Використовуйте дату або час із правилами модифікаторів, щоб встановити динамічний PIN-код

Блокування нашого телефону за допомогою 4-значного PIN-коду або за допомогою візерунка – це звичайний спосіб захистити наш пристрій, але чесно кажучи, не потрібно багато скромності, щоб стояти поруч із кимось, коли вони розблоковують свій телефон і вгадують, який шаблон або PIN-код, який вони використовують. Smart Phone Lock — це програма для Android, яка блокує ваш телефон за тим самим 4-значним PIN-кодом, але це значно ускладнює будь-кому здогадатися, який ваш PIN-код, оскільки програма щоразу змінюватиме його. Очевидно, це звучить смішно, тому що якщо програма змінює PIN-код, як ви дізнаєтеся, що це таке? Smart Phone Lock має два типи PINS, які можна встановити; PIN-код дати та PIN-код часу. Ці PIN-коди, як ви можете здогадатися, змінюються відповідно до поточної дати та часу. Якщо ви встановите PIN-код дати, він змінюватиметься щодня, а якщо ви встановите PIN-код часу, він змінюватиметься щохвилини. Якщо ви все ще вважаєте, що це небезпечно, додаток має два модифікатори, які змінюють значення PIN-коду, що ускладнює його вгадати.

Перш ніж читати наперед, Smart Phone Lock підтримує рекламу, а це означає, що на заблокованому екрані з’явиться реклама. Коли ви активуєте його, ви встановлюєте PIN-код за замовчуванням, який потрібно ввести, перш ніж ви зможете вносити будь-які зміни в налаштування програми. Додаток також запитує ваш номер телефону на випадок, якщо ви забудете свій PIN-код, щоб він міг надіслати його вам за допомогою SMS.

Виберіть тип PIN-коду, який потрібно встановити. Вибравши основний PIN-код, ви можете застосувати до нього один або обидва модифікатори, щоб будь-кому було важче вгадати, якщо вони не знають критерії зміни. Є два модифікатори, один із них – зворотний PIN-код, який змінює значення PIN-коду. Наприклад, якщо ви встановили PIN-код часу, а поточний час становить 8:15, тоді PIN-код буде 0815. Якщо ввімкнено зворотний модифікатор, вам потрібно буде ввести замість нього 5180. Другим модифікатором є PIN-код Offset, який використовує користувацьке значення, яке ви вводите. Вона повинна бути від -60 до +60. Значення додається до поточного часу, і отримане значення є вашим поточним PIN-кодом. Якщо ви використовуєте обидва модифікатори, буде обчислено значення Offset, а потім до нього буде застосоване зворотне правило. Ці правила також застосовуються до PIN-коду дати, але значення зміщення збільшує або зменшує рік.

Сам екран блокування досить простий, і нам не дуже подобається реклама, але більше, тому що немає способу видалити його. Ви можете приховати програму на головному екрані в її налаштуваннях.

Що стосується встановлення динамічного та важко вгадати PIN-код, я думаю, що можна з упевненістю сказати, що Smart Phone Lock робить це досить добре.

Установіть Smart Phone Lock із магазину Google Play