Виведення співпраці на новий рівень із додатком ONLYOFFICE DocSpace for Zoom

ONLYOFFICE — це комплексний набір розширених і безпечних онлайн-офісних програм. Завдяки майже 15-річній історії інновацій ONLYOFFICE зібрав понад 10 мільйонів користувачів у всьому світі. Екосистема компанії включає програми для редагування всіх типів офісних файлів і віртуальний робочий простір для співпраці.

Завдяки подібним функціям не дивно, що ONLYOFFICE вважається одним із провідних постачальників у галузі онлайн-офісних пакетів.

Завдяки відданій команді по всьому світу від Далласа до Сінгапуру ONLYOFFICE став авторитетною міжнародною компанією. І з запуском ONLYOFFICE DocSpace для Zoom віртуальна співпраця вашої команди стала набагато зручнішою.

Що таке ONLYOFFICE DocSpace?

Розроблено ONLYOFFICE та випущено в 2023 році, ONLYOFFICE DocSpace це система керування документами, розроблена для редагування та спільної роботи над документами, електронними таблицями, формами, що заповнюються, PDF-файлами та презентаціями в реальному часі. З цією послугою ви більше не будете витрачати час на пошук файлів або відстеження змін.

Ви також можете насолоджуватися набагато кращими можливостями редагування та контролювати співпрацю зі співавторами та іншими учасниками.

На платформі є віртуальні кімнати, які ви можете створювати на замовлення. Існують також спеціальні кімнати для спільної роботи та громадські кімнати, а незабаром обіцяють створити приватні кімнати з додатковими функціями безпеки, включаючи наскрізне шифрування. Ці кімнати — це місця, де ви можете завантажувати всілякі документи, від PDF-файлів до готових презентацій, щоб інші могли разом працювати над ними.

Ви можете призначати різні ролі учасникам і регулювати, скільки повноважень на редагування чи доступу до документів має кожна особа. Він також має інтегровану платформу чату з можливістю відео- та аудіодзвінків, що робить спілкування зручним і безперебійним.

Від мозкових штурмів і презентацій клієнтів до проектів спільного написання, ONLYOFFICE DocSpace є ідеальним інструментом для спільного управління командою незалежно від вашої галузі.

  Як відстежити чиюсь IP-адресу (та місце розташування) за допомогою посилання

ONLYOFFICE DocSpace для програми Zoom

З ONLYOFFICE DocSpace для програми Zoom, ви отримуєте перевагу спільної роботи над документами на платформі Zoom під час віртуальних зустрічей. Присутні можуть бути співавторами та редагувати файли в реальному часі, запрошувати інших членів команди, залишати коментарі та відстежувати всі зміни. Після сеансу Zoom усі зміни легко доступні у відповідній кімнаті DocSpace.

Якщо ви втомилися від пропущених термінів і плутанини під час презентацій клієнтів, програма DocSpace for Zoom може стати квитком до співпраці без стресів.

Інтуїтивно зрозумілий у використанні з простим процесом налаштування

Налаштування програми не може бути більш простим. Просто увійдіть у свій настільний клієнт Zoom і завантажте програму ONLYOFFICE DocSpace for Zoom з офіційного сайту Ринок додатків Zoom. Після встановлення все готово. Коли розпочнеться ваша перша зустріч, ви відразу пожнете переваги розширеної співпраці з членами команди та іншими учасниками.

Безпроблемна співпраця та керування файлами в Zoom Meetings

З додатком ONLYOFFICE DocSpace for Zoom неприємна співпраця Zoom із вашою командою залишилася в минулому. Тепер ви можете легко спільно редагувати документи, аркуші та слайди одночасно з іншими учасниками наради або, якщо потрібно, заблокувати певні абзаци чи розділи, щоб запобігти багаторазовому редагуванню в реальному часі. Також легко відстежувати всі внесені зміни та сортувати коментарі присутніх.

Все це означає, що дні очікування на редакторів, перш ніж ви зможете внести свій внесок, минули завдяки оновленням у реальному часі, які гарантують, що всі мають можливість внести свій внесок і перебувають на одній сторінці. Це технічне вдосконалення усуває зворотні електронні листи та численні перегляди. Крім того, прийняття рішень стає більш оптимізованим завдяки миттєвим обговоренням внесених змін і швидкому наданню відгуків.

Ви можете швидко відновити та переглянути будь-які зміни або повернутися назад, якщо ваша презентація порушується. Ця зручність зводиться до того, що програма зберігає всі відредаговані файли під час зустрічей Zoom у спеціальних кімнатах для спільної роботи, які доступні в будь-який час. Доступні кімнати включають громадські кімнати, куди ви можете запросити незареєстрованих користувачів; користувальницькі кімнати, де можна застосувати власні налаштування; або кімнати для спільної роботи для спільного створення документів.

  Що таке системні дані чи «інше» сховище на Mac? Як його видалити

Це посилення залученості сприяє більшій відповідальності серед членів команди та забезпечує більш динамічний та інтерактивний досвід. Усі продовжують інвестувати в проект, тому що всі голоси почуті, і прогрес відбувається задовільно швидко.

Інтегрований помічник ChatGPT AI

Якщо цього недостатньо, ви також можете скористатися вбудованим помічником AI, щоб підвищити продуктивність. Цей інтегрований інструмент штучного інтелекту на основі ChatGPT допомагає виконувати необмежену кількість завдань, наприклад сканування тексту, включно з дрібним шрифтом, і надання підсумків для вас і вашої команди.

Інші переваги помічника AI включають вилучення ключових слів, пояснення значень незрозумілих технічних термінів і переклад тексту. Останнє особливо корисно для міжнародних компаній, де англійська мова не завжди є основною мовою для учасників нарад. Переклад документів іншою мовою (або мовами) є одним із основних моментів ChatGPT.

Ці переклади мають преміальну якість, природні фрази та плавність сприяють значно меншій кількості втрачених у перекладі моментів і кращій гармонії між мультикультурними командами.

Крім того, ви можете зробити ваші файли зручнішими для очей за допомогою створення зображень AI. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати область тексту, для якої ви хочете створити зображення, і дозволити штучному інтелекту зробити все інше. Результати не завжди ідеальні, але швидкість, з якою вони обробляються, означає, що ви не будете витрачати багато часу на створення ще кількох, доки не знайдете задовільне зображення.

Скільки коштує програма ONLYOFFICE DocSpace for Zoom?

Хмарна платформа ONLYOFFICE DocSpace Startup Cloud має a безкоштовна пропозиція з обмеженим часома нещодавно випущена програма для Zoom також доступна безкоштовний. Крім того, якщо ви зареєструєтесь до 1 серпня 2024 року, ви зможете отримати щедру пропозицію зі 100 адміністраторами, 100 кімнатами та 100 ГБ дискового простору. Ця цікава пропозиція набуває чинності з моменту реєстрації та діє протягом наступних шести місяців.

  Видаліть зворотний відлік наступного епізоду Netflix і підказку про перегляд [Chrome]

Однак вам може знадобитися доступ до більшої пам’яті або додати необмежену кількість адміністраторів і досвідчених користувачів із розширеними правами. У цьому випадку DocSpace Business Cloud доступна за прийнятну щомісячну підписку для кожного адміністратора. Він ідеально підходить для великих команд або підприємств, і ви завжди можете додати більше постійних користувачів безкоштовно.

Крім того, найкраща передплата Enterprise On-Premises є чудовою ідеєю для великих корпоративних команд. Він надає все та більше за одноразову довічну плату за сервер.

ONLYOFFICE DocSpace для Zoom переосмислює віртуальні зустрічі

The ONLYOFFICE для Zoom додаток є знаменним моментом в історії спільних віртуальних зустрічей. Його легко встановити та легко освоїти, а бездоганна інтеграція Zoom робить його найкращим вибором для спільної роботи над документами. Це також підвищує продуктивність і плавність зустрічей, одночасно зменшуючи втрату часу та плутанину серед учасників, які співпрацюють.

Завдяки різноманітним функціям, зокрема співавторству, вбудованому чату, створеним на замовлення кімнатам, налаштуванню повноважень, відстеженню редагування та багато іншого, ви зможете проводити сеанси мозкового штурму найвищої якості, віртуальні зустрічі, онлайн-класи чи презентації.

ONLYOFFICE додає ще один рівень бездоганної продуктивності завдяки включенню вбудованого ШІ від ChatGPT. Він пропонує життєво важливу допомогу в таких завданнях, як підсумовування, переклад і створення зображень, і все це він може виконати за лічені секунди.

Крім того, завдяки різноманітним ціновим планам і щедрим безкоштовним пропозиціям, ONLYOFFICE DocSpace доступний для команд різного розміру та бюджету. Це цінний інструмент для сучасного бізнесу або тих, хто шукає ефективне рішення для спільної чи віддаленої роботи.

Завдяки повсюдному поширенню Zoom-конференцій, поєднання потужності ефективного керування документами та безпроблемної співпраці забезпечує підвищену та навіть приємну продуктивність, що, зрештою, має велике значення для досягнення успіху в сучасному динамічному робочому середовищі.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників