Вийшла iOS 8! Ось що нового та покращеного [Review]

З моменту оголошення про запуск iOS 8, доповненого новинами про Yosemite і iPhone 6/6+, а також появою Apple Watch, люди розриваються між тими, хто каже, що Apple спізнюється на таку кількість вечірок (великий екран, носії, віджети тощо). ). Інший припускає, що це такий хід, який переробляє всю платформу з нуля і потребує часу. Можливо, це і те, і інше. Це не має значення для будь-якого табору, тому що iOS 8 вийшла. Це найбільш природна еволюція платформи. Якщо у вас є сумісний пристрій Apple, ви повинні отримати оновлення. Розповімо чому.

Перше враження від цього оновлення було те, що воно було трохи менш захоплюючим, ніж коли вийшла iOS 7. Для цього розриву є причина. Перехід від iOS 7 до iOS 8 такий же парадигматичний, як і 7 від 6. iOS 8 — це перехід до переробленого сервера, який трохи відкриває платформу, щоб надати розробникам більше можливостей і свободи. Розробники вже знають, що для них може зробити iOS 8, тому нам не потрібно вдаватися в ці деталі, але підсумовуючи, концепція металу наближає розробників до апаратного забезпечення, відкриваючи нові сфери. Ігри будуть працювати краще, вони виглядатимуть краще, у них буде кращий AI та алгоритми на сервері, яких не можна побачити за межами ігрової консолі. Розробники передали стільки засобів ручного керування, з’являться користувацькі клавіатури, користувацькі віджети (свого роду) та багато інших функцій, які, зібравшись разом, нарешті призведуть до зміни парадигми. Зрештою, їхнім девізом було «Величезне для розробників. Величезна для всіх інших».

Аппаратними умовами для оновлення є iPhone 4s або новіший, iPad 2 або новіший, iPod 5-го покоління та обидва iPad Mini. Кажуть, що вам потрібно мати версію 7.1.2, перш ніж оновлювати до 8, я не можу це перевірити, оскільки всі мої пристрої вже були на 7.1.2, але припустимо, що це правда (не має значення, якщо ви все одно прямуєте до 8 ).

Що нового?

Давайте спочатку поговоримо про нові функції iOS 8 і про те, що вони означають для користувачів. Є програма під назвою Tips, єдине завдання якої — розповісти вам про всі чудові нові функції, якими ви можете насолоджуватися, тож це короткий посібник, вбудований прямо в ОС.

Швидка відповідь

Щоразу, коли з’являється повідомлення, ви можете натиснути на нього, щоб створити швидку відповідь, подібно до відповіді на сповіщення Mavericks. Це дуже зручна функція, яка дозволяє відповідати на тексти, не закриваючи жодних програм. Для геймерів це безперервний сеанс Clash of Clans. Для хронічних текстових користувачів це підвищення ефективності. Це дуже потрібне і бажане оновлення.

Розумний швидкий доступ

Це функція, яку я не зміг випробувати (також не було оголошено про неї на програмній доповіді), але в Інтернеті повно розповідей про те, як, коли користувач зайшов у Starbucks, пов’язані програми вирівнялися в швидкому доступі. Хоча через ці чутки, незрозуміло, як працює ця функція (залежно від місця розташування) або які програми сумісні на даний момент, але ми знаємо, що ця функція стане в нагоді, а потім трохи. Крім того, якщо ви переглядаєте веб-сайт, який вимагає від вас ввести інформацію про кредитну картку, Safari надасть вам можливість сфотографувати вашу кредитну картку, яку за допомогою OCR (оптичне розпізнавання символів) він використовуватиме для заповнення онлайн-форм. . Це здається корисною функцією, хоча я впевнений, що наше життя продовжувалося б так само, якби її не існувало. Цікаво побачити, що Apple запланувала навіть ті області, які з часом стануть проблемою.

  Як приховати віджети на екрані блокування в iOS 10

Розширення

Розширення – це засіб, за допомогою якого система може торгувати функціональними можливостями. У них є 6 основних категорій, ми розглянемо частини, які не мають прямого відношення до кінцевих користувачів:

Дії – як запуск функцій інших програм з іншої програми
Користувацькі клавіатури – докладніше нижче
Віджети – детально нижче
Постачальники документів – обмінні документи однієї програми з іншою
Редагування фотографій – надається більше свободи, тому в дорозі будуть кращі фоторедактори
Спільний доступ – тепер можна поділитися із зовнішніми джерелами більше ніж зображеннями

Віджети

Найболючіші місця для затятих шанувальників Android. Apple тепер має віджети. Відображення віджетів Apple є менш ігровим майданчиком у порівнянні з Android, але він виконує деякі частини роботи. Ви можете редагувати інформацію, яку отримуєте в сповіщеннях. Сюди входять будь-які програми, які підтримують віджети, як-от Evernote. Вони взяли основну ідею віджетів і реалізували її в контрольованому середовищі, і, схоже, вона працює.

Індивідуальні клавіатури

Я думаю, що протягом наступних кількох тижнів ми проведемо з ними досить багато часу, а унікальні користувацькі клавіатури будуть виходити кожні кілька днів. Буде цікаво побачити, чим це закінчиться, і чи дійсно ідею оригінальної клавіатури Apple можна законно вдосконалити. Ви можете почати з SwiftKey, він безкоштовний і настільки ж потужний, як і його аналог Android.

Apple Pay

Назва їх фінансового інструменту, який використовує NFC. Він уже існує в деяких втіленнях інших смартфонів, але Apple Pay використовує простоту покупки в App Store і застосовує її до щоденних транзакцій, таких як оплата за пару взуття або каву. Крім того, безпека на іншому рівні. Ваші біометричні дані шифруються та зберігаються на пристрої, що робить систему набагато безпечнішою. Це потрібно буде випробувати в реальних сценаріях, щоб по-справжньому оцінити його безпеку та ефективність.

Сімейний обмін

Ця функція дозволяє підключити 6 інших пристроїв до вашого облікового запису, вони також можуть використовувати власний обліковий запис iCloud, але вони будуть частиною вашого пакету, з цими 6 контактами ви можете ділитися книгами, програмами, музикою та фільмами. Все, що вам потрібно, це справна кредитна картка, щоб почати роботу.

  Як розвантажити невикористані програми в iOS 11

Безперервність/Передача

Тепер це державний переворот для iOS і Mac OS X. Завдяки режиму прослуховування з низьким енергоспоживанням (Bluetooth) ви зможете отримувати наполовину складені електронні листи на своєму Mac, ви можете надсилати повідомлення через свій Mac і навіть можете приймати дзвінки через підключений Mac. Ми розглянемо подробиці цього, коли вийде остаточна збірка Mac OS X Yosemite.

Здоров’я

Цього разу Apple була дуже готова до моніторингу здоров’я. Він просто збирає всю інформацію з різних джерел (додатків і носимих пристроїв) і перетворює її в чисті дані. Ви можете побачити цю інформацію практично будь-яким способом, який ви хочете, і програма Health зробить це за вас. Я вважаю, що з Apple Watch це має бути надзвичайно добре. Існує варіант медичного ідентифікатора, який ви можете створити з відповідною інформацією. Це потрібно для надання вашої медичної інформації у разі надзвичайних ситуацій. У ньому буде вся інформація про ваші алергії та медичні стани, до неї можна отримати доступ, не розблоковуючи телефон. Останнього я рішуче прихильник. Якщо щось станеться, такий вичерпний посібник із порятунку буде надзвичайно важливим.

iCloud Drive

Уявіть собі Dropbox, він такий, тільки з додатковими перевагами всіх сервісів iCloud. Будьте обережні користувачі Mac, якщо ви ввімкнете iCloud Drive, то не зможете отримати доступ до свого сховища без iCloud Drive, а це означає, що вам знадобиться iOS 8 та OS X Yosemite. Коли це з’явиться, продовжуйте оновлення, щоб продовжити доступ до файлів у звичайному режимі. Ця функція з’явилася, як і очікувалося, коли ми переглядали бета-версію Yosemite.

Що краще?

Тепер давайте проаналізуємо покращення, які були зроблені в різних аспектах цієї платформи.

Розумніша Siri

Вам більше не потрібно навіть утримувати кнопку натиснутою, як і Google Асистент, ви можете вимовити слова «Hey Siri», і вона почнеться автоматично. Siri реагуватиме швидше, краще зрозуміє вас, а найкраще — має інтеграцію Shazam Все, що вам потрібно зробити, це запитати Siri, яка пісня грає, і Siri відстежить цю пісню для вас. Трохи заплутано в порівнянні з простим методом використання shazam, але якщо це те, чого люди хочуть, у них це буде. Крім того, є опція диктування, яка зараз працює досить добре, хоча деякі кажуть, що вона є прямо там із розпізнаванням мови Dragon NaturallySpeaking, я б не ставив це так далеко, але набагато далі, ніж той, який є на iOS 7. Якщо ви не Якщо ви не розмовляєте англійською або перебуваєте в тихому оточенні, вам взагалі не потрібно буде користуватися клавіатурою.

  Як приховати рядок стану iOS 7 або будь-який з його значків / елементів

Фотоапарат і фоторедактор

Є нове налаштування експозиції, яке ви можете налаштувати, що веде до інших бібліотек, доступних для розробників (деякі абсолютно нові потужні додатки uber, безумовно, готові). Існує також функція уповільненої зйомки, яка знімає зображення через задані інтервали та збирає результат у відео, ви познайомитеся з цією функцією досить близько, оскільки вона незабаром заполонить ваші стрічки соціальних мереж. Це, а також фототаймер, безсумнівно, створить бізнес для мобільних аксесуарів для фотографії.

Також є оновлення для редактора фотографій, з безліччю опцій, які тепер пропонують вам можливість редагування, яку немає за межами складного програмного забезпечення Photoshop.

Відеоповідомлення

Тепер є більш прямий спосіб надсилання відеоповідомлень, ви можете зробити це з програми iMessages. Звичайно, ви вже могли зробити це за допомогою Whatsapp багато років тому, але це все одно бажане оновлення до рідної програми.

Клавіатура

Існуюча клавіатура може бути замінена стороннім пристроєм, однак рідна клавіатура Apple також зазнала капітального ремонту. Він намагається передбачити ваші наступні слова у вікні пропозицій (як на клавіатурі HTC), коли ви вводите текст. Щоб приховати пропозиції, проведіть пальцем униз.

Висновок

У цій платформі все ще будуть функції, які ми ще не досліджували, деякі помітні, деякі помітні, але в будь-якому випадку вони, безсумнівно, будуть цікаві. У Apple було в стилі дати вам групу варіантів, а потім підкратися ще кілька, не повідомляючи нікому, так що ми приємно здивовані, коли нарешті отримуємо наші погані маленькі лапки.

Незважаючи на всю ненависть до того, що iOS 8 є крадіжкою Android, що приваблює, важливо зазначити, що з великими екранами iOS 8 і iPhone 6 два з трьох ключових моментів Android щойно були зняті як скит на Олімпійських іграх. Тепер у нас є налаштування та великі дисплеї в Apple. Android має більш низьку ціну, яка для міцніших пристроїв так само непомірно дорога, тому тепер суперечки дійсно загостриться.

Мені дуже подобається iOS 8 з двох причин: мені подобається те, що вона робить, і те, що вона представляє. Цікаво, скільки флагманських телефонів отримають оновлення до того часу, коли Android L з’явиться? Тому що iOS 8 доступна навіть на пристрої 4-річної давності.

Для розробників це абсолютно новий світ, платформу простіше розробляти, а доступні інструменти зростають із загрозливою швидкістю. Metal подарує нам неймовірні ігри, а підвищення розробників дасть нам програми, які стискають кожну унцію функціональності. Ви повинні отримати це. Тепер я не можу дочекатися Йосеміті, щоб я міг приймати дзвінки та відповідати на повідомлення на своєму комп’ютері. Парадигма справді змінена.