, ви можете вирішити цю проблему, дотримуючись наведених нижче методів усунення несправностей. Дотримуйтесь інструкцій, щоб позбутися проблеми.

  Приховати та показати панель завдань Windows за допомогою гарячої клавіші

Основні методи усунення несправностей

Перед тим, як відключити панель запуску, радимо виконати кілька простих лайфхаків, які полегшать процес усунення несправностей.

1. Перезавантажте ПК

Якщо у вашому комп’ютері є якісь тимчасові збої, ви зіткнетеся з проблемами з великим використанням диска Sedlauncher.exe. Загальний трюк для усунення всіх тимчасових збоїв полягає в перезавантаженні комп’ютера. Ви можете перезавантажити комп’ютер, дотримуючись інструкцій.

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + D, щоб перейти на робочий стіл.

2. Тепер одночасно натисніть клавіші Alt + F4.

3. Потім у спадному меню виберіть параметр Перезавантажити та натисніть клавішу Enter.

2. Закрийте фонові завдання

Кілька користувачів підтвердили, що проблему високого використання диска Sedlauncher.exe можна вирішити, закривши всі фонові завдання, запущені на вашому ПК. Щоб виконати завдання, дотримуйтесь нашого посібника, як завершити завдання в Windows 10, і дійте згідно з інструкціями.

3. Запустіть засіб усунення несправностей Windows Update

Якщо на вашому комп’ютері є пошкоджені компоненти оновлення Windows, ви можете зіткнутися з кількома конфліктами, як-от REMPL Sedlauncher проблема високого використання диска. Щоб виправити помилкові компоненти оновлення на вашому комп’ютері, скористайтеся вбудованим інструментом Windows 10. Запуск вбудованого засобу усунення несправностей Windows Update усуне проблеми з мережевим підключенням, пошкоджені компоненти Windows Update та недійсні ключі реєстру на вашому комп’ютері, які сприяють обговорюваній проблемі. Дотримуйтесь інструкцій, наведених у нашому посібнику про те, як запустити засіб усунення несправностей Windows Update.

Виконайте, як показано, і таким чином усуньте проблеми, виявлені засобом усунення несправностей.

3. Оновіть драйвери пристроїв

Драйвери пристроїв встановлюють зв’язок між апаратним забезпеченням та операційною системою вашого комп’ютера. Крім того, несправні або пошкоджені драйвери призводять до проблем із великим використанням диска. Багато користувачів повідомили, що оновлення драйверів допомогло їм вирішити проблему. Також радимо оновити драйвери, щоб підвищити надійність ваших адаптерів, виправити проблеми з сумісністю та вирішити обговорювану проблему. Для цього дотримуйтесь нашого посібника, як оновити драйвери мережевого адаптера в Windows 10. Так само встановіть останні оновлення для всіх драйверів, доступних на вашому ПК.

Отже, тепер ваш комп’ютер готовий виправити проблему Sedlauncher.exe Windows 10. Щоб впоратися з цим, дотримуйтесь описаних нижче методів.

Спосіб 1: закрийте Sedlauncher.exe

Це простий обхідний шлях, який допоможе вам легко виправити проблему високого використання диска Sedlauncher.exe. Цей метод передбачає завершення процесу запуску за допомогою диспетчера завдань і вказується, як показано нижче.

1. Натисніть разом клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер прокрутіть униз і знайдіть службу Windows Remediation Service. Потім клацніть правою кнопкою миші цю службу та виберіть Завершити завдання, як показано нижче.

Спосіб 2. Вимкніть службу Sedlauncher.exe

Ви також можете вирішити проблему високого використання диска Sedlauncher.exe на комп’ютері з Windows 10, вимкнувши Sedlauncher.exe у службах Windows. Вимкнення цієї послуги в засобі керування ПК включає в себе наступні кроки.

1. Введіть «Служби» в меню пошуку та натисніть «Запустити від імені адміністратора».

2. Тепер прокрутіть униз і клацніть правою кнопкою миші службу відновлення Windows. Потім виберіть Властивості, як показано.

Примітка. Ви також можете двічі клацнути Службу відновлення Windows, щоб відкрити вікно Властивості.

3. Тепер у новому спливаючому вікні змініть тип запуску на Вимкнено, як показано.

4. Потім, якщо статус служби працює, натисніть кнопку Стоп.

5. Натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 3: заблокуйте Sedlauncher.exe у брандмауері

Незважаючи на те, що оновлення KB4023057 відіграє важливу роль у підтримці безпеки вашого комп’ютера, щоб усунути всі пов’язані з ним проблеми, радимо видалити/заблокувати службу зі свого брандмауера або пакетів безпеки. Ви можете заблокувати цю програму за допомогою будь-яких антивірусних програм сторонніх розробників або через вбудований брандмауер Windows Defender, як описано нижче.

  Як запустити ігри NES на Windows

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Брандмауер Windows Defender з розширеною безпекою. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер на панелі ліворуч клацніть «Правила вхідного доступу», як показано.

3. Потім на правій панелі натисніть Нове правило…, як показано.

4. Тепер переконайтеся, що ви вибрали параметр Програма в розділі Який тип правила ви хочете створити? меню та натисніть Далі>, як показано.

5. Потім натисніть кнопку Огляд…, що відповідає шляху до програми: як показано.

6. Потім перейдіть до шляху C:Program Filesrempl і двічі клацніть файл sedsvc.exe. Потім натисніть кнопку Відкрити.

7. Потім клацніть «Далі» > у вікні майстра створення нових правил, як показано на малюнку.

8. Тепер виберіть перемикач поруч із пунктом Блокувати підключення та натисніть Далі > як показано.

9. Переконайтеся, що вибрано поля Domain, Private, Public і натисніть Next >, як показано.

10. Нарешті, додайте назву до нового правила та натисніть Готово.

Готово! Перевірте, чи вирішено проблему високого використання диска Sedlauncher.exe.

Примітка. У вашому комп’ютері з Windows 10 є кілька інших процесів, які споживатимуть місце в процесорі та дискові ресурси. Вони наведені нижче.

 • osrrb.exe
 • remsh.exe
 • WaaSMedic.exe
 • rempl.exe
 • sedlauncher.exe
 • disktoast.exe
 • sedsvc.exe

Ви також можете заблокувати ці процеси (знайдені в папці C:Program Filesremplfolder), повторивши кроки, описані в цьому методі.

Спосіб 4: Оновіть Windows

Після оновлення Windows 10 KB4023057 все ще є оновлення, які очікують на дію, і ви можете зіткнутися з проблемою високого використання диска Sedlauncher.exe. Оновлення комп’ютера до новіших версій може допомогти вам виправити будь-які помилки, які сприяють виникненню проблеми. Отже, переконайтеся, що ви оновили свою операційну систему Windows, і якщо якісь оновлення очікують на дію, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Спосіб 5. Видаліть або перейменуйте папку REMPL

Папка REMPL створюється під час процесів оновлення Windows, і вона несе повну відповідальність за те, щоб процес оновлення був більш гладким і якісним. Ця папка містить кілька інших вкладених папок і виконуваних файлів, таких як disktoast.exe, rempl.exe, remsh.exe, WaaSMedic.exe, Sedlauncher.exe, Sedsvc.exe, osrrsb, а також деякі інші папки журналів. Видалення цієї папки жодним чином не завдає шкоди вашому комп’ютеру, і ви можете видалити її, щоб вирішити проблему високого використання диска Sedlauncher.exe. Але, перш ніж видалити цю папку, спробуйте перейменувати її та перевірте, чи це вирішує проблему.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + E разом, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Потім перейдіть до шляху C:Program Files.

3. Тепер клацніть правою кнопкою миші папку rempl та виберіть параметр Перейменувати. Перейменуйте папку на щось інше, як-от rempl. старий.

4. Потім перевірте, чи можете ви вирішити проблему Sedlauncher.exe Windows 10. Якщо ви не можете виправити те саме, натисніть на опцію Видалити, як показано.

5. Нарешті, перезавантажте ПК.

Спосіб 6. Видалити REMPL за допомогою планувальника завдань

Планувальник завдань Windows планує та підтримує ваші процеси оновлення, і якщо немає виправлення проблеми високого використання диска Sedlauncher.exe навіть після перейменування/видалення папки rempl за допомогою Провідника файлів, ви можете видалити те саме за допомогою планувальника завдань, як вказано нижче.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть «Планувальник завдань», а потім натисніть «Запуск від імені адміністратора».

2. Потім двічі клацніть Бібліотеку планувальника завдань, як показано.

3. Потім двічі клацніть на Microsoft, щоб розгорнути його, і двічі клацніть на Windows, як показано.

4. Знову клацніть папку rempl і на правій панелі клацніть опцію Видалити папку, як показано.

Примітка. Тут для прикладу взято папку Registry. Виконайте те ж саме для папки rempl.

5. Підтвердьте будь-який запит і перевірте, чи вирішено проблему високого використання диска REMPL Sedlauncher.

  Як знайти серійний номер жорсткого диска в Windows

Спосіб 7. Видаліть засоби відновлення Windows

Якщо ви все ще маєте справу з проблемою використання диска Sedlauncher.exe у Windows 10, ви можете видалити зі своєї системи встановлені файли, як-от «Виправлення інсталяції Windows» (x64) (KB4023057) або «Оновлення для Windows 10 для систем на базі x64» (KB4023057) і перевірити якщо це працює для вас. Ось кілька інструкцій щодо того ж.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть програми та функції та натисніть Відкрити.

2. Тепер знайдіть наступне.

 • Виправлення інсталяції Windows (x64) (KB4023057)

 • Оновлення для Windows 10 для систем на базі x64 (KB4023057)

3. Знайшовши будь-який із цих файлів, натисніть Видалити та підтвердьте запит, якщо є.

Примітка. Нижче наведено приклад посилання на видалення файлу оновлення Windows KB.

4. Після того, як ви видалили вказаний файл, перезавантажте ПК.

Спосіб 8. Видаліть останні оновлення

Якщо ви зіткнулися з проблемою високого використання диска REMPL Sedlauncher після оновлення ОС Windows, ваші системні програмні файли та конфігурації можуть бути несумісними з новим оновленням, і в цьому випадку видаліть останні оновлення на вашому ПК. Ви також отримаєте стабільність свого ПК після видалення несправного оновлення. Ось як це зробити.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорія, а потім натисніть Видалити програму в меню Програми, як показано.

3. Тепер натисніть Переглянути встановлені оновлення на лівій панелі, як показано тут.

4. Тепер виберіть останнє оновлення та натисніть опцію Видалити, як показано нижче.

5. Потім підтвердьте запит, якщо він є, і перезавантажте комп’ютер.

Перевірте, чи усунули ви Sedlauncher.exe проблему високого використання диска Windows 10.

Спосіб 9. Перевстановіть нещодавно встановлені програми

У деяких випадках остання програма, встановлена ​​на вашому комп’ютері, може заважати процесам REMPL Sedlauncher. Тому в цьому випадку подумайте про перевстановлення програмного забезпечення або програми.

Примітка. У цьому посібнику показано кроки для перевстановлення Zoom. Виконайте кроки відповідно до вашого програмного забезпечення.

1. Натисніть і утримуйте клавіші Windows + I разом, щоб відкрити параметри Windows.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Тепер знайдіть і клацніть на масштабі та виберіть опцію Видалити.

4. Тепер підтвердьте запит, якщо такий є, і перезавантажте ПК після видалення Zoom.

5. Відвідайте офіційну сторінку завантаження Zoom і натисніть кнопку Завантажити, як показано.

6. Тепер перейдіть до розділу Мої завантаження та двічі клацніть файл налаштування Zoom, щоб запустити його.

7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити встановлення на ПК.

8. Нарешті, ви перевстановили Zoom на своєму комп’ютері. Тепер перевірте, чи можете ви виправити проблему високого використання диска Sedlauncher.exe.

Спосіб 10: Виконайте відновлення системи

Існує багато обставин, коли останнє оновлення Windows порушило бездротовий механізм вашого комп’ютера. Якщо поточна версія вашого ПК з Windows 10 заважає існуючій архітектурі мережевих конфігурацій, ви зіткнетеся з обговорюваною проблемою. Відновлення системи поверне комп’ютер до версії, де він працював без жодних помилок. Для цього дотримуйтесь нашого посібника, як використовувати відновлення системи в Windows 10, і виконуйте інструкції, як показано.

Спосіб 11: Скидання ПК

Якщо жоден із методів не допоміг вам вирішити проблему високого використання диска REMPL Sedlauncher, вам потрібно очистити інсталяцію операційної системи Windows. Щоб очистити завантаження комп’ютера, виконайте дії, описані в нашому посібнику Як виконати чисту інсталяцію Windows 10

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити високе використання диска Sedlauncher.exe у Windows 10. Повідомте нам, яку тему ви хочете, щоб ми розглянули далі. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.