Виправити автоматичне вимикання Wi-Fi на Android

Сучасний світ підживлюється Інтернетом, і підключення до нього є життєво важливим для багатьох речей як у нашому особистому, так і в професійному житті. Смартфони зробили Інтернет доступнішим, і для належної роботи ми в значній мірі покладаємося на Wi-Fi. Таким чином, коли ви працюєте, це може бути неприємно, коли Wi-Fi на телефоні постійно вимикається сам. Це проблема, з якою стикаються багато користувачів Android, і багато форумів переповнені питаннями, наприклад, чому мій Wi-Fi постійно вимикається автоматично. Якщо ви маєте справу з проблемою Wi-Fi, який постійно вимикає Android, то ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як зупинити автоматичне вимикання Wi-Fi на Android.

Як виправити, що WiFi продовжує автоматично вимикатися на Android

Якщо вам цікаво, чому мій Wi-Fi продовжує автоматично вимикатися на Android, ось список деяких правдоподібних причин цього.

  • Проблеми з Wi-Fi роутером
  • Сервіс VPN перешкоджає роботі Wi-Fi
  • Неправильні налаштування телефону
  • Режим економії заряду акумулятора зупиняє підключення до Wi-Fi
  • Оптимізатори з’єднання перемикання мереж Wi-Fi
  • Програми, через які Wi-Fi відключається
  • Пошкоджені файли кешу

Зрозумівши, чому Wi-Fi на телефоні постійно вимикається, давайте розглянемо методи та дізнаємося, як зупинити Wi-Fi від автоматичного вимикання Android. Ми почнемо з деяких основних методів і в кінці перейдемо до складних.

Примітка. Смартфони не мають однакових параметрів налаштувань. Вони відрізняються від виробника до виробника, тому перевірте правильні налаштування, перш ніж змінювати будь-які.

  Віджет CallWho додає на ваш екран швидкий набір із розумним контекстом [Android]

Основні кроки з усунення несправностей

Нижче наведено кілька основних методів усунення несправностей, які ми рекомендуємо виконати, перш ніж використовувати інші методи. Вони можуть вирішити проблему.

1. Перезавантажте телефон: перезавантаження пристрою Android може вирішити різні проблеми, як-от аварійне завершення роботи програм, зависання екрана або затримки тощо. Це також може виправити проблему, що Wi-Fi на телефоні постійно вимикається. Ви можете перезавантажити телефон, дотримуючись нашого посібника, як перезавантажити або перезавантажити телефон Android.

2. Перевірте маршрутизатор: якщо ваш Wi-Fi постійно відключається від інших пристроїв, це може бути через несправний маршрутизатор. Ви також можете спробувати підійти ближче до свого маршрутизатора, і якщо це вирішить проблему, то, ймовірно, ви зіткнулися з проблемою, оскільки рівень сигналу Wi-Fi низький.

3. Оновлення Android: Wi-Fi продовжує вимикати проблему Android, а також багато інших проблем, які можуть виникнути, якщо ви використовуєте застарілу версію Android. Переконайтеся, що ваш пристрій Android оновлено. Ви можете скористатися нашим посібником про те, як вручну оновити Android до останньої версії, щоб зробити це. Це може вирішити проблему.

4. Вимкніть VPN: якщо ви використовуєте будь-яку службу або програму VPN для перегляду Інтернету на своєму пристрої, спробуйте вимкнути її та перевірити, чи це вирішує проблему. Якщо це так, то ця проблема спричинена через VPN, і ви можете залишити її вимкненою або переключитися на іншу, щоб вирішити проблему.

5. Вимкніть режим економії заряду акумулятора: на деяких телефонах Wi-Fi автоматично відключається, коли ввімкнено режим економії заряду. Якщо ви використовуєте телефон у режимі економії заряду акумулятора, вимкніть його та перевірте, чи проблема все ще виникає.

  Як встановити різні мелодії дзвінка для кожної SIM-карти на Android

6. Видаліть нові програми: якщо ви почали стикатися з цією проблемою після встановлення певної програми, то, швидше за все, вона була викликана цією програмою. Видаліть деякі нещодавно завантажені програми та перевірте, чи проблема вирішена.

Тут наведено всі можливі способи вирішення проблеми.

Спосіб 1. Повторне підключення до мережі WiFi

Один із найпростіших способів вирішити цю проблему, яка постійно вимикається Wi-Fi на Android, – це відновити підключення до проблемної мережі, забувши її. Це встановить нове з’єднання і може виправити будь-які попередні проблеми. Ви можете зробити це, виконавши ці дії.

1. Проведіть пальцем вниз по панелі сповіщень від верхньої частини екрана.

2. Натисніть піктограму Wi-Fi, щоб відкрити налаштування Wi-Fi.

3. Потім натисніть на підключена мережа.

4. Далі виберіть опцію Забути.

4. Тепер натисніть на мережу, щоб підключитися знову.

5. Введіть пароль і торкніться Connect.

Спосіб 2. Змініть налаштування підключень

Багато користувачів повідомили, що їм вдалося виправити, що Wi-Fi продовжує вимикати Android, увімкнувши опцію автоматичного включення Wi-Fi та вимкнувши режим енергозбереження Wi-Fi, який може відключити Wi-Fi, якщо він споживає багато енергії, у налаштуваннях підключень. Для цього виконайте такі дії.

1. Відкрийте налаштування Wi-Fi, як показано в способі 2.

2. Торкніться значка трьох крапок.

  Керуйте OBD свого автомобіля з Android за допомогою Dash

3. Потім виберіть опцію Wi-Fi+.

4. Вимкніть функцію Wi-Fi.

Спосіб 3. Очистіть дані програми налаштувань

Програма налаштувань Android містить багато типів даних, включаючи інформацію про мережі та з’єднання Wi-Fi. Іноді ці дані можуть бути пошкоджені та спричинити проблеми, як-от автоматичне вимикання Wi-Fi. Ви можете вирішити, що Wi-Fi постійно вимикається на Android, очистивши дані програми Налаштування, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть налаштування пристрою.

2. Знайдіть і відкрийте налаштування «Програми», а потім відкрийте меню «Усі програми».

3. Знайдіть і виберіть програму Налаштування.

4. Торкніться опції Storage.

5. Нарешті, натисніть опцію Очистити кеш, а потім виберіть Очистити дані.

Спосіб 4. Виконайте скидання до заводських налаштувань

Якщо ви все ще стикаєтеся, що Wi-Fi продовжує вимикати проблему Android, то це останній варіант. Скидання до заводських налаштувань поверне ваш пристрій до налаштувань за замовчуванням, а всі нові дані будуть стерті. Це може вирішити багато проблем і виправити ту, яку ми обговорюємо. Ви можете виконати скидання до заводських налаштувань, дотримуючись нашого посібника, як скинути налаштування телефону Android.

Примітка. Перш ніж продовжити, зробіть резервну копію всіх важливих файлів та інших даних.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити, що Wi-Fi постійно вимикається на Android. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.