Використовуйте жести для дзвінків, надсилання SMS, миттєвих повідомлень, електронних листів тощо на Android

Categories:

Раніше ми розглянули безліч програм для керування контактами для Android, зокрема Go Contacts, Hoiio Live та Contact Analyzer, і це лише деякі з них. Перевага використання сторонніх менеджерів контактів перед рідними рішеннями, як правило, полягає в тому, що вони надають користувачам деякі додаткові функції, яких немає в стандартній пропозиції. PureContact — одне з таких рішень, розроблене для того, щоб користувачі могли легко надсилати текстові повідомлення та електронні листи або здійснювати дзвінки за допомогою доступу до багатьох програм, включаючи Whatsapp, Viber тощо, під одним дахом, використовуючи прості жести швидкого набору, які також можна програмувати відповідно до ваших уподобань. Деталі після стрибка.

  Як встановити програму Nokia Camera на будь-який телефон Android

Навігація PureContact надзвичайно проста завдяки простому інтерфейсу користувача, який не містить нав’язливих функцій, які можуть заплутати вас. Після запуску PureContact проведе вас через майстра коротких інструкцій, щоб ви ознайомилися з принципом його роботи. Програма в основному має кілька програмованих жестів для виконання різних дій. Наприклад, натискання й утримування пальця на порожній області головного екрана дає змогу вставити нові контакти швидкого набору. Аналогічно, натискання й утримування наявного швидкого набору дозволяє редагувати відповідну контактну інформацію, наприклад перейменувати чи видалити вибраний елемент, змінити його номер, зображення чи адресу електронної пошти тощо.

Коли ви створюєте новий швидкий набір, PureContact імпортує всі дані, пов’язані з вибраним елементом, із бази даних контактів за замовчуванням, включаючи зображення, ім’я, номер, адресу електронної пошти та будь-які інші деталі. Після заповнення списку контактів ви можете використовувати будь-який із підтримуваних жестів для виконання будь-якої конкретної дії. Однак спочатку потрібно налаштувати ці жести на екрані налаштувань.

  Зберігайте, анотуйте та діліться веб-фрагментами на Android за допомогою Nimbus Clipper

Ви можете, наприклад, призначити лівий жест для швидкого набору, щоб відкрити нове текстове повідомлення або надіслати електронний лист. Аналогічно, ви можете провести пальцем вгору знизу, щоб зателефонувати цьому контакту, або провести пальцем вправо, щоб надіслати повідомлення через Viber, WhatsApp або стандартний додаток для обміну повідомленнями. Кожен жест можна індивідуально запрограмувати на екрані налаштувань. Ви також можете вимкнути жест, вибравши «Нічого» зі списку його дій. Чим більше типів жестів у вас буде, тим легше ви зможете виконувати кілька дій. Екран налаштувань також дозволяє перемикати тему PureContact між Pure і Dark.

Додаток також має платний варіант Dubebd PureContact+ з додатковими функціями. Нижче наведено посилання для завантаження обох версій.

  Як автоматично відключити мобільні дані через WiFi на Android

Встановіть PureContact з Play Store (Безкоштовно)

Встановіть PureContact+ з Play Store (оплачено)