Використовуйте правильні стратегії електронного маркетингу з Pipedrive, щоб отримати неперевершені результати

| | 0 Comments| 5:27 AM
Categories:

Як власник бізнесу, ви не повинні залишати камені на камені, щоб охопити більшу частину своєї потенційної аудиторії. Такі інструменти електронного маркетингу, як Pipedrive, спрощують це завдання.

У нинішньому бізнес-сценарії конкуренція вища, ніж будь-коли. Тому знайти клієнта стало складніше. Як наслідок, компаніям потрібно докласти всіх зусиль до маркетингу через усі доступні канали.

Маркетинг електронною поштою є популярною та економічно ефективною маркетинговою стратегією. Але щоб отримати належні результати, ваша стратегія та реалізація мають відповідати вимогам ринку. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як Pipedrive може допомогти вам із усіма вашими маркетинговими потребами електронної пошти.

Електронний маркетинг і як подолати його виклики

Простіше кажучи, електронний маркетинг означає маркетинг через електронні листи. Це стратегія прямого маркетингу, за допомогою якої компанії можуть ділитися своїми нещодавно випущеними продуктами та послугами з потенційними клієнтами. Ви також можете використовувати цей канал для інформування аудиторії про новини та оновлення вашої компанії.

Раніше маркетинг електронною поштою включав універсальну розсилку. Але тепер вам потрібні персоналізовані електронні листи, щоб залучити клієнтів. Згода користувачів і сегментація також стали ключовими частинами електронного маркетингу. Завдяки добре розробленій маркетинговій стратегії електронною поштою ви також можете спостерігати, як спільнота розвивається навколо вашого бренду, окрім збільшення продажів.

Однак цей успішний маркетинговий метод має свої труднощі. Це потребує належного планування та впровадження; ви не можете надсилати випадкові електронні листи та сподіватися на результати. Більшість людей просто переглядають ваші маркетингові листи й не отримують повідомлення. Крім того, форматування електронної пошти має бути виконано правильно.

Досягти поштової скриньки цільової аудиторії та не потрапити до папки зі спамом — ще одне завдання для компаній.

Pipedrive’s Campaigns, складна та надійна маркетингова платформа електронної пошти, може вирішити всі ці проблеми, згадані вище. Це дозволяє вам створювати персоналізовані електронні листи, щоб перетворити більше потенційних клієнтів на клієнтів. Ви можете легко охопити свою цільову аудиторію за допомогою груп електронної пошти та сегментації електронної пошти.

У наступних розділах ми познайомимо вас із функціями Pipedrive Campaigns і тим, як організації можуть отримати вигоду від цього програмного забезпечення.

Що таке програмне забезпечення маркетингу електронною поштою Pipedrive?

Campaigns від Pipedrive — це програмний додаток, який пропонує всі функції, необхідні для створення та впровадження вбивчої маркетингової стратегії електронної пошти для вашої компанії. Це дозволяє створювати красиві та настроювані макети за допомогою елементів перетягування, які можуть привернути увагу вашої потенційної аудиторії.

Якщо у вас мало часу, ви можете скористатися будь-яким із готових шаблонів електронної пошти.

Ви також можете відстежувати ефективність своїх електронних листів, щоб знати, працює певна стратегія чи ні.

Окрім контактної інформації та історії, ви також можете побачити повідомлення електронної пошти з кожним із контактів у Pipedrive. Така інформація дає змогу зрозуміти їхні інтереси та персоналізувати пропозиції для них.

Основні функції електронної пошти Pipedrive

Будучи багатофункціональним рішенням, Pipedrive пропонує низку атрибутів, корисних для електронного маркетингу для будь-якої організації чи галузі. Його характеристики можна розділити на три великі розділи. Читайте далі, щоб дізнатися, які функції пропонує цей інструмент для основних завдань маркетингу електронною поштою.

  Як слухати подкасти на вашому Mac

Конструктор електронної пошти

Як власник бізнесу чи маркетолог ви маєте набагато більше актуальних завдань, ніж створення електронної пошти. Pipedrive Campaigns робить цей процес швидким та інтуїтивно зрозумілим за допомогою конструктора електронної пошти, який не вимагає від вас жодних навичок HTML або базових навичок проектування.

Будь-хто може за лічені хвилини створити помітні та чутливі маркетингові кампанії електронною поштою. Усе, що вам потрібно зробити, це додати блоки перетягування до спеціального шаблону, який одразу зацікавить вашу аудиторію вашими електронними листами.

Шаблони конструктора електронної пошти

Конструктор електронної пошти Pipedrive може похвалитися великою колекцією готових до використання шаблонів. Тепер ви можете створювати красиві електронні листи, не турбуючись про елементи їхнього дизайну. Ці шаблони створені для максимального залучення та однаково ефективні для конверсії.

Цей інструмент дозволяє створити шаблон, який відповідає ідентичності вашого бренду. Ви можете зберегти його як шаблон і використовувати його пізніше в інших кампаніях після необхідних змін.

Усі електронні листи від Pipedrive містять нижній колонтитул «скасувати підписку» для забезпечення відповідності GDPR.

Цей нижній колонтитул також містить теги злиття. Цей розділ автоматично генерує інформацію про вашу компанію, коли ви надсилаєте електронні листи підписникам. Крім того, ви отримуєте свободу редагувати та зберігати згенерований текст за допомогою редактора.

Електронна пошта та сегментація ринку

За допомогою інструментів сегментації електронної пошти Pipedrive компанії та маркетологи можуть сегментувати свої списки одержувачів. Це дозволить переконатися, що правильний тип аудиторії отримає відповідне повідомлення. Це також корисно, щоб ваші маркетингові кампанії електронною поштою були актуальними та не класифікувалися вашою аудиторією як спамери.

Маркетингові сегменти

Якщо ви не хочете, щоб ваші гарно оформлені електронні листи залишалися без уваги, ваші кампанії електронної пошти повинні зосереджуватися на вимогах ваших контактів. Pipedrive дозволяє націлюватися на певні маркетингові сегменти, яким ви можете надсилати персоналізовані електронні листи, щоб перетворити ваші найкращі потенційні клієнти на угоди.

Його редактор електронної пошти без коду дозволяє вибирати правильні шрифти, вставляти gif-файли, додавати посилання на соціальні мережі та імпортувати шаблони електронної пошти HTML. Таким чином, ви можете створювати адаптивні шаблони електронної пошти, орієнтовані на різні групи та задовольняти їхні специфічні потреби для підвищення конверсії.

Інструменти сегментації аудиторії

Ці інструменти дозволяють розділити контакти на підгрупи. Інтуїтивно зрозумілий інструмент фільтрації без коду Pipedrive Campaigns ідеально підходить для сегментації передплатників на основі різних аспектів, включаючи потенційних клієнтів, контакти, угоди, дії та продукти.

Крім того, немає потреби звертатися за допомогою до інших плагінів, інтеграцій і HTML-кодів. Pipedrive також пропонує вам функцію фільтрації контактів за спеціальними полями. Ви можете застосувати кілька фільтрів для надсилання електронних листів групі контактів.

Спеціальні фільтри кампанії

Якщо ви хочете вибрати фільтри на основі даних кампанії, ви можете скористатися кампаніями Pipedrive. Сегментація відбувається на основі дат і назв маркетингових кампаній електронною поштою, які ви надсилаєте цільовій аудиторії.

Відфільтровані дані також міститимуть різні взаємодії аудиторії з електронною поштою кампанії та те, чи хтось підписався на ваш веб-сайт або блог через кампанію. Крім того, відстеження кампанії та спеціальні фільтри дають змогу дізнатися, коли хтось натиснув вбудований електронний лист, скільки кліків було зроблено тощо.

Аналітика електронної пошти та звітування

Дані маркетингової аналітики електронної пошти відіграють вирішальну роль у перевірці вашої маркетингової стратегії. Якщо ви не знаєте, наскільки захоплюючими є ваші кампанії, ви не зможете розробити правильну маркетингову стратегію, яка перетворює потенційних клієнтів на клієнтів.

  Як вставити форму Google в електронний лист

Аналітика електронної пошти

Програмне забезпечення маркетингу електронною поштою Pipedrive постачається з інструментами аналізу електронної пошти. За допомогою нього ви можете відстежувати ефективність своїх електронних листів, включаючи доставку та показник відмов. Ви також можете фільтрувати дані про ефективність за місцем і часом. Це також дає змогу переглядати найбільш чутливих одержувачів електронної пошти, щоб ви могли створювати кращі стратегії для покращення коефіцієнтів конверсії.

Оскільки дані доступні у відсотках, компанії можуть швидко оцінити успіх своїх кампаній. Дані аналітики Pipedrive також включають уявлення про місцезнаходження передплатника та про те, коли більшість кліків здійснюється у ваших маркетингових електронних листах. Ця інформація дасть вам краще уявлення про вашу потенційну демографічну групу та час, коли ви можете очікувати найвищого рівня залучення.

Інтегрована аналітична звітність

З Pipedrive більше не буде розкиданих даних по різному програмному забезпеченню. Він інтегрує ваші маркетингові аналітичні дані електронної пошти з вашою CRM. На його вкладці «Одержувачі» можна побачити підписників, які отримали ваші електронні листи. Звідси компанії також можуть перевірити, як одержувачі залучаються, наприклад посилання, які вони натиснули.

У детальному перегляді контактів ви можете побачити кампанії, у яких контакти відповіли, і їхній статус: підписані, скасовані або відхилені. Пам’ятайте, що ви можете надсилати електронні листи лише тим передплатникам, які погодилися на маркетинг електронною поштою, щоб стати сумісними з GDPR. Отже, щоразу, коли хтось скасовує підписку, ви можете знати це звідси, щоб припинити надсилати їм електронні листи.

Як маркетологи або власники бізнесу можуть отримати користь від Pipedrive

Кампанії Pipedrive можуть бути ідеальним варіантом для окремих компаній і маркетологів, яким потрібен потужний інструмент електронного маркетингу. Ось як ця платформа може допомогти вам досягти мети за допомогою правильної маркетингової стратегії електронної пошти:

Економія на вартості кампанії

Pipedrive пропонує доступні та масштабовані маркетингові кампанії електронною поштою для своїх користувачів. Коли підприємства користуються такою послугою, витрати на маркетинг електронною поштою зменшуються. Відповідно, віддача від електронного маркетингу автоматично зростає.

Проводьте налаштовані кампанії

Для успішної електронної кампанії персоналізація контенту є обов’язковою. Коли ви звертаєтесь до аудиторії з назвою, компанією, найменуванням, регіоном тощо, вони відчувають емоційний потяг до вашого бренду. Крім того, є краща ймовірність кліків по електронній пошті, коли ви персоналізуєте рекламну чи маркетингову електронну пошту.

Отримайте більше потенційних клієнтів і обробляйте їх

Pipedrive дає змогу додавати провідні магніти до ваших інформаційних бюлетенів, рекламних і маркетингових електронних листів. Ви можете використовувати такий вміст, як безкоштовні цифрові продукти, електронні книги, пробні версії безкоштовного програмного забезпечення/служб, персоналізовані знижки, технічні документи тощо, як провідні магніти.

Рекламні електронні листи з магнітами-лідами привертають більше уваги, отже, високоякісні потенційні клієнти оптом.

Використовуйте CTA для зростання доходу

Ви також можете використовувати кнопки із закликом до дії (CTA), щоб спрямовувати свою аудиторію до кошика для покупок або цільової сторінки підписки на блог і спонукати їх до транзакції. Pipedrive пропонує інструменти та функції для додавання переконливих CTA до ваших маркетингових електронних листів.

Направте більше трафіку на веб-сайти та блоги

Ви можете додатково оновити свої маркетингові електронні листи різноманітним вмістом, який посилається на ваш онлайн-ринок, веб-сайт, блог, мобільний додаток у Google Play тощо. Це автоматично збільшить відвідуваність цільового активу та, отже, більше шансів на органічне ранжування в Google SERP.

  10 найкращих курсів Microsoft PowerApps для початківців

Ціни Pipedrive

Ви можете стати абонентом Pipedrive, вибравши будь-який із чотирьох планів. Перш ніж зробити покупку, ви також можете спробувати його 14-денний безкоштовний пробний план, для якого вам не потрібно додавати інформацію про кредитну картку.

Плани коротко описані нижче. Якщо ви виберете умову щорічного виставлення рахунків, Pipedrive стягуватиме з вас на 20% менше.

Необхідний

Цей план ідеально підходить для керування потенційними клієнтами, угодами, записами календаря та конвеєрами. Основний план підтримує понад 300 інтеграцій і легке налаштування. Це коштуватиме вам 11,90 доларів США на користувача на місяць.

Просунутий

За допомогою розширеного плану ви можете розширити та автоматизувати маркетинг електронною поштою. Шаблони електронної пошти, планування та конструктори робочих процесів є одними з його головних функцій. Цей план коштуватиме вам 24,90 доларів США за користувача на місяць.

професійний

Цей професійний план підходить для кращих доходів і ефективності, оскільки дозволяє виконувати такі завдання, як виклик одним клацанням миші, керування контрактами, електронний підпис документів, прогноз доходів і розширені звіти. Це коштуватиме вам 49,90 доларів США на користувача на місяць.

підприємство

Він пропонує вам необмежену настройку та підтримку. План Enterprise пропонує необмежену кількість функцій, підвищений рівень безпеки, необмежений доступ користувача та багато іншого. Цей план коштуватиме вам 74,90 доларів США за користувача на місяць.

Альтернативи Pipedrive

Якщо ви хочете порівняти кампанії Pipedrive з іншими інструментами маркетингу електронною поштою, перш ніж зробити остаточний дзвінок, ось кілька найкращих імен.

Omnisend

Omnisend — це маркетингова платформа електронної комерції, яка дозволяє посилити продажі за допомогою таких функцій, як сегментація та автоматичні електронні листи. З його допомогою компанії можуть запускати інтегровані кампанії електронною поштою та SMS, щоб запропонувати аудиторії персоналізований і послідовний досвід.

Його вбудовані та настроювані шаблони заощадять ваш час і зусилля. Ви також можете провести A/B тестування та націлити на потрібних людей для кращих результатів.

Sendinblue

Sendinblue, програмне забезпечення електронного маркетингу, є чудовим варіантом для компаній із будь-яким бюджетом. Це навіть дозволяє надсилати 300 електронних листів безкоштовно щодня та мати необмежену кількість людей у ​​вашому контакті.

Він активно стежить за сервером, щоб забезпечити найкращі показники доставки ваших електронних листів. Ця платформа також автоматично блокує жорсткі контакти, щоб захистити вашу репутацію.

Підводячи підсумки

Якщо ви власник бізнесу, який намагається привернути увагу цільової аудиторії, або маркетолог, який працює з тією ж метою для клієнтів, маркетинг електронною поштою може бути дуже корисним. Ця економічно ефективна маркетингова стратегія корисна для більшості галузей. Однак було б корисно, якби у вас були правильні інструменти тестування електронної пошти та підходи до подолання викликів.

Програмне забезпечення маркетингу електронною поштою Pipedrive робить цільовий маркетинг електронною поштою простою справою для вашої організації. Ця платформа має плавну криву навчання та функції, які підходять для всіх. Він дозволяє створювати приголомшливі електронні листи, надсилати їх потрібним передплатникам і показувати вам дані про залучення користувачів.

Оскільки ми обговорювали основні інструменти та функції, які пропонує ця програма, тепер ви можете прийняти обґрунтоване рішення для своєї організації.