Використовуйте моно-аудіоканал для кращого звуку під час використання одного навушника

| | 0 Comments| 8:22 AM
Categories:

Музика допомагає нам зосередитися на роботі, але ви не завжди можете мати навушники під час роботи. Це дратує тих, кому потрібно з вами поговорити. Просте привернення уваги, коли ви працюєте і слухаєте музику, перетворюється на рутину для людей і заважає роботі. Найбезпечніший спосіб зробити це – це, можливо, слухати музику лише через навушники. Прослуховування музики лише за допомогою одного навушника не принесе чудового досвіду, але це не повинно бути таким. Просто перейдіть на аудіоканал Mono, і ви отримаєте нескінченно кращі враження від прослуховування лише за допомогою одного навушника. Ось як переключитися на моно-канал на iOS, Android та Windows.

  Як зробити лінійну калібрувальну криву в Excel

Моно-аудіоканал – iOS

У iOS, мабуть, найпростіший спосіб переключитися на моно-канал. У ньому є перемикач, який робить свою справу, і вам не так пощастить, коли мова заходить про пристрої Android і Windows 7+.

Відкрийте програму «Налаштування», перейдіть до «Загальні» > «Доступність» і ввімкніть «Моно-аудіо».

Моно-аудіоканал – Android

Є два способи переключитися на аудіоканал Mono в Android. Перший — це простий варіант, який надається у вигляді системних налаштувань, які ви можете ввімкнути, подібно до того, як це робиться в iOS. На жаль, цей параметр доступний не для всіх пристроїв і, можливо, взагалі не в новій версії Android.

  Як виправити, що камера Google Meet не працює

Щоб перевірити, чи доступні налаштування системи, перейдіть до програми «Налаштування» та в розділі «Загальні»> «Доступність» знайдіть опцію «Моно відтворення» в розділі «Аудіо».

Якщо, як випадок, ви не бачите можливості, вам доведеться обійтися зміною способу відтворення музики на музичному плеєрі. Ми рекомендуємо використовувати тут програвач VLC, оскільки музичний плеєр за замовчуванням в Android 6.0 не має спеціальної опції відтворення для навушників.

Відтворіть пісню у VLC та натисніть кнопку більше на панелі дій. На екрані еквалайзера виберіть Навушники, і ви отримаєте набагато кращі враження від прослуховування лише з одного навушника.

Windows

Клацніть правою кнопкою миші піктограму динаміка в системному треї та виберіть «Пристрої відтворення». Двічі клацніть на навушниках у списку пристроїв і перейдіть на вкладку Покращення. Увімкніть віртуалізацію навушників.

  Як створити блог за допомогою Google Blogger

Далі перейдіть на вкладку «Рівні» та натисніть «Баланс». Зменште звук з одного динаміка (навушника), який ви не використовуєте, до нуля і краще насолоджуйтеся музикою з одного навушника.