techukraine.net techukraine.net Вибір найкращого програмного забезпечення для керування проектами

Вибір найкращого програмного забезпечення для керування проектами

| | 0 Comments| 8:13 AM
Categories:

Припустімо, ви шукаєте інструмент, який допоможе вам оптимізувати свій робочий процес як командний гравець або керівник команди проекту. У цьому випадку ClickUp проти Trello, швидше за все, увійде у ваш список основних інструментів для співпраці в реальному часі, планування, планування, відстеження часу, призначення завдань і встановлення термінів.

Хоча обидва інструменти залишаються популярними серед окремих людей, команд і організацій по всьому світу, вибір найкращих інструментів для вашого бізнесу може бути складним завданням.

У цій статті докладно розглядатиметься програмне забезпечення для керування проектами (PM) Trello та ClickUp, оцінюватимуться їхні сильні та слабкі сторони, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення відповідно до ваших потреб.

Огляд ClickUp

Під назвою «Єдина програма, яка замінює їх усі», ClickUp — це програмне забезпечення для керування проектами, яке намагається замінити всі інструменти PM і розмістити їх в одному місці. Компанія просуває єдиний робочий простір ClickUp, який містить інструменти, що охоплюють стільки інструментів, скільки може знадобитися для підвищення всіх необхідних потреб у продуктивності на одній платформі керування проектами.

Єдиний робочий простір ClickUp містить такі важливі функції, як дошки, списки, календарі, таблиці, часові шкали, діаграми, карти діяльності, інтелектуальні карти, документи, коментарі, робочі навантаження та форми. Окрім можливості створювати інформаційні панелі та кілька робочих областей, ви також можете додавати вкладення та коментарі на додаток до налаштування шаблонів для особистого використання, операцій, управління проектами та людськими ресурсами. Додаткові функції включають:

 • Управління продажами та взаємовідносинами з клієнтами.
 • Рекрутинг.
 • ІТ професійні послуги та підтримка.

З самого початку ClickUp представляє собою багатофункціональний складний інструмент PM, здатний задовольнити різні випадки використання, включаючи повну автоматизацію, керування завданнями та командну співпрацю.

Користувачі можуть встановлювати етапи, візуалізувати звіти та оцінювати цілі проекту в режимі реального часу. Завдяки численним інтеграціям ClickUp є належним інструментом керування для запуску проекту, що включає велику кількість клієнтів. Його відданими користувачами є такі фірми, як Samsung, IBM і Presidio.

Огляд Trello

Управління проектами Trello розроблено, щоб запропонувати основний і надзвичайно зручний інтерфейс, який не містить багатьох функцій, наданих конкурентом ClickUp. Trello, відомий як «електростанція продуктивності», все ще добре працює, пропонуючи інструмент візуалізації PM, який дозволяє командам і окремим особам ефективно співпрацювати над проектами, над якими вони працюють.

Користувачі Trello можуть отримати доступ до карток, дощок, списків та інших пов’язаних функцій, які полегшують відстеження, керування та організацію завдань.

Для користувачів, які хочуть швидко ввійти в справу, Trello пропонує просте навчання, для якого потрібно лише створити обліковий запис і почати створювати дошки, щойно вони закінчать.

Крім того, користувач може використовувати простий шаблон для створення кількох робочих областей, які вони можуть переглядати через дошки Kanban, інформаційні панелі, календарі, часові шкали та карти. Інші доступні елементи включають можливість керувати, відстежувати та організовувати завдання.

Trello популярний серед користувачів, що дозволяє їм оптимізувати роботу у своїх бізнес-просторах за допомогою деяких авторитетних організацій, таких як Zoom, Coinbase і Google. Крім того, універсальність Trello охоплює корпоративний простір і за його межами, щоб включати особисті питання, такі як створення контент-календарів, написання книг або навіть планування весіль.

Ключові переваги використання програмного забезпечення для керування проектами

Планування проекту має важливе значення для успіху кожної команди, і спроби керувати роботою вручну за допомогою електронної пошти, наліпок, блокнотів і електронних таблиць не працюють ефективно. Крім того, що стара система залишає завдання та файли розкиданими всюди та не знає, хто за що відповідає, стара система витрачає багато часу.

За словами а Дослідження Веллінгтона У 2020 році за участю 111 організацій із 29 країн понад чверть усіх проектних команд повідомили, що працювали, розчаровані відсутністю належних інструментів для співпраці.

Крім того, 36% респондентів помітили, що вони вручну збирали інформацію про статус проекту протягом 5 годин на день. Для таких команд інформаційне програмне забезпечення проекту було б ідеальним рішенням.

Найпростіший спосіб повідомити про пріоритети та забезпечити, щоб усі були на одній сторінці — це використовувати програмне забезпечення для керування проектами, яке розміщує всі комунікації в централізованому місці та дозволяє кожному члену команди легко знати призначені їм завдання та пріоритетні сфери. Основні особливості використання програмного забезпечення PM включають наступне:

 • Покращене планування та планування
 • Покращена співпраця
 • Віддалена робота
 • Ефективне делегування завдань
 • Доступ до файлів і обмін ними без стресу
 • Легка інтеграція нових учасників
 • Ефективне зниження ризику
 • Управління бюджетом
 • Підвищена продуктивність
  Як це допомагає підвищити ефективність ІТ?

Якщо ви втомилися мати справу з обвислими нотатками, брудними дошками або кричати по всьому офісу, вимагаючи результатів від колег по команді, програмне забезпечення для керування проектами, таке як Trello & ClickUp, — це сучасний спосіб відновити контроль і подолати хаос у робочому просторі, коли ви спокійно вирішуєте свої результати.

Trello проти ClickUp: короткий опис функцій

ФункціяTrelloClickUpІнтеграція з іншими інструментами✅✅Налаштування та гнучкість✅✅Простота використання✅❌Співпраця✅✅Відстеження часу та звітування❌✅Мобільна сумісність✅✅Підтримка клієнтів✅✅Бюджетування❌✅Недоліки та обмеження✅✅

Ціноутворення

І Trello, і ClickUp представляють різні списки цін, що означає, що розбивка потрібна, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення.

Trello

 • Безкоштовний план: призначений для невеликих команд, які займаються основними завданнями, доступний як безкоштовна версія.
 • Стандартний план: починається з 6 доларів США на місяць за користувача, але знижується до 5 доларів США на місяць, якщо ви платите щороку. Пакет містить усі аспекти безкоштовного плану, але має додаткові настроювані поля, зокрема збережені пошукові запити та необмежену пам’ять.
 • Преміум-план: призначений для людей, які керують кількома проектами, оскільки включає таблиці, календарі, перегляди карт і інформаційні панелі. План коштує 12,50 доларів США на користувача, але знижується до 10 доларів США на місяць, якщо виставляти рахунок щорічно.
 • План Enterprise: план Enterprise, який коштує 17,50 доларів США на користувача щомісяця при щорічній оплаті, призначений для великих організацій. Він оснащений усіма функціями проектів преміум-класу, багатопансіонними гостями та необмеженим робочим простором.

ClickUp

 • Безкоштовний план: безкоштовна програма ClickUp дозволяє необмежену кількість проектів, завдань і учасників, окрім забезпечення доступу за допомогою двофакторної автентифікації та доступу до цілодобової підтримки клієнтів.
 • Необмежений план: починаючи з 9 доларів США за користувача щомісяця або від 5 доларів США за щорічну оплату, цей план має всі функції безкоштовної програми на додаток до спеціальних полів, необмеженого обсягу пам’яті та численних інтеграцій.
 • План Business і Business Plus: перший коштує 19 доларів США на місяць або 12 доларів США за щорічну оплату, а другий коштує 29 доларів США на місяць або 19 доларів США за річну оплату. Вони включають усі необмежені функції плану, але вводять розширені функції, як-от підзавдання в кількох списках або детальну оцінку часу.
 • План Enterprise: план Enterprise пропонує індивідуальні ціни на основі конкретних потреб великих організацій і бажаних функцій. Користувачі можуть користуватися 30-денною безкоштовною пробною версією для користувачів, зацікавлених у планах Unlimited, Business і Enterprise.

Наш вердикт

ClickUp пропонує найпривабливіший тарифний план, враховуючи функції, які він надає з безкоштовним планом і більш динамічними елементами в платних планах.

Trello

Як і з усіма іншими інструментами управління проектами, інтеграція підвищує продуктивність; ви можете інтегрувати Trello з такими інструментами, як Slack, Zapier, Evernote, Microsoft Teams, Google Drive, Dropbox, JIRA, GitHub, Asana та Salesforce.

ClickUp

Короткий список придатних взаємодій ClickUp включає такі інструменти, як Zoom, Hubspot, Harvest, Trello, Google Drive, JIRA, Zapier, Evernote, GitHub і Slack.

Наш вердикт

Хоча Trello та ClickUp мають майже однакову кількість інтеграцій, ClickUp перемагає свого конкурента, оскільки він інтегрується з Trello.

Налаштування та гнучкість

Trello

Trello дозволяє вам створювати свій робочий простір, створювати списки, дошки та картки з нуля, і саме так, як ви хочете. Тим не менш, є власні шаблони, які ви можете вибрати, щоб уникнути клопоту зі створенням. Користувачі можуть прикріплювати макети та фотографії, щоб проілюструвати ідеї іншим членам команди.

  Запустіть модель ML на цих 7 платформах інфраструктури машинного навчання

ClickUp

Користувачі можуть керувати сповіщеннями, які вони бажають отримувати, або згадувати членів команди під час обговорення, натискаючи «@» або редагуючи коментарі, які вони вже надіслали. Окрім пропозиції численних настроюваних шаблонів попередньої збірки, користувачі можуть створювати спеціальні поля та статуси завдань.

Наш вердикт

ClickUp отримує корону, пропонуючи більше настроюваних функцій для ефективного виконання завдань.

Простота використання

Інструмент управління проектами настільки хороший, наскільки він гарний, як його інтуїтивно зрозумілий, включаючи те, як ви можете переміщатися по платформі без сторонньої допомоги, оскільки це визначить, наскільки добре працює проект.

Trello

Щоб використовувати Trello, зареєструйтеся, створіть свій робочий простір, додайте інших членів команди та почніть призначати картки завдань. Інтерфейс програми з функцією перетягування та скидання дозволяє користувачам швидко переміщувати предмети по дошці, коли виникає потреба.

ClickUp

Налаштування ClickUp здається громіздким із широким набором функцій, з яких користувач має вибрати, що робить його громіздким для непосвячених. Крім того, інтерфейс користувача виглядає не дуже привабливо.

Наш вердикт

Trello тут переможець; ви можете почати працювати за кілька хвилин.

Співпраця

Trello

Trello надає функцію коментування, де учасники вільно спілкуються на детальних картках або завданнях. Він також пропонує розширену співпрацю завдяки інтеграції зі сторонніми інструментами, такими як Slack.

ClickUp

ClickUp пропонує інструменти для співпраці, які дозволяють користувачам ділитися екранами та файлами, створювати звіти та згадувати себе в чатах у реальному часі. Вбудована стрічка активності дозволяє членам команди відстежувати зміни в дорозі.

Наш вердикт

ClickUp виграє тут, оскільки пропонує більше незалежних функцій співпраці.

Облік часу та звітність

Trello

Trello запускає функцію звітування та відстеження часу за допомогою сторонньої інтеграції з увімкненням календаря, яке можна використовувати для відображення карток із датами виконання, а також можливістю перемикатися між тижнями чи місяцями, залежно від того, що є кращим. Функція відстеження також дозволяє створювати контрольні списки, позначати вирішені завдання або ті, що виконуються, і індивідуальні статуси для опису прогресу.

ClickUp

ClickUp має вбудовану функцію відстеження часу, яка дозволяє членам команди контролювати час, витрачений на завдання чи проект. Ви можете вибрати між відстеженням часу вручну на платформі та використанням таймера. Крім того, ви можете створювати звіти про керування завданнями та експортувати їх у різні формати, включаючи електронні таблиці чи PDF-файли.

Наш вердикт

ClickUp пропонує кращі функції відстеження та звітування за допомогою вбудованого засобу відстеження часу, який визначає проблеми моніторингу прогресу під час прогулянки в парку.

Мобільна сумісність

Trello та ClickUp інвестували в хмарну, веб-сумісність і SaaS-сумісність і сумісні з пристроями iOS і Android.

Наш вердикт

Обидва інструменти пов’язані з цим показником, оскільки ви можете використовувати їх у дорозі, якщо у вас є підключення до Інтернету.

Підтримка клієнтів

Trello

Відділ підтримки клієнтів Trello дозволяє користувачам робити запити за допомогою форми запиту на веб-сайті або електронною поштою. Інструмент також пропонує спеціальний канал YouTube і базу знань із сотень статей для допомоги користувачам. Trello проводить щонайменше десять вебінарів на вимогу, присвячених основам, автоматизації, хакам тощо.

ClickUp

Користувачі ClickUp можуть зв’язатися зі службою підтримки клієнтів електронною поштою або через форму запиту на веб-сайті, окрім чату. Завдяки функції живого чату ClickUp виділяється серед іншого програмного забезпечення PM, оскільки воно менш поширене в цьому домені.

Крім того, у ClickUp є й інші канали зв’язку, такі як приватна група користувача у Facebook, канал YouTube, численні вебінари в прямому ефірі та за запитом, а також університет ClickUp, який пропонує понад 20 індивідуальних курсів для користувачів.

Наш вердикт

І Trello, і ClickUp пропонують користувачам різні способи звернення за допомогою, але ми проголосували за цей показник за ClickUp через підтримку в чаті.

Бюджетування

Trello

Trello потребує функцій, пов’язаних із виставленням рахунків, виставленням рахунків або бюджетом. Якщо ваш проект потребує цих особливостей, ви повинні використовувати додаткове програмне забезпечення разом із цим інструментом.

  6 найкращих платформ для замовлення контенту для вашого бізнесу

ClickUp

ClickUp призначений для відстеження бюджету вашого проекту, тобто ви можете легко пов’язати свої фінансові цілі з ходом проекту. Однак функції виставлення рахунків і виставлення рахунків не такі розширені, оскільки ви не можете використовувати їх для здійснення прямих платежів.

Наш вердикт

У цьому голосуванні ClickUp може мати невелику перевагу над Trello.

Недоліки та обмеження

Trello

Trello не підходить як інструмент PM для великих команд або організацій, оскільки ви не можете взаємодіяти між дошками. Крім того, його дизайн такий, що робочі процеси ускладнюються, якщо ви не інтегруєте зовнішні інструменти. Те, що ви повинні бути повністю підключені до Інтернету, щоб користуватися максимальною функціональністю, може стати перешкодою, оскільки безкоштовний тарифний план обмежений лише 10 Мб пам’яті. При цьому решта мають застереження 250 Мб. Усе це робить Trello непридатним для середніх і великих організацій.

ClickUp

Налаштування ClickUp може виглядати лякаюче для початківців через його перевантажені функції та дизайн інтерфейсу користувача. Крім того, його крива навчання є високою, а це означає, що вам знадобиться більше часу, щоб повністю зрозуміти, як користуватися інструментом. Відгуки клієнтів свідчать про те, що інструмент легко піддається помилкам, і, як і Trello, ви не можете отримати до нього доступ, якщо повністю не підключені до Інтернету, а платні плани можуть бути недоступні для більшості людей.

Trello проти ClickUp: випадки використання

Trello

Підприємець із Остіна, штат Техас, що розвивається, і власник Desk Plants Лоуренс Хенлі повідомляє про зростання на 30% після впровадження Trello. Після зусиль, щоб підтримувати зв’язок своєї команди з поточною інформацією, і заплутавшись у злетах і падіннях під час ведення малого бізнесу, Trello став його рятівником, допомогши йому оптимізувати свій бізнес протягом шести тижнів.

ClickUp

Девід Корнер із Stanley Security покладався на електронну пошту та Excel для керування завданнями та внутрішніх комунікацій, але пандемія Covid-19 ускладнила ситуацію. Їхні пошуки масштабованого інструменту управління проектами для підвищення продуктивності та усунення розривів інформації призвели до інтеграції ClickUp. Результатом стало 80% покращення командної роботи, 50% скорочення часу звітування та економія 8 годин на тиждень на зустрічах.

Яке програмне забезпечення для керування проектами для вас найкраще?

У нашому посібнику ClickUp проти Trello розглянуто кілька стандартних функцій і незначні відмінності між двома програмами PM. Вам досі важко порівнювати в розумі? Нижче наведено короткий виклад того, що ми сказали досі:

Чому варто вибрати ClickUp, а не Trello

 • ClickUp має більше можливостей, ніж Trello, який повинен мати додаткові бонуси для роботи
 • ClickUp є більш гнучким і настроюваним
 • ClickUp має розширені можливості автоматизації робочого процесу
 • Ви можете відстежувати метрики, показники ефективності та створювати власні інформаційні панелі
 • У довгостроковій перспективі ClickUp може бути дешевшим, ніж Trello, якщо врахувати додаткові комісії, які ви платите за бонуси

Чому варто вибрати Trello, а не ClickUp

 • Trello легко налаштувати порівняно з досить складною конфігурацією ClickUp
 • Trello має менше функцій; отже, легше сприйняти
 • Trello пропонує широкий вибір інтеграцій і бонусів для розширення функціональності
 • Trello пропонує безкоштовний план для власників невеликих проектів

Функції Trello роблять його ідеальним для людей із невеликими проектами або невеликих проектних команд, які виконують основні завдання. Trello може повільно реагувати на занепокоєння користувачів, але команда завжди готова, коли вам потрібна допомога.

З іншого боку, ClickUp розроблений для великих компаній, які вважають за краще знаходити всі необхідні інструменти на одній платформі. Відгуки клієнтів показують, що відділ обслуговування клієнтів є одним із найбільш чуйних на ринку, тобто ви можете отримати швидку відповідь, коли звернетесь. Наш останній голос йде за ClickUp.

Далі ознайомтеся з найкращими програмними інструментами для керування завданнями, щоб ефективно керувати робочим навантаженням.