Вивчіть Photoshop онлайн за цими 6 посібниками

Якщо ви любите редагувати та створювати фотографії, можливо, ви знаєте про Photoshop. Можливо, ви навіть відвідали онлайн-курси Photoshop, щоб розпочати кар’єру графічного дизайнера.

Але перш ніж перейти безпосередньо до курсів, дозвольте нам зрозуміти, що таке Photoshop.

Photoshop — це комп’ютеризований інструмент для редагування графіки та фотографій, за допомогою якого користувачі можуть редагувати, створювати та ретушувати зображення. Професіонали використовують цей платний інструмент для розробки етикеток, графіки, відео та іншого візуального вмісту в Mac OS і Windows.

Популярність Photoshop зросла з часом, тому набуття навичок Photoshop є життєво важливим. Це відомий і бажаний інструмент редагування, який з часом став усім улюбленим.

Найкраще те, що вивчити Photoshop неважко, якщо знати, з чого почати. Ось декілька онлайнових посібників із Photoshop, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете розпочати своє навчання.

Udemy

Udemy — це навчальна онлайн-платформа, яка пропонує курси з освіти, маркетингу, технологій, дизайну та розробки. Він містить багато курсів Photoshop і охоплює рівні від початківців до експертів.

Курси включають заняття з Photoshop 2022, Adobe Photoshop CC – Essentials Training Course, Adobe Photoshop CC – Advanced Training Course, Learn Photoshop, Web Design & Profitable Freelancing 2022 тощо за доступними цінами.

Skillshare

Skillshare пропонує кілька онлайн-класів Adobe Photoshop, які охоплюють такі основні навички, як творчість, Adobe Illustrator, графічний дизайн, ретушування фотографій, цифрова ілюстрація, цифрова фотографія, редагування фотографій тощо.

Ця навчальна онлайн-платформа пропонує Adobe Photoshop CC – основний навчальний курс, Learn Adobe Photoshop: Fundamentals for Getting Started, The One-Palette, Illustrator: Дізнайтеся, як колір працює у вашому мистецтві, Master Design Logo тощо. Курси пропонують глибоке розуміння інструментів , техніки, такі теми, як живопис, цифрові ілюстрації, маніпуляції та графічний дизайн.

Adobe

Навчальні посібники з Adobe Photoshop можуть стати чудовим місцем для початківців, де можна дізнатися основи, надихнутися та вдосконалити навички. Він охоплює дві основні категорії – для початківців і досвідчених, щоб перерахувати необхідні курси для професіоналів. Початківці можуть розпочати знайомство з Photoshop, налаштування якості зображення, роботу з шарами тощо, а також отримати поради та підказки для редакторів Photoshop для iPad.

  Як експортувати або видалити історію пошуку Outlook.com

Досвідчені професіонали можуть розпочати роботу з точного вибору областей зображення, створення HDR-зображень, створення композиції з шарами, відкриття зображень, роботи з хмарними документами тощо. Є безкоштовні навчальні посібники від CreativeLive та YouTube, щоб глибоко зануритися у чарівний світ дизайну.

Що може бути краще, щоб навчитися Adobe Photoshop від його творця – самої Adobe!

Навчання LinkedIn

LinkedIn Learning охоплює навчальні посібники Photoshop для ретушування, редагування зображень, додавання шарів, форм і корекції кольорів, які викладають експерти. Курси охоплюють усі рівні, такі як початковий, середній і просунутий, з різними типами, такими як курси, відео та навчальні шляхи.

Курси включають Основне навчання Photoshop, Індивідуальне навчання для початківців і Просунутий курс.

Educba

Educba пропонує безкоштовні онлайн-курси Photoshop із довічним доступом та відеоуроки, що охоплюють інструменти, проектування графічної карти, редагування фотографій тощо. Професіонали, які хочуть навчитися розробляти програми, логотипи, брошури, Photoshop, веб-дизайн тощо, можна почати з онлайн-курсу Educba.

Educba дозволяє професіоналам покращувати візуальні ефекти та покращувати їх якість для найкращого досвіду інтерфейсу користувача/UX. Безкоштовний онлайн-курс Photoshop — це самостійне навчання, яке охоплює основні функції інструменту та пропонує сертифікацію після закінчення курсу.

ФотошопКАФЕ

PhotoshopCAFE пропонує найкращі ресурси Photoshop для користувачів із підручниками, покроковими інструкціями, суперпосібниками, відео та курсами. На курсах розглядаються кілька речей, наприклад видалення відблисків від окулярів, стрижка волосся, використання світлових ефектів, використання розумних об’єктів тощо.

Навчальні посібники включають каталог Lightroom, розмиття фону, перетворення дня на ніч, зображення каналу YouTube, маски шарів тощо, щоб отримати глибокі знання Photoshop.

  Google анонсував режим анонімного перегляду Карт і додаткові засоби керування конфіденційністю

Можливості роботи для професіоналів

Є кілька причин вивчити Adobe Photoshop. Він доступний, створює дії, може легко редагувати фотографії, створювати шаблони, створювати макети веб-сайтів, створювати фотоколажі, створювати інфографіку та багато іншого. Крім того, професіонали можуть швидко розробити дизайн футболок, відновити старі фотографії та створити веб-сторінки. Однак це затребувана навичка, яка потрібна в кількох професіях, таких як:

Художник-постановник

Ці художники керують командою графічних дизайнерів, які працюють у сфері реклами, цифрового друку та друку, щоб редагувати зображення та покращувати їхню якість. Вони працюють над кількома кампаніями, гарантуючи, що дизайн відповідає вимогам.

Фоторедактор

Ця професія найкраще підходить тим, хто любить редагувати фотографії відповідно до принципів і стилю організації. Основна роль редакторів фотографій полягає в координації з керівником команди для планування та стилізації фотографій, додаючи ефекти та анімацію.

Художник-графік

Як випливає з назви, художник-графік створює цифрове мистецтво відповідно до матеріалів і вимог веб-сайту. Вони багато працюють зі стилями, шрифтами та кольором, щоб досягти бажаного результату.

Редактор відео

Відеоредактори використовують графіку, кадри, звукові ефекти та аудіо для створення відшліфованих відео. Редактори використовують Photoshop, щоб додати ефектності зображенням і поєднати їх, щоб створювати відео, співпрацюючи з клієнтами.

Графічний дизайнер

Основна роль графічного дизайнера полягає у створенні графіки та створенні відповідно до уподобань візуального стилю організацій (клієнтів). Вони редагують фотографії та створюють графіку, використовуючи кольори, шрифти, елементи тощо.

Веб-дизайнер

Як випливає з назви, веб-дизайнери працюють над створенням і плануванням веб-сторінок для клієнтів. Вони дотримуються принципів проектування, щоб забезпечити гарантовану якість веб-сайту під час коригування зображень і додавання елементів.

Мультимедійний дизайнер

Мультимедійні дизайнери сьогодні широко відомі, користувачі спілкуються один з одним за допомогою анімації та графіки. Отже, дизайнери зосереджуються переважно на графіці для створення графіки, анімації та зображень.

Дизайнер інтерфейсу користувача

Основним обов’язком дизайнера інтерфейсу користувача є створення та тестування веб-сайтів. Вони розробляють дизайни для різних пристроїв, щоб створити привабливі та інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, додаючи відео, анімацію та візуальні елементи на веб-сайт.

  Як змінити колір відвіданих посилань у пошуку Google у Firefox

Як щодо альтернатив Photoshop?

Можливо, Photoshop є улюбленим вибором дизайнерів, але не єдиним. Як зазначено нижче, кілька інструментів можуть працювати як найкраща альтернатива Photoshop.

PicMonkey

PicMonkey – це служба редагування та дизайну фотографій, до якої користувачі можуть отримати доступ із мобільної програми або веб-браузера. Інструмент може допомогти професіоналам створювати логотипи, фотографії, оголошення в соціальних мережах, обкладинки та інший цифровий дизайн. Цей інструмент для редагування фотографій містить приголомшливі шаблони для будь-якої платформи.

Люмінар

Luminar дозволяє професіоналам редагувати та ділитися зображеннями в режимах «Пейзаж», «Портрети», «Подорожі» тощо. Цей фоторедактор доступний для користувачів ПК і Mac, які чудово справляються з технологією штучного інтелекту. Він містить інструменти ШІ, які допомагають користувачам бездоганно створювати шедеври та давати бажані результати.

Colorcinch

Colorcinch надзвичайно популярний серед карикатуристів, які хочуть продемонструвати свої роботи якнайкраще. Цей інструмент дозволяє професіоналам створювати, редагувати та перетворювати свої зображення, пропонуючи повний доступ до персоналізованих інструментів. Користувачі можуть швидко анімувати або мультфільмувати фотографії (або створювати персонажів) відповідно до своїх вимог.

Pixlr

Pixlr допомагає професіоналам створювати приголомшливі дизайни та зображення. Він доступний у настільних і мобільних додатках, щоб відтворити дизайн у щось надзвичайне. Інструмент пропонує користувачам декілька шаблонів, які можна редагувати, а також інші функції, такі як додавання елементів, шрифтів і кольорів.

Висновок

Вивчити Photoshop легко, якщо знати, що, як і з чого почати. Важливо знати найкращі програми та платформи, щоб отримати знання. Однак для того, щоб освоїти платформу Photoshop, потрібні пристрасть, терпіння, практика та час. Ці навчальні посібники можуть стати для вас чудовим поштовхом до початку вашої дизайнерської кар’єри.

Після того, як ви закінчите з навчальними посібниками, ви можете створити свій блог і заробляти гроші за допомогою партнерських програм дизайну.