Виправити видалення кешу мініатюр під час завантаження в Windows 10 Fall Creators Update

Windows 10 і помилки, які постачаються з її оновленнями, схожі на пасхальні яйця у фільмі Marvel. Єдина відмінність в тому, що вони нікому не подобаються, і вони не додаються навмисне. Довго після оновлення до новішої версії ОС ці неприємні дрібниці продовжують зіпсувати ваш досвід і повсякденний робочий процес. У оновленні Fall Creators Update є помилка, яка призводить до видалення кешу ескізів після перезапуску або вимкнення. Ось виправлення для цього.

Виправити видалення кешу мініатюр

Завдання в автоматичному технічному обслуговуванні під назвою SilentCleanup є причиною того, що ескізи зникають під час кожного завантаження. Щоб усунути проблему, вам потрібно припинити виконання цього завдання. Теоретично ви можете зупинити автоматичне обслуговування, але це необхідний процес, який потрібно запустити у вашій системі, тому його відключення не є життєздатним рішенням. Щоб вимкнути завдання SilentCleanup, потрібно відредагувати реєстр Windows.

  Як виправити програмне забезпечення Adobe не є справжнім у Windows 10

Відкрийте реєстр Windows і перейдіть до наступного місця;

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerVolumeCachesThumbnail Cache

Двічі клацніть значення Автозапуск DWORD і встановіть для нього значення 0.

Автоматичне обслуговування працюватиме, як завжди, але завдання SilentCleanup ні. Коли це завдання більше не виконується, ваш кеш ескізів, створений, не буде видалено. Слід зазначити, що вам доведеться відновити кеш ескізів один раз після застосування цього виправлення. Це може зайняти деякий час, залежно від того, наскільки великий ваш жорсткий диск і скільки файлів у вас на ньому. Однак після відновлення у вас не повинно виникнути жодних проблем.

Кеш мініатюр

Коли ви відкриваєте розташування папки у Firefox, ви бачите, що кожен файл представлений зображенням. Документи та текстові файли просто представлені зображенням програми, яка може їх відкривати, але фотографії, фільми та музика представлені крихітними версіями того, що є у файлі. У фотографіях це сама фотографія лише меншого розміру, у фільмах це часто сцени з фільму, а для музики це зазвичай обкладинка.

  Як переглянути швидкість підключення до точки доступу в Windows 10

Все це полегшує перегляд. Коли ви створюєте, зберігаєте або копіюєте новий файл у свою систему, він створює його мініатюру. З часом Windows накопичує цей кеш ескізів, щоб, коли ви відкриваєте папку, вам було легше переглядати її вміст. Створення кешу мініатюр потрібен час, тому, якщо його доведеться перебудовувати щоразу, коли ви запускаєте систему, це сповільнить все. Що ще важливіше, відновлення кешу кожного разу під час завантаження перешкоджає меті його мати.

До речі, це не перша помилка, яка впливає на ескізи в Windows 10. Оновлення Creators Update зробило всі ескізи фотографій білими.