Використовуйте Google Hangouts як окрему програму для Chrome для комп’ютера

| | 0 Comments| 4:34 PM
Categories:

Google Hangouts давно замінив Gmail Chat і Gtalk. Зараз ми використовуємо розширення Hangouts для Chrome замість обох, хоча ви все ще можете спілкуватися в Gmail, навіть якщо у вас не встановлено розширення Hangouts. Ви також можете знайти Gtalk на певних файлохостингах і використовувати свій обліковий запис Google для входу, але Hangouts тепер є обличчям служби Google для котів. Якщо ви все ще хочете використовувати Hangouts як програму для настільних комп’ютерів з усіма її функціями, є хороші новини для користувачів Chrome; Google випустила програму для Hangouts для Chrome для комп’ютерів. Наше перше спостереження полягає в тому, що дивитися на нього за допомогою плаваючої кнопки на робочому столі трохи схоже на матеріальний дизайн, але давайте зайдемо трохи глибше.

  Чому модеми викликали так багато шуму?

Після встановлення ви запустите програму Hangouts із панелі запуску програм Chrome.

Додаток додає плаваючу кнопку Hangouts на робочий стіл; ви можете перетягнути його в будь-яку частину екрана, і він залишиться поверх усіх інших вікон. Під час першого запуску підключення займе кілька секунд. Ви ввійдете в обліковий запис, пов’язаний із Chrome.

Після входу й запуску натисніть плаваючу кнопку, щоб відкрити вікно Hangouts. Макет дещо відрізняється від розширення Hangouts; у вас є дві вкладки; один для поточних розмов і один для вашого списку контактів. Обидві вкладки підтримують рядок пошуку. Вікно Hangouts залишається поза полем зору, і все, що ви дійсно бачите, якщо ви ним не користуєтеся, — це плаваюча кнопка. Саме вікно не можна перетягувати, що дратує, тому що щоразу, коли ви хочете перемістити вікна чату, вам потрібно натиснути плаваючу кнопку та перемістити її. Це ефективно закриває інші вікна

  Чому «Animal Crossing: New Horizons» став культурним феноменом

Для настільного додатка немає додаткових налаштувань, крім тих, які ви отримуєте в розширенні Hangouts. Ви можете вийти з програми Hangouts для Chrome для комп’ютера, натиснувши хрестик, який з’явиться на плаваючій кнопці, коли курсор миші наведеться на неї. Він надсилатиме вам сповіщення, коли з’явиться нове повідомлення, але немає способу надіслати плаваючу кнопку на задню частину всіх поточних вікон. Ви можете заборонити програмі Hangouts залишатися поверх усіх вікон у налаштуваннях. Натисніть стрілку спадного меню поруч із пошуком, щоб переглянути панель налаштувань.

Завантажте програму Hangouts для Chrome для комп’ютера

[via Lifehacker]

  Як створювати та ділитися колекціями місцезнаходження в Apple Maps