techukraine.net techukraine.net Вибір найкращого продавця програмного забезпечення Amazon

Вибір найкращого продавця програмного забезпечення Amazon

Categories:

Вам цікаво, який із Helium 10 і Jungle Scout буде найкращим інструментом для дослідження продукту, дослідження ключових слів, оптимізації списку та аналітики? Дочитайте до кінця, щоб отримати пряму відповідь!

Серед динамічної екосистеми продажів Amazon вибір оптимального програмного забезпечення для продавців Amazon допоможе вам досягти максимальних досягнень як продавця на цій платформі електронної комерції.

І ось гелій 10 і Скаут джунглів— два титани індустрії в переконливому змаганні за розширення можливостей піонерів електронної комерції. У рамках цього всеохоплюючого порівняння я ретельно досліджу переваги, недоліки та відмінні риси кожної платформи.

Незалежно від того, чи ви підприємець-початківець, який розпочинає експедицію продажів на Amazon, чи досвідчений торговець, який займається переробкою, ви прийшли в потрібне місце! Приєднуйтесь до мене в прямому порівнянні Helium 10 і Jungle Scout і знайдіть, який з них ідеально підходить для вашого бізнесу електронної комерції.

Що таке гелій 10?

Helium 10 — це веб-програма для продавців Amazon FBA. Якщо програми Amazon Seller Central недостатньо для розширення вашої онлайн-присутності в екосистемі Amazon, вам потрібен розширений інструмент допомоги продавцям. Це гелій 10.

Ви можете назвати це колекцією з понад 30 інструментів Amazon Seller під однією парасолькою. Отже, ви можете отримати будь-яку інформацію, пов’язану з вашим бізнесом електронної комерції на Amazon. Це ще не все; ви також можете використовувати його для прогнозування попиту на продукти, оптимізації списку продуктів, дослідження ключових слів для описів продуктів Amazon тощо.

Читайте також: Helium 10: комплексне рішення для зростання бізнесу для продавців Amazon

Де і коли використовувати гелій 10?

До появи передового програмного забезпечення Amazon FBA Seller продавці просто вгадували продукти, які вони хочуть продати. Дехто покладався б на свій досвід у нішевих продуктах. Наприклад, якщо у них є звичайний магазин електроніки, вони продаватимуть те саме на Amazon.

Але Helium 10 дає вам змогу продавати будь-що на Amazon за умови, що ви запланували інвестиції та бажаєте розширити свій бізнес. Це дає вам змогу вирішити використовувати дані з платформи Amazon і спрогнозувати, які продукти принесуть найбільший дохід.

Він дає вам чіткі цифри щодо того, як часто здійснюється пошук за ключовими словами, продукти, які часто продаються тощо. Крім того, якщо вам потрібні інструменти для виправлення сторінок ваших продуктів і навіть створення оголошень Amazon і автоматичний запит на відгуки, ви скористаєтеся Helium 10.

Важливість гелію 10 як інструменту дослідження продукту

 • Ви можете на основі даних вибирати, які продукти продавати, на основі даних про попит, тенденції продажів і конкуренцію.
 • Інструмент надає дані про обсяги пошуку продуктів за ключовими словами, що дає змогу вибрати ефективні назви продуктів для оптимізації списків продуктів.
 • Helium 10 також допомагає вам визначити тенденції ніш продукту, дозволяючи вам отримати вигоду з поточних переваг ринку.
 • Це дозволяє вам аналізувати продукцію конкурентів, стратегії ціноутворення та показники продажів, щоб удосконалити власні стратегії продажів.
 • Helium 10 допомагає у плануванні ефективних стратегій запуску продукту шляхом визначення оптимальних ключових слів і тенденцій.
 • Коли ви розширюєте свої пропозиції продуктів, Helium 10 допомагає визначати додаткові продукти та можливості для зростання.
  Як додати музику до своєї публікації Tik Tok

Далі ознайомтеся з перевагами гелію 10.

Переваги гелію 10

Основною перевагою Helium 10 є точність даних. Згідно з власними заявами, інструмент може передбачити 38,2% продажів продукту. Інші основні переваги:

 • Один інструмент для облікових записів продажу Amazon і Walmart.
 • Немає необхідності в хостингу та локальному налаштуванні, оскільки це онлайн-додаток.
 • Market Tracker 360 для підвищення ефективності PPC.
 • Перегляд на інформаційній панелі всього у вашому бізнесі продажів Amazon і Walmart.

Ми обговоримо Jungle Scout, його важливість, переваги тощо.

Що таке Jungle Scout?

Скаут джунглів – це популярне програмне забезпечення Amazon Seller для різних підприємців, від тих, хто починає продаж, до глобальних роздрібних продавців і брендів. Він також поставляється з керованими робочими процесами, які допоможуть вам досягти таких бізнес-цілей:

 • Запуск нового продукту на Amazon.
 • Перепрофілюйте дані свого облікового запису Amazon Seller для прийняття бізнес-рішень.
 • Оптимізуйте всі сторінки зі списком продуктів.
 • Отримайте більше відгуків від покупців.
 • Оптимізуйте загальний бізнес Amazon Seller.

Читайте також: Чи є JungleScout найкращим рекламним рішенням Amazon?

Де і коли використовувати Jungle Scout?

Ви повинні використовувати Jungle Scout на Amazon, якщо ви зареєстрований продавець Amazon або підписаний продавець Amazon FBA.

Коли ви дізнаєтеся, що ваш бізнес електронної комерції відстає від ваших конкурентів, ви здогадуєтеся, що вони додатково роблять. Не секрет, що більшість успішних продавців Amazon ніколи не повністю покладаються на інструмент Amazon Seller Central для керування продуктами, оглядами, запасами, продажами тощо. Вони використовують розширене програмне забезпечення Amazon Seller, наприклад Jungle Scout.

Крім того, продавці Amazon більше не використовують розрізнені онлайн-інструменти для дослідження продукту, дослідження ключових слів, оптимізації списку продуктів тощо. Вони використовують центральну веб-програму, яка піклується про все.

Отже, якщо ви також бажаєте стати високоцінним продавцем Amazon, ви можете почати досліджувати Jungle Scout.

Важливість Jungle Scout як інструменту дослідження продуктів

База даних продуктів Jungle Scout містить 475 мільйонів продуктів, синхронізованих із торгової площадки Amazon. Крім того, інструмент часто оновлює базу даних для додавання нових продуктів. Ви можете використовувати цю базу даних, щоб зробити наступне:

 • Створюйте ідеї щодо продажу нових продуктів.
 • Відкрийте для себе товари для продажу на Amazon, які відповідають вашим критеріям пошуку.
 • Сортуйте та фільтруйте продукти за приблизними продажами, категоріями, доходом, рейтингом продажів тощо.
 • Знайдіть списки продуктів, які не є ефективними.
 • Відстежуйте витрати з комісії за послуги продавця Amazon.

Далі ознайомтеся з перевагами Jungle Scout.

Переваги Jungle Scout

Згідно з нещодавнім дослідженням Jungle Scout, точність їхніх даних становить 84,1%, що є найкращим на ринку програмного забезпечення Amazon Seller. Таким чином, ви отримуєте точні дані про товари, ключові слова тощо, яким можна довіряти. Перегляньте нижче інші переваги цього інструменту:

 • Jungle Scout дуже доступний порівняно з іншими подібними інструментами.
 • Він також має найнижчу похибку.
 • Він має різні плани передплати для нових, досвідчених і глобальних продавців бренду Amazon.
 • Це веб-додаток, тому не потрібно налаштовувати чи розміщувати.
 • Ви можете почати, ознайомившись із кількома навчальними ресурсами, які безкоштовно надає Jungle Scout.

Тепер ми порівняємо Helium 10 Vs. Скаут джунглів. Отже, давайте заглибитися.

Гелій 10 проти Jungle Scout: особливості

Чорна скринька Helium 10 Vs. База даних продуктів Jungle Scout

Чорна скринька Helium 10 — це універсальний інструмент і база даних Amazon для дослідження продуктів. Він містить інформацію про продуктивність, ціни, ASIN та іншу інформацію про понад 2 мільярди продуктів, які продаються на Amazon.

  10 найкращих інструментів аналізу продажів для бізнесу у 2023 році

Black Box також оснащено додатковими інструментами дослідження продукту як додаткові вкладки, а це вкладка «Ключові слова», вкладка «Конкуренти», вкладка «Ніша», вкладка «Фільтрування» тощо.

Навпаки, Jungle Scout пропонує інструменти Product Database для дослідження продуктів. Це дозволяє створювати такі комбінації інформації про продукт, як-от високий попит і низька конкуренція, високий попит і поганий маркетинг, хороший попит і продукти низької якості тощо, щоб ви могли створити виграшну ідею продукту.

Він також містить такі функції, як збереження попередніх налаштувань фільтрів, експорт результатів у CSV, рейтинг продуктів, пошук на глобальних ринках тощо.

Розширення Chrome для перевірки продукту

І Helium 10, і Jungle Scout пропонують безкоштовні розширення для веб-браузера для збору даних перевірки продукту. До них належать середній дохід, середній рейтинг бестселерів, місячні продажі, кількість продавців тощо.

Розширення Jungle Scout не може повідомити вам, чи містять дані про продажі продукту такі варіанти, як розміри, колір, об’єм, місткість тощо. Дивно, але Helium 10 може повідомити вам про це у своєму розширенні перевірки продукту.

База даних постачальника

Розширення для браузера Helium 10 пропонує прямі посилання на Alibaba, постачальників-гіганта в Інтернеті. Отже, якщо вам подобається ідея продукту в розширенні, ви можете миттєво побачити, які постачальники доступні за якою ціною на Alibaba.

Навпаки, Jungle Scout постачається зі спеціальною базою даних постачальників. Для базових абонентів доступ до цієї бази даних обмежений 3 пошуками на день. Тут ви можете шукати постачальників за назвою, брендом, продуктами, ASIN тощо.

Категорійні тенденції Jungle Scout дозволяють вам досліджувати, яка категорія продуктів підходить для продукту, який ви виставляєте на Amazon. Категорія товару відіграє важливу роль у видимості ваших продуктів.

Helium 10 не має спеціального інструменту пошуку категорій продуктів. Ви можете використовувати Trendster у базі даних Black Box.

Технічна підтримка

Як Helium 10, так і Jungle Scout оснащені експертними командами технічної підтримки. Однак ресурси підтримки та контактні дані Helium 10 розкидані. Вам потрібно відвідати сторінку «Зв’язатися з нами», щоб надіслати форму запиту, і відвідати базу знань, щоб знайти статті підтримки.

Jungle Scout має спеціальний довідковий центр. Ви можете отримати доступ до інструкцій із налаштування, поширених запитань, усунення несправностей і форми подання запиту на одному порталі. Крім того, команда підтримки клієнтів доступна цілодобово протягом 365 днів.

Ціноутворення

Тому Helium 10 має розширені функції преміум-класу програмного забезпечення Amazon Seller свої цінові плани трохи вище своїх конкурентів. Його початковий план коштує 39 доларів на місяць, платиновий – 99 доларів на місяць, а діамантовий – 279 доларів на місяць.

Його план для початківців не має інформаційної панелі Insights Dashboard і має обмежений доступ до дослідження продукту, дослідження ключових слів, аналітики тощо.

Навпаки, Ціни Jungle Scout дешевше, ніж Helium 10, якщо ви обираєте Suite ($69/міс) або Professional ($129/міс). Однак його базовий план дорожчий, ніж стартовий пакет Helium, 49 доларів на місяць.

Базовий пакет дорожчий, оскільки він надає повний доступ до стандартних функцій, таких як розширення веб-переглядача, оцінка можливостей, завантажувач відгуків тощо.

Гелій 10 проти Розвідник джунглів: короткий зміст

ХарактеристикиHelium 10Jungle Scout Дослідження ключових слів AmazonДоступнийДоступнийДослідження продукту AmazonДоступнийМоніторинг рейтингу ключових слів AmazonДоступнийДоступнийПопросіть відгуки в один клікДоступнийДоступнийВідстеження продуктів AmazonДодатковийОбмеженийПошук нових можливостей продажу продуктуДодатковийОбмеженийОцінка потенційних можливостей продуктуДоступнийНедоступнийСтворіть глобальну базу даних постачальниківДоступнийНедоступний Послуга для запуску нових продуктів Доступно Обмежено Автоматизація онлайн-реклами з оплатою за клік Не доступно Мобільний додаток Не доступно Обслуговування клієнтів 24×7 ОбмеженоІсторичні тенденції категорій продуктів Доступно Немає доступний

  12 Програмне забезпечення для керування цифровими правами (DRM) у 2022 році

Випадки використання гелію 10

Рішення Amazon FBA та FBM

Незалежно від того, чи ви передаєте процес виконання замовлення Amazon (FBA) чи виконуєте це самостійно (FBM), Helium 10 допоможе вам керувати обома операціями. Ви можете використовувати такі операційні функції, як керування запасами, Refund Genie, сповіщення, помічник продавця та подальші дії, щоб максимізувати прибуток від своїх компаній Amazon FBA та FBM.

Програмне забезпечення Amazon і Walmart PPC

Якщо ви великий бізнес електронної комерції з встановленим бюджетом для онлайн-реклами, ви можете скористатися інструментом Adtomic PPC від Helium 10. Він пропонує інструмент штучного інтелекту, щоб ви могли максимізувати віддачу від інвестицій (ROI) від своїх PPC кампаній. Adtomic також дозволяє налаштовувати кампанії PPC, щоб зменшити витрати та охопити лише зацікавлену аудиторію.

Випадки використання Jungle Scout

Погляньте на бізнес з висоти пташиного польоту

Автор зображення: Скаут джунглів

Головна інформаційна панель — це місце, де ви зможете дізнатися про ефективність електронної комерції на Amazon. Коли ви підключаєте потрібний обліковий запис Amazon Seller до Jungle Scout, ви отримуєте карткові перегляди таких показників ефективності:

 • Загальний обсяг продажів
 • Загальний прибуток
 • Продано одиниць
 • ROI
 • Чиста маржа
 • Середня ціна продажу
 • Загальні витрати на рекламу
 • Загальний обсяг продажів реклами
 • TACoS (загальна вартість продажу реклами)

Крім того, ви можете налаштувати картки показників відповідно до своєї бізнес-моделі.

Знайдіть продукт із кращим потенціалом продажу

Ви можете знайти свій наступний бестселер на Amazon за допомогою комбінації інструментів Jungle Scout: Product Database, Opportunity Finder і Extension. Інструмент також дає змогу точно визначити продукти, які користуються високим попитом із низькою конкуренцією на Amazon.

Дослідження ключових слів і відстеження рейтингу

Використовуючи Keyword Scout від Jungle Scout, ви можете знайти ключові слова продуктів, які клієнти дійсно шукають на Amazon. Ви також можете дізнатися, за якими ключовими словами продукти ваших конкурентів займають перше місце на сторінках пошуку продуктів Amazon.

Потім ви можете використовувати інструмент Rank Tracker, щоб відстежувати кілька ключових слів із великим об’ємом протягом кількох днів, перш ніж прийняти рішення оновити опис продукту.

Гелій 10 проти Розвідник джунглів: Вердикт

Наразі ви повинні були дізнатися, чи підходить Helium 10 для вашого бізнесу електронної комерції на Amazon як продавця Amazon або Jungle Scout.

Однак, підсумовуючи те, вам слід скористатися розширеними функціями Helium 10, якщо ви досвідчений продавець Amazon. У вас усе добре впродовж кількох років і ви хочете швидко розширювати та розвивати бізнес. Його автоматична PPC реклама та модуль операцій стануть у нагоді.

Якщо ви новий продавець Amazon і хочете пришвидшити роботу, але ще не маєте достатнього досвіду в цій екосистемі, спробуйте Jungle Scout. Він пропонує простий у користуванні інтерфейс із чіткими інструкціями щодо всіх його основних функцій, особливо для тих, хто починає підписку на базовий або пакетний план.

Далі перегляньте найкращі оптові ринки B2B для розвитку вашого бізнесу електронної комерції.