Використовуйте рейтинги Rotten Tomatoes, щоб знайти фільми на Netflix

П’ятниця, вихідні настали, а це означає, що настав час відпочити та розслабитися. А що краще відпочити, ніж подивитися фільм? Крім того, спочатку потрібно знайти фільм для перегляду, а це може зайняти час. Якщо ви використовуєте Netflix, сама служба запропонує пропозиції, але завжди є інші способи звузити або вибрати фільми. Netflix Roulette — це одна веб-програма, яку ми розглянули деякий час тому, яка випадково вибирає фільми або серіали. Movienr — це ще один сервіс для пошуку фільмів, хоча він не перевіряє наявність фільмів на Netflix, але пропонує кращий спосіб звузити список пропозицій. А тепер є веб-додаток A Better Queue, який дозволяє знаходити фільми за жанрами та фільтрувати їх за лічильником Tomato, наданий Rotten Tomatoes.

  Інтерфейс стрічки, кілька вкладок, розділене редагування тощо

A Better Queue має простий інтерфейс; три повзунки по одному для звуження діапазону Томоатометра, кількості рецензій на фільм і року його виходу. Кожен, хто знайомий з Rotten Tomatoes, знає, що таке Tomatometer, а інші повзунки досить зрозумілі.

Окрім цього критерію вибору, ви можете використовувати багатий список жанрів під повзунками, щоб звузити вибір перегляду. Після того, як ви встановите повзунки та виберете жанри, які вас цікавлять, натисніть кнопку «Фільтр», і список фільмів праворуч буде оновлено відповідно до відповідності.

У списку фільмів указано їх рейтинг Rotten Tomato разом із кількістю оглядів і роком виходу. Натисніть на список фільмів, і ви потрапите на його сторінку на Netflix. Додаток може шукати як фільми, так і серіали. Щоб виключити телешоу, вам доведеться зняти його зі списку жанрів. Само собою зрозуміло, що кожен фільм, який перелічує додаток, буде доступний на Netflix. Якщо натиснути рейтинг Rotten Tomato поруч із ескізом фільму, програма перенесе вас на сторінку фільму на Rotten Tomatoes.

  Як автоматично створювати діаграми в Google Таблицях

A Better Queue має гарний чистий інтерфейс, і це дійсно все про фільми. Якщо ми порівняємо його з Netflix Roulette, єдина область, де вона не вистачає, хоча ця фраза є дещо жорсткою, полягає в тому, що вона дозволяє виключити телешоу з пошуку, щоб отримати лише фільми, але не навпаки.

Відвідайте кращу чергу