Визначте музику, яка відтворюється на комп’ютері чи пристрої поблизу

Знаєте те відчуття, коли ви хочете відстежити музику, яку почули десь у фоновому режимі? Ну, якщо ви використовували смартфони, то ви вже використовуєте такі програми, як SoundHound і Yahoo! Музика для досягнення цих цілей, але є щось у Shazam, що виділяє його серед інших програм, які досягають саме цього. Тепер, у цьому чудовому світі глобалізації додатків, Shazam з’являється на Mac OS X. Ось що ми думаємо про це.

Це, безумовно, новий підхід до нині традиційного методу пошуку музики. Оскільки більшість наших музичних потреб випливає з якоїсь пісні, почутої під час фільму чи шоу, яке ми дивимося. Нам більше не потрібно діставати наші телефони, щоб відстежувати музику. Shazam зробить це за нас прямо з робочого столу, нам не доведеться рухати навіть пальцем.

Найприємніше те, що він сидить на панелі меню, спокійно займаючись своїми справами, доки не зазвучить музичний твір, який він миттєво ідентифікує та сповіщає вас через звичайні канали сповіщень Mac OS або у власному маленькому робочому просторі, залежно від того, що ви уява.

Чесно кажучи, нове та цікаве не означає відкриття. Можливо, ми настільки звикли до таких програм, що вже не цінуємо їх, тому що новинка дуже швидко стирається. Щоразу, коли ви відтворюєте музику на своєму Mac або навколо нього, він переглядає бібліотеки та знаходить вам точну відповідність тому, що ви слухаєте. Якщо ви відтворюєте музику на зовнішньому пристрої, це займе трохи більше часу, але він все одно знайде пісню. Хоча, коли я відтворив Billie Jean на своєму iPhone (у абсолютно тихій кімнаті), він сказав мені, що я слухаю «Mj Megamix», а також «Billie Jean». Все, що я відтворював на своєму iTunes на Mac, було піднято без проблем. У свій час у мене навіть грали дві пісні одночасно, і це виявляло обидві для мене окремо.

«Завжди включена» природа програми, як правило, трохи старіє, коли вона починає повторювати записи. Я відтворював трек на Youtube, і щоразу, коли я робив паузу та продовжував, він знову виявляв пісню разом із сповіщеннями та всім іншим. Якщо натиснути відключення звуку, він не зможе виявляти кожну музику, яка відтворюється на вашому Mac, але оскільки вимкнення звуку працює лише для динаміків, а не для мікрофона, вам все одно доведеться бачити сповіщення про все, що відтворює пристрій поблизу. Крім того, я спробував заспівати пісню до неї, або вона не реєструвала пісню без повної музики, або ця функція просто недоступна, але вона не виявила пісню, але ту саму пісню було успішно виявлено через SoundHound, тому ми можемо Не списуйте це на поганий спів. Який би запис ви не знайшли, натиснувши на нього, ви перейдете на веб-сайт Shazam, де ви зможете отримати посилання на музику, яку ви відстежуєте.

Звичайно, все це є проблемою лише в тому випадку, якщо ви не хочете вимикати Shazam, оскільки це просто програма, ви можете запускати та закривати її за своїм бажанням, не перериваючи робочого процесу. Це, безумовно, корисна ідея, особливо зараз, коли вам навіть не потрібно діставати телефон, щоб знайти пісню.

Завантажте Shazam для Mac [free]