Визначте тонни різних типів файлів, не відкриваючи їх за допомогою TrID

Ніщо не може турбувати більше, ніж застрягання з невідомим типом файлу. Можливо, ви стикалися з численними ситуаціями, коли отримували вкладений файл від друга або завантажували його з Інтернету, але ви не могли точно вгадати його справжній формат. Можливо, ви не знали, як відкрити файл або яку програму вам потрібно використовувати? Перше, що ви, ймовірно, зробите, це погуглите, але що, якщо файл під маскою насправді є вірусом? Сьогодні я збираюся поділитися чудовим інструментом, який може допомогти в такому занепокоєнні. TrID — це невелика програма, яка призначена для легкого визначення невідомих типів файлів за їхніми двійковими підписами.

Розширюваний дизайн інструменту дозволяє не тільки ідентифікувати ваші файли, але й навчити його вивчати нові. Він використовує базу даних визначень для визначення типів файлів, як і антивірусні визначення, що робить його дуже гнучким за своєю природою. TrID випускається в трьох різних смаках; веб-інструмент онлайн, командний рядок і версія з графічним інтерфейсом командного рядка.

  Як зменшити анімацію робочого столу на Mac за допомогою функції «Зменшити рух».

Інтернет-ідентифікатор файлів TrID призначений для користувачів, яким потрібно відразу ідентифікувати файли. Це також позбавляє вас від клопоту із завантаженням окремої бази даних двійкових визначень (докладніше про це пізніше), щоб запустити її та запустити. Він має простий інтерфейс, а також дуже простий у використанні. Все, що вам потрібно зробити, це відвідати веб-сайт (за посиланням у кінці), натиснути «Огляд», щоб вибрати файл, який потрібно відсканувати, і натиснути «Аналізувати».

Коли відображаються результати, ви можете побачити, скільки розширень або типів файлів відповідає вибраному елементу. Він також надає вам довідкову URL-адресу та інформацію про автора, щоб ви могли копнути глибше для подальшого аналізу.

  5 нових покращень, які Chrome щойно зробив у диспетчері закладок

TrID – Ідентифікатор файлу – це версія програми командного рядка, яка дозволяє використовувати різні перемикачі для визначення необхідних елементів, наприклад, перемикач -v для копання додаткової інформації про файл, -d, щоб вказати інший пакет визначень, – ns для відображення перевірки унікальних рядків тощо. Повний список підтримуваних перемикачів та інформацію про те, як вказати ваші файли, можна переглянути, просто ввівши ‘trid’ (без лапок) у вікні командного рядка.

Третій варіант, TrIDNet, є версією програми з графічним інтерфейсом користувача, і нею, безумовно, легше користуватися, ніж її аналог командного рядка. Але щоб скористатися ним, вам також потрібно завантажити базу даних визначень на свій комп’ютер і помістити її в ту саму папку, де знаходиться файл EXE програми. Після завершення відкрийте програму, перейдіть до файлу, який потрібно проаналізувати, і дозвольте TrIDNet зробити все інше. Ви також можете двічі клацнути на елементі, щоб показати додаткову інформацію про нього.

  Яка різниця між чохлами для телефонів, протекторами, обкладинками та чохлами?

І TrID – File Identifier, і TrIDNet є портативними і працюють на машинах Windows та Linux.

Інтернет-ідентифікатор файлу TrID

TrID – ідентифікатор файлу

TrIDNet