techukraine.net techukraine.net Вибір найкращої системи тестування [2023]

Вибір найкращої системи тестування [2023]

Categories:

Під час створення програм тестування є вирішальним етапом у циклі розробки програмного забезпечення. Тестування дозволяє розробникам визначити, наскільки програмне забезпечення відповідає вимогам, виявити та усунути помилки чи вразливості програмного забезпечення, а також загалом покращити та переконатися в якості програмного забезпечення.

Без належного тестування ви, ймовірно, випустите програмне забезпечення низької якості, яке не відповідає всім вимогам користувача та містить помилки та вразливості, якими можуть скористатися зловмисники.

Незважаючи на те, що тестування програмного забезпечення є важливим, його непросто зробити. Тестування програмного забезпечення, особливо веб-додатків, може бути складним, дорогим, трудомістким і болісним процесом, якщо ви збираєтеся виконувати його вручну.

Під час тестування веб-програми вам потрібно змоделювати те, що будуть робити призначені користувачі. Тому вам потрібно виконувати всі можливі дії, які можуть виконувати користувачі, від створення облікових записів, входу до системи та взаємодії з різними елементами веб-додатку.

Якщо це робити вручну, це може бути нудним, трудомістким і дуже неефективним, оскільки можна пропустити помилки або тести не виконати всебічно. Саме для цього потрібні такі інструменти, як Playwright і Cypress, які автоматизують процес тестування веб-додатків у сучасних веб-переглядачах.

Драматург

Драматург це кросбраузерна платформа з відкритим кодом для автоматизації та наскрізного тестування веб-додатків. Автоматизація означає використання програмного забезпечення для автоматизації типових веб-дій, таких як створення облікових записів, вхід, заповнення форм і натискання кнопок. Автоматизація дозволяє програмному забезпеченню працювати з вашою програмою так само, як і людина

Наскрізне тестування — це ретельна та комплексна стратегія тестування, яка оцінює та перевіряє повний потік програми від початку до кінця.

Playwright розроблено та підтримується корпорацією Майкрософт і дозволяє автоматизувати та тестувати веб-переглядачі Chromium, Firefox і WebKit за допомогою єдиного API.

Chromium — це база коду з відкритим кодом і безкоштовний браузер, який використовується для створення інших браузерів. Браузери, такі як Chrome, Microsoft Edge, Opera та Samsung Internet, засновані на коді Chromium. З іншого боку, WebKit — це двигун браузера, який використовується веб-браузером Safari. Playwright дозволяє тестувати та автоматизувати всі ці різні браузери за допомогою єдиного API.

Playwright дозволяє тестувати сценарії, які охоплюють кілька джерел, вкладок і користувачів. Це також дозволяє створювати сценарії з різними контекстами для різних користувачів і запускати їх на вашому сервері. Playwright також має функції, які допомагають уникнути нестабільних тестів; тобто тести дають невдалі та успішні результати без будь-яких змін у тесті чи коді.

Найкраще те, що Playwright постачається з потужними інструментами, такими як Trace Viewer, який фіксує таку інформацію, як знімки DOM і скрінкасти виконання тесту, що дозволяє вам досліджувати помилку тесту.

Він також поставляється з Codegen, який дозволяє створювати тести, просто записуючи ваші дії, і Playwright Inspector, який дозволяє додатково перевіряти виконання тестів.

Кипарис

Кипарис це інструмент із відкритим вихідним кодом, який не залежить від стеку технологій для надійного тестування всього, що працює у веб-браузері. Cypress дозволяє налаштовувати, писати, запускати та налагоджувати ваші тести.

Крім того, він дозволяє писати всі типи тестів, включаючи наскрізні тести, модульні тести, інтеграційні тести та компонентні тести. Незалежно від того, які мови програмування ви використовували для написання свого веб-додатку, якщо він може працювати у браузері, Cypress точно може його перевірити.

  Як увімкнути або вимкнути переклад у Chrome

Cypress дозволяє вам подорожувати в часі своїми тестами, оскільки він робить знімки ваших тестів під час їх виконання. Це дозволяє побачити, що сталося на кожному кроці. Крім того, Cypress автоматично робить скріншоти помилок і відео всіх наборів тестів під час запуску з інтерфейсу загальної лінії.

Cypress також дозволяє вам перевіряти та контролювати відповіді сервера та поведінку функцій, а також дозволяє контролювати та блокувати мережевий трафік під час виконання тестів. Крім того, Cypress надає узгоджені результати тестування та полегшує налагодження вашої програми, оскільки створює зрозумілі помилки та трасує стек.

Деякі з переваг використання інструментів веб-тестування та автоматизації, таких як Playwright і Cypress, включають:

Комплексне покриття тестів

Такі інструменти, як Playwright і Cypress, дозволяють виконувати дуже комплексні тести ваших веб-додатків. Використовуючи інструменти автоматизованого тестування, ви можете запускати велику кількість тестів своєї програми в різних сценаріях, контекстах, конфігураціях, браузерах і умовах.

На відміну від ручних тестів, керованих людиною, які часто мають дуже низьке охоплення тестуванням, засоби автоматизації та тестування призводять до набагато більшого охоплення тестуванням програм. Крім того, вони дозволяють запускати різні тести вашої програми. Це, у свою чергу, призводить до кращих перевірених веб-програм вищої якості.

Простіше тестування веб-додатків

Ключова перевага інструментів веб-тестування та автоматизації полягає в тому, що вони роблять тестування простішим і приємнішим. Тестування вручну дуже складне, особливо якщо ви маєте ретельно протестувати свою програму в різних браузерах і в різних умовах. Використовуючи такі інструменти, як Playwright і Cypress, ви можете значно спростити процес тестування веб-додатку

Раннє виявлення помилок

Інструменти автоматизації дійсно добре виявляють помилки у веб-додатках. Інструменти тестування можуть виявляти баги та помилки, які розробники можуть пропустити. Крім того, вони спрощують процес налагодження, генеруючи зрозумілі трасування стека та повідомлення про помилки, а також роблячи знімки того, де виникають помилки у веб-програмі.

Швидше та точніше тестування

Щоб належним чином перевірити ваші програми, ви повинні виконати всі дії, які можуть виконувати призначені користувачі програми, а потім відтворити їх у різних веб-переглядачах. Це може зайняти дуже багато часу, якщо робити це вручну. Однак, використовуючи такі інструменти, як Playwright або Cypress, ви можете зробити тестування своїх програм набагато швидшим і точнішим, таким чином скоротивши час, необхідний для розгортання ваших програм.

Кращі звіти про тестування та аналітика

Інструменти автоматизованого тестування створюють докладні звіти про тести. Це дозволяє групам розробників і тестувальників легко відстежувати процес тестування, бачити, як працює програма в різних сценаріях, визначати закономірності та отримувати звіти, які підтримують процеси прийняття рішень. Такі звіти та аналітику також можна використовувати для визначення областей програми, які потрібно вдосконалити.

Як працюють драматург і кипарис

Будучи платформами веб-тестування та автоматизації, Playwright і Cypress імітують взаємодію користувача з веб-програмами, щоб переконатися, що програми поводяться належним чином, відображають правильну інформацію та відповідають вимогам користувачів.

  9 додатків для iPad, сумісних із Apple Pencil [2023]

Для цього розробники та тестувальники використовують інструмент для написання сценаріїв, які імітують взаємодію користувача з веб-додатком, таким чином автоматизуючи дії, які можуть виконувати користувачі. Наприклад, ви можете написати сценарії, які повідомлятимуть, що ви можете відкривати браузери, переходити до певних URL-адрес, входити в програми, заповнювати форми, натискати кнопки та виконувати різні дії, доступні у веб-програмі.

Сценарії, які ви пишете, визначають, який тип тестування ви будете запускати у своїй програмі. Такі інструменти, як Cypress, дозволяють запускати різноманітні тести, такі як наскрізні тести, модульні тести, компонентні тести та інтеграційні тести.

Нижче наведено зразок тестового сценарію Cypress:

describe('Example Test Suite', () => {
 it('Should visit example.com and interact with the page', () => {
  cy.visit('https://example.com');

  // Interact with elements on the page
  cy.get('input[type="text"]').type('Hello World!');
  cy.get('button[type="submit"]').click();

  // Verify behaviour is as expected
  cy.title().should('eq', 'Example Domain');
 });
});

Зразок тестового сценарію Playwright наведено нижче;

const { chromium } = require('playwright');

(async () => {
 // Open the chromium browser
 const browser = await chromium.launch();

 // Create a page
 const page = await browser.newPage();

 // Open and access a URL
 await page.goto('https://example.com');

 // Work with elements on the page
 await page.fill('input[type="text"]', 'Hello World!');
 await page.click('button[type="submit"]');

 // Confirm if behaviours is as expected
 const title = await page.title();
 expect(title).toBe('Example Domain');

 // Close the browser
 await browser.close();
})();

Для взаємодії з елементами у веб-додатку інструменти тестування надають селектори, які дозволяють описувати, як знайти певні елементи, такі як кнопки, посилання та поля введення у веб-додатку.

Коли ви зможете визначити елементи, інструменти тестування нададуть інструменти, які дозволять вам зробити твердження та визначити, чи різні компоненти вашої веб-програми поводяться належним чином.

Playwright і Cypress також мають можливість записувати та робити знімки ваших тестів. Це дозволяє вам подорожувати в часі назад і бачити, що саме сталося на кожному етапі випробувань.

Нарешті, інструменти тестування та автоматизації надають докладні результати тестування, журнали та звіти, які допомагають у виявленні проблем у тестованих програмах, налагодженні та відстеженні тестового покриття.

Драматург проти кипариса

Playwright і Cypress є дуже потужними інструментами автоматизації тестування. Однак вони дещо відрізняються за функціями, які пропонують. Ось порівняння функцій кожного з цих інструментів:

FeatureCypressPlaywrightTest LanguageJavaScript є основною мовою для написання тестів. Може тестувати програми, написані з використанням будь-якої мови чи фреймворку, за умови, що програма може працювати у браузері. Підтримує написання тестів за допомогою TypeScript, JavaScript, Python, .NET і Java. Підтримка браузера. Підтримує тестування лише у браузерах сімейства Firefox і Chrome. Підтримує тестування у Firefox, chrome- сімейні браузери та веб-переглядачі на основі WebKit Підтримка кількох вкладок Ніколи не підтримує тестування на кількох вкладках браузера Дозволяє запускати тестові сценарії, які охоплюють кілька вкладок браузера Підтримка кількох браузерів Не дозволяє тестувати в кількох браузерах одночасно Дозволяє запускати тести в кількох браузерах одночасно Кросплатформне тестуванняCypress може встановлювати та використовувати для тестування на Mac, Linux і WindowsМожна встановлювати та використовувати для тестування на Windows, Linux і macOS, локально або на CI, без голови чи голови. Скріншоти та відео Дозволяє робити знімки екрана та відео під час виконання тестів Дозволяє робити знімки екрана і відео під час запуску testsNetwork Stubbing & Mocking. Підтримує як мережеве заглушення, так і мережеве моделювання. Підтримує як мережеве заглушення, так і мережеве знущання. Асинхронне тестування. Автоматично очікує на команди та твердження, перш ніж перейти. Вимагає явної обробки асинхронних операцій за допомогою async/await. Паралельне тестування. Можна виконувати записані тести паралельно на кількох машинах. Виконувати паралельні тести на одній машині не рекомендується. Запускає тест паралельно, запускаючи кілька робочих процесів одночасно для кожного доступного ядра ЦП.

  8 найкращих платформ для прийняття рішень для бізнесу [2023]

Випадки використання Playwright і Cypress

Оскільки тестування є невід’ємним компонентом будь-якого циклу розробки програмного забезпечення, багато компаній використовують Cypress і Playwright.

Наприклад, DHL, логістичній компанії, потрібен був спосіб пришвидшити розгортання своїх програмних рішень без шкоди для якості їхніх рішень. Щоб досягти цього, вони використовували Cypress, що дозволило їм збільшити виконання тестів і охоплення, покращити культуру зовнішнього тестування, а також досягти на 65 відсотків швидшого часу виконання тестів.

Spotahome, служба онлайн-бронювання житла в Європі, також використовує Cypress у своєму тестуванні. Це дозволило їм перевірити понад 160 сценаріїв, зуміти зробити 250 розгортань щотижня, запустити понад 130 тестів на тиждень і використати розпаралелювання, щоб заощадити 70 відсотків часу, витраченого на тестування.

Гетсбі, генератор сайтів із відкритим вихідним кодом для створення веб-сайтів і програм, зміг прийняти більше внесків із відкритим кодом завдяки використанню Cypress для тестування. Використовуючи Cypress, Gatsby надає більше функцій раніше та частіше, зменшуючи сукупний вік відкритих PR на 54 відсотки та підвищуючи довіру та надійність.

Playwright також є фаворитом серед компаній, стартапів і проектів з відкритим кодом. Такі програми, як Visual Studio Code, Bing, Outlook і Disney Hotstars, використовують Playwright для тестування своїх програм, щоб гарантувати випуск якісних програм.

Усі проекти з відкритим кодом, такі як Material UI, веб-компоненти Adobe Spectrum, Lion і React Navigation, використовують Playwright для веб-тестування та автоматизації.

Висновок

Тестування є важливим кроком у розробці програмного забезпечення, і його ніколи не слід ігнорувати, якщо потрібно випустити якісне програмне забезпечення, яке відповідає вимогам користувачів. Як свідчать виділені випадки використання, тестування має багато переваг для загальної продуктивності компанії чи програмного забезпечення.

З точки зору вибору інструментів тестування, Cypress і Playwright є дуже надійними та надійними інструментами веб-тестування та автоматизації.

Якщо вам потрібен інструмент, який дозволить вам легко запускати тести паралельно на кількох вкладках, писати тести різними мовами програмування, запускати тести в усіх популярних браузерах і отримувати доступ до розширених функцій, Playwright — це інструмент, який вам підходить.

Якщо ваше тестування більше зосереджено на тестуванні інтерфейсу, особливо тих, які розроблені з використанням фреймворків JavaScript, таких як Angular, Vue і React, Cypress має стати вашим інструментом.

Він також має бути вашим інструментом тестування, якщо вам потрібна дуже висока продуктивність, розробка на основі тестування, локальна розробка та налагодження, а також потрібен надійний інструмент, який добре працює з малими та середніми проектами.