Виправити браузер полів не містить дійсну конфігурацію псевдоніма

Webpack — це пакет модулів з відкритим вихідним кодом для файлів JavaScript. Якщо ви намагаєтеся виконати збірку, ви можете зіткнутися, що браузер полів не містить дійсної помилки конфігурації псевдоніма. Якщо виникає така ж проблема, не хвилюйтеся! Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який виправить модуль, який не знайдено. браузер поля не містить помилку конфігурації дійсного псевдоніма. Крім того, якщо ви використовуєте Webpack2 і намагаєтеся відтворити файл конфігурації, ви також можете зіткнутися з зазначеною проблемою. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити Field Browser не містить дійсну конфігурацію псевдоніма

Нині веб-розробка стала простішою завдяки різноманітним бібліотекам. Перш ніж нам знадобиться вивчити HTML, CSS і JavaScript, щоб створити веб-програму. Але тепер існують різні бібліотеки, які полегшують наш процес розробки, наприклад React JS, Node JS тощо. Webpack також є популярним інструментом для об’єднання файлів JavaScript. Але під час роботи з цим інструментом ви можете зіткнутися з кількома помилками, якщо ви в ньому новачок. Тут, у цій статті, ми перерахували кроки, щоб виправити згадану помилку не знайдено модуля. Зазначена помилка може призвести до неправильної роботи веб-програм. Виконайте ці кроки крок за кроком, щоб вирішити проблему.

  Виправте ERR_CONNECTION_RESET у Chrome

Крок 1. Змініть шляхи імпорту

Спочатку вам потрібно змінити шлях імпорту. Якщо ви не додасте ./ перед шляхом, ви можете отримати зазначену помилку під час виконання збірки. Нижче наведено кроки для зміни шляхів імпорту.

1. Прокрутіть вниз і знайдіть наступний рядок у коді;

import DoISuportIt from 'components/DoISuportIt';

2. Тепер змініть наведений вище код на заданий код;

import DoISuportIt from './components/DoISuportIt';

3. Нарешті, перезапустіть NPM і спробуйте виконати збірку знову.

Крок 2. Переконайтеся, що введене правильне значення

Також потрібно перевірити введене значення. Виконайте ці кроки, щоб змінити файл конфігурації, щоб виправити, що браузер поля не містить дійсної помилки конфігурації псевдоніма.

  Як налаштувати та використовувати iMessage на Mac

1. Відкрийте файл конфігурації.

2. Тут знайдіть значення запису.

3. Додайте символ ./, якщо він відсутній,

4. Також переконайтеся, що значення роздільності додано.

Крок 3. Змініть псевдоніми

Якщо ви використовуєте будь-які псевдоніми, чиє ім’я вже взято раніше, ви можете зіткнутися з зазначеною помилкою. Використання тих самих змінних може призвести до помилки у файлі JavaScript конфігурації Webpack. Отже, щоб вирішити цю проблему, вам потрібно переконатися, що імена псевдонімів ще не використовуються.

Крок 4. Перевірте синтаксичні помилки

Якщо у файлі webpack.config.js є помилка введення, це також призводить до цієї помилки. Отже, вам потрібно сканувати весь файл конфігурації на наявність синтаксичних помилок. Що ще важливіше, модуль не знайдено. браузер поля не містить дійсного псевдоніма. Помилка конфігурації псевдоніма може виникнути, якщо ви не використовуєте команду експорту в кінці файлу. Отже, щоб запобігти помилці, додайте таку команду експорту.

export default Config;

Крок 5. Змініть регістр синтаксису

Іншою можливою причиною цієї помилки є конкретний регістр, що використовується в синтаксисі. Виконайте ці дії, щоб виправити зміну кейсів;

  Виправте розширення перегляду сітки Google Meet

1. Відкрийте файл конфігурації та знайдіть потрібний рядок;

./path/pathCoordinate/pathCoordinateForm.component

2. Змініть наведений вище рядок наступним кодом;

./path/pathcoordinate/pathCoordinateForm.component

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як виправити поле, що браузер не містить дійсну конфігурацію псевдоніма для Webpack. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.