Використовуйте Smart Lock із виявленням на тілі, щоб тримати телефон розблокованим у кишені

Categories:

Розблокування відбитком пальця дозволило легко та швидко розблокувати пристрій. Для людей, які все ще не задоволені, є iPhone за 1000 доларів, який вони можуть придбати та використовувати Face ID, щоб швидше розблокувати свій телефон. Альтернативні, дешевші рішення включають покупку та з’єднання носового пристрою з телефоном. Якщо ви користуєтеся телефоном Android, ви можете ввімкнути Smart Lock Detection On Body. Це одна з багатьох функцій розумного блокування в Android, яка блокує та розблокує ваш телефон за допомогою нетрадиційних засобів, таких як розпізнавання обличчя. Розумний замок On-body Detection може визначити, чи знаходиться ваш телефон у вашій кишені, руці чи сумочці. Якщо ваш пристрій помітить, що ви в русі, і ваш телефон з вами, він залишить пристрій розблокованим. Коли ви відключите пристрій, телефон автоматично заблокується. Ось як тримати телефон Android розблокованим у кишені.

Розумний замок із виявленням на тілі

Вам потрібно буде налаштувати традиційний метод блокування екрана, щоб використовувати інтелектуальне блокування виявлення руху. Створіть PIN-код, пароль або шаблон блокування для свого телефону в меню Налаштування>Безпека та конфіденційність. Зробивши це, поверніться до того самого екрана Безпека та Конфіденційність.

  Як завжди запускати Safari в режимі приватного перегляду на Mac

Виберіть опцію Виявлення на тілі та увімкніть її. Коли ви розблокуєте пристрій, щоб прочитати повідомлення або відповісти на електронний лист, а потім покладете його в кишеню, він не заблокується, якщо ви не заблокуєте його явно. Якщо ви йдете пішки або тримаєте телефон у руці, ваш пристрій залишиться розблокованим. Те ж саме вірно, якщо ви поклали свій пристрій у ручну поклажу разом із ноутбуком. Однак якщо ви встановите його на приладовій панелі свого автомобіля та почнете їздити, ваш пристрій розблокується.

Які ризики?

Функція розумного блокування не є трюком. Він справді достатньо розумний, щоб визначити, коли ви насправді йдете / бігаєте, чи в транспортному засобі, що рухається. Це означає, що якщо вашу кишеню викраде в поїзді чи в автобусі, ваш телефон буде заблоковано, коли хтось спробує до нього отримати доступ. Ви можете зробити чохол для дуже непомітного кишенькового злодія, який дістає ваш телефон із вашої кишені, коли ви йдете вулицею, і, можливо, у цьому випадку замок може вийти з ладу. Екран буде сплячим, навіть якщо ваш телефон розблоковано, щоб запобігти випадковому натисканню, гортанню або набору номера.

  Як побачити, які програми відстежують ваше місцезнаходження на iPhone

Ця функція може бути доступна не на всіх телефонах або в усіх версіях Android. Це дещо нова функція, можливо, їй п’ять років, але вона повинна працювати на більшості телефонів. Ця функція використовує той самий датчик, який відстежує вашу фізичну активність, і більшість телефонів, виготовлених за останні п’ять років, здатні це зробити.