Використовуйте передню та задню камеру для запису відео-в-відео на вашому iPhone

Categories:

Напевно, ви бачили багато відео з реакцією на YouTube. Часто вони створюються у форматі PiP (картинка в картинці). Якщо ви коли-небудь хотіли записати коротке відео в тому ж форматі, Twicer — це безкоштовна програма для iOS, яка дозволяє зробити саме це. Ви можете записати нове відео за допомогою передньої та задньої камер, або ви можете використати відео зі своєї камери та записати коментарі чи реакції на відео за допомогою передньої камери. Програма може записувати лише відео тривалістю до хвилини, і немає доступної покупки в програмі, яка дозволила б записувати довший відео. Додаток також додає водяний знак «Twicer» у нижньому правому куті відео, і відео стискаються перед збереженням, хоча якість відео не знижується.

  Як додати або видалити облікові записи електронної пошти в Mail для Mac

Twicer збереже ваші відео у вашій камері, але це також сама по собі платформа для обміну відео, тому вона завантажуватиме всі створені вами відео на свій власний сервіс. Вам потрібно буде створити обліковий запис за допомогою Facebook або електронної пошти, щоб зберегти остаточне відео у своїй камері.

Запустіть програму та ознайомтеся з дуже коротким посібником, який навчить вас користуватися програмою та розповість, які функції редагування вона пропонує. Основне відео записується першим, Twicer не пропонує одночасного запису як з передньої, так і з задньої камери. Якщо ви хочете використовувати відео зі своєї камери, торкніться кнопки фотографій праворуч від кнопки запису, щоб вибрати його.

  Як запам’ятати, де ви припаркувалися за допомогою Google Assistant

Коли ви закінчите записувати перше/основне відео, Twicer перемикається на запис за допомогою передньої камери. Ви можете налаштувати гучність кожного відео та додати до нього підпис. Завершивши запис, торкніться «Далі» (зареєструйтеся в Twicer), а потім дочекайтеся, доки відео завантажиться та збережеться у вашій камері.

Основними мінусами програми є обмеження на тривалість відео та водяний знак, який неможливо видалити. Якщо вони намагаються зайняти ту саму нішу, що й Instagram, або створити нову, дещо схожу на Vine, розробникам слід принаймні подумати про видалення водяного знака.

Встановіть Twicer з App Store