Використовуйте сторінку нової вкладки як інформаційну панель для служб керування завданнями

| | 0 Comments| 10:36 AM
Categories:

Одне кільце, щоб керувати ними всіма, одне кільце, щоб знайти їх, одне кільце, щоб принести їх усіх, і на сторінці нової вкладки організуйте їх у порядку. Taco App — це невеликий сервіс, який працює через розширення Chrome і дійсно є чимось на зразок One Ring лише для керування програмами та службами. Він дає змогу підключити понад 30 списків справ і служб керування завданнями та представляє всі майбутні завдання з них на сторінці нової вкладки. Завдання можуть бути організовані на сторінці за завданнями, які планується виконати пізніше, і тими, які планується виконати далі. Зайве говорити, що сторінка нової вкладки за замовчуванням замінена новою, але вона все ще посилається на ваші часто відвідувані сайти (швидкий набір) у нижній частині сторінки, ви можете роздрукувати список завдань та надіслати їм електронний лист. Підтримувані сервіси включають Asana, Jira, Basecamp, Github, Evernote, Gmail тощо.

  Що означає «FOMO» і як його використовувати?

Сторінка нової вкладки Taco досить проста; коли ви підключаєте служби, завдання, які ви вже додали до них, з’являться в стовпці ліворуч у розділі «На потім», і ви можете перетягнути їх у розділ «Далі». Існує рядок пошуку, за допомогою якого можна шукати конкретне завдання, а також кнопки у верхньому правому куті для оновлення завдань, перемикання прихованих завдань, друку їх у форматі PDF, надсилання електронною поштою та доступу до налаштувань розширення. Ви можете позначити завдання як виконане, і воно стане «прихованим».

Щоб підключити службу, клацніть піктограму ключа вгорі, і з’явиться спливаюче вікно зі списком усіх підтримуваних служб. Виберіть службу, яку ви хочете підключити, і ви отримаєте інструкції щодо отримання останніх завдань від кожної з них, коли ви їх додасте.

  Як закріпити та переформувати відеоканали в Microsoft Teams

Налаштування також дозволяють керувати темою сторінки нової вкладки, дозволяти щодня надсилати вам сповіщення електронною поштою, якщо ви ще не відвідували Taco (це ввімкнено за замовчуванням), а також керувати своїм обліковим записом Taco. Вам потрібно буде зареєструвати обліковий запис Taco, щоб використовувати його, але він безкоштовний. Ви перенаправляєтеся на веб-сайт служби, коли ви підключаєте інші служби, змінюєте тему та керуєте сповіщеннями електронною поштою.

Загалом, Taco — це досить хороший спосіб використовувати сторінку нової вкладки, і я повинен віддати належне розробникам за те, що вони не вбили швидкий набір у процесі, оскільки більшість розширень, що змінюють сторінки нової вкладки, схильні до цього. Єдина критика цього розширення полягає в тому, що воно займає багато часу для завантаження, коли ви відкриваєте нову вкладку. Розробники стверджують, що він завантажується досить швидко, але я виявив, що він значно відстає від деяких інших моїх нових розширень вкладок. Ідея все одно хороша. Як IFTTTT об’єднує API багатьох сервісів, цей сервіс і розширення об’єднують завдання з популярних сервісів, таких як Jira, Asana, Basecamp тощо, щоб надати вам єдину інформаційну панель.

  Як виправити повільний або нереагуючий Mac

Установіть Taco з Веб-магазину Chrome