Виділіть чотири найважливіші відкриті вкладки [Firefox]


Керування вкладками є однією з проблем, з якою стикаються сучасні браузери. Існують додатки та розширення, які полегшують роботу, і можна стверджувати, що користувачі Firefox мають дещо кращий час у порівнянні з користувачами Chrome, оскільки Firefox має власне групування вкладок. Tab Colors — це надбудова для Firefox, яка дозволяє позначати чотири улюблені вкладки одним із чотирьох кольорів. Суть полягає в тому, щоб зробити ці чотири вкладки легше знайти з п’ятдесяти інших, які у вас відкриті. Виділення кольору легко помітити з рядка вкладок і переключитися на нього, не намагаючись читати заголовок сторінки.

  Як використовувати Google Translate безпосередньо в Google Таблицях

Кольори вкладки дають чотири кольори на вибір; червоний, синій, зелений і жовтий. Колір можна призначити лише одній вкладці, тому ви ніколи не можете мати дві червоні та дві сині вкладки. Щоб призначити колір вкладці, клацніть вкладку правою кнопкою миші та виберіть у контекстному меню один із чотирьох кольорів, які потрібно призначити їй. Коли вкладку вибрано, колір знаходиться на задньому плані і не дуже приємний для перегляду.

Коли ви вибираєте іншу вкладку, виділення стає помітнішим і стає естетично приємним для погляду. Виділення також добре поєднується з фавіконкою, хоча іноді вам, можливо, доведеться бути трохи обережними, які кольори ви призначаєте веб-сайту.

  Біль від раннього усиновлення реальний, але він потрібен для прогресу

Про мінуси доповнення; здається, його можна використовувати лише в одному вікні. Якщо ви відкриєте друге вікно, ви не побачите параметрів виділення, коли клацнете вкладку правою кнопкою миші. Це може бути обмеженням, накладеним доповненням, тому користувачі змушені зберігати всі важливі вкладки в одному вікні (разом з іншими 20) і відкривати будь-які додаткові вкладки в новому вікні. Користувач може захотіти мати дві важливі вкладки в одному вікні і дві в секунду, тому, можливо, має бути свобода вибору.

Кольори вкладок додають візуальну підказку, яка допомагає визначити, який веб-сайт ви відкриваєте на вкладці, тож навіть якщо заголовок більше не відображається через переливання вкладки, ви все одно можете знайти той, який шукаєте.

  Яка різниця між цифровим і оптичним зумом?

Установіть кольори вкладок для Firefox