Викиньте свої зошити та отримайте це замість них

| | 0 Comments| 2:26 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Boox Note Air3 C — це кольоровий пристрій E-Ink, який замінює традиційні блокноти та пропонує чіткий і яскравий дисплей.
  • Він працює на Android 12, що дозволяє користувачам встановлювати свої улюблені програми та налаштовувати інтерфейс.
  • Хоча пристрій має обмеження щодо відтворення відео та деяких додатків, він пропонує розширення пам’яті та настроюваний інтерфейс.

Onyx Boox Note Air3 C — це кольоровий блокнот E-Ink, який дозволяє легко записувати нотатки для зустрічей і списки покупок, робити нотатки під час читання електронних книг або малювати за бажанням. Ви отримуєте такий же тиск, як і на справжньому папері, тому писати на ньому просто фантастично. Доступний за крутих 500 доларів США, пакет містить стилус, кілька змінних наконечників і магнітний футляр. Але хоча він працює під управлінням Android 12 і може виконувати широкий спектр повсякденних завдань, властиві обмеження екрана E-Ink означають, що відтворення відео все одно буде сповільнюватися, і не всі програми підійдуть.

Onyx Boox Note Air3 C

Boox Note Air3 C — кольоровий пристрій E-Ink, який замінить усі ваші блокноти. Цей пристрій, який працює під управлінням Android, має 64 ГБ пам’яті для всіх програм, які ви хочете встановити, але ви можете легко розширити його до 2 ТБ за допомогою картки microSD.

Торгова марка Boox

Екран 10.3″ Kaleido 3 Carta

Роздільна здатність 2480 x 1860 (300 ppi)

Пам’ять 64 Гб

Підключення WiFi (2,4 ГГц + 5 ГГц), Bluetooth 5.0

Переднє світло Так

ОС Android 12

Акумулятор 3700mAh

Кнопки живлення

Вага 430 г (15 унцій)

Розміри 8,9 x 7,6 x 0,23 дюйма (226 x 193 x 5,8 мм)

ЦП 2,4 ГГц Восьмиядерний + BSR

Оперативна пам’ять 4 Гб

Порти USB-C

плюси

  • Чіткий і яскравий дисплей
  • Розширюване сховище до 2 ТБ (64 ГБ вбудованого)
  • Працює під керуванням Android 12, тож ви можете встановити будь-яку зі своїх улюблених програм
  • Настроюваний інтерфейс і можливість розділення екрана

мінуси

  • Магнітний чохол забезпечує обмежений захист і ускладнює зарядку
  • Властиві обмеження E-Ink, коли йдеться про відео та деякі програми

Що вам потрібно знати про Boox Note Air3 C

Коли я оглядав Boox Palma, я сказав, що у нього була певна криза ідентичності, оскільки він хотів робити так багато речей, хоча це був, перш за все, пристрій для читання електронних книг. Onyx Boox Note Air3 C, схоже, не має тієї ж проблеми, оскільки його позначають як «кольоровий блокнот ePaper». Це саме те, що цей пристрій, хоча він має деякі додаткові функції, які більш ніж бажані.

Пристрій трохи ширший за блокнот формату A5, з додатковим простором для ручки збоку. Він також дуже портативний, розміром 8,9 x 7,6 x 0,31 дюймів і вагою 15 унцій (430 г).

Габріела Вату / MakeUseOf

Boox Note Air3 C має екран E-Ink Kaleido 3 Carta з 4096 кольорами та роздільною здатністю 300 ppi, що робить його ідеальним для написання нотаток, створення анотацій, читання новин, пошуку інформації в Інтернеті, читання книг тощо. Екран ідеально прилягає до алюмінієвого корпусу, що надає йому елегантного вигляду та чудового відчуття. Однак ви повинні бути дуже обережними, щоб не впустити його, оскільки його магнітний футляр не захищає від ударів. Екран також включає регульоване переднє освітлення, яке ви насправді не побачите, але воно є. Залежно від ваших налаштувань, це може тьмяніти та світлішати відповідно до рівня освітлення у вашій кімнаті.

  Microsoft замінить Cortana на ChatGPT і Predibase збирає 12,2 мільйона доларів

Note Air3 C має лише одну кнопку для трьох функцій: живлення, блокування/очікування (не закриваючи в складний чохол) і як сканер відбитків пальців. На лівій стороні пристрою є порт USB-C для зарядки. Тут варто зазначити, що якщо ви використовуєте Note Air3 C із чохлом, вам доведеться залишити його відкритим під час заряджання, оскільки інакше ви не зможете отримати до нього доступ.

Крім того, у тій же зоні ви знайдете слот для карт MicroSD, який дозволяє розширити пам’ять пристрою з вбудованих 64 ГБ до 2 ТБ; а також деякі колонки, щоб ви могли слухати музику під час роботи. Акумулятор ємністю 3700 мАг може підтримувати роботу протягом кількох тижнів, хоча це залежить від того, якими програмами ви користуєтеся та скільки годин ви з ними граєте.

Встановіть будь-що: він працює під керуванням Android 12

Габріела Вату / MakeUseOf

Одна річ, яку ви повинні знати про Boox Note Air3 C, це те, що він працює на Android 12 і має повну підтримку магазину Google Play. Ви можете встановити будь-яку програму, яку забажаєте, від Google Books до Keep і Spotify, а також різні програми для електронних книг, як-от Kindle або Kobo. Загалом, якщо він є в магазині програм, ви можете його встановити. Питання, звичайно, не в тому, чи можна, а в тому, чи потрібно. Зрештою, це планшет E-Ink, тому він має свої обмеження. Хоча він набагато кращий у відтворенні відео, ніж Palma розміром зі смартфон, він все одно не стане вашим основним пристроєм для перегляду відео. Знову ж таки, воно навіть не має наміру цього робити. Натомість ви можете використати його, щоб відтворити швидке відео новин у статті достатньо пристойно, щоб зрозуміти, що відбувається, не перемикаючи пристрої. Ви не будете найближчим часом відпочивати на Netflix або витрачати години на TikTok, але вам це не призначено. Проте ви можете слухати музику під час роботи. Я встановив Spotify, і динаміки досить пристойні, тому я не повертався до свого звичайного пристрою протягом кількох годин, поки працював. Оскільки він також оснащений Bluetooth, ви можете підключити навушники до Note Air3 C, якщо хочете. Прослуховування деяких аудіокниг спрацює як шарм.

Якщо ви вже користуєтеся Android, робота з цим електронним блокнотом буде знайомою. Перетягування верхньої панелі зліва дає вам доступ до сповіщень, а перетягування праворуч відкриває Центр керування. Ви можете вимкнути звук пристрою, увімкнути бездротову трансляцію або повозитися з налаштуваннями E-Ink. Наприклад, ви можете налаштувати рівень посилення темного кольору, яскравість і яскравість кольору.

Інша річ, яку ви можете зробити тут, це налаштувати режим оновлення екрана. Пристрій має чотири попередні налаштування: HD, Balanced, Fast і Ultrafast. Режим HD є типовим для більшості програм і ідеально підходить для читання тексту. Якщо ви хочете насолоджуватися відео, вам слід вибрати Ultrafast. Найкраща частина полягає в тому, що ви можете налаштувати режим оновлення за замовчуванням для кожної програми, яку використовуєте. Планшет робить це автоматично, якщо це можливо, але ви можете змінити це, і він запам’ятає ваш вибір для кожної програми.

  13 найкращих інструментів ШІ для підвищення продуктивності для зайнятих професіоналів

Одним із додатків, яким ви будете користуватися постійно, є BOOXDrop. Його попередньо встановлено на пристрої, і це найшвидший спосіб передачі файлів із комп’ютера. Незалежно від того, чи йдеться про електронні книги чи PDF-файли, вам потрібно буде відвідати веб-сторінку служби, підключитися до свого облікового запису (за допомогою номера телефону чи електронної адреси), а потім перетягнути файли, які ви хочете надіслати, на Note Air3 C. Через кілька секунд ви зможе відкрити ті самі файли. Це дуже зручний спосіб завантажити потрібні документи. Говорячи про файли, Note Air3 C може відкривати більшість популярних форматів файлів, таких як PDF, EPUB, DOCX, PPT і ZIP. Він також може відкривати кілька форматів зображень і аудіо.

Крім того, Boox Note Air3 C дозволяє користувачам вибирати, чи хочуть вони керувати пристроєм виключно за допомогою жестів або через панель навігації. Якщо ви виберете жести, у нижній частині екрана є три області, з яких можна провести пальцем угору (ліворуч, щоб відкрити налаштування E-Ink, посередині, щоб повернутися на головний екран, і праворуч, щоб повернутися на один екран назад) . Крім того, ви можете скористатися панеллю навігації та вибрати один із п’яти порядків кнопок, залежно від того, що вам більше подобається.

Також можна використовувати вертикальні жести з боків екрана, щоб керувати гучністю або рівнями яскравості, регулювати контрастність тощо. Практично будь-які жести можна налаштувати під конкретне завдання.

Вам сподобається писати на Boox Note Air3 C

Ми вже достатньо говорили про апаратне забезпечення та налаштування, тож перейдемо до справи. Як це насправді використовувати Boox Note Air3 C? Ну, скажемо так: я не ставив перо на папір, відколи відкрив коробку. Я з тих людей, які вічно нотують опис статей, продукти для підбору, нагадування про те, щоб зателефонувати, списки покупок, бюджети, випадкові думки тощо. В результаті я завжди купую красиві блокноти, планери, а також милі ручки. Потім я втрачаю їх і зрештою пишу на іншому. Це безлад, я визнаю. З тих пір, як я отримав Boox Note Air3, я не торкався жодного з них.

Я просто відкриваю новий блокнот щодня, додаю його до папки та записую все, що мені потрібно протягом дня. Я додаю дату до назви файлу, щоб його було легше знайти, якщо потрібно. Note Air3 C пропонує широкий вибір шаблонів, таких як математичні сітки, точки сітки, горизонтальні лінійки тощо. Ви знайдете шаблони як для вертикального, так і для альбомного режимів, тож ви можете вибрати будь-який із них.

Габріела Вату / MakeUseOf

Тоді ви просто прикладаєте стилус до ePaper і пишете. Завдяки шарам на екрані під час письма виникає невелике перетягування, як на справжньому папері. Це був приємний сюрприз, тому що це, безперечно, зробило відчуття більш реальним. Під час використання тієї самої функції рукописного введення на планшетах, які я тестував у минулому, РК-екран погіршував враження.

Коли ви пишете, ви можете залишити свій рукописний текст як є або скористатися вбудованою функцією розпізнавання тексту, щоб «перекласти» ваші каракулі у справжній текст. Тепер рівень успіху цієї функції залежить від того, наскільки ваш почерк схожий на почерк лікаря. Якщо ваше написане – це нуля, не очікуйте, що Boox розпізнає ваші слова. У таких випадках, ймовірно, найкраще просто вимкнути цю функцію та читати власні нотатки (якщо можете!)

  Переміщуйте, змінюйте порядок і впорядковуйте сторінки в Microsoft Word

Інші функції Smart Scribe, якими ви можете скористатися, — Shape Perfection, яка створить ідеальні кола, коли ваші виглядають так, ніби вони впали чи два, і Lasso Recognition, яка зрозуміє, коли ви намагаєтеся вибрати слова, обводячи їх. Однак найкращим є Strikethrough Erase, за допомогою якого можна накреслити слова, які потрібно стерти.

Під час письма ви можете використовувати кілька кольорів, регулювати ширину пензля та вибирати між ручками, пензлями, кульковими ручками, олівцями чи фломастерами. Вони також чудово підходять для малювання. Boox Note Air3 C з легкістю впорається зі швидким начерком. Окрім вибору інструментів для письма, ви можете використовувати функцію «Заливка», щоб додати колір своїм фігурам або пограти, додавши шари до файлу.

Ще одна річ, яка мені сподобалася, це можливість додавати посилання до своїх нотаток. Я міг посилатися не лише на нотатки, які я написав раніше, і файли, які я маю на пристрої, а й на веб-сайти, завдяки чому було надзвичайно легко переходити від одного до іншого, коли це необхідно.

Габріела Вату / MakeUseOf

Boox Note Air3 C також має можливість розділити екран. Оскільки екран досить просторий, ви можете легко розділити його між додатком для нотаток і браузером, наприклад. Або, ще краще, коли ви читаєте PDF-файл для роботи, ви можете відкрити браузер, ще раз перевірити дані та інформацію та зробити примітки збоку файлу.

Деякі цікаві функції також доступні під час читання книг. Ви можете викреслити рядок під фразою та зробити нотатки, які з’являтимуться, лише коли ви торкнетеся анонсу, а також додати виділення або посилання. Я також зробив те, чого ніколи б не зробив із справжньою фізичною книгою, а саме написав у верхній частині сторінки. Якщо ви хочете продовжити читати книгу, але вам потрібно зробити щось інше в цей момент, ви можете просто дозволити пристрою зчитувати сторінки для вас. Голос ШІ не найкращий, але це не дивно для безкоштовної функції на пристрої.

Чи варто вам купувати Boox Note Air3 C?

Я скептично ставився до того, наскільки я буду використовувати функції письма Note Air3 C, знаючи, як я люблю використовувати справжні зошити та милі ручки, які я краду зі схованки мого сина (не засуджуйте мене — він має вбудовану в ластик!) І все ж я відчуваю себе приклеєним до цього пристрою.

Записуєте список різдвяних подарунків, щоб Санта нікого не забув? Я заховала його в папку, щоб син не знайшов. Список функцій, які я повинен включити в статтю? Ще одна каракуля на Note Air3 C. І це не лише для нотаток — як електронний рідер, екран надзвичайно приємний для очей, тому я перемістив на нього добірку книг.

Але чи варте це 500 доларів? Ну, це трохи важче вирішити. ReMarkable 2 має приблизно таку ж ціну, з більшим монохромним дисплеєм формату A4 і меншою кількістю функцій. Kindle Scribe має екран такого ж розміру, як Note Air3 C, але він трохи дешевший, не має кольорового дисплея та використовує заблоковану екосистему Amazon. У цьому контексті Boox Note Air3 C — це всебічний пристрій із великою кількістю можливостей, тому слідкуйте за угодою.