techukraine.net techukraine.net Вибір правильної платформи для ведення блогів: Medium проти Blogger

Вибір правильної платформи для ведення блогів: Medium проти Blogger

Categories:

У сучасному цифровому світі ведення блогів є одним із найкращих засобів для людей і компаній, які можуть ділитися своїми думками, ідеями та досвідом із великою аудиторією. Зважаючи на те, що багато платформ пропонують таку можливість, вибрати найкращу, яка відповідає вашим потребам і цілям, є майже важким завданням.

Дві найбільші платформи для ведення блогів — Medium і Blogger, і вони пропонують кілька функцій і переваг, які відповідають різним потребам і вподобанням.

З цією метою ми виділимо ключові функції Medium і Blogger. Порівнюючи їхні основні функції, ми допоможемо вам вирішити, яка платформа найкраще підходить для ваших зусиль у веденні блогів.

Основні характеристики середовища

Medium, заснована в 2012 році, є безкоштовною платформою для ведення блогів, яка допомагає письменникам-аматорам і професійним письменникам публікувати свої роботи та заробляти гроші. Він підтримує короткі та довгі форми написання та став домом для письменників із різних галузей, зокрема спорту, технологій, освіти та журналістики.

Ось деякі з найкращих функцій, які ставлять Medium серед найкращих безкоштовних платформ для блогів:

1. Інтерфейс користувача

Перше, на що хтось звертає увагу в Medium, це його елегантний і зручний інтерфейс користувача. Цей простий дизайн пропонує добре організований макет тексту, який дозволяє вам зосередитися на своєму вмісті, не відволікаючись.

Текстовий редактор надає такі базові параметри форматування, як жирний шрифт, курсив, маркери та заголовки. Ви також можете вставляти відео, зображення та гіперпосилання у свій блог. Крім того, Medium дозволяє налаштувати заголовок за допомогою спеціальних кольорів і опції використання логотипу замість звичайного тексту.

Ці параметри форматування дозволяють представити ваш унікальний вміст у спосіб, який дозволить виділитися з-поміж інших творців.

Основна турбота для будь-кого, хто починає вести блог, – це нарощування аудиторії. У зв’язку з цим Medium дозволяє вам використовувати вбудований трафік понад 100 мільйонів користувачів і відвідувачів сайту. Отже, ви можете спілкуватися з однодумцями та залучати широке коло читачів.

Крім того, ця платформа заохочує взаємодію та взаємодію між авторами та читачами, дозволяючи їм аплодувати та коментувати дописи. Ці дії допомагають вам налагодити стосунки з аудиторією, створюючи спільноту людей, які справді зацікавлені у вашому вмісті.

  6 рішень веб-доступності для відповідності вимогам ADA та WCAG

Більше того, ви можете ділитися посиланнями на свій блог, що дозволяє використовувати соціальні мережі для збільшення кількості підписників на Medium.

3. Підібраний вміст

Підібраний вміст на Medium гарантує, що користувачі мають постійний доступ до першокласних статей на основі різних параметрів, таких як історія читання, мережа підписників або рекомендації редакційної групи Medium.

Ця команда ретельно відбирає та просуває високоякісні статті, щоб підвищити їхню видимість і збільшити їхні шанси охопити ширшу аудиторію. Однак ці вироби зазвичай мають бездоганні стандарти, тому конкуренція досить висока.

Якщо вашу статтю вибрано, вона обов’язково з’явиться під відповідними тематичними категоріями та залучить більше читачів.

4. Аналітика та статистика

Важливою частиною ведення блогу є моніторинг ефективності та залученості ваших публікацій. Ось чому Medium пропонує детальну інформацію про те, скільки переглядів і читань отримують ваші статті. Інша аналітична інформація включає демографічні показники залучення та джерела трафіку.

З цією інформацією, яка всебічно організована на інформаційній панелі аналітики, ви можете оцінити вплив свого вмісту на читачів. Ці показники є цінними для прийняття обґрунтованих рішень щодо того, як структурувати свій текст відповідно до вашої аудиторії та отримати більшу аудиторію.

5. Монетизація

Функція монетизації Medium є унікальною ознакою, яка відрізняє її від інших платформ для ведення блогів. Він використовує партнерську програму, яка допомагає авторам заробляти гроші на основі зацікавленості їхніх публікацій від передплатників Medium.

На відміну від інших платформ, заробіток не залежить від реклами чи афілійованого маркетингу. Натомість гроші, які ви можете заробити, залежать від кількості читань, плескань і коментарів, які отримують ваші публікації.

Такий підхід до монетизації заохочує авторів створювати та публікувати високоякісні статті, а також створювати та підтримувати базу підписників.

Основні функції Blogger

Blogger було створено в 1999 році компанією Pyra Labs, а потім придбано компанією Google у 2003 році. Це безкоштовна та універсальна платформа для ведення блогів із кількома функціями, які дають їй перевагу над більшістю платформ. Від зручного інтерфейсу до гнучкого дизайну ця програма є безцінним інструментом для всіх блогерів, професіоналів і аматорів.

З цією метою ось деякі функції, які виділяють платформу серед своїх аналогів:

1. Параметри налаштування

Однією з ключових особливостей Blogger є те, що він дає своїм користувачам гнучкість вибору з широкого діапазону настроюваних шаблонів і тем. За допомогою цих інструментів ви можете виділяти свій блог серед інших, ідеально поєднуючи його з вашим брендом.

  Як використовувати онлайн-сертифікат GameStop Reward

Blogger також дозволяє змінювати шрифти, кольори та макети відповідно до бажаної естетики. Завдяки цим параметрам налаштування ви можете відобразити голос і імідж свого бренду, використовуючи правильні кольори, образи та стиль.

2. Інтеграція з Google Services

Як і будь-яка інша програма Google, Blogger легко інтегрується з такими службами Google, як Analytics, AdSense і Drive. Завдяки цьому Blogger гарантує першокласну функціональність, простоту використання та зручність.

Кожна служба відіграє унікальну роль в успішному веденні блогу. Наприклад, Google Analytics пропонує важливу інформацію про продуктивність блогу, зосереджуючись на джерелах трафіку, залученні користувачів і популярності ваших публікацій.

Більше того, ви можете використовувати Google AdSense, щоб розміщувати цільову рекламу для свого сайту та монетизувати вміст за допомогою кліків і показів. Нарешті, Google Search Console допомагає оптимізувати видимість вашого блогу в результатах пошуку.

3. Інтеграція з соціальними медіа

Усі знають про важливість соціальних медіа для просування та поширення контенту. Ось чому Blogger забезпечує інтеграцію з такими популярними платформами соціальних мереж, як Twitter, Facebook і Instagram.

Таким чином, ви можете легко підключити свої облікові записи в соціальних мережах і налаштувати їх для автоматичного обміну повідомленнями в блозі з вашими підписниками. Таким чином ви можете охопити ширшу аудиторію, залучити трафік на свій сайт і підвищити зацікавленість публікацією.

4. Пошукова оптимізація (SEO)

У світі створення контенту опанування пошукової оптимізації є життєво важливим для максимальної видимості блогу та зростання аудиторії. Налаштовуючи мета-теги, структуру URL-адрес і заголовки сторінок, Blogger допомагає зробити ваш вміст більш зручним для пошукових систем.

Крім того, Blogger створює XML-карти сайту, що полегшує пошуковим системам сканування та індексування сторінок вашого блогу.

5. Монетизація

Blogger дозволяє монетизувати ваш веб-сайт і вміст завдяки інтеграції з Google AdSense. Налаштувавши свій блог, ви можете подати заявку на обліковий запис AdSense, який після схвалення показуватиме певні оголошення у вашому блозі.

Ці оголошення створено таким чином, щоб узгоджуватись із вмістом вашого блогу та відповідати інтересам ваших читачів. Як наслідок, ви заробляєте гроші на основі кількості кліків і показів цих оголошень.

  Виправити помилку, що сталася під час завантаження версії цієї фотографії вищої якості на iPhone

Ви також можете заробити більше грошей за допомогою спонсорованого вмісту та партнерства з іншими блогами та веб-сайтами. Крім того, Blogger дозволяє вам продавати продукти та послуги у своєму блозі та приймати платежі за допомогою програм сторонніх розробників, таких як PayPal.

Блогер проти медіа: наш вердикт

Blogger і Medium — це фантастичні, безкоштовні платформи для ведення блогів з унікальними функціями, які задовольняють різні потреби. Ці потреби залежать від особистих уподобань і очікувань, які ви маєте щодо свого блогу.

Однією з головних особливостей, яка дає Blogger перевагу над Medium, є широкі можливості налаштування. Medium використовує мінімалістичний інтерфейс, який підтримує одноманітність і гарантує, що ваші читачі зосереджуються на вмісті, а Blogger дає вам повний контроль над тим, як має виглядати ваш блог.

З іншого боку, ви можете зробити ставку на існуючу спільноту читачів і письменників за допомогою Medium. Ця процвітаюча спільнота дає Medium значну перевагу, оскільки ви можете переглядати профілі моделей та їхній вміст і навчитися структурувати свій, щоб отримати більше підписників і охопити. Адже збільшення аудиторії гарантує збільшення вашого заробітку.

Однак ви несете повну відповідальність за формування аудиторії в Blogger і повинні покладатися на кілька маркетингових і рекламних стратегій.

Пам’ятаючи про ці фактори, якщо ви письменник-початківець і зосереджений на вдосконаленні стилю та тону свого вмісту, Medium стане переконливим вибором. Однак, якщо розширені можливості налаштування та інтеграції є вашою швидкістю, Blogger має бути прямо у вас на шляху.

Зробіть правильний вибір для свого блогу

Незалежно від того, для пристрасті чи для бізнесу, ведення блогу є невід’ємною частиною екосистеми контенту, яка залишилася. І, маючи таку кількість платформ на вибір, немає універсального рішення для всіх. Отже, важливо враховувати такі необхідні фактори, як зручність користувача, оптимізація пошукових систем, монетизація та параметри налаштування.

Зрештою, платформа з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом спрощує процес створення та публікації контенту, дозволяючи вам зосередитися на тому, що справді має значення — на вашому контенті. Крім того, ви завжди можете спробувати інші платформи, наприклад WordPress, якщо вам потрібні додаткові можливості.