Використовуйте клавіатури для однієї руки, щоб краще друкувати лівою рукою

| | 0 Comments| 8:50 PM
Categories:

Люди з домінантною лівою рукою часто опиняються в невигідному становищі майже скрізь, куди б вони не пішли. Навіть техніка віддає перевагу тим, у кого домінує права рука, а не лівшам. Ноутбуки рідко створюються для тих, хто є лівшами, і навіть телефони не призначені для лівшів. З телефонами, особливо з великими екранами, навігація однією рукою часто неможлива, однак якщо вам все-таки вдається користуватись великим телефоном лише однією рукою, цілком імовірно, що одна рука ваша права. Якщо ви лівша, а клавіатура за замовчуванням ускладнює введення текстом вашою домінуючою рукою, подумайте про використання клавіатури для однієї руки.

  Як вибрати точну роздільну здатність дисплея на вашому Mac

Клавіатура для однієї руки створена так, що вам не потрібно використовувати одночасно великі та вказівні пальці для друку. Ви можете друкувати однією рукою, а іншою тримати чашку кави. Більшість клавіатур для однієї руки також беруть до уваги те, що користувач може захотіти друкувати лівою або правою рукою. Вони створені так, щоб задовольнити обидві потреби, а отже, полегшують ліворуку можливість друкувати.

Користувачі iPhone можуть використовувати клавіатуру Word Flow від Microsoft. Він має компоновку з правою дугою, що полегшує доступ до клавіші Enter, клавіші shift/caps і клавіші Backspace. Користувачі Android можуть просто використовувати клавіатуру Google, яка з версії 5.0 тепер підтримує введення однією рукою. Має макет як для правшів, так і для лівшів.

  Як видалити зображення профілю з облікового запису Microsoft

Звичайно, є багато інших чудових клавіатур, як безкоштовних, так і платних, доступних як для Android, так і для iOS, які ви можете використовувати для кращого введення тексту, якщо ви лівша, але ці дві не тільки добре розроблені, вони також безкоштовні і доступні для останніх версій відповідних операційних систем, на яких вони працюють.

Клавіатура Google має автоматично оновитися до версії 5.0 за кілька днів. Якщо ви дуже прагнете випробувати новий досвід введення тексту, вам доведеться шукати файл .apk програми. Отримавши його, натисніть і утримуйте клавішу коми, щоб перейти до режиму введення однією рукою.

  Samsung Galaxy S20: як увімкнути темний режим

Установіть клавіатуру робочого процесу з App Store

Встановіть клавіатуру Google із магазину Google Play