Вимкнути пристрій за часом, місцем розташування, подією або контактом [Android]

| | 0 Comments| 9:10 AM
Categories:

Те, як ви можете автоматизувати завдання в Android, — це те, що ви не можете зробити навіть наполовину так само на інших платформах смартфонів (ми дивимося на вас iOS), а програми, розроблені для задоволення можливостей Android, просто дивовижні. Можливо, ви чули, що функція «Не турбувати» з’явиться в Android L, і хоча у нас немає програми, яка копіює її для нижчих версій Android, у нас є деякі, які можуть досить добре зв’язати нас, поки не з’явиться Android L. Містер Silent, Автоматичний беззвучний режим – це програма для Android, яка дозволяє автоматизувати, коли на вашому пристрої встановлено режим без звуку або вібрацію. Ви можете встановити часові проміжки, місця розташування, події та навіть вибрати контакти, для яких програма автоматично вимикає звук вашого пристрою.

  Як змінити значок програми Instagram на iPhone та Android

Ви починаєте з приладової панелі, і хоча інтерфейс є легким для очей, програма має збої в навігації, і вона погано продумана. Програма працює дуже добре, тому ми більш ніж готові не помічати те, що, як ми сподіваємося, буде виправлено та відшліфовано в наступних версіях. Часові інтервали можна встановити для діапазону дат і часу, і кожен інтервал розрізняється за назвою події.

Містер Беззвучний, Автоматичний беззвучний режим також може перевести пристрій у беззвучний режим за подією. Він зчитує події з Google Calender (без імпортування), тому, якщо всі ваші зустрічі синхронізовано з Календарем Google, ви можете використовувати програму, щоб переконатися, що ваш телефон не працює під час них.

Ви також можете вказати програмі налаштувати пристрій на вібрування або мовчання для певного контакту. У вас є білий і чорний список, які дозволяють включати або виключати контакти відповідно до ваших потреб.

  Додаток BreakFree допоможе вам подолати залежність від смартфона [Android]

Останнє, але, безумовно, не менш важливе, це тригер локації, який дозволяє вибрати місця, де ваш телефон має бути налаштований на вібрацію або беззвучний режим.

У вас можуть виникнути невеликі проблеми з навігацією між різними тригерами, оскільки інформаційна панель не є екраном за замовчуванням. Останній тригер, який ви використовували, перетворюється на екран за замовчуванням, тому вам доведеться використовувати панель навігації, щоб перемикатися між ними. Панель навігації також є місцем, де ви можете отримати доступ до налаштувань. Тут ви встановлюєте, у який режим програма перемикає ваш телефон, коли ініціюється подія. Ви можете встановити його на вібрацію або без звуку, і він буде застосовано для всіх тригерів. Додаток надає вам сповіщення, щоб повідомити, коли воно було запущено.

  Як увімкнути або вимкнути значки програми на Android

Збої осторонь, і якщо ви використовуєте програму, ви побачите, що вони досить постійні та часті, програма все ще чудова. Я б вітав різні теми, оскільки текст у цій не дуже розбірливий. Незважаючи на свої недоліки, він чудово працює.

Установіть режим Mr. Silent, Auto Silent із магазину Google Play